FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=46)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=12791)


Posted by GrAvEN on 06-06-2004 21:29:

Question Witam...+ maly problem na poczatek

Witam wszystkich

Dawno mnie tu nie było (lub inaczej mówiąc: dawno w Tribes 2 nie grałem) ale i tak pewnie nikt nie tęsknił Nareszcie mam i czas i możliwości (nowy monitor – starego szlag trafił ok. 2 miesiące temu ) żeby nadrobić straty w graniu.
Jest tylko jeden mały problem: nie mogę się zalogować do T2. Wczoraj parę razy się udało, tyle tylko, że nie mogłem wejść na żaden Server – Authentication failed try again later…
Dzisiaj po reinstalce Trybów podczas logowania do gry widzę cos takiego:

Login Failed – Someone is already
playing using this account. If you
are not logged in already, please
wait 20 minutes and try again.

Hmm… Czy ktoś juz się spotkał z czymś takim i może mi powiedzieć co to jest lub jak się tego pozbyć?

Będę wdzięczny za pomoc )


Posted by yavor on 06-06-2004 22:53:

Blad z logowaniem zdarza sie, gdy miales UE - wowczas serwer autoryzujacy nie wie, co sie stalo, gdyz nie otrzymal "pozegnalnego" pakietu. W efekcie traktuje, ze nadal grasz. Ten blad mija dosc szybko, od kilku minut do 20.

Natomiast problem z wejsciem na serwery to prawdopodobnie zasluga Sierry. Cos naknocili i na wiekszosc serwerow nie mozna bylo wejsc. Prawdopodobnie w ciagu paru dni to usuna. Natomiast na czesc serwow mozna wchodzic, gdyz sa one co pewien czas resetowane, co zdaje sie pomagac (chwilowo, niestety).


Posted by GrAvEN on 07-06-2004 00:00:

Nie przypominam sobie zebym mial UE ale moze rzeczywiscie cos sie "potentegowalo".

Niedawno probowalem po raz kolejny, ale nadal ten sam blad...
Coz, sprobuje jutro.


P.S. Diekuje za wyjasnienia.


Posted by sYs|Piotrusek on 07-06-2004 14:53:

Graven ja to samo mialem, na poczatku mialem problem z wejsciem na serwery a potem jak znowu chcialem wlaczyc tryby to pojawial sie ten blad i tak juz do konca dnia... nie zostalo mi nic innego jak gra na lanie z simPingiem

__________________
BOOM


Posted by yavor on 07-06-2004 19:24:

Mozna bylo grac online na kilku serwerach, np. Miami Vehicles chodzilo bez problemu caly czas, rowniez czesc innych serwerow (np. BSG). W kazdym razie obecnie problem znikl. I oby sie nie pojawil.


Posted by borowies on 08-06-2004 15:37:

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|Piotrusek
nie zostalo mi nic innego jak gra na lanie z simPingiem


o_o
od kiedy to na lanie masz pinga 100 :p

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer


Posted by sYs|Piotrusek on 08-06-2004 16:34:

przeca napisal ze z "simPingiem" u n00b

__________________
BOOM


Posted by GrAvEN on 09-06-2004 21:39:

No, problemy się skończyły. Czasami tylko pojawia się okienko: There was a problem processing your request. Try again later. czy cosik w podobie. Ale nie utrudnia to grania na szczęście.


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:07.