FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=42)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=12476)


Posted by franc on 21-03-2004 15:46:

Question Wielkie problemy - prosze o pomoc!!!

Witam all.
Po bardzo dlugiej nieobecnosci udalo mi sie i mam wszystko co potrzebne do grania Urt-a. Wszystko zainstalowane - q3, PB no i sam Urt.
Ale zaczely sie shody.
1. Sama gra chodzi tak, ze pozal sie boze. Rwie okrutnie, mam bardzo duze slajdswoy, pomimo, ze wyciagam cos kolo 100 fps-ow (spadaja do 50-60). Rwie tak ze nie da sie grac.
2. Jakies dziwactwa dzieje sie z sama gra. Zupelny brak ikonki z slr czy jak sie ta bron nazywa. Moge ja wybrac, ale zupelnie jej nie widze. Kazda inna tak - tak jakby brak bylo pliku z wygladem tej broni. Kolejna rzecz - wiem, ze wrocili i jest m4 do wyboru. Ale ja jej wogole nie mam. Nie mam takiej pozycji menu.

Wie ktos moze, co to moze byc??

Gra sie odpala, wszedzie wchodze - mam oryginalnego Czasami widze "wektory" - kolorwe linie "opisujace" postac. Dzieje sie to zarowno on-line jak i na localu. Efekt rwania samej gry jest ciagle ten sam.

Dodam, ze mam g 4 64 mb, wiec powinien dac rade.

Napiszcie prosze, co to moze byc.

XP prof. SP1, celek 2, ram 128 ddr 400 mhz (wiem, ze malo, ale np. CoD nie mialem takich problemow).


Posted by disKret on 22-03-2004 08:26:

Re: Wielkie problemy - prosze o pomoc!!!

Wygl�da na znany ju� wcze�niej problem z nowymi Detonatorami do NVIDI'i. Spr�buj zainstalowa� serie 44.x i zobacz jak b�dzie chodzi�, bo 50.x (o ile dobrze pami�tam) w ca�o�ci rozwala UrT.

__________________
In nature, nothing is ever right. Therefore, if everything is going right ... something is wrong.


Posted by Sh4tter on 22-03-2004 10:57:

Re: Re: Wielkie problemy - prosze o pomoc!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez disKret
Wygl�da na znany ju� wcze�niej problem z nowymi Detonatorami do NVIDI'i. Spr�buj zainstalowa� serie 44.x i zobacz jak b�dzie chodzi�, bo 50.x (o ile dobrze pami�tam) w ca�o�ci rozwala UrT.


moze jak nie ma m4 to to wersja 3.2?

__________________
Shatter was here


Posted by franc on 22-03-2004 11:48:

Question dziwactw ciag dalszy

Dzieki za podpowiedz ze sterami - zobacze i przeinstaluje.

Co do samej wersji to tu kolejne dziwactwo.Zaczalem od wersji 3.0 - pelna mialem to dlaczego nie. Nastepnie zassalem 3.3 z jakiegos adresu podanego w newsach na urt.pl . Oczywiscie katalog q3ut3. Rozpakowalem do tego katalogu nowa wersje i nadpisalem co mialo sie nadpisac. Jakie jest moje zdziwnienie, gdy okazalo sie ze stawiajac serwer do pocwiczenia z botami zglasza mi sie "welcome to 3.0" gdy natomiast w zakladce modsy w q3 wybieram "urt 3.3". I jest to jedyna wersja, tym bardziej ze wpuszcza mnie na serwery z wersja 3.3 i wlaczonym pb. O co tu chodzi ??


Posted by Sh4tter on 22-03-2004 17:16:

Re: dziwactw ciag dalszy

quote:
Napisane oryginalnie przez franc
Dzieki za podpowiedz ze sterami - zobacze i przeinstaluje.

Co do samej wersji to tu kolejne dziwactwo.Zaczalem od wersji 3.0 - pelna mialem to dlaczego nie. Nastepnie zassalem 3.3 z jakiegos adresu podanego w newsach na urt.pl . Oczywiscie katalog q3ut3. Rozpakowalem do tego katalogu nowa wersje i nadpisalem co mialo sie nadpisac. Jakie jest moje zdziwnienie, gdy okazalo sie ze stawiajac serwer do pocwiczenia z botami zglasza mi sie "welcome to 3.0" gdy natomiast w zakladce modsy w q3 wybieram "urt 3.3". I jest to jedyna wersja, tym bardziej ze wpuszcza mnie na serwery z wersja 3.3 i wlaczonym pb. O co tu chodzi ??



Musisz sciagnac urt 3.3 co wazy z 700 mega chyba albo 3.0 (masz) 3,1 ; 3,2 ; 3.3 (masz)

__________________
Shatter was here


Posted by CoVBoY on 22-03-2004 21:31:

Problemy??

Witaj znow Franz to po 1

PO 2

Rwie prawdopodobnie punk buster a nie sama gra trzueba go po prostu reinstalowac

po 3

sciagnij pelna wersje 3.3 i zainstaluj od nowa bo odpala ci sie starsza wersja

__________________
CoVBoY
Kto nie maszeruje ten ginie


Posted by Krzysiek1 on 24-03-2004 02:09:

Re: dziwactw ciag dalszy

quote:
Napisane oryginalnie przez franc
Dzieki za podpowiedz ze sterami - zobacze i przeinstaluje.

Co do samej wersji to tu kolejne dziwactwo.Zaczalem od wersji 3.0 - pelna mialem to dlaczego nie. Nastepnie zassalem 3.3 z jakiegos adresu podanego w newsach na urt.pl . Oczywiscie katalog q3ut3. Rozpakowalem do tego katalogu nowa wersje i nadpisalem co mialo sie nadpisac. Jakie jest moje zdziwnienie, gdy okazalo sie ze stawiajac serwer do pocwiczenia z botami zglasza mi sie "welcome to 3.0" gdy natomiast w zakladce modsy w q3 wybieram "urt 3.3". I jest to jedyna wersja, tym bardziej ze wpuszcza mnie na serwery z wersja 3.3 i wlaczonym pb. O co tu chodzi ??


franc otwierasz plik q3config.cfg i szukasz wpisu:
seta sv_JoinMessage "Welcome To Urban Terror 3.0"
i zmieniasz na:
seta sv_JoinMessage "Welcome To Urban Terror 3.3"
proste


Posted by Sh4tter on 24-03-2004 13:03:

Re: Re: dziwactw ciag dalszy

quote:
Napisane oryginalnie przez Krzysiek1
franc otwierasz plik q3config.cfg i szukasz wpisu:
seta sv_JoinMessage "Welcome To Urban Terror 3.0"
i zmieniasz na:
seta sv_JoinMessage "Welcome To Urban Terror 3.3"
proste



e????????
Zr�b jak Covboy mowi�

__________________
Shatter was here


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:06.