FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=109)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=13360)


Posted by Odysion on 23-10-2004 21:29:

Talking Ulubiona Frakcja

Pytanie które z góry wiadomo było że znajdzie się tutaj Po prostu: Kim najbardziej lubicie grać ? Ja tam preferuje Republike, a dokładniej Klona z Jetpackiem. Można się dosać w różne niedostępne dla innych miejsca i strzelać =) A wy?


Posted by Publo on 23-10-2004 22:01:

Nie mam ulubionej frakcji. Nie przepadam tylko za Federacja .

Ulubiona jednostka? Zdecydowanie Dark Trooper


Posted by Proto_FC on 23-10-2004 23:41:

Zdecydowanie Republika :)

I w jej szeregach tarktuje rowno wszystkie klony .

A najciekawsza jednostka jest jak dla mnie droideka .


Posted by KarrdeFC on 24-10-2004 00:09:

Ja podobnie jak Publo - nie przepadam jedynie za Federacją. A ogólnie wolę starcia Imp vs. Reb.

Ulubiona jednostka - brak, gram tym, co akurat potrzebne.


Posted by Crenshaw on 24-10-2004 15:25:

Widzę, że zaczyna się tworzyć kółko nielubiących Federację ^^.

Cóż... dołączę się, choć Federacyjni mają ciekawą jednostkę SDB - chyba najlepszy soldier do walk w ciasnych tunelach.

Co do jednostek to preferuję snajperów wszelakiej maści - poza... Assassin-Droidem - nie wiem czemu, ale ten mi jakoś wybitnie nie pasi (to chyba ma coś wspólnego z tym głupawym celownikiem na modelu broni w trybie FPP, ale chyba trudno o głupszy powód )...

Jakbym miał wybrać jedno to: Marksman z Sojuszu Rebeliantów...


Posted by Viger on 24-10-2004 17:08:

Rebelia - najblizsza idologicznie ulubina klasa: piechociaz choc nie pogardzam vanguardem. Raczej nie wybieram wookiego to juz szybciej pilota

Zaskoczylo mnie tez jak bardzo polubilem klony Podoba mi sie to ze wszytskie jednostki wygladaja prawie tak samo ale po oznaczeniach da sie odroznic kto jest kto. Jak w prawdziwej armii. Jesli nie jestem piechociazem to dzialam jako jet trooper. Ma swietna giwere

__________________
Viger


Posted by Strike on 26-10-2004 08:45:

Republika - Najlepsza frakcja. RG i zwykłe klony są zarąbiste. RG podwozi cię na plac boju a ty wysiadasz i robisz Riflem masakre i zanim zdąrzysz wyczerpać ammo to możesz się gdzieś ukryć

__________________
"Life is cheap, especially main"


Posted by BK-505 on 28-10-2004 17:59:

Oczywiście imperium :>

Szczególnie lubie Dark Trooperów i Shock Trooper, ale najbardziej uwielbiam pojazdy imperium.

Na drugim miejscu lubie jeszcze rebeliantów. Ogólnie lubie bitwy Imperium vs. Rebelia


Posted by r3van on 30-10-2004 23:19:

A kto nie lubi wogole uwazam ze te bitwy ze starej sagi mialy jakis taki wiekszy klimacik niz te z nowszych ale kwestia gustu
Jakie sa wasze ulubione pojazdy z btf latajace czy naziemne i konkretnie ktore?

__________________
R.3.V Chalange everything


Posted by Strike on 31-10-2004 20:55:

czasami pojazdy sa lamerskie..... ja bym był za usunieciem niektorych pojazdów w niektorych miejscach

__________________
"Life is cheap, especially main"


Posted by r3van on 03-11-2004 22:06:

Cos tak ucichlo na Forum noco jest ludzie!!!??

__________________
R.3.V Chalange everything


Posted by Publo on 03-11-2004 22:08:

Ruch sie zacznie po wyjsciu nowego patcha i serwera linuxowego


Posted by TheMichal on 15-11-2004 16:09:

ja najbardziej lubie Klony, a potyczki z prequeli. Ze starej trylogii lubie jedynie Hoth i Endor (tam się walczy tylko Imp vs Reb)


Posted by Testosteron on 13-12-2004 16:35:

He He !!!! Oczywiscie ze imperium.Ciemna strona mocy znów zatriumfuje i podbijemy całą galaktyke.A tak na poważnie to gra daje tak wiele mozliwosci realizacji zwariowanych pomysłów ze grając kazdą postacią(Nawet Federacja Kupiecka ma swój klimacik--druidka rządzi jak sie nią dobrze wymiata)mozna sie swietnie bawic.Szkoda tylko ze pewne schematy znane z Wolfa choćby, nie zostały tu do końca zachowane.Dla mnie pilot rozdający apteczki i ammo jest naciagnieciem w kierunku zmniejszenia liczby profesji i gamebalance'u.Fajnie by było grać imperialnym dowócą czy też medykiem z plecakiem pełnym bacty


Posted by BimberMan on 17-12-2004 20:07:

Talking

Ja chyba najbardziej luie grac Klonem ale to tez zalezy od mapy


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:04.