FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=1)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=3408)


Posted by demarcos on 11-01-2002 06:47:

najlepsza mapa

w zwiazku z coraz to gorsza sytuacja na forum postanowilem zalozyc jakis topic na temat q3 ..nie wiem moze gupi moze fajny ale moze chwile choc na temat bedzie(diodak proszony jest o niepostowanie tutaj i niewypowiadanie sie tu )

1.a wiec jak jest wedlug was najlepsza mapka taktyczna do 1v1 a jaka najlepsza do napie.rdalanki do vq3/cmpa
2.znacie moze jakies inne siuper mapki choc malo znane procz oklepancyh mappackow i tych z q3? if jes giv a small description plss

no moze wkoncu bedzie na temat


Posted by trl on 11-01-2002 07:19:

Re: najlepsza mapa

do 1v1 to napewno pro-q3dm6 a do rozpi3rduchy moze byc zwykla q3dm6 (bo jest quad)

__________________
My Preciousss...


Posted by slawek on 11-01-2002 08:35:

1v1 tak jak przedm�wca (przedpisca?, preposter?). Nawala� ci�gle najbardziej lubi� na q3dm7.
Swoj� drog� najpopularniejsz� map� 1v1 wydaje si� by�...
q3dm17. Kto� wyja�ni ten fenomen? Bo ja widz� tylko jedno wyja�nienie:
banda cwaniak�w (no, nie obra�ajcie si� - przecie� wszyscy was podziwiamy) czeka tam tylko na na mniej obcykanych naiwniak�w by wzi�� RG i poprawi� sobie statystyki i zminusowa� go�cia (oj, poprawi�em ja par� statystyk, poprawi�em - komu� oczywi�cie).
Co do oryginalnych mapek: wiadomo LvL rulez. Zdaje si� �e mo�na zaufa� ich ocenom.
Pod adresem: http://www.planetquake.com/quake3/features/lotw/
planetquke zamieszcza list� odno�nik�w do najlepszych mapek tygodnia pocz�wszy od chyba 2000 roku.
Nie b�d� oryginalny jak napisz� �e warto zapozna� si� z ka�d� map� niejakiego Charona. http://www.interactivedeath.net/
Pewnie nic nowego...


Posted by LaM4 on 11-01-2002 10:03:

Ciekawa w 1v1 jest tourney4 - wymiata, a do rozwalek dm13 lub dm9, te mapki rooloja

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl


Posted by LaGranda on 11-01-2002 10:03:

Custom map fan

1. Mapki taktyczne (1vs1)

Blood Run - http://www.quake3.pd.pl/download/ma...new/ztn3dm1.zip]
Kolejna, druga juz wersja mapki wydanej przez ztn. Mapa jest praktycznie taka sama jak wczesniejsza, poza kilkoma zmianami. Usunieto na niej zar�wno quada i BFG. Oswietlenie, tekstury i rozmieszczenie przedmiotow jest poprawne. Mapka ta jest bardzo popularna w USA. Druga wersja "High-Octane" zawiera ju� BFG i przeznaczona jest do naprawd� szybkiej mlucki . Polecam ta mape!.

Coriolis Storm - http://www.quake3.pd.pl/download/ma...new/lun3dm1.zip
Duzy dwu czesciowy kompleks. Czesc pierwsza to pustynne tereny i industrialne zabudowania (poziom gorny) oraz czesc druga, czyli zolta pustynna mgla prowadz�ca do nizszego poziomu. Mapka jest dosyc spora i najlepiej nadaje si� do gry, dla siedmiu lub osmiu graczy, ale pogrywam tez w 1 vs 1. Jezeli bedziecie grac z botami, to powiem wam, ze skupiaja sie glownie w miejscu gdzie znajduje sie rocket launcher. Jest to mapka, ktora przywodzi na mysl atmosfere znana z serii Fallout.

Falling Higher http://www.quake3.pd.pl/download/ma...new/senndm2.zip
Klasyczny rozklad mapy jak przysta�o na poziom DM. Wszystko mocno zbite i scisle ze soba polaczone. Powoduje to, ze na mapie czujemy si� jak w domu (klimat na mapie). Tekstury na mapie (stalowe) robi� dobre wrazenie, poza tym fajnie wykonany jest korytarz z lawa. Akcja na mapie skupia sie przewaznie w punkcie centralnym. Boty pojawiaj� si� praktycznie wszedzie, a calosc wypada pozytywnie (wszystko skrojone na miare).


cd 1vs1 mapki dobre i for fun
Fast way to die !!! - Oto swietna propozycja dla trybu 1 vs 1. Zamknieta w prostok�cie zwarta mapka. Bardzo szybka rozgrywka i bardzo szybka smierc dla ciebie lub dla twojego przeciwnika. Standardowo zaczynasz z railgunem i nic poza tym . Od czasu do czasu wyrzucane sa granaty "skad ?", zobaczycie .

Animal Tusk i Abhorrent Bone - 2 dobre mapki do 1vs1

Map-k-za-cage - Ponownie mapka do trybu 1 vs 1, ale nie tylko. Jak sama nazwa mowi jest to mapa na ktorej wystepuje klatka. I w rzeczy samej. Wszystko z lekka kojarzy si� z arenami z czasow rzymskich "tyko nie ma publicznosci". No. ale moze w necie jakis spectator sie znajdzie. Co tu duzo gadac rozgrywka jest naprawd� rewelacyjna . Rozmiar pliku tez wam powinien przypasowac ).

Dobre sa tez takie mapy jak: The Aiigmanon, Disinformation (3-4), Iron Yard, Si'Metrik, H2SO4 (spasiony klimat - polecam !!!!!!!!).


Problem jest tylko taki, ze w Polsce nie ma serwera z takimi mapkami. Moje stanowisko co tego, jest co niektorym powszechnie znane.

BTW - lubie tez mapy pro-t4 i dm13 - sa naprawde swietne do pojedynkow z qmplami.

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda


Posted by [FPP]xen0m on 11-01-2002 10:03:

najlepsza do napier... imho cpm1 a taktyczna to moze pro-q3dm6/ztn3t1


Posted by d00min on 11-01-2002 10:33:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
najlepsza do napier... imho cpm1 a taktyczna to moze pro-q3dm6/ztn3t1


cpm1 Ruluje wszytko Architektura mapy dobrze przemyslana, tekstury dobrze dobrane (na slabszych kompach dzieki temu mapa popipcza z wieksza niz na oryginalnych mapkach q3 liczba fps). Druga do 1v1 to cpm3 (qrde caly pak cpmmappak jest wogole jednym z najlepszych w historii q3).

Do nawalanki to fajnie mi sie gralo na meatpaku, o ile dobrze pamietam to byl jeden z pierwszych, ktore wyszly. Byly w nim miedzyinnymi: whitemeat, redmeat. Ogolnie spox.

Z oryginalnych q3 map to q3tourney3 na 1v1, zreszta na tej mapie nawalanka tez niezla odchodzi. DM to zapomniana a jednak fajna q3dm13, a druga q3dm6.

Co do Coriolis Storm to ma fajne efekty graficzne np. wodospadzikkk... miodzio.

__________________
Str4y
mail: [email protected] (jesli niektorzy nie wiedza to d00min pisze sie przez dwa zera )
www: www.q3world.ngd.pl


Posted by LaGranda on 11-01-2002 11:22:

quote:
Napisane oryginalnie przez d00min
Do nawalanki to fajnie mi sie gralo na meatpaku, o ile dobrze pamietam to byl jeden z pierwszych, ktore wyszly. Byly w nim miedzyinnymi: whitemeat, redmeat. Ogolnie spox.


W meatpaku jedynce byla jeszcze jedna niezla mapka (darkmeat), potem byl jeszcze meatpak2 z 2 nowymi mapkami, szkoda tylko, ze kolesie (Pete) dalej nie robia wiecej.

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda


Posted by on 11-01-2002 11:27:

1v1 (taktyczna) - tourney4 i ztntourney4 (mozliwe ze jakbym gral na cpm to bym lubil jakies cpm'y)

a co do nawalania to chyba pro-q3dm6 choc jej nie lubie zbytnio


Posted by Move on 11-01-2002 11:37:

1v1: pro-q3dm6 | tourney4 | ztn3tourney1
FFA: pro-q3dm6 | q3dm7 | q3dm9
TDM: pro-q3dm6 | cpm4

i co z tego wynika? ze pro-q3dm6 jest mapa idealna


Posted by schizophrenic on 11-01-2002 11:42:

U2 - 1 vs 1, imho jedna z lepszych mapek.
bardzo prosta budowa, ale w tym wypadku to akurat jej atut.
zagrywalem sie w nia jeszcze na q2

__________________
mam jedna *******ona schizophrenie...


Posted by demarcos on 11-01-2002 13:21:

Mnie sie ostatnio bardzo podoba do 1v1 cpm5 - poprostu super, nie ma rejla i dobre jest wywarzenie armorow i mh -taktyka- to jest to co na tej mapie najwazniejsze nawet na cpma

Do tdma to mimo wszystko baaardzo fajna jest przerobka mapki q2 z mapacka z osp NEW EDGE -jak dla mnie zaraz po dm6 ruluje.

Do napieprzanki to czywiscie imho naj naj naj naj jest cpm1a....jea nie ma to jak minusowac i po respawnach ganiac z rg

hm a co do mniej znanych to calkiem ladna jest cpm2 -nie wiem czemu na tym tak malo sie gra bo mapka jest wypasiona

a co do cpm3......strasznie nie lubie miejsca polozenia ra.....uh ten tele obk jest jakis takis hmm sam niewiem

btw.jak narazie to 3mamy sie topicu gw


Posted by ereaser on 11-01-2002 14:17:

1v1 cpm1,pro-q3dm6,pro-q3dm13,q3tourney4
tdm pro-q3dm6

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.


Posted by Infinite on 11-01-2002 15:43:

do 1v1 polecam ik3dm1

__________________
�wiec p�omienie pr�no si� z�oc�... nie skrzypn� drzwi...


Posted by oxygen on 11-01-2002 16:04:

quote:
Napisane oryginalnie przez schizophrenic
U2 - 1 vs 1, imho jedna z lepszych mapek.
bardzo prosta budowa, ale w tym wypadku to akurat jej atut.
zagrywalem sie w nia jeszcze na q2


taaa....mozna caly czas w kolko spierdalac....faktycznie zajebista...

__________________


Posted by demarcos on 11-01-2002 16:21:

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
do 1v1 polecam ik3dm1

fajna fajna


Posted by dot on 11-01-2002 16:31:

CPMa:
-**********nka:
cpm1a
-taktyka
cpm3

VQ3:
-**********nka:
q3dm17
taktyka:
pro-q3dm6
ztn3tourney1


Posted by d00min on 11-01-2002 17:17:

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

taaa....mozna caly czas w kolko spierdalac....faktycznie zajebista...



dajcie jaksi link do tej mapki bo przyznam sie, ze jej nie widzialem a chcialbym

do ik3dm1 tez dajcie linka

__________________
Str4y
mail: [email protected] (jesli niektorzy nie wiedza to d00min pisze sie przez dwa zera )
www: www.q3world.ngd.pl


Posted by [FPP]Saari on 11-01-2002 17:28:

1v1 - cpm3
**********nka - Blood Run [High Octane] - nie ma lepszego fun'a

__________________
saari.deviantart.com


Posted by on 11-01-2002 19:50:

Post

d00min masz tu linka do ik3dm1 :

ftp://ftp.gry.wp.pl/pub/quake3/mapy/ik3dm1.zip

(jak nie bedzie dzialac to wejdz na www.q3arena.gry.wp.pl do dzialu mapy i do "Stary dzia� mapy" i na drugiej stronce
mi cos link dziala wolno ale zawsze cos


Posted by Infinite on 11-01-2002 20:42:

wogole to bardzo mi sie niepodoba granie online w polsce
caly czas tylko cpm1a lub cpm3
jak rzucam vote na cokolwiek innego to... sami wiecie
zyjemy w kraju jednomapiarzy:/

__________________
�wiec p�omienie pr�no si� z�oc�... nie skrzypn� drzwi...


Posted by hardtmuth on 11-01-2002 20:52:

HMMM.....
Moja ulubiona mapa do TDM to: pro-q3dm6 , a druga to q3dm7(wg kolejnosci jak lubie)
Moja ulubiona mapa do 1v1 to: t4 , dm13, t2(tu tez)

__________________
Jeszcze sie zobaczymy
{z} hard t muth
#GG: 1731530


Posted by oxygen on 11-01-2002 21:41:

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
wogole to bardzo mi sie niepodoba granie online w polsce
caly czas tylko cpm1a lub cpm3
jak rzucam vote na cokolwiek innego to... sami wiecie
zyjemy w kraju jednomapiarzy:/


ja moge grac praktycznie na kazdej cepeemce :>

ale custom maps sa poprostu nudne jak dla mnie...

__________________


Posted by schizophrenic on 11-01-2002 21:47:

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

taaa....mozna caly czas w kolko spierdalac....faktycznie zajebista...



coz, kazdy gra jak lubi...
jesli ty lubisz caly czas uciekac to twoja sprawa...

__________________
mam jedna *******ona schizophrenie...


Posted by EmperoR on 11-01-2002 23:08:

do taktyki to:
t4 - design tej mapy poprostu *******a na maxa
ztn3dm1 i 2 - wspaniale zrobione mapy a 2 to tnie na maxa
dm6 - mapa ktora sprawdza sie w roznych opcjach a lubie ja za przestrzen do biegania

do napitalanki to:
cpm1 - fakt ze juz dla mnie smierdzi ta mapa ale na rozgrzewke moze byc
cpm3 - moim zdaniem taktyka przeplata sie z szybkoscia gry i to jest moja ulubiona mapa cpm
ztn3dm2 - na pm tez mozna poszalec ostro

w sumie to tyle z map, ktore wszyscy znaja bo przeta nie bede piusal o takich ktorych nikt nie zna (halven - only rail )


Posted by Lo_fatt on 13-01-2002 12:36:

jeszcze bylo takie cos jak padgarden , padkitchen - super mapki do gry 4fun z kumplami i bezczelnego kampowania

__________________


Posted by demarcos on 13-01-2002 16:43:

ta...slynne pozeracze fpsoof


Posted by SweepeR on 15-01-2002 18:27:

xsdm1
Nie no, serio mowie. Naprawde udala nam sie ta mapa... Mozna sobie zarowno pograc taktycznie jak i ponachrzaniac troche. Kilka fajnych trikow i klimat (ale sie reklamuje, no no ).

Ostatnio tez strasznie mi sie spodobala schiza na cpm12 - 15 minut i 15 sekundowy weapon respawn. Po prostu masakra. Prowadzisz sobie w 9 minucie spoko 10:2 a tu nagle ci kolo wylatuje i lezysz po 3 minutach 17:11. Nigdy nie mozesz byc pewien swojej wygranej po prostu.

A co do TDM to cpm4 ownz j00 4ll !

__________________


Posted by LaM4 on 15-01-2002 23:27:

[FPP]SweepeR - naprawde niezly shiz qrcze - to jest naprawde niezle - andrenalina na 101%

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl


Posted by NEOtyk on 16-01-2002 09:24:

Thumbs up \callvote map ???

nawalanka: cpm1a
taktyka: pro-q3dm6


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:15.