FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=91)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=13110)


Posted by Yogas on 23-08-2004 12:33:

Exclamation Team Poland

Odezwało sie do nas kilku ludzi z takich klanów jak uT, DEA itp. Chcą stworzyć coś w rodzaju Pucharu Narodów BHD. Chodzi o stworzenie reprezentacji narodowej. Powstały już reprezentacje takich krajów jak ; Szwecja, Anglia, Portugalia, Holandia, Niemcy. W skład nich wchodzą najlepsi gracze z klanów danego państwa. Drużyny liczą po 14-16 osób. Tryb gry w jakim ma się odbywać turniej, to TKOTH. W najbliższym czasie ma powstać strona w/w pucharu. Myśle, że w naszym kraju jest kilkanaście osób, które mogą powalczyć w tym trybie rozgrywek. Może w/w turniejem zainteresuje się jakaś firma(np. Cenega). Warto jest do Nich "zapukać".

Czekam na Wasze opinie i propozycje w związku z drużyną.

Pozdrawiam

__________________
Yogas na Prezydenta


Posted by asterix[GAL] on 23-08-2004 13:21:

fajna sprawa. w jaki sposób mają być wybierane te "gwiazdy BHD"??

__________________


Posted by Cierń on 23-08-2004 13:29:

Re: Team Poland

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Odezwało sie do nas kilku ludzi z takich klanów jak uT, DEA itp. Chcą stworzyć coś w rodzaju Pucharu Narodów BHD. Chodzi o stworzenie reprezentacji narodowej. Powstały już reprezentacje takich krajów jak ; Szwecja, Anglia, Portugalia, Holandia, Niemcy. W skład nich wchodzą najlepsi gracze z klanów danego państwa. Drużyny liczą po 14-16 osób. Tryb gry w jakim ma się odbywać turniej, to TKOTH. W najbliższym czasie ma powstać strona w/w pucharu. Myśle, że w naszym kraju jest kilkanaście osób, które mogą powalczyć w tym trybie rozgrywek. Może w/w turniejem zainteresuje się jakaś firma(np. Cenega). Warto jest do Nich "zapukać".

Czekam na Wasze opinie i propozycje w związku z drużyną.

Pozdrawiam












W sumie niezły pomysł ,ciekawe w jakis posób bedzie przeprowadzany nabór do składu i jaki czynniki decyduja o tym,że dana osoba ma szanse sie dostac do niego .A wiadomo kiedy ten turniej ma sie odbyc wogóle,czy póki co to są wstępne projekty? W każdym badz razie od dzisiaj sie staram o to ,żeby dostac sie do składu lol.Pozdro dla Wszystkich wymiataczy.


Posted by Jaro(PL) on 23-08-2004 14:22:

Re: Re: Team Poland

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
W sumie niezły pomysł ,ciekawe w jakis posób bedzie przeprowadzany nabór do składu i jaki czynniki decyduja o tym,że dana osoba ma szanse sie dostac do niego .(...)

wiadomo jakie , Ci którzy z dawien dawna mają PL w nicku


Posted by asterix[GAL] on 23-08-2004 14:35:

Re: Re: Re: Team Poland

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
wiadomo jakie , Ci którzy z dawien dawna mają PL w nicku

ja mam w prawku PL od '99 łapie się??

__________________


Posted by Yogas on 23-08-2004 14:36:

Re: Re: Team Poland

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
W sumie niezły pomysł ,ciekawe w jakis posób bedzie przeprowadzany nabór do składu i jaki czynniki decyduja o tym,że dana osoba ma szanse sie dostac do niego


No Ty sie o to martwić nie musisz Zresztą myśle, że Twoje zdanie apropos składu będzie odgrywało dużą role


quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
A wiadomo kiedy ten turniej ma sie odbyc wogóle,czy póki co to są wstępne projekty?


Z tego co mi wiadomo, to już we wrześniu pierwsze spotkania. A jak będzie, to zobaczymy

__________________
Yogas na Prezydenta


Posted by Yogas on 23-08-2004 14:41:

quote:
Napisane oryginalnie przez asterix[GAL]
fajna sprawa. w jaki sposób mają być wybierane te "gwiazdy BHD"??


Gwiazdy? No tak też można ICH nazywać. A co do wyboru, to dodatek przy nicku nie wchodzi w gre Raczej oprzemy sie na wynikach ratio. Ale to moja sugestia Czekam na inne.

__________________
Yogas na Prezydenta


Posted by willie on 23-08-2004 14:57:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Gwiazdy? No tak też można ICH nazywać. A co do wyboru, to dodatek przy nicku nie wchodzi w gre Raczej oprzemy sie na wynikach ratio. Ale to moja sugestia Czekam na inne.


To chyba bedzie najlepsze rozwiazanieNormalnie Dream Team

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie


Posted by *BSP*Sigano on 23-08-2004 15:14:

Ja lubie kopać dupy zagranicznym ludkom teraz już niegram na innych servach nisz most bo na moście przynajmniej nie jestem pierwszy i moge pograc dla jaj a na zagranicznym to sie wymiata normalnie cudo a te z ut to takie ciotki że grałem na servie było 18 graczy (mieszane klany) i jak wpadłem do strefy to cała dróżyna red sie respawnowała po 920 sekundach a potrzebne do tego były 4 magazynki car15/203 i dwa granaty i umiejętności które posiadam hehe morzecie mnie wziąć ja bym chciał bym wam klase pokazał


Posted by *BSP*Sigano on 23-08-2004 15:16:

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
niegram dróżyna red sie respawnowała po 920 sekundach
po 20 sekundach nie wiem z kąd to 9 ??


Posted by Cierń on 23-08-2004 15:18:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Gwiazdy? No tak też można ICH nazywać. A co do wyboru, to dodatek przy nicku nie wchodzi w gre Raczej oprzemy sie na wynikach ratio. Ale to moja sugestia Czekam na inne.







Mysle,że można by zrobić dobór zawodników na poszczególne funkcje i podpasowac pod taktyke,ratio równiez bedzie mialo decydujace znaczenie,ale warto podzielic to na najlepszych CQB,medów i gunnerów i juz sprawdzonych w grze w TKOTH bo pamietajmy ,ze ten tryb znacznie sie rózni od TDM-a np.(to jest moja sugestia ).


Posted by Cierń on 23-08-2004 15:24:

Mozna by bylo zrobic to na sposób propozycji paru przedstawicieli klanów,którzy z koleji przedstawia swój "wymarzony"(taki maly dream team) sklad 14 osobowy i po dalszych ustaleniach tychze przedstawicieli wybierze sie ten optymalny skład TEAM Poland.


Posted by Tomcat27 on 23-08-2004 15:54:

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
Mozna by bylo zrobic to na sposób propozycji paru przedstawicieli klanów,którzy z koleji przedstawia swój "wymarzony"(taki maly dream team) sklad 14 osobowy i po dalszych ustaleniach tychze przedstawicieli wybierze sie ten optymalny skład TEAM Poland.


Witam.

Uwazam że można pomyslec także o ulubionych mapach i ewentualnie mieszać team lub zmieniać w zalezności od map. Wiadomo że każdy ma swoje ulubione mapy a inni np. tych map nie lubią, co za tym idze także skutecznośc na tych mapach jest rózna

__________________
hehehe


Posted by Yogas on 23-08-2004 16:00:

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
....a te z ut to takie ciotki ....



Widać, że masz pojęcie uT, to klan z najwyższej półki światowej. No cóż "gwiazdo" z Mostu... zajżyj sobie na strone ClanBase i zobacz z jakimi klanami uT wygrało.

__________________
Yogas na Prezydenta


Posted by Tomcat27 on 23-08-2004 16:05:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Widać, że masz pojęcie uT, to klan z najwyższej półki światowej. No cóż "gwiazdo" z Mostu... zajżyj sobie na strone ClanBase i zobacz z jakimi klanami uT wygrało.


Nie pisz mu o ClanBase bo chłopak nie wie o co Ci biega

__________________
hehehe


Posted by *|SLS|*K@pitano on 23-08-2004 16:06:

Według mojej opinii, trzon reprezentacji powinni stanowić gracze z dwóch najlepszych klanów w Polsce w trybie TKOTH, czyli Pixcom2 i Seals. W drużynie widziałbym jeszcze takich graczy jak : Badyl, Ivan, Boski*pl, Radzioo(PL).


Posted by Yogas on 23-08-2004 16:08:

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
Mozna by bylo zrobic to na sposób propozycji paru przedstawicieli klanów,którzy z koleji przedstawia swój "wymarzony"(taki maly dream team) sklad 14 osobowy i po dalszych ustaleniach tychze przedstawicieli wybierze sie ten optymalny skład TEAM Poland.


No niezła myśl. Faktycznie, może każdy klan ułoży sam 14-16 osobowy zespół(biorąc pod uwage wszystkich graczy, a nie tylko z danego klanu) i zobaczymy jak to się pokrywa z pozostałymi propozycjami.

I jeszcze jedno. Z tego co wiem, zespół ma liczyć 14-16 osób, ale mecze rozgrywane mają być 8 vs 8. To coś jak kadra np. piłkarzy licząca 30 osób, a gra 11.

__________________
Yogas na Prezydenta


Posted by willie on 23-08-2004 16:28:

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
Ja lubie kopać dupy zagranicznym ludkom teraz już niegram na innych servach nisz most bo na moście przynajmniej nie jestem pierwszy i moge pograc dla jaj a na zagranicznym to sie wymiata normalnie cudo a te z ut to takie ciotki że grałem na servie było 18 graczy (mieszane klany) i jak wpadłem do strefy to cała dróżyna red sie respawnowała po 920 sekundach a potrzebne do tego były 4 magazynki car15/203 i dwa granaty i umiejętności które posiadam hehe morzecie mnie wziąć ja bym chciał bym wam klase pokazał


A byl w tej bajce smok?

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie


Posted by willie on 23-08-2004 16:34:

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Według mojej opinii, trzon reprezentacji powinni stanowić gracze z dwóch najlepszych klanów w Polsce w trybie TKOTH, czyli Pixcom2 i Seals. W drużynie widziałbym jeszcze takich graczy jak : Badyl, Ivan, Boski*pl, Radzioo(PL).


To fakt ze trzon druzyny powinny stanowic te wlasnie klany, ale trzeba dac szanse innym z innych klanowPo zrobieniu odpowiedniej selekcji mozna wybrac paru zdolnych, a napewno ich nie brakuje

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie


Posted by willie on 23-08-2004 16:38:

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
Mysle,że można by zrobić dobór zawodników na poszczególne funkcje i podpasowac pod taktyke,ratio równiez bedzie mialo decydujace znaczenie,ale warto podzielic to na najlepszych CQB,medów i gunnerów i juz sprawdzonych w grze w TKOTH bo pamietajmy ,ze ten tryb znacznie sie rózni od TDM-a np.(to jest moja sugestia ).


Ale trzeba brac rowniez pod uwage ummiejetnosc gry w zespole.To bardzo wazna cecha w tym trybie.

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie


Posted by asterix[GAL] on 23-08-2004 16:39:

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
....nisz most bo na moście przynajmniej nie jestem pierwszy i moge pograc dla jaj .............. morzecie mnie wziąć ja bym chciał bym wam klase pokazał


a ja proponuje klase powtórzyć. Może kilka nawet - co powiesz na 1szą,2gą,3cią???

__________________


Posted by willie on 23-08-2004 16:54:

quote:
Napisane oryginalnie przez asterix[GAL]
a ja proponuje klase powtórzyć. Może kilka nawet - co powiesz na 1szą,2gą,3cią???


Zacznijmy od przedszkola

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie


Posted by asterix[GAL] on 23-08-2004 17:03:

quote:
Napisane oryginalnie przez willie
Zacznijmy od przedszkola


__________________


Posted by Marko on 23-08-2004 18:32:

Jako cienias moge tylko powiedziec ze trzon Team PL nie musi skladac sie z graczy proponowanych z teamow przez kapitano, sa ludzie jeszcze w innych klanach ktorzy cos potrafia, pozatym same ratio to zamalo, bierzcie pod uwage tez jak ososba dogaduje sie z zespolem, kultre gracza (by nie bylo prostackiego zachowania sie ktoregos z zawodnikow w czasi ewentualnych meczy) to tyle odemnie,co zas do wypowiedzi kolegi o graczach z UT to szkoda mi klawiatury na komentarz.........


Posted by Yogas on 23-08-2004 19:45:

quote:
Napisane oryginalnie przez Marko
..........co zas do wypowiedzi kolegi o graczach z UT to szkoda mi klawiatury na komentarz.........


__________________
Yogas na Prezydenta


Posted by Yogas on 23-08-2004 19:53:

quote:
Napisane oryginalnie przez Marko
Jako cienias moge tylko powiedziec ze trzon Team PL nie musi skladac sie z graczy proponowanych z teamow przez kapitano, sa ludzie jeszcze w innych klanach ktorzy cos potrafia, pozatym same ratio to zamalo, bierzcie pod uwage tez jak ososba dogaduje sie z zespolem, kultre gracza (by nie bylo prostackiego zachowania sie ktoregos z zawodnikow w czasi ewentualnych meczy)



To jest tylko jedna z propozycji.

__________________
Yogas na Prezydenta


Posted by Jucek (EXE) on 23-08-2004 23:09:

Re: Team Poland

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Odezwało sie do nas kilku ludzi z takich klanów jak uT, DEA itp. Chcą stworzyć coś w rodzaju Pucharu Narodów BHD. Chodzi o stworzenie reprezentacji narodowej. Powstały już reprezentacje takich krajów jak ; Szwecja, Anglia, Portugalia, Holandia, Niemcy. W skład nich wchodzą najlepsi gracze z klanów danego państwa. Drużyny liczą po 14-16 osób. Tryb gry w jakim ma się odbywać turniej, to TKOTH. W najbliższym czasie ma powstać strona w/w pucharu. Myśle, że w naszym kraju jest kilkanaście osób, które mogą powalczyć w tym trybie rozgrywek. Może w/w turniejem zainteresuje się jakaś firma(np. Cenega). Warto jest do Nich "zapukać".

Czekam na Wasze opinie i propozycje w związku z drużyną.

Pozdrawiam



Fajny pomysl. Ciekaw jestem kto bedzie reprezentowal nasze barwy

__________________


Posted by Zeo on 24-08-2004 06:41:

Propozycja

Fajny pomysł z tym pucharem. Co do selekcji to proponuje aby np każdy klan obecny w polskiej lidze miał prawo do podania np 30 graczy których by widział w reprezentacji Polski tylko że miał by prawo podać tylko graczy poza sfoim klanem. I np jeszcze jedną 30 by zaproponowali gracze niezrzeszeni i z pozostałych klanów. Ci gracze co by zostali najwięcej razy wytypowani i wyraziliby chęć gry w takim turnieju by grali. Potem powiedzmy tych 30 czołowych graczy by zadeklarowało na jakich mapach najlepiej się czują i byśmy mieli reprezentacje. Oczywiście mogą być również inne zmiany w takiej selekcji.

__________________
:::::||:::::


Posted by *BSP*Sigano on 24-08-2004 07:33:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Widać, że masz pojęcie uT, to klan z najwyższej półki światowej. No cóż "gwiazdo" z Mostu... zajżyj sobie na strone ClanBase i zobacz z jakimi klanami uT wygrało.

No tak przecież wiem ale pojedynczo to oni troche słabsi ale w grupie mocni no jak te skiny pojedynczo karzdy mu wkopie a w grupie mocny jak cheater na moście a ja mam ostatnio serio git wyniki chcesz yogi to ci screny wyśle ja nie gram tak źle jak na moście poprostu na moście nie gram car15/203 a czemu bo za dużo osób na moście gra tym gunem to ja dla odmiany biore G36 a jak wiadomo G36 to takie guwienko


Posted by *|SLS|*K@pitano on 24-08-2004 08:15:

Ja będę mówił wprost i nie owijał bawełne jak inni. Według mnie dla osób z takich klanów jak stills, pwt nie ma miejsca w reprezentacji bo klany te nie mają zielonego pojęcia co to jest TKOTH.
Moja propozycja składu :
8 osób z SLS
5 osób z Pixcomu ( Cierń, Vav, Dracula, Whisper, Rambo)
2 osoby z PFT ( Badyl, Rufus(jeśli jeszcze gra w Delte))
Reszta ma mniejsze pojęcie o tkoth lub wogóle nie ma.


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:05.