Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Cudowny wzrost umiejętności...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (17): « First ... « 11 12 [13] 14 15 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez lukasz10120
Ide spać bo widze że mi nie odpowiesz na moje pytanie DOBREJ NOCY "strażniku mostu"


Pozdrów również w ten sposób Yogasa jak wejdziesz jutro na TS-a...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 01:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Dlaczego twierdzisz że te odpowiedzi mnie nie satysfakcjonują. Przeciez juz kilka razy napisałem że wypowiedz Boskiego wydaje mi sie bardzo sensowna, a częśc wypowiedzi Jerrego(ta o podkładaniu się) tez wydaje sie całkiem do rzeczy.

Co do zamykaniu topiku to wydaje mi sie że najlepszym oddaniem głosu co do zamkniecia go (tak jak i każdego innego) bedzie chyba brak postów w takowym. Umrze wtedy śmiercia naturalną.




"Odpowiedż Boskiego wydaje sie bardzo sensowna"---stąd wrażenie że nie dokońca Cie satysfakcjonują te odpowiedzi.
A co do zamknięcia topicu to trudno, Ty go załozyłeś więc Ty z nim zrobisz co zechcesz ( choć mi sie wydaje to kolejnym praniem brudów, jak nie teraz jeszcze to już niedługo, sie skończy). Obym sie mylił.

Pozdrawiam

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 01:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* lm
czlowieku czy ty jestes taki glupi czy tylko udajesz? chodzi mu o to za chce uzyskac odpowiedz od ciebie. chce zebys ty sie wypowiedzial co myslisz. czy to tak trudno zrozumiec???


Jeżeli chodzi o wyrażenie mojej opini na ten temat to chyba jasno powiedziałem że jest to dla mnie zastanawiające. Możliwosci jest wiele, o czym akurat Ty doskonale powinieneś wiedzieć, bo przeciez sam niedawno opowiadałeś mi o takich sposobach gdy rozmawialismy prawie godzine na TS-ie, więc pozwól że nie będe strzelał którą z technik zastosował wspomniany kolega...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 01:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* lm
nietoperek



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
To ty chyba nie za bardzo zrozumiałeś o co chodzi. Moja wypowiedz którą przytoczyłeś w swoim poście dotyczyła kolegi gt, na która zareagował kolega Doberman i odpowiedziałem im obu...



z tego co widze i slysze na TSie doberman probuje przeczytac twoja opinnie. napisze prosciej. chce abys ty napisal co myslisz o jego grze i wzrastajacym ratio. chce przeczytac cos od ciebie a nie czytac ciagle odsylanie do wypowiedzi kogos innego. zas jesli nie chce ci sie pisac to daj krotki teks typu "kolega ........ ladnie to opisal i mysle tak samo" i bedzie juz jasniej. bo jak narazie ja jak i doberman nie przeczytalismy nic sensownego w ostatnich kilku twoich wypowiedziach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 01:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* lm Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* lm Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* lm Dodaj *|SLS|* lm do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* lm prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* lm
nietoperek



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Jeżeli chodzi o wyrażenie mojej opini na ten temat to chyba jasno powiedziałem że jest to dla mnie zastanawiające. Możliwosci jest wiele, o czym akurat Ty doskonale powinieneś wiedzieć, bo przeciez sam niedawno opowiadałeś mi o takich sposobach gdy rozmawialismy prawie godzine na TS-ie, więc pozwól że nie będe strzelał którą z technik zastosował wspomniany kolega...


to jest tylko nie potwierdzona teoria. a doberman nie mogl tego zrobic. nie ma dostepu do komputerow w tej firmie. popatrz na gre innych ludzi z tego klanu. ratio nie podskakuje im w gore. to co powiedzialem wtedy okazalo sie tylko glupota

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 01:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* lm Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* lm Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* lm Dodaj *|SLS|* lm do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* lm prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* lm
to jest tylko nie potwierdzona teoria. a doberman nie mogl tego zrobic. nie ma dostepu do komputerow w tej firmie. popatrz na gre innych ludzi z tego klanu. ratio nie podskakuje im w gore. to co powiedzialem wtedy okazalo sie tylko glupota


hehe... Wiecie co jest najsmieszniejsze w tej całej sprawie. Ze podczas tych rozmow to ja Was przekonywalem do tego ze powodem tego moze byc np. niewielka odleglosc gracza od serwera, ale przyznam ze wowczas przekonaly mnie Wasze racje co do niezwyklosci tego zjawiska. Dzis ten gracz gra z Wami i przekonujecie mnie do czegos zupelnie innego...
Troche mnie to smieszy a troche zaskakuje...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 01:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Post rotfl

Postanowiłem się ustosunkować do co poniektórych wypowiedzi z tego zacnego tematu i tym samym pobić rekord długości posta ustalony przez Jara(PL).

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* lm
proponuje zmienic temat. na ostatnio bardzo modny SLS kontra (w tym przypadku PFT).


pyszne posunięcie, ludzie na widowni zaczęli wstawać z krzesełek

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Żaden, nawet najlepszy gracz nie osiągnie ratio tygodniowego w granicach 6:1.


Poczekaj, aż będę miał chwilę czasu żeby pograć

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
No ogólnie rzecz ujmując to coś w tym stylu.


perfekcyjna precyzja wypowiedzi wręcz

quote:
Napisane oryginalnie przez wulfgar[GAL]
Nie wiem o co wam chodzi niektórzy gracze mają po prostu bardziej wyczulone zmysły np węch


węszą sensację i są na forum zanim zainteresowani zdążą skończyć mapę

quote:
Napisane oryginalnie przez wulfgar[GAL]
To kiedy on śpi ??? i do tego jeszcze może pracuje he?


a żebyś wiedział, że pracuje

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* lm
ja osobiscie bardziej wole g36 mysle ze jest o niebo lepsze od m60. widac to po statach ze mi sie tym lepiej gra. jak bym nie wstapil do SLS gral bym nadal ta bronia. i mial bym ratio wieksze niz obecne. z tego co widze to bym byl takze tu wymieniony jako gracz z "cudownym wzrostem umiejetnosci". jestem za tym co napisal lukasz 10120 "ale cie to boli ze ktos dobrze gra"


G36, ratio=0,51 ja tam wolę nie ryzykować spotkania z tyloma ostrzami krytyki i utrzymuję ratio na przyzwoitym poziomie

quote:
Napisane oryginalnie przez Rekin
Glowa boli. Mam nadzieje ze jak wejdziemy do UE od pierwszego maja sytuacja na moscie sie poprawi


będziesz mógł dostać eurobana

quote:
Napisane oryginalnie przez lukasz10120
a co ty myślisz ze staty sa najważniejsze dla mnie mogą byc wykasowane a wtedy ratio będe miał powyżej 2,0 ciekawe co wtedy bedziecie mówili


ptuj-ptuj-ptuj

quote:
Napisane oryginalnie przez rodrigez
monopolista


...Bandiera Rossa...

quote:
Napisane oryginalnie przez wulfgar[GAL]
Qrde tu jest lepiej niż w programie Jerego Springera.Mamy chyba nową afere może ją jakoś nazwać ,proponuje Ratiogate


albo MOSTgate, z angielska Gategate

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Być może Miły i Doberman to dobrzy koledzy. Jeśli tak jest to tylko szczęście Dobermana. Nikt nie może narzucić Miłemu kogo i za co może banować, zbanował nożowników ale nie zabanował Dobermana ? Jego prywatna sprawa.
Co do tego wątku miałem się nie wypowiadać ale wtrące tylko 2 grosze. Ktoś tu sobie z tego forum zrobił prywatny lincz.



wszedł na murawę w połowie drugiej połowy, tłumy szaleją

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
a wracając do podnóżka i latarki
http://sas.bhd.pl/forum/smf/index.php
tutaj możecie porozmawiać również na temat latarek i podnóżek, forum ma nowy engine i chodzi jak brzytwa . Zapraszamy!!



Zapraszamy

quote:
Napisane oryginalnie przez sileo
Juz wspominalem, ze jest mi przykro...


Wspominałeś

quote:
Napisane oryginalnie przez konrad90001
Chłopcy i dziewęta albo i odwrotnie Nie tylko Doberman umie sobie podwyzszyc racjo w tak szybkim tempie, a ja to co : ))) z racjo 1.00 do 1.73 ]] Po prostu na Moscie sa dobzi gracze i CI gorsi ( nie bede tego nazywal po swojemu )


Nie zdziw się, jeśli na zlocie ktoś wtyknie Ci victorinoxa w plecy

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Jesteś bzikiem


To komplement

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
To będzie coś jak spotkanie pseudo kibiców


Musimy jeszcze w takim razie poćwiczyć na prezlotach

quote:
Napisane oryginalnie przez lukasz10120
Kórwa człowieku ale ty jesteś śmieszny beznadzieja


Popracuj nad formą....

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
banik wisi w powietrzu


Ciekawe, na kogo spadnie najpierw

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
???


No no, Tomku, wypowiedź niegodna moderatora o przepraszam, Moderatora

quote:
Napisane oryginalnie przez lukasz10120
zaraz bedzie zadyma ze ten post rosnie tak szybko jak moje ratio


teraz trochę urośnie

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Chodzi o starwars ?



chciałoby sie teraz powiedziec : kto mieczem wojuje od pochwy ginie




touche

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
to zależy jak czytasz


czyter

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Taka prawda


A długo czekałem na tę wypowiedź

thx

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Wiem. Codziennie czytam takie teksty w Waszym wydaniu.


Klan dyskusyjny to klan dyskusyjny

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* gt
Ide zajarac nudzi mnie to


rotfl

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Jak miny nie wybuchały to sprawa jasna, nikt nie zrobi wyniku jak ma sprzęt wadliwy lub gra przeciw zwinnym graczom potrafiącym ominąć pułapki


Czy masz coś do zwinnych drogi Jerry?

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Taaa, a jaki bedzie morał tej dyskusji?

Widze że mamy zakupione dodatkowe odcinki seriali brazylijsko-wenezuelskich.



To ty puszczałeś Esmaraldę na TeeSie

quote:
Napisane oryginalnie przez lukasz10120
człowieku ty chyba zamiast mózgu masz tic taca


rotfl

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
pozdrowienia dla dziewczyny


Przyłączam się do pozdrowień

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* gt
Nieoficjalnie mi wiadomo ze za pierwsze miejsce jest Audi A6 420KM , wycieczka na KAraiby na pół roku z dwoma zajeb... prostytut....




quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* gt
Uwierz mi jestem twardy i dobrym zawodnikiem w jedno i drugie


Ja jestem dobrym zawodnikiem w trzecie, czwarte i tak do szesnastego


-----------------------
dziękuję za uwagę lub jej brak
pozdrawiam

Edit : Ponad metr w 1280x1024

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 01:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Thumbs up

Przyznam szczerze że przedstawienie tego wszystkiego w "krzywym zwierciadle" rozbawiło mnie do łez. Dobrze jest się tak zdrowo pośmiac (czasem z siebie samego) przed snem. Gratulacje lame, och przepraszam, Lame

Edytowane przez tmat dnia 20-04-2004 o godz. 02:16

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 02:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Lame Bumbastic!!!

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 02:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
hehe... Wiecie co jest najsmieszniejsze w tej całej sprawie. Ze podczas tych rozmow to ja Was przekonywalem do tego ze powodem tego moze byc np. niewielka odleglosc gracza od serwera, ale przyznam ze wowczas przekonaly mnie Wasze racje co do niezwyklosci tego zjawiska. Dzis ten gracz gra z Wami i przekonujecie mnie do czegos zupelnie innego...
Troche mnie to smieszy a troche zaskakuje...



Jednak to nie jest najśmieszniejsze. Lame przebił sprawe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 02:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
konrad90001
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Pruszków(okol.Wawa)

Smile co do tematu :)

Chlopaki jak juz sie przechwalamy rekordami do najlepszy wynik ma Virus (ps. rzeznik) i gt 153 na 30 cos tak zeby was nie oklamywac. ps. Yogas nie rozpisuj sie nadmiernie SLS=Szanuj Ludzi Spawnująch

__________________
*|SLS|* Konrad , KF™, Konrad90001
Podpis aytoryzowany przez Microsoft Corp ®

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 06:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil konrad90001 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do konrad90001 Znajdź więcej post'ów przez  konrad90001 Dodaj konrad90001 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać konrad90001 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Talking

Mialem juz nie zabierac glosu ,ale Boski wyrwal mnie do odpowiedzi, moja opinia o "najlepszym polskim serwerze BHD" jest znana od pol roku ,a moze dluzej i mimo szczerych checi Admina tego serwera (pozdrowienia) bez pewnych rygorystycznych ograniczen sprawa sie nie polepszy ,ale bylo to juz walkowane kilka krotnie wiec po co znowu zaczynac ??? No i co za Bomba dla Ciebie???

Pozdrowienia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 06:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wulfgar[GAL]
Combat Medic



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Na Lanie......jasne

A niby gdzie?? nie będe ryzykował bana

__________________
What is My Problem With Man You Ask? No One, I Ask You What Is Men's Problem With Me!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 08:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wulfgar[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wulfgar[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  wulfgar[GAL] Dodaj wulfgar[GAL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wulfgar[GAL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: rotfl

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
Postanowiłem się ustosunkować do co poniektórych wypowiedzi z tego zacnego tematu i tym samym pobić rekord długości posta ustalony przez Jara(PL).
(...)
Edit : Ponad metr w 1280x1024


małe sprostowanko, ja tylko stwierdziłem jego ustanowienie, a nie ustaliłem.
P.S.
To może ktoś mi wreszcie odpowie na MOJE pytanie!!!! w jaki sposób wstawiać więcej cytatów?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 09:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: Re: rotfl

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
małe sprostowanko, ja tylko stwierdziłem jego ustanowienie, a nie ustaliłem.
P.S.
To może ktoś mi wreszcie odpowie na MOJE pytanie!!!! w jaki sposób wstawiać więcej cytatów?



w nowym oknie odpowiedz na inny post, a potem zaznacz wszystko tajemnym skrótem ctrl-a, po czym uczyniwszy ctrl-c przenieś się do odpowiadania na post inny i wciśnij tam w okienku ctrl-v. Post może mieć 10K znaków.

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 09:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Re: Re: Re: rotfl

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
w nowym oknie odpowiedz na inny post, a potem zaznacz wszystko tajemnym skrótem ctrl-a, po czym uczyniwszy ctrl-c przenieś się do odpowiadania na post inny i wciśnij tam w okienku ctrl-v. Post może mieć 10K znaków.




No i po co mu powiedziałeś ? Wolałem jednak jak myślał że odpowiedzialny za to jest przycisk "reset"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 09:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Właśnie wstałem, dysponując czystym z rana umysłem chciałbym jeszcze wytknąć jeden błąd w rozumowaniu Tomka. Otóż wiele razy twierdził, że Dobi musiał grać z ratio 6:1 żeby uzyskać wspomniany wynik. Napisałem równanie matematyczne , obliczyłem średnią ważoną i oto do jakich wniosków doszedłem:

500h z ratio 0,9=5/6*9/10
100h z ratio średnim szukanym(x)=1/6*x
ratio wynikowe=15/10

zestawiamy: 5/6*9/10+1/6*x=15/10
obliczamy w domu
wynik: x=4,5

wnioski: na początku przemiany Dobi zaczynał z ratio <4,5, później miał już >4,5. Dla ułatwienia posługujemy się wartością średnią, w dodatku ważoną czasem gry, która wynosi 4,5. Tomek używał wartości (średniej przypuszczam) 6, stawia to w złym świetle dotychczasową pracę komisji i rzuca zupełnie inne światło na całe sprawę (bardzo dużo światła ale to w końcu poranek).
Myślę że trzeba nam teraz otworzyć nowy topik: "czy Gracz może utrzymywać średnie ratio 4,5 przez 100h?". Niniejszym ten temat powinien być uznany za nieważny i niebyły.
Chciałbym podziękować:
1) że nie zamknęliście mi tego tematu ,
2) tym wszystkim, którzy bronili godności publicznie szarganego lukasz'a 10120; szczególne podziękowania dla legolasa, który to nieprawości nie znosząc, pośpieszył niechybnie z wyjaśnieniem zagadki wzrastających statów Dobiego ,
3) lame za wielki niewątpliwie trud włożony w popełnienie tak wielkiej mocy posta,

PS. chciałem tutaj pokazać jeszcze jedno miejsce, gdzie Tomek przyznał się do błędu (patrz Boski, niedowiarku)

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Pytania mogłes Tomku zadać na GG, numer jest na naszej stronie. Czat w grze nie jest zbyt dobry do tego celu bo tworzy się szum, który przeszkadza innym a oprócz tego pytany może akurat woli grać w tym momencie niż tłumaczyć się.

........
quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
To że zadałem je akurat na czacie gry może rzeczywiscie nie było najlepszyn rozwiązaniem i dlatego, po Twojej podpowiedzi, przeniosłem je na forum.

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 09:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: kum: kum:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
No i po co mu powiedziałeś ? Wolałem jednak jak myślał że odpowiedzialny za to jest przycisk "reset"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 10:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Właśnie wstałem, dysponując czystym z rana umysłem chciałbym jeszcze wytknąć jeden błąd w rozumowaniu Tomka. Otóż wiele razy twierdził, że Dobi musiał grać z ratio 6:1 żeby uzyskać wspomniany wynik. Napisałem równanie matematyczne , obliczyłem średnią ważoną i oto do jakich wniosków doszedłem:

500h z ratio 0,9=5/6*9/10
100h z ratio średnim szukanym(x)=1/6*x
ratio wynikowe=15/10

zestawiamy: 5/6*9/10+1/6*x=15/10
obliczamy w domu
wynik: x=4,5

wnioski: na początku przemiany Dobi zaczynał z ratio <4,5, później miał już >4,5. Dla ułatwienia posługujemy się wartością średnią, w dodatku ważoną czasem gry, która wynosi 4,5. Tomek używał wartości (średniej przypuszczam) 6, stawia to w złym świetle dotychczasową pracę komisji i rzuca zupełnie inne światło na całe sprawę (bardzo dużo światła ale to w końcu poranek).
Myślę że trzeba nam teraz otworzyć nowy topik: "czy Gracz może utrzymywać średnie ratio 4,5 przez 100h?". Niniejszym ten temat powinien być uznany za nieważny i niebyły.
Chciałbym podziękować:
1) że nie zamknęliście mi tego tematu ,
2) tym wszystkim, którzy bronili godności publicznie szarganego lukasz'a 10120; szczególne podziękowania dla legolasa, który to nieprawości nie znosząc, pośpieszył niechybnie z wyjaśnieniem zagadki wzrastających statów Dobiego ,
3) lame za wielki niewątpliwie trud włożony w popełnienie tak wielkiej mocy posta,

PS. chciałem tutaj pokazać jeszcze jedno miejsce, gdzie Tomek przyznał się do błędu (patrz Boski, niedowiarku)

........



Wszystko niby sie zgadza, ale co dzieje sie z wynikiem końcowym jezeli przyjęte w równaniu dane zmienimy jedynie o 20 godzin ?
Wynik który uzyskamy to ratio w 5.5, czyli biorąć pod uwage to że podając wczesniej wszystkie dane poprzedziłem słowem "około" , zarówno jeden jak i drugi wynik moze być prawidłowy. Patrząc więc na to że w swoich wypowiedziach używałem wartości 6:1 lub 5:1 wszysto sie zgadza.
Inna sprawa natomiast jest to że zarówno ratio rzedu 4.5:1 jak i 5,5:1 uzyskane w ciagu około 100 godzin gry są to wyniki jakby z innej bajki.
Aby zakonczyć spór proponuje w takim razie mały sprawdzian a zarazem mały zakład. Jeżeli jakikolwiek gracz w ciągu najblizszych powiedzmy 2 tygodni przedstawi mi wynik ze 100 godzin grania z ratio 4,5 (specjalnie przyjąłem wartość podaną przez Ciebie) na serwerze Most PL (wylaczmy ze sprawdzianu snajperow i "poranno-nocnych marków"), to obiecuje ze niebawem wybiore sie na pielgrzymke na Jasna Gore, aby przeprosic za to ze jestem niewierny Tomasz i cala droge pokonam na kolanach.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 11:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: Re: Re: Re: rotfl

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
No i po co mu powiedziałeś ? Wolałem jednak jak myślał że odpowiedzialny za to jest przycisk "reset"


__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 11:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Wszystko niby sie zgadza, ale co dzieje sie z wynikiem końcowym jezeli przyjęte w równaniu dane zmienimy jedynie o 20 godzin ?
Wynik który uzyskamy to ratio w 5.5, czyli biorąć pod uwage to że podając wczesniej wszystkie dane poprzedziłem słowem "około" , zarówno jeden jak i drugi wynik moze być prawidłowy. Patrząc więc na to że w swoich wypowiedziach używałem wartości 6:1 lub 5:1 wszysto sie zgadza.
Inna sprawa natomiast jest to że zarówno ratio rzedu 4.5:1 jak i 5,5:1 uzyskane w ciagu około 100 godzin gry są to wyniki jakby z innej bajki.
Aby zakonczyć spór proponuje w takim razie mały sprawdzian a zarazem mały zakład. Jeżeli jakikolwiek gracz w ciągu najblizszych powiedzmy 2 tygodni przedstawi mi wynik ze 100 godzin grania z ratio 4,5 (specjalnie przyjąłem wartość podaną przez Ciebie) na serwerze Most PL (wylaczmy ze sprawdzianu snajperow i "poranno-nocnych marków"), to obiecuje ze niebawem wybiore sie na pielgrzymke na Jasna Gore, aby przeprosic za to ze jestem niewierny Tomasz i cala droge pokonam na kolanach.




U mnie sprawa by wyglądała nieco inaczej, na "nagranie" u mnie 100 godzin musiałbyś czekać ze 2 miesiące

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 11:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
U mnie sprawa by wyglądała nieco inaczej, na "nagranie" u mnie 100 godzin musiałbyś czekać ze 2 miesiące


No ale dla Dobiego, któremu nawet bany nie straszne, to chyba aż nadmiar czasu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Re: Re: rotfl

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
małe sprostowanko, ja tylko stwierdziłem jego ustanowienie, a nie ustaliłem.



Jaro, skoro juz jesteśmy przy rekordach, to nie pamietasz przypadkiem ile miał odpowiedzi i odsłon stary,dobry topic otwarty przez Ciebie pt."Koordynacja..." ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 11:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
(...) w swoich wypowiedziach używałem wartości 6:1 lub 5:1 wszysto sie zgadza.


zgadza się, tak używałeś, ciekaw byłem czy mi to wypomnisz

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat

Inna sprawa natomiast jest to że zarówno ratio rzedu 4.5:1 jak i 5,5:1 uzyskane w ciagu około 100 godzin gry są to wyniki jakby z innej bajki.
Aby zakonczyć spór proponuje w takim razie mały sprawdzian a zarazem mały zakład. Jeżeli jakikolwiek gracz w ciągu najblizszych powiedzmy 2 tygodni przedstawi mi wynik ze 100 godzin grania z ratio 4,5 (specjalnie przyjąłem wartość podaną przez Ciebie) na serwerze Most PL (wylaczmy ze sprawdzianu snajperow i "poranno-nocnych marków"), to obiecuje ze niebawem wybiore sie na pielgrzymke na Jasna Gore, aby przeprosic za to ze jestem niewierny Tomasz i cala droge pokonam na kolanach.



Heh, trzeba zakasać rękawy i brać się za BHD Racja że takie ratio to prawdziwe sci-fi i nie mam pojęcia jak to tłumaczyć. Jestem również za tym, żeby zakończyć spór bo sprawa chyba jest już mniej więcej rozwiązana:
- jeśli ktoś mu służył za mięso to jest to sprawa dla admina i analizatora logów,
- jeśli grał nocami, starał się zrobić takie ratio itp, to tylko pozazdrościć zaciętości i skuteczności,
- jeśli korzystał z czegoś co dawało mu nieuczciwą przewagę to teraz też nie podskoczy bo właśnie wypuszczono pełną wersję antyczita Argus ( http://www.kazo-xxl.org/acp/Argus-installer.exe ) a ja wierzę w jego działanie i Dobi jeszcze dziś pewnie będzie biegał z Argusem w żołnierskim chlebaku.

Support dawałem dlatego, że polubiłem Dobiego, widzę oprócz tego że naprawdę robi świetne wyniki a co najważniejsze odebrałem niektóre Twoje wypowiedzi (niezależnie od intencji) za publiczne zawoalowane oskarżanie o cziterstwo (być może źle to odebrałem). No to tyle, myślę że powoli można kończyć. Temat wyrósł pięknie, widać że treść jak i osoby uczestniczące wzbudzają zainteresowanie i mają wielu przeciwników jak i popleczników.

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 11:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Re: Re: rotfl

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Jaro, skoro juz jesteśmy przy rekordach, to nie pamietasz przypadkiem ile miał odpowiedzi i odsłon stary,dobry topic otwarty przez Ciebie pt."Koordynacja..." ?

Stare dobre czasy, jednak koordynacja to nie dezorganizacja, posty i repliki utrzymane były w familijnym raczej tonie i przyzwoitych rozmiarach, a sam topick stanowił grunt dla powstania the best 4 fun team *SAS*

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Re: Re: Re: Re: rotfl

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
jednak koordynacja to nie dezorganizacja


A co otwarłeś również jakis rekordowy topic traktujacy o dezorganizacji ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 11:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: Re: rotfl

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
A co otwarłeś również jakis rekordowy topic traktujacy o dezorganizacji ???


nawet bym nie śmiał naśladować Mistrza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Re: Re: Re: Re: Re: Re: rotfl

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
nawet bym nie śmiał naśladować Mistrza


A co, macie jakiegos Mistrza w swojej sekcji members ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 12:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rotfl

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
A co, macie jakiegos Mistrza w swojej sekcji members ?



__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 12:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Napisałem równanie matematyczne , obliczyłem średnią ważoną i oto do jakich wniosków doszedłem:

500h z ratio 0,9=5/6*9/10
100h z ratio średnim szukanym(x)=1/6*x
ratio wynikowe=15/10

zestawiamy: 5/6*9/10+1/6*x=15/10
obliczamy w domu
wynik: x=4,5



Jeszcze jedną rzecz chciałem dodać, sugerując się tym co jest teraz fizycznie sprawdzalne w statach MOST:
Dobi teraz: 1,48 przy 930h przegranych. Jeśli pokusimy o dopasowanie danych do sytuacji obecnej to szukane będą zupełnie inne.
(liczymy dla czas=900h i ratio=1,50)
500h z ratio 0,9 = 5/9*9/10
400h z ratio średnim szukanym(x)=4/9*x
ratio wynikowe=15/10

zestawiamy: 5/9*9/10+4/9*x=15/10

Jak łatwo policzyć, teraz szukane ratio Dobiego wynosi 2,25. Spadek jest duży. Policzmy jeszcze dokładniej, czyli dla ratia dokładnie 1,48 i czasu gry dokładnie 930h, mi wyszło x~2,05. Teraz wygląda to jeszcze lepiej.

Z ratio 2 i większym jest kilka osób o czasie gry dłuższym niż 100h.

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2004 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:32.    Strony (17): « First ... « 11 12 [13] 14 15 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions