FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=91)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=14051)


Posted by Yogas on 28-03-2005 19:21:

Exclamation Gra JO...

Witam całą brać boardowską
W ostatnich czasach, coraz mniej ludzi pogrywa w JO. W zwiazku z tym szukam ludzi, którzy maja ochote wspólnie wieczorami popykać na jednym TS-ie w/w grę. Nie chodzi mi o nowy klan, choć kto wie jak sie losy potoczą. Zdaje sobie sprawę, że w sumie zagląda tu garstka ludzi, ale licze na tzw poczte pantoflową. Jeśli zbierze sie nas chociaż z 10 osób, to zapewniam, że w krótkim czasie wspólnej gry, zabawa nabierze jeszcze lepszych kolorów. JO jest grą zespołową i mam nadzieje, że taką grupe właśnie stworzymy(bez względu na wyznanie czy rase).
Pozdrawiam

ps. chetni podajcie mi swoje namiary na GG 3260537 lub na maila [email protected]

__________________
Yogas na Prezydenta


Posted by boski *PL* on 28-03-2005 19:27:

mhmmm... ciekawa propozycja...

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"


Posted by on 28-03-2005 19:35:

Jaro próbuje zrobić to samo i jakieś tam wyniki ma. Może połączcie siły ?

edit

Skończył się dla SASu puchar w BHDkę więc kilka osób będzie.


Posted by Yogas on 28-03-2005 19:35:

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
mhmmm... ciekawa propozycja...



Też tak myślę... poprostu potrzeba checi do gry. Gra w pojedynke, czy w trzy osoby, nie przynosi satysfakcji.

__________________
Yogas na Prezydenta


Posted by Jaro(PL) on 28-03-2005 20:22:

jak już wszyscy zdążyli się zorientować JO wyznaczył poziom i znacząca część "sceny" została pod "kreską" cokolwiek by to miało oznaczać, do czasu DF:NG w coś trzeba pyknąć więc może to być i JO


Posted by dżery on 29-03-2005 06:14:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
...została pod "kreską" ...

albo nad

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE


Posted by dżery on 29-03-2005 06:14:

Re: Gra JO...

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Witam całą brać boardowską
W ostatnich czasach, coraz mniej ludzi pogrywa w JO. W zwiazku z tym szukam ludzi, którzy maja ochote wspólnie wieczorami popykać na jednym TS-ie w/w grę. Nie chodzi mi o nowy klan, choć kto wie jak sie losy potoczą. Zdaje sobie sprawę, że w sumie zagląda tu garstka ludzi, ale licze na tzw poczte pantoflową. Jeśli zbierze sie nas chociaż z 10 osób, to zapewniam, że w krótkim czasie wspólnej gry, zabawa nabierze jeszcze lepszych kolorów. JO jest grą zespołową i mam nadzieje, że taką grupe właśnie stworzymy(bez względu na wyznanie czy rase).
Pozdrawiam

ps. chetni podajcie mi swoje namiary na GG 3260537 lub na maila [email protected]



W BHD chętnych nie brakuje

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:09.