FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=64)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=10254)


Posted by MAr-n on 07-04-2003 20:28:

Co sie dzieje z tym forum ???

Kiedys jak sie tu zapisywalem Forum bylo w najlepszej formie , duzo aktywnych graczy , duzo postow i topicow (sam kilka zakladalem) , a teraz swieci pustkami , malo kto tu pisze , prawie wogle nie ma nowych topicow , powiedzcie mi czemu ?? czy dlatego ze pewnego pieknego dnia ekipa z [P] poklucila sie z fpp.pl i postanowil odejsc , oglosila ze zrobi serwis o rtcw , stworzyla najpierw forum a potem www , i co wszyscy nagle sie przeniesli z fpp.pl na hive.pl , dlaczego ? bo ladniejsze forum ? czy jakis glebszy kontekst to mialo. Pamietam kiedys fpp.pl bylo potega najlepszy najwiekszy serwis zajmujacy sie tematyka gier fpp. skladnica wiedzy ale to bylo kiedys , teraz powstalo pelno roznych portali , tematycznie zajmujacych sie tym samym a rozni ich tylko grafika portalu oraz nick redaktora
Pewnie ktos napisze czego ja to pisze , pewnie nie wiem nawet o co chodzi , ale od dluzszego czasu zastanawial mnie ten problem bo moja przygode z internetem i grami w internecie zaczolem od fpp.pl i od tego borarda , boarda rtcw , teraz nie mam za duzo czasu na gry i na internet , przestalem grac w rtcw bo mi sie znudzil (bicz sux) wole q3 ale moze kiedys znowu sobie z kims zagram w rtcw byle nie w bicza. Ale ta jedna rzecz mi utkwila w glowie dlaczego to miejsce jest odludnione ?? Chyba nie powiecie mi ze za grupka paru osob wieksza czesc sceny rtcw przeniosla sie i stwierdzila ze fpp.pl i board.fpp.pl sux ?

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
M�j avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce b�dzie jeszcze ta�sza w�dka"


Posted by DaBi on 08-04-2003 17:09:

nie umiem Ci na to odpowiedzie� , ja po porstu po przyje�dzie do domu zobaczy�em ze co� si� stalo i coraz mniej tutaj os�b siedzi. Nowe posty pokazywa�y si� z cz�stotliwo�ci� tak� jakby ca�a gra wymar�a a wszystkich graczy cholera wzie�a lub sie przenie�li.
Nie wiem jakie sa tego podstawy jednak wiadomym jest �e to ludzie tworz� forum a jak tych brakuje to chc�c niechc�c �eby si� czego� dowiedzie� zagladasz na to drugie.
Ja osobi�cie nadale jestem aktywny na obu .. wpadam tutaj �eby przejrze� dzia� hardware, zadac jakie� pytanie dotyczace interesuj�cej mnie gry itp...
Zagladam tez tutaj bo czesto pojawiaj� si� nowi gracze kt�rzy po porstu potrzebuja jakiej� tam pomocy a�e gram juz w to troche to mog� by� pomocny.
A z Tymi ludzmi to jest wolny wyb�r ale nie od dzi� wiadomo ze wiekszo�� idzie tam gdzie reszta stada. Ludzie s� jak owieczki a z tej owczarni paru pastuszk�w wyprowadzi�o prawie ca�e stadko.
Mnie tam nie obchodzi co si� stalo i czemu tak jest ale skoro ju� si� sta�o to si� przystosowa�em ( cho� forum hive na poczatku to ssa�o na maxa )

A co do tego Quake i RTCW to jak dla mnie nie ma por�wnania.
RTCW roox Quake znudzil mi si� po 2 godzinie gry


Posted by MAr-n on 08-04-2003 17:30:

jak piszesz ze nie umisz odpowiedziec , przeicez po czesci mi odpowiedziales ale w sumie napisales to co ja
Ale nadal pozostaje ta nie wiadoma dlaczego ludzie sie przeniesli ? czy brak czolowych graczy Poison na forum zaowocowal tym stanem rzeczy
Co do Quake i Rtcw to osobny temat mozna zalozyc ale i tak sie wypowiem pewnie nie wiele to przeczyta Wybralem q3 z 2 powodow , pierwszy dlatego ze pewnego dnia cos sie skopalo tak bym pewnie gral do dzis , nie wiem czy nie wyrobilo lacze czy komp (stawiam na lacze bo mam teraz nowy komp i jest to samo) nie moglem grac w rtcw na necie na lanie wszystko bylo spoko po prostu wywalalo mnie z kazdego serwera i na kazdym windowsie (nie niemam cziter progsow itp) drugim powodem bylo to ze wieksza czesc znajomych grala w tego q3 i nie grala po necie tylko po lanie , chce rywalizacji na pingu 0 spowodowala ze zaczolem grac w tego q3 a raczej w jego moda CPMA gdzie moglem rozwijac szybkosci powyzej 320 ups , latac po mapie itp tego czego nie uswiadczylem w rtcw a takze pojedynkow 1v1 , tdm tez jest fajny ale uwazam ze w rtcw jest 100 x lepszy
Dobra za bardzo odbiegam od tematu wracajac do niego ciekawi mnie czy ktos odpowie mi na to pytanie czy zostanie to kolejna niewyjasniona sprawa dla mnie ;p

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
M�j avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce b�dzie jeszcze ta�sza w�dka"


Posted by rcube on 08-04-2003 20:55:

Nie ma Bayernu w Lidze Mistrzow, nie ma ludzi na boardzie (dzial rtcw), i Saari nie jest jush moderatorem...... i i i **** wie dlaczego jest tak jak jest. Ludziom sie znudzilo, nowe fora....

__________________


Posted by DaBi on 09-04-2003 11:15:

Wink

Nie wiem dla mnie to po prostu natura ludzka jest taka a nie inna i nic nie poradzisz. Dla mnie to jest irracjonalne bo to tak jakby ca�� scen� stanowi�o 20 graczy kt�rzy maj� co� do powiedzenia a reszt� si� s�uchac musi a tak nie jest ;/
FPP RTCW ten nie wytrzyma� po prostu konkurencji z forum wyspecjalizowanym jakim jest Hive. Nie wiem co o tym zdecydowa�o nie by�em obecny wtedy w sieci wiec nie dociera�y do mnie �adne informacje.
Sytuacja zreszta wystepuje w paru innych grach na tym serwisie. patrzac fo frorach to wychodzi na to ze nikt nie gra w MoHa itp.
A tak nie jest ...

Saari nie jest ju� tu moderatorem ? Kurcze a to byl kolejny pow�d dla kt�rego siedzia�em tutaj

A co do tego b�edu Wolfa to ... nie wiem , mo�e jakby� dokladniej opisa� problem to kto� by pom�g�, ale faktycznie granie w Quake mo�e by� ciekawe na lanie. Ja gra�em w necie i powiem tylko tyle �e to takie dla mnie nijakie, od broni, do mechaniki gry -> za d�ugo chyba gra�em w RTCW i kazd� na kazdego fpp patrze pod tym k�tem.
Jeden lubi rower drugi deskorolk� o gustach si� nie powinno zbyt g�o�no rozmawia� zbyt s� r�ne.

U mnie na Lanie to nikt nawet Quake 3 nie ma zainstalowanego a jedyn� gr� w jak� gra�em by lan to by� Ghost Recon, no i trenowanie s�siad�w w RTCW


Posted by MAr-n on 09-04-2003 12:12:

FPP BOARD > Gry > RTCW

(Moderowany przez: ProspeR, [FPP]Majin, [FPP]Saari, [FPP]xen0m)

jak Saari nie jest jak jest
Co do tego RTCW to jak znajde instalke to zainstaluje i przepisze to co pisze mi w konsoli jak mnie wywala

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
M�j avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce b�dzie jeszcze ta�sza w�dka"


Posted by rcube on 09-04-2003 14:05:

quote:
Napisane oryginalnie przez MAr-n
FPP BOARD > Gry > RTCW

(Moderowany przez: ProspeR, [FPP]Majin, [FPP]Saari, [FPP]xen0m)

jak Saari nie jest jak jest
[...]




Ano fakt , jest moderatorka Cos mi sie pomylilo

__________________


Posted by Madness on 09-04-2003 17:08:

Scena pada tak mi si� wydaje- wolf d�ugo ju� w Polsce nie poci�gnie

__________________
Zapraszam na moj� strone o grach

Zapraszam na moje forum


Posted by DaBi on 09-04-2003 17:48:

quote:
Napisane oryginalnie przez Madness
Scena pada tak mi si� wydaje- wolf d�ugo ju� w Polsce nie poci�gnie


Wypluj te s�owa.. moim zdaniem wcale nie jest tak �le.
W gorsze o wiele gry ludzie graja i jest fajnie si� bawi� wiec nie wierze �eby wolf w najbli�szym czasie sta� si� gra dla garstki zapale�c�w.

No Saari jest ... to co mnie straszycie ?!


Posted by MAr-n on 09-04-2003 18:22:

Scena RTCW jest chyba trzecia co do wielkosci , zaraz po q3 i camper-strajku po niej jest chyba UT i UrT

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
M�j avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce b�dzie jeszcze ta�sza w�dka"


Posted by Przecinek on 12-04-2003 13:56:

No ja nie jestem HIV positive :}

Tzn.Nie zarejestrowalem sie na Hivi'e jezeli jest jakis zlot to forum posty mozna przegladac bez rejestracjii . Tak jak mowi Dabi smieszy mnie ta wladza kilku osob ktorzy powiedzieli : WON Z rtcw.pl -> wszyscy na Hivie i co ciekawe posluszne owieczki przemaszerowaly nawet sie nie zastanawiajac po co .

Aha Marin -> nie jest tak zle , gdybys wpadl tu kilka tygodni temu to byc zastal moze 3-4 tematy ( cos jak w dziale boarda o Duke Nukem ) a teraz jest nawet co przewijac

__________________
robrzmiewa op�tana harmonia
w dysharmonii dni.

Trash


Posted by DaBi on 12-04-2003 20:05:

Talking

No tak dok�adnie teraz to przynajmniej co� nowego si� pojawia w tym dziale.
A co do samow�adztwa to mnie tam oboj�tne niech sobie b�dzie a od tego czy ja b�d� rzadzony czy nie to ju� decyzja tylko i wy�acznie moja.
A tak pozatym to witaj Przecinek znowu.

A co do wielko�ci sceny to nie jest �le my�le. jakby wydano teraz nowe wydanie po wyj�ciu ET co� jak Goty WOLF + mappack + patch + ET teraz to by�oby ca�kiem cacy.
Ja niestety mam straszny problem z �aczem i niew eim czy dane mi bedzie dalej pojawiac sie na serwach. A inni z t� sam� us�uga maj� pingi po 40 ;/ Ja to mam chyba wiecznie pecha


Posted by Pysiu on 15-04-2003 06:03:

Ke? Jakos nie widzialem ani mowienia nikomu von, ani namawiania do przejscia... po prostu ludziom sie znudzilo. Sam wspominam to forum "z lezka w oku" . A zamiast pisac ze scena upada polecam poczytanie takich samych topicow sprzed pol roku, tudziez roku... Luzie, zastanowcie sie zanim cos takiego napiszecie. Wystarczy luknac wlasnie na hive....

__________________
GG:44743

Know your limits


Posted by [FPP]Saari on 15-04-2003 08:23:

Sluchajcie ludzie.. Swiat jest juz taki ze kazdy postepuje za liderem, albo za tym kto cos robi i duzo mowi. Ekipa z hive tutaj zrobila duzo, a potem sie przeniesli. Jako ze duzo robili i duzo mowili to wiekszosc luda po prostu sie przeniosla. Na takie rzeczy nic sie nie poradzi.

Ja wam za bardzo na tym forum nie pomoge. Nie mam blyskotliwych tematow w zanadrzu, a nie chce zywcem sciagac z tamtego forum, nie gram wiec nie orientuje sie za bardzo co sie na scenie dzieje. Poza tym widzicie jak jest, sa tu trzy, cztery osoby, forum praktycznie umarlo. Nawet Vk ktory na rtcw.pl pisze rozmawia tylko na hivie. Chyba po prostu trzeba sie przyznac do tego ze niewiele tu sie da zrobic i ... no wlasnie nie wiem co dalej.

Jesli kogos zawiodlam to przykro mi, nie chcialam. Ale ja od zawsze wszystkim mowie ze do takich rzeczy sie nie nadaje.

__________________
saari.deviantart.com


Posted by MAr-n on 15-04-2003 10:40:

quote:
Napisane oryginalnie przez Pysiu
A zamiast pisac ze scena upada polecam poczytanie takich samych topicow sprzed pol roku, tudziez roku... Luzie, zastanowcie sie zanim cos takiego napiszecie. Wystarczy luknac wlasnie na hive....


kto takie cos pisze ?? chyba ci co nie znaja sie na danej scenie
Saari a kto ciebie o cos obwinia ?

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
M�j avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce b�dzie jeszcze ta�sza w�dka"


Posted by [FPP]Saari on 15-04-2003 13:14:

Nie Mart nikt mnie nie obwinia ale sama to robie....

__________________
saari.deviantart.com


Posted by DarkXenocide on 19-04-2003 07:16:

First Person Perspective

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Jesli kogos zawiodlam to przykro mi, nie chcialam. Ale ja od zawsze wszystkim mowie ze do takich rzeczy sie nie nadaje.


To nie twoja wina i dobrze o tym wiesz
Wiesz tez dlaczego. Reszta nie musi.
O powieksze na chwilke troche ruch na forum fpp.pl - nie dziekujcie [to do redakcji fpp.pl - nie do wolfowcow]

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl


Posted by Przecinek on 15-08-2007 23:57:

Ha, jak widac Hive juz nie istnieje -> A Board FPP dalej istnieje, pozwalajac zachowac tutejsze informacje dla potomnych
Informacje na Hive przepadly na dobre jako ze hive.pl teraz zostal przejety przez nieznane korporacje

...watpie aby ktokolwiek zainteresowany to jeszcze przeczytal lol

__________________
robrzmiewa op�tana harmonia
w dysharmonii dni.

Trash


Posted by masterofp on 17-08-2007 00:21:

Przecin, id� ***** spa�, a nie m�czysz ludzi po nocach �.P. FPP.PL.

Respect zi�.

__________________
|��*~`~*��|��* pozdrawiam, masterofp *��|��*~`~*��|
GG# 188092 | ICQ# 44781724 | masterofp[at]wp[dot]pl
"Is there ever any wonder, Why we look to the sky?"
|��*~`~*��|�� http://masterofp.prv.pl ��|��*~`~*��|


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:30.