FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=91)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=13933)


Posted by *BSP*Sigano on 05-03-2005 09:19:

Może lige?

Morze by stworzyć ligę w której będą grane mapy niestandardowe? było bu funnowo mapy np: wags2, sky drop, orange cos tam i takie tam podobne mapki, Customs Maps League CML

__________________


Posted by legolas on 05-03-2005 09:33:

A na nich też można walić dużo headów?


Posted by Tomcat27 on 05-03-2005 11:24:

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
A na nich też można walić dużo headów?


Jak bedziesz trzymał celownik na wysokości głowy i strzelał kiedy masz pewnosc ze trafisz ( jak nie masz pewnosci to nie strzelaj !!! )to owszem

P.S. A co Tobie po tej lidze Sigan? Przeciez nie jestes w żadnym klanie.

A może zrobić lige Headshotów?

__________________
hehehe


Posted by on 05-03-2005 11:46:

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Jak bedziesz trzymał celownik na wysokości głowy i strzelał kiedy masz pewnosc ze trafisz ( jak nie masz pewnosci to nie strzelaj !!! )to owszem

P.S. A co Tobie po tej lidze Sigan? Przeciez nie jestes w żadnym klanie.

A może zrobić lige Headshotów?



Chyba jest w SOCOMie


Posted by *|SLS|*K@pitano on 05-03-2005 11:55:

quote:
Morze by stworzyć ligę w której będą grane mapy niestandardowe? było bu funnowo mapy np: wags2, sky drop, orange cos tam i takie tam podobne mapki, Customs Maps League CML


może nie ?

__________________


Posted by *|SLS|*K@pitano on 05-03-2005 11:59:

-Walić same heady, czy nie walić ?????- A co ja się będę pytał

__________________


Posted by HaOs on 05-03-2005 12:10:

Re: Może lige?

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
Morze by stworzyć ligę w której będą grane mapy niestandardowe? było bu funnowo mapy np: wags2, sky drop, orange cos tam i takie tam podobne mapki, Customs Maps League CML


Po tej polskiej lidze startowalo tyle najrozniejszych lig i zadna nie wypalila wiec ta tez nie wypali nie ma sensu

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X


Posted by Zeo on 05-03-2005 13:49:

Pewnie że jest sens zawsze coś by się działo. Tylko cały problem w tym że za takie coś powinni się wziąść odpowidni ludzie bo niestety autor topicku zdecydowanie się do tego nie nadaje. Ale odpowiedni ludzie do tego raczej wolą zajmować się ciekawszymi rzeczami niż próby zrobienia czegoś dla polskiego bhd. I jakich mieliśmy założycieli takie mieliśmy ligi

__________________
:::::||:::::


Posted by kryglow-PL- on 05-03-2005 14:37:

Talking

Tu nie chodzi tylko o zalozycieli. Chodzi tez o klany. Jak niektore klany nie podchodza do ligi na serio to pozniej taka liga 'chwieje' sie i wkoncu upada. Poza tym sa klany ktore upadaja i zmieniaja nazwy kilka razy w miesiacu wiec jak moga grac w lidze


Posted by *BSP*Sigano on 05-03-2005 14:43:

Zeo, ja tylko chciałem pomyślunka podsunąć wam a tomcat looknij kiedyś na forum socomu, bo cos tak skrobnołem o tobie, znaczy nie tyle o tobie tylko... a zresztą zobacz

__________________


Posted by Px2-devil- on 05-03-2005 23:42:

heh

a co Sigan mialbys ochote postrzelac troche headow z colta na orange crash'u?


Posted by HaOs on 06-03-2005 03:17:

Re: heh

quote:
Napisane oryginalnie przez Px2-devil-
a co Sigan mialbys ochote postrzelac troche headow z colta na orange crash'u?

base to base ? :>

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X


Posted by dżery on 06-03-2005 08:20:

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
a tomcat looknij kiedyś na forum socomu, bo cos tak skrobnołem o tobie, znaczy nie tyle o tobie tylko... a zresztą zobacz

A co tam ma niby być, strasznie zabezpieczone to forum socom, nic nie działa ; a jak już coś da się przeczytać to.... pożal się Boże i

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE


Posted by Ponton .PL. on 06-03-2005 09:16:

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
A co tam ma niby być, strasznie zabezpieczone to forum socom, nic nie działa ; a jak już coś da się przeczytać to.... pożal się Boże i


Hmmmm.... rzeczywiscie, ten prawdopodobnie ciekawy topik u nich sie nie otwiera.... ale otwiera sie jeden obok, i to co wypisuje tam kolega SOCOM Matii (lat 14) to wola o pomste....

Coz, mamusia kupila na komunie komputer, koledzy dali slownik wyrazow niecenzuralnych i proszeeeee....

Slabo widze przyszlosc naszej mlodziezy, slabo

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele


Posted by on 06-03-2005 10:23:

quote:
Napisane oryginalnie przez Ponton .PL.
Hmmmm.... rzeczywiscie, ten prawdopodobnie ciekawy topik u nich sie nie otwiera.... ale otwiera sie jeden obok, i to co wypisuje tam kolega SOCOM Matii (lat 14) to wola o pomste....

Coz, mamusia kupila na komunie komputer, koledzy dali slownik wyrazow niecenzuralnych i proszeeeee....

Slabo widze przyszlosc naszej mlodziezy, slabo



Przyznam szczerze że jak na 14 lat to mocną ma gębę .... ale forum naprawić nie potrafi


Posted by legolas on 06-03-2005 10:46:

No dajcie poczytać, nie psujcie tamtego forum


Posted by *CQF*Darek on 07-03-2005 08:56:

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
Pewnie że jest sens zawsze coś by się działo. Tylko cały problem w tym że za takie coś powinni się wziąść odpowidni ludzie bo niestety autor topicku zdecydowanie się do tego nie nadaje. Ale odpowiedni ludzie do tego raczej wolą zajmować się ciekawszymi rzeczami niż próby zrobienia czegoś dla polskiego bhd. I jakich mieliśmy założycieli takie mieliśmy ligi


Była kiedys osoba ktrej udawało sie ktęcić lige o nazwie PLK, lecz poźniej wynikły jakieś komplikacje o których najwięcej wie były admin SLS chyba . Musze przyznać że jak na "tamte" czasy liga była prowadzona dobrze. Mam na myśli jeden server na którym były mecze, itp, itd, musiało to pochlaniać wiele czasu i zaangażowania, tym niemniej thx tej osobie za wzorowo prowadzoną lige do czasu "spięcia sie " z SLS . Więc czekamy na godnego nastepce admin PLK.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....


Posted by lame on 07-03-2005 10:16:

liga nie jest głupia, tylko trzeba przemyśleć - kto będzie grał, czy będzie grał i jak ma być grana.
Ja po upadłym turnieju CTF nie mam już ochoty nic organizować, bo widzę że będzie tak samo - kalny się pozgłaszają a potem porobią się jakieś problemy, niesnaski, olewanie - szkoda na to czasu.

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek


Posted by patryk pl on 07-03-2005 10:30:

Nasz z naszym się nigdy nie dogada zwłaszcza jeśli wystąpią jakieś problemy a o takie nie trudno. Także żadna liga na polskim podwórku nie wypali już lepiej trzymać się CB w końcu tam też można rywalizować.


Posted by HdHrROM on 07-03-2005 11:15:

quote:
Napisane oryginalnie przez patryk pl
Nasz z naszym się nigdy nie dogada zwłaszcza jeśli wystąpią jakieś problemy a o takie nie trudno. Także żadna liga na polskim podwórku nie wypali już lepiej trzymać się CB w końcu tam też można rywalizować.


Wg mnie bzdura , nie znoszę antypolskości na forum . Nie pamiętam żebym kiedykolwiek miał problem z dogadaniem się z graczami z Gal-ów (wyłączając Idefixa) ,SLS-u, Pixcomu, Grom-u, CQF-u,TEAM-pl , oczywiście SAS-ów itd (jak pominąłem kogoś sorki).Bydło zdarza się w każdym kraju.

__________________
Pozdrawiaja
Head's Hunter i Romek


Posted by on 07-03-2005 11:43:

Problem jest chyba inny, brak.... klanów do gry. Ile można grać lig w obrębie 4 czy 5 klanów ? "Stare" klany są pewne jak odwilż na wiosnę ale na liczne "świerzaki" polegać nie można. Liga ma sens jeśli jest z kim grać.


Posted by Yogas on 07-03-2005 11:47:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
.....do czasu "spięcia sie " z SLS ....


Nie było Darku żadnego spiecia. Poprostu ta gra przestała mnie bawić, a mój były klan niestety, nie zamierzał grać w JO, dlatego jestem w PFT. Dalej jesteśmy przyjaciółmi i czasami wymieniamy poglądy. Co zaś sie tyczy tego topiku, to niestety ciemno to widzę(a może sie myle), ale 100% nie powinien to być ten autor. Przychylam sie wstrone jednego z przedmowców, żeby trzymać sie CB. Niestety, admini JO w CB, nie dorastają do kostek adminom z BHD.

Pozdrawiam

ps. Do Sigana; nie pisz więcej postów, bo podnosisz ciśnienie innym czytelnikom tegoż forum. Sróbuj zniknąć na jakiś czas, to może o tobie zapomną

__________________
Yogas na Prezydenta


Posted by *CQF*Darek on 07-03-2005 14:38:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Nie było Darku żadnego spiecia. Poprostu ta gra przestała mnie bawić, a mój były klan niestety, nie zamierzał grać w JO, dlatego jestem w PFT. Dalej jesteśmy przyjaciółmi i czasami wymieniamy poglądy. Co zaś sie tyczy tego topiku, to niestety ciemno to widzę(a może sie myle), ale 100% nie powinien to być ten autor. Przychylam sie wstrone jednego z przedmowców, żeby trzymać sie CB. Niestety, admini JO w CB, nie dorastają do kostek adminom z BHD.

Pozdrawiam

ps. Do Sigana; nie pisz więcej postów, bo podnosisz ciśnienie innym czytelnikom tegoż forum. Sróbuj zniknąć na jakiś czas, to może o tobie zapomną



Yogi chodzi mo o spęcie SLS z ówczesnym admien PLK. Doskonale znam okolicznosci twojego przejscia na JO).

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....


Posted by HaOs on 07-03-2005 22:36:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
a mój były klan niestety, nie zamierzał grać w JO, dlatego jestem w PFT.

porzadny wybor
quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
ps. Do Sigana; nie pisz więcej postów, bo podnosisz ciśnienie innym czytelnikom tegoż forum. Sróbuj zniknąć na jakiś czas, to może o tobie zapomną [/B]


pozwolcie nam zapomniec :>

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X


Posted by josephine on 08-03-2005 18:19:

"Ile dałbym by zapomnieć cię..."
sory, nie moglam sie powstrzymac..

__________________


Posted by FABIOS on 09-03-2005 10:06:

Talking

Liga rządzi, liga radzi... LIGA NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI !!!


Posted by tmat on 18-03-2005 23:42:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Była kiedys osoba ktrej udawało sie ktęcić lige o nazwie PLK, lecz poźniej wynikły jakieś komplikacje o których najwięcej wie były admin SLS chyba . Musze przyznać że jak na "tamte" czasy liga była prowadzona dobrze. Mam na myśli jeden server na którym były mecze, itp, itd, musiało to pochlaniać wiele czasu i zaangażowania, tym niemniej thx tej osobie za wzorowo prowadzoną lige do czasu "spięcia sie " z SLS . Więc czekamy na godnego nastepce admin PLK.


No cóż Darku. Jak to mówią "gdzie drwa rąbią tam wióry lecą".
Fakt małe spięcie było, ale było to spięcie dwóch osób, którym zależało, aby coś na polskiej scenie zrobić. Do naszego sporu podłączyło się kilku "wyciętych z komiksu", i skutek był taki, jaki był. Jak to mówią "gdzie dwóch się bije tam trze...
...szczury wypływają"

__________________
OTO GRUPA WŁAŚNIE


Posted by lame on 19-03-2005 10:50:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
No cóż Darku. Jak to mówią "gdzie drwa rąbią tam wióry lecą".
Fakt małe spięcie było, ale było to spięcie dwóch osób, którym zależało, aby coś na polskiej scenie zrobić. Do naszego sporu podłączyło się kilku "wyciętych z komiksu", i skutek był taki, jaki był. Jak to mówią "gdzie dwóch się bije tam trze...
...szczury wypływają"



o Tomek wrócił

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek


Posted by tmat on 19-03-2005 11:49:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
o Tomek wrócił

ooo, a gdzieś wyjeżdżał ?

__________________
OTO GRUPA WŁAŚNIE


Posted by lame on 03-04-2005 11:38:

to co z tą ligą / pucharem / turniejem?

znaleźliby się chętni?

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:36.