FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=87)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=10849)


Posted by [TBH]ecik on 06-07-2003 23:57:

Ulubione Mapy

Moim zdaniem najlepsze sa mapy ze standartu i mappacka 1 z reszty map jest w sumie nie wiele genialnych map chociaz sa tez takie na kturych warto zagrac i na ktorych mozemy troche odejsc od standartu i rutyny.Chociaz standarty sa z reguly bardziej ciekawsze i lepiej opracowane
Moimi ulubionymi mapami sa :compot,allestrafe,leadworks


Posted by [FPP]Liv3sMack on 09-07-2003 12:03:

Moim zdaniem sciaganie mappaka 300mb czyli massiv community mappak ma swoje + i -`y. Przedewsystkim 1.44gb po rozpakowaniu t cholernie duzo! To tak jak by sciagnac AvsP2 z sieci! Natomiast mappak ten 39mb to juz lepiej... tak jak i ten 12mb z podstawowymi oficjalnymi mapkami do AvsP2 MP. Moimi ulubionymi mapkami som overrun_compound, leadworks w kazdej postaci, kwarantanna.


Posted by [TBH]yaji on 09-07-2003 18:22:

Wink O mapach

Moje ulubione to : jungle ( RULEZ always and forever ), leadworks, quara, compound. Cala reszta neutralne oprucz: resorvior i bunker... te mapy ss� Co do tych gigantycznych map pack�w to tak... z tego 300mb to jak narzie widzialem tylko kilka przyzwoitych map, ale rewelacja na skale castaway to nie byla.... najlepsze mapy zazwyczaj to sie w mappackach nie znajduje.... mog� by ktos pozbierac najlesze mapy jakie powstaly w jeden durzy pak, a nie wrzucac wszystko co bylo pod r�k�...


Posted by [FPP]kaczor on 27-07-2003 10:59:

po prostu tandeta.

Mapy z tych gigantycznych mappack�w to zwyk�a tandeta, zbi�r wszystkich mo�liwych �mieci, niegrywalnych, mo�e nawet nieprzetestowanych. Zda�aj� si� mapy stoj�ce na przyzwoitym poziomie, ale te mo�na wyliczy� na palcach jednej r�ki. Poza tym i tak nie dorastaj� do pi�t starym, poczciwym, standartowym mapom. Nie wiem jak mo�na na nie narzeka� na oryginalne mapy. Ja gram na nich ca�y czas i nic mi si� nie nudzi, wr�cz przeciwnie. S� doskonale zaprojektowane, maj� �wietny klimat i jak narazie nic ich nie przebi�o. Odradzam wszelkie mappacki, nie warto traci� na to czasu. Jak si� komu� nudzi to zawsze mo�e zmieni� tryb gry


Posted by DARK_ANGEL on 06-08-2003 19:41:

Z reguly mozna stwierdzic ze mapy niestandartowe sa raczej niegrywalne .... tak samo jest w q3/urt gdzie mapy niestandartowe, ktore sa grywalne mozna policzyc na palcach jednej reki :O

Jakkolwiek wydawanie 300 MB paku z mapkami uwazam za cos smiesznego. Lepiej bylo by wydac wszystkie mapki odddzielnie a nie w jednym wypasnym paku ;q , gupia decyzja ......

A teraz cos na temat mapek ..... ale z avp1 ,gdyz moim zdaniem mapki w avp2 sa totalnie niewywazone ...

Pamietam ze godzinami gralo sie na "statule" , tak samo "metro" bylo chyba jedna z najbardziej popularnych map.
Co jeszcze ? Meat Factory, Office , Jocker itd....
Jednak jak juz pisalem Statu�a to dla mnie jedyna kultowa mapka.....

Mapki z avp2 to moim zdaniem niewybredna m�uca w stylu q3

[i od razu sory ze odgrzewam jakis archaiczny temat, ale nudzi mi sie zdeko :> :> ]


Posted by [TBH]ecik on 07-08-2003 09:44:

W sumie jak zaczolem grac w AvP1 to wyszedl AvsP2 i map z pierwszej czesci za bardzo nie zdazylem poznac.Lecz nie powiedzialbym ze mapy z AvsP2 sa niewywarzone sam przegralem na standarcie wiele wiele godzin i jestem pozytywnego zdania o mapkach standartowych w AvsP2


Posted by DARK_ANGEL on 07-08-2003 11:25:

NIepamietam dokladnie w tej chwili nazw, ale lucefers cos tam i podobna mapa tylko ze niebieska. Stanie ci Marine na �rodku ze snajperka i za przeproszeniem predzej sie zesrasz niz do niego dobiegniesz, powiedzmy Pretorianem :>

Ogolnie mapki w avp2 sa ''fajne'' , ale moim zdaniem nie maja tego czegos co mapki w avp1 ;p


Posted by [TBH]yaji on 07-08-2003 12:38:

MApki z avp2 :]

No pretorianem to nie dobiegniesz, ale runnerem, dronem czy predalienem to bardzo latwo


Posted by [TBH]ecik on 07-08-2003 12:43:

Smile

TO fakt mapki w AvP1 byly ciemne i ponure cos w tym bylo i wciagalo mapki w AvP2 saq bardziej jasne i oswietlone i troszke w innym klimacie
Rzecz gustu


Posted by [FPP]kaczor on 07-08-2003 14:26:

Thumbs down Pretorian 8)

hmmm.... a na jakiej mapie pretorian zd��y dogoni� snajpera? Poza tym jak snajper stanie na �rodku mapy alesser/lucifer i zacznie celowa� w pretoriana, to rzeczywi�cie pretorian go nie dogoni bo wcze�niej g�owe snajpera sprz�tnie drone, lub snajper korporat�w 8)


Posted by DARK_ANGEL on 07-08-2003 19:32:

Moj gust zdecydowanie woli mapki w klimacie avp1 ;p

Racja , to sprawa gustu ....


Posted by [TBH]yaji on 10-08-2003 14:23:

Ehhh.. szkoda ze nie widzialem map z avp1..........


Posted by DARK_ANGEL on 10-08-2003 19:04:

quote:
Napisane oryginalnie przez [TBH]yaji
Ehhh.. szkoda ze nie widzialem map z avp1..........


�a�uj �e nie widziales :>
Statua to kult ! :>

Ogolnie mapki avp (1) , maja to czego mi brakuje w q3 - klimat. Sa tam mroczne zakamarki, gdzie mozna sie schowac i nikt cie tam nie zauwazy... nie ma tez komend (z tego co pamietam) , ze ktos ustawi sobie tak jak w q3: vertex , pic_mip , i kosmiczna gamme i widzi kazde miejsce na mapie ;/

Ogolnie w najnowszym wydaniu Urbanterror (3.0 jesli ktos jest zainteresowany) , dodano duzo cieni i nawet Vertex tu nie pomoze .... dodaje to bardzo klimatu temu modowi ....


Posted by [FPP]Liv3sMack on 11-08-2003 11:23:

Cool

Ja lubialem Hive, Hadle`s Hope i Leadworks ( z oficjalnego mappaka FOX`a ). Nie mozna porownywac UrT do AvsP2 jezeli chodzi o grafike i klimat z grafika... bo UrT jej poprostu nie ma


Posted by DARK_ANGEL on 11-08-2003 12:20:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Liv3sMack
Nie mozna porownywac UrT do AvsP2 jezeli chodzi o grafike i klimat z grafika... bo UrT jej poprostu nie ma


;/
Jakos Urt jest najbardziej popularnym modem (po OSP) do q3 ;p

Urt ma zajebisty klimat , co prawda inny niz w serii AvP ale ma, zreszta niepotrzebnie porownuje dwie calkowicie rozne gry , ale chodzilo mi o przyklad ;p


Posted by [TBH]ecik on 11-08-2003 14:04:

Teraz ukazals ie Nowy mappack 3.2 kolejne pare mapec do poprzedniego mappacka tylko szkoda ze trzeba znowu od nowa sciagac cale 300 mega map.Niektorzy twierdza ze wielkie mappaki sa dobre poniewaz mozna sie oderwac od standartu i sobaczyc cos calkiem nowego.

Gdyby ktos chcial sciagnac mappacka 3.2 to podaj link
http://www.file-nexus.com/main3.2.php?number=119


Posted by [TBH]yaji on 11-08-2003 17:36:

Nie zowu....

Drugi raz, tylko dla kilku nowych, pewnie tak samo syfiastych mapek sciagac nie bede... no chyba ze sie stanie standartem na serverach...


Posted by [TBH]ecik on 11-08-2003 18:22:

Ja juz sciagnolem jest jednak pare zupelnie nowcyh mapek w miare fajnych.Lecz mialem farta przy sciaganiu bo zalapalem sie na w miare git transfer i w dwie godziny sciagnolem


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:31.