FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=10)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=3454)


Posted by SadamHusain on 13-01-2002 03:55:

P12 to ŚWINIE nie grajcie z nimi NIGDY NICZEGO !!!

To ja wasz =GryNet=Elvis666 !! To moja wypowiedź a nie Saddama wiec słuchajcie :

Rozegralismy mecz z P12. Mecz rozpoczął sie w jak najbardziej towarzyskiej atmosferze. Klan P12 stawił sie w miare punktualnie i my z małym opóźnieniem dotarlismy na server. P12 zakceptowało warunki całego spotkania wiec nie było przeszkód w rozpoczeciu. Graliśmy w nowym niedotartym jeszcze składzie i do tego po 6 specjalnie na proźbe rr, gdyż naszym standardem jest gra po 5. Ele eh przeciwnik wątły jedziemy . Wygraliśmy wynikiem 21 do 9 co i tak uwazam za porazke i moge wyminić około 6 karygodnych błedów mojego zespołu spowodowanego ciagłym docieraniem sie składu. Zegnając sie z naszymi przeciwnikami usłyszeliśmy od rr :

" HEHE NIE ZATWIERDZIMY WAM WYNIKU PRZEGRALISCIE"

Co za debil, cały jego team był zaskoczony co wyraził wielkim lol. Ale jak za klanlider ma sie takiego cwela to nie ma sie co dziwić.

A teraz do ciebie rr :

Skasuje cie jak tylko znajdziesz sie w moim zasiegu.
A co do konfliktu to spoko mamy demka i pokazemy sedzią że zgodziłeś sie i rozegrałeś całe spotkanie wiedząc że riggs i spider nie są powiązani ze swoimi ksywkami w BRO.
I co na to clanbase "Mecz rozpoczęty musi być kontynuwany i team przeciwny rozpoczynając spotkanie zgadza sie na warunki w jakim ono sie odbywa". A co do riggsa i spidera to ja ich dodałem przed naszym spotkaniem i nie wiem o co chodzi.

Wiedziałem już po pradze że jesteś marnym padalcem ale teraz to ci wysune i to prosto w te twoje krzywe kły. Pamietaj to i weź me słowa do siebie, bo jak cie spotkam to nie bedzie rozmowy.
Do zobaczenia w Aleksandrowie mam nadzieje że bedziesz .

Ode mnie z gralni nawet PL by was pojechało i od dziś bedziemy ściemniać. I nie zdziw sie jak mało znany ci klan grając podobnie jak my pojedzie was ponownie . Macie przerąbane bo jak wam sie w twarz prawde podaje to nie tylko ściemniać umiecie i migacie sie. Przecież zaden problemem było przed meczem powiedzieć o co ci przygłupie chodzi. No ale wtedy mógłbym ich dodać i jak byście przegrali to byście te cenne punkty stracili. No a z drugiej strony jak byscie wygrali to heh słaby grynet i jeszcze dwuch z BRO posuneliśmy ha ale jestesmy super no dawac te punkty.
Dam wam punkty, wy na koniec tej zakichanej tabeli spadniecie, już ja was dopilnuje.

Ludzie z P12 to do was, czy zgadzacie sie z decyzją tego pajaca. Czy uważacie że punkty są aż tak ważne żeby sie w tym klanie szmacić. Mając taką sciere za klanlidera wstydziłbym się pod P12 grać, pamietajcie że to jest zabawa, i przedewszystkim tak należy to traktować. Grając miałem wrażenie że mecz przebiegał w miłej atmosferze, żaden z moich graczy nie wyraził usmieszkiem czy choćby komentarzykiem jakiejś waszej nieudanej akcji. Nacisk własnie olbrzymi stawiam na fair play i uprzedzam graczy że jak tylko mi obrazi tekstem przeciwnika czy choćby wyniesie sie ponad oponentów w cymbał oberwie że aż mu sie laser z myszki w oczach zaświeci , i nigdy czegoś takiego nie zrobił bym na koniec spotkania swym przeciwniką. Czasy zibiego i luka mineły i dziś grynet gra swoje nie komentując gry innych a przedewszystkim stara sie uprzyjemnić gre dając przeciwnikowi do zrozumienia że uczymy sie czegoś wspólnie.

P.S. P12 dostało 21:0 (hyba ) i najgorszy z nich był rr którego ubiłem ze 40 razy na 35 spotkań, te pieć to rykoszet na którego sam właził." Co za noc już druga osoba mi dzisiaj wpadła pod młotek "
Fani to dla was

Clanlider
=GryNet=Elvis666
Cafe Domaniewska 17 02-633 Warszawa Tel - 849-98-49
Zapraszam !

__________________
macho


Posted by !ZaiX! on 13-01-2002 14:46:

Re: P12 to ŚWINIE nie grajcie z nimi NIGDY NICZEGO !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez SadamHusain
To ja wasz =GryNet=Elvis666 !! To moja wypowiedź a nie Saddama wiec słuchajcie :

Rozegralismy mecz z P12. Mecz rozpoczął sie w jak najbardziej towarzyskiej atmosferze. Klan P12 stawił sie w miare punktualnie i my z małym opóźnieniem dotarlismy na server. P12 zakceptowało warunki całego spotkania wiec nie było przeszkód w rozpoczeciu. Graliśmy w nowym niedotartym jeszcze składzie i do tego po 6 specjalnie na proźbe rr, gdyż naszym standardem jest gra po 5. Ele eh przeciwnik wątły jedziemy . Wygraliśmy wynikiem 21 do 9 co i tak uwazam za porazke i moge wyminić około 6 karygodnych błedów mojego zespołu spowodowanego ciagłym docieraniem sie składu. Zegnając sie z naszymi przeciwnikami usłyszeliśmy od rr :

" HEHE NIE ZATWIERDZIMY WAM WYNIKU PRZEGRALISCIE"

Co za debil, cały jego team był zaskoczony co wyraził wielkim lol. Ale jak za klanlider ma sie takiego cwela to nie ma sie co dziwić.

A teraz do ciebie rr :

Skasuje cie jak tylko znajdziesz sie w moim zasiegu.
A co do konfliktu to spoko mamy demka i pokazemy sedzią że zgodziłeś sie i rozegrałeś całe spotkanie wiedząc że riggs i spider nie są powiązani ze swoimi ksywkami w BRO.
I co na to clanbase "Mecz rozpoczęty musi być kontynuwany i team przeciwny rozpoczynając spotkanie zgadza sie na warunki w jakim ono sie odbywa". A co do riggsa i spidera to ja ich dodałem przed naszym spotkaniem i nie wiem o co chodzi.

Wiedziałem już po pradze że jesteś marnym padalcem ale teraz to ci wysune i to prosto w te twoje krzywe kły. Pamietaj to i weź me słowa do siebie, bo jak cie spotkam to nie bedzie rozmowy.
Do zobaczenia w Aleksandrowie mam nadzieje że bedziesz .

Ode mnie z gralni nawet PL by was pojechało i od dziś bedziemy ściemniać. I nie zdziw sie jak mało znany ci klan grając podobnie jak my pojedzie was ponownie . Macie przerąbane bo jak wam sie w twarz prawde podaje to nie tylko ściemniać umiecie i migacie sie. Przecież zaden problemem było przed meczem powiedzieć o co ci przygłupie chodzi. No ale wtedy mógłbym ich dodać i jak byście przegrali to byście te cenne punkty stracili. No a z drugiej strony jak byscie wygrali to heh słaby grynet i jeszcze dwuch z BRO posuneliśmy ha ale jestesmy super no dawac te punkty.
Dam wam punkty, wy na koniec tej zakichanej tabeli spadniecie, już ja was dopilnuje.

Ludzie z P12 to do was, czy zgadzacie sie z decyzją tego pajaca. Czy uważacie że punkty są aż tak ważne żeby sie w tym klanie szmacić. Mając taką sciere za klanlidera wstydziłbym się pod P12 grać, pamietajcie że to jest zabawa, i przedewszystkim tak należy to traktować. Grając miałem wrażenie że mecz przebiegał w miłej atmosferze, żaden z moich graczy nie wyraził usmieszkiem czy choćby komentarzykiem jakiejś waszej nieudanej akcji. Nacisk własnie olbrzymi stawiam na fair play i uprzedzam graczy że jak tylko mi obrazi tekstem przeciwnika czy choćby wyniesie sie ponad oponentów w cymbał oberwie że aż mu sie laser z myszki w oczach zaświeci , i nigdy czegoś takiego nie zrobił bym na koniec spotkania swym przeciwniką. Czasy zibiego i luka mineły i dziś grynet gra swoje nie komentując gry innych a przedewszystkim stara sie uprzyjemnić gre dając przeciwnikowi do zrozumienia że uczymy sie czegoś wspólnie.

P.S. P12 dostało 21:0 (hyba ) i najgorszy z nich był rr którego ubiłem ze 40 razy na 35 spotkań, te pieć to rykoszet na którego sam właził." Co za noc już druga osoba mi dzisiaj wpadła pod młotek "
Fani to dla was

Clanlider
=GryNet=Elvis666
Cafe Domaniewska 17 02-633 Warszawa Tel - 849-98-49
Zapraszam !



ehh...
i spider znowu w grynecie i jeszcze riggs
bez nich pewnie by przegrali
a co do reszty to sie nie wypowiadam bo nic nie wiem

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903


Posted by [P12]Ciapa on 13-01-2002 16:07:

.... brak slow .....

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.


Posted by !ZaiX! on 13-01-2002 16:12:

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa
.... brak slow .....


w stosunku do moich slow czy tych wyzej ????

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903


Posted by on 13-01-2002 17:08:

elvis na cs.pl cie olali to tu przyszedles? daj spokuj z tym!


Posted by The! on 13-01-2002 17:16:

Re: Re: P12 to ŚWINIE nie grajcie z nimi NIGDY NICZEGO !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez !ZaiX!


ehh...
i spider znowu w grynecie i jeszcze riggs
bez nich pewnie by przegrali
a co do reszty to sie nie wypowiadam bo nic nie wiem


Elvis a ja może będe w P12 ,ja nie wiem co mam teraz robić takie opinie już słyszałem że to nie jest tak dobry klan jak sobie wyobrażałem nie wiem co robić w tej chwili .....

__________________
The^ king

Email: [email protected]


Posted by nemesis.kt on 13-01-2002 17:41:

Re: Re: Re: P12 to ŚWINIE nie grajcie z nimi NIGDY NICZEGO !!!

No nie ladnie ... P12 , albo nie ladnie rr !
Moze to nie do konca prawda co elvis napisal, wiec jezeli odbylo sie inaczej P12 to nbapiszcie jak i wyjasnijcie cala sprawe.

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455


Posted by nemesis.kt on 13-01-2002 17:56:

Re: Re: Re: Re: P12 to ŚWINIE nie grajcie z nimi NIGDY NICZEGO !!!

Potym co przeczytalem na cs.pl boardzie wiem o co chodzi.
P12 to bylo lamerskie .... Nie umiecie przegrywac ?
GG =GryNet= ! i nie dajcie sie od NIKOGO !!!

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455


Posted by blinq.kt on 13-01-2002 18:05:

Re: Re: Re: Re: Re: P12 to ŚWINIE nie grajcie z nimi NIGDY NICZEGO !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez nemesis.kt
Potym co przeczytalem na cs.pl boardzie wiem o co chodzi.
P12 to bylo lamerskie .... Nie umiecie przegrywac ?
GG =GryNet= ! i nie dajcie sie od NIKOGO !!!



jemu chodzilo chyba nikomu )

ps. oprocz nam

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/




Posted by [P12]Ciapa on 13-01-2002 18:24:

Ja moge tylko powiedziec ze na poczatku meczu bylo pyt. od nas czy Riggs i Spider sa w Grynecie... odpowiedz byla ze sa... ale dopisani zostali po meczu... rezultat ?

sami wyciagnijcie

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.


Posted by nemesis.kt on 13-01-2002 18:34:

Nawet jakby byli dodani po meczu, to co ? Jak byscie nie grali w CB by nie bylo zadneij wymowki... Dla mnie lamerskie zachowanie. Przegraliscie i probujecie jeszce w jakis sposob nie oddawac punktow. Pewnie ze nie masz latwa Ciapa, tym bardziej ze rr to powiedzial, twoj lider. Ale sam chyba musisz przyznac ze to co wy zrobiliscie nie bylo FAIR.

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455


Posted by nemesis.kt on 13-01-2002 18:36:

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa
Ja moge tylko powiedziec ze na poczatku meczu bylo pyt. od nas czy Riggs i Spider sa w Grynecie... odpowiedz byla ze sa... ale dopisani zostali po meczu... rezultat ?

sami wyciagnijcie


Mowili ze sa, walsnie. Wiec w czym problem ? Czy to musi gdzies byc napisane ze sa w klanie ? Na stronie klanowej tez nie sa wpisani, i co ? Czy to oznacza ze nie sa w klanie ?! eh...

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455


Posted by [P12]Ciapa on 13-01-2002 18:44:

Ale to nie my o tym nawijamy i nie by ze strachu sramy w gacie dopisujac odrazu po meczu osobki do Cb ..... Zasady sa po to zeby (je łamac) je przestrzegac

Fatycznie dostalismy nawalalismy i taktycznie i skutecznie co bedziemy musieli nadrobic....

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.


Posted by Coen Hunter on 13-01-2002 19:09:

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa
Ale to nie my o tym nawijamy i nie by ze strachu sramy w gacie dopisujac odrazu po meczu osobki do Cb ..... Zasady sa po to zeby (je łamac) je przestrzegac

Fatycznie dostalismy nawalalismy i taktycznie i skutecznie co bedziemy musieli nadrobic....



Wkurzaja mnie tacy ludzie co trzymaja sie sztywno regulaminu bo to im pasuje ! Jak byli w klanie i wszyscy o tym wiedzieli to co z tego , ze nie byli wpisani na CB ? Zgadzam sie z opinia , ze chwyciliscie sie regilaminu zeby nie oddawac punktow ! Lameriada ot co ! Czy naprawde po was nie mozna sie chcoc troche kultury spodziewac ?

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]


Posted by nG^GaS on 13-01-2002 22:10:

A tak wogule to Elvis i rr sa z Warszawy to by sie mogli spotkac i cos tam porobic ale poco sie przypier... calego P12 ????
Wkoncu tu nie oni decydowali co zrobi rr tylko on sam i niemieli na to zadnego wplywu

__________________


Posted by AdaX on 13-01-2002 22:31:

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- Method
A tak wogule to Elvis i rr sa z Warszawy to by sie mogli spotkac i cos tam porobic ale poco sie przypier... calego P12 ????
Wkoncu tu nie oni decydowali co zrobi rr tylko on sam i niemieli na to zadnego wplywu


no wlasnie, przeciez taki biedny Ciapek to co ma do tego, jak on tylko probowal cos grac
a tak wogole to z tego co wiem to on (czyt. rr) taki jest, nie wiadomo czyg o nie zatwierdzi, bo po nim nic nie mozna sie spodziewac, ale faktycznie tak jest, ktos opowiadal mi o sparingu, ktora P12 przegralo, ale rr, nie docenil ich zwyciestwa, tylko nawijal, jake ten zwycieski klan mial slaba obrone i te sprawy (nazwy klanu nie podam) ale coz ... takie jest zycie ....

__________________


Posted by ViV on 14-01-2002 08:30:

Do Elvisa.
Czasami mnie zadziwiasz. Jestes inteligentnym czlowiekiem, wysylasz ciekawe maile, ale czasami piszesz takie glupoty ze czlowiekowi rece opadaja. Przeczytaj jeszcze raz to co napisales ....
Czy to jest najwyzszy, osiagalny poziom dla CL jednego z najlepszych teamow w Polsce ?

Pozdro


Posted by scorpion.kt on 14-01-2002 10:34:

Lightbulb

quote:
Napisane oryginalnie przez ViV
Do Elvisa.
Czasami mnie zadziwiasz. Jestes inteligentnym czlowiekiem, wysylasz ciekawe maile, ale czasami piszesz takie glupoty ze czlowiekowi rece opadaja. Przeczytaj jeszcze raz to co napisales ....
Czy to jest najwyzszy, osiagalny poziom dla CL jednego z najlepszych teamow w Polsce ?

Pozdro



Zgadzam sie z wypowiedzia ViV`a Elvis troche "przereagowal" .... po co wyzywal , calkiem zwariowal no ale dobra chyba my bysmy tez nie zareagowali inaczej

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.


Posted by Coen Hunter on 14-01-2002 12:19:

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- Method
A tak wogule to Elvis i rr sa z Warszawy to by sie mogli spotkac i cos tam porobic ale poco sie przypier... calego P12 ????
Wkoncu tu nie oni decydowali co zrobi rr tylko on sam i niemieli na to zadnego wplywu



Ale jak widzisz Ciapa absolutnie popiera rr , takze to nie tylko on !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]


Posted by nG^GaS on 14-01-2002 12:32:

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif


Ale jak widzisz Ciapa absolutnie popiera rr , takze to nie tylko on !



Ja tez popieram rr'a i cale P12 P12 jest ql

__________________


Posted by [P12]Ciapa on 14-01-2002 12:46:

I nadal bede go popieral poniewaz rr i ja jestesmy w tym samym klanie i kazdy z P12 bedzie za mna za rr.... jakto kiedys ktos powiedzial

Jeden za wszystkich
Wszyscy za jednego...

Na tym polega bycie w klanie....

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.


Posted by nG^GaS on 14-01-2002 12:48:

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa
I nadal bede go popieral poniewaz rr i ja jestesmy w tym samym klanie i kazdy z P12 bedzie za mna za rr.... jakto kiedys ktos powiedzial

Jeden za wszystkich
Wszyscy za jednego...

Na tym polega bycie w klanie....



ql wypowiedz
Ciapq bedziesz w ta sobote w slizgu ???

__________________


Posted by [P12]Ciapa on 14-01-2002 13:00:

Najpewniej tak ... zalezy o ktorej ale z tymi pytaniami wal na prv mess

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.


Posted by on 14-01-2002 13:36:

Ciapeq?
Pozwalasz tak sobie


Posted by [P12]Ciapa on 14-01-2002 14:19:

a co mam zrobic ? nie bede wyzywal przeciez....

Obelgi mijaja sie ze mna....

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.


Posted by Coen Hunter on 14-01-2002 14:30:

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa
a co mam zrobic ? nie bede wyzywal przeciez....

Obelgi mijaja sie ze mna....



Ciapa cos ci ten podpis nie wyszedl bo nie masz P i D !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]


Posted by The! on 14-01-2002 15:16:

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa
Ja moge tylko powiedziec ze na poczatku meczu bylo pyt. od nas czy Riggs i Spider sa w Grynecie... odpowiedz byla ze sa... ale dopisani zostali po meczu... rezultat ?

sami wyciagnijcie


a teraz słysze inna wersje przebiegu meczu od ciapy .. ja zaraz dostane kurwicy

__________________
The^ king

Email: [email protected]


Posted by The! on 14-01-2002 15:17:

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- Method


ql wypowiedz
Ciapq bedziesz w ta sobote w slizgu ???


method ja bede wpadnij z marisem

__________________
The^ king

Email: [email protected]


Posted by OnE on 14-01-2002 16:26:

Hmmm ciekawe :-). Wiec granie w kilku klanach jednoczesnie jest normalne?


Posted by [P12]Ciapa on 14-01-2002 16:30:

na porzadku dziennym widac...

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:36.