FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=87)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=14571)


Posted by Mehwar on 11-11-2005 22:37:

Question Dlaczego nie widać serwa?

Witam. Mam pytanko do fachowców dlaczego jesli chce postawic wlasny serwer to kumple mnie nie widza na liście serwerów w avp2? Poradźcie co robić!!!
Dzięki za odpowiedź. Pozdro.


Posted by weirdo on 12-11-2005 16:34:

POLICJA DZWONI MI NA KOMURKE. NIE ODBIERAM ALE CAŁY CZAS DZWONI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Mehwar
Witam. Mam pytanko do fachowców dlaczego jesli chce postawic wlasny serwer to kumple mnie nie widza na liście serwerów w avp2? Poradźcie co robić!!!
Dzięki za odpowiedź. Pozdro.

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);


Posted by yaji on 14-11-2005 12:50:

Mehwar masz fire walla albo masz lan na chacie ?


Posted by Mehwar on 14-11-2005 20:48:

Question

Witam. Zapora systemu windows jest wyłączona. Ciągle widać mnie tylko na multiplayer lan a nie na internet.


Posted by [FPP] Volwer on 23-11-2005 09:44:

Hmmm...

Możliwości jest kilka :

1. Ty masz piracką wersję gry, przez co główna wyszukiwarka Cię nie uwzględnia...

2. Koledzy mają piracką wersję gry, przez co nie widzą Twojego serv'a...

3. Jednak działa tu fire-wall...

Niezależnie od powodu - proponuję ściągnąć program All Seeing Eye, bo jest tam wyszukiwarka po adresie IP - podajesz kumplowi swój adres, i nie ma siły, żeby Cię nie znalazł...

pozdrawiam...

__________________
... co Cię nie zabije - to Cię wzmocni ...


Posted by yaji on 25-11-2005 18:29:

Jesli serv widac tylko w lan games to znaczy ze zakladasz gre na lanie... Zeby na necie bylo wiadc musisz zalozyc server internetowy nie lanowy... Multiplayer game --- host multiplayer Game


Posted by Mehwar on 27-11-2005 09:09:

no widzisz yaji normalnie wchodze w MULTIPLAYER INTERNET GAME a pozniej w HOST INTERNET GAME i juz mnie krew zalewa jak walcze sobie sam przez 1,5 godziny. Nie mam pojęcia co robić. Zapora wyłączona ,gra jest oryginalna. Przyłączyć się moge do każdego ale utworzyć swojego nie.


Posted by Mehwar on 27-11-2005 20:51:

Zapore wyłączam i nic. Być może robie coś nie tak z tą zaporą!?
Yaji Volwer POMÓŻCIE!!!!!!!!!


Posted by yaji on 05-12-2005 14:51:

Jakie masz lacze ?


Posted by Mehwar on 08-12-2005 20:30:

Angry

W bloku jest stale lacze.Pytalem sie goscia u ktorego mam internet i zjego strony nic nie jest blokowane.


Posted by [FPP] Volwer on 17-12-2005 11:08:

hm...

Jeśli to nie zapora, nie lan, i nie IP... Hmmm... Może to Ci kolesie mają piraty, i nie widzą oryginalnego serva...?? Ewentualnie Ci, co chcą się przyłączyć mogą mieć jakie ściany ognia, czy coś tego tematu...

__________________
... co Cię nie zabije - to Cię wzmocni ...


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:50.