FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=15)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=3595)


Posted by Burning on 18-01-2002 21:05:

Question Accuracy

Mam strasznie kiepskie accuracy ( 20-30% ) i moze ktos zna jakies "cwiczenia" na poprawienie... bo jestem strasznie nieskooteczny z raila
Wiem ze to lamerskie pytanie, ale wyszedlem z wprawy i mi ciagle ten rail nie idzie


Posted by weirdo on 18-01-2002 21:32:

sensitivity zmniejszyc o 20%


Posted by Burning on 18-01-2002 21:39:

Talking

Raczej nie chodzi mi o to...


Posted by FiDO on 19-01-2002 00:48:

codziennie rano 50 pompek... na sniadanie 2 litry mleka i po 4 tygodniach masz zintegrowanego zbota

__________________
We have to belive in free will, we have no choice...


Posted by R4ff on 19-01-2002 01:04:

Hmm ja nie znam sposobu na poprawienie moze fov i sens ... i duzo grac

__________________


whoiseK!


Posted by weirdo on 19-01-2002 09:28:

duzo fps i myszka z porzadnym rate'em


Posted by Burning on 19-01-2002 15:02:

Lightbulb

sensitivity zminiejszylem o 16.666% (z 18 na 15); pije codziennie 0,5l mleka i robie 20 pompek; rate'a myszy podkrecam PS2Rate'em; o fps mi lepiej nie mowcie


Posted by R4ff on 19-01-2002 15:44:

No fps myszka rate robi swoje

__________________


whoiseK!


Posted by Burning on 19-01-2002 15:56:

Lightbulb

gram duzo... robie co moge... ale zauwazylem smieszna rzecz:
gdy gram na glodniaka mam 10%wyzsze acc i do 30%wyzsze eff niz gdy gram syty


Posted by Lesio on 19-01-2002 16:20:

quote:
Napisane oryginalnie przez Burning
gram duzo... robie co moge... ale zauwazylem smieszna rzecz:
gdy gram na glodniaka mam 10%wyzsze acc i do 30%wyzsze eff niz gdy gram syty



Moze na glodnego jestes bardziej zly i podswiedomie sie mscisz na przeciwniku.


Posted by Burning on 19-01-2002 21:33:

I tu masz racje... u glodnego wydziela sie adrenalina! przyspiesza reakcje, zwieksza czujnosc i zmusza cie do "polowania za obiadem" dlatego lepiej grac na glodniaka


Posted by deathcrush on 20-01-2002 00:12:

za przeproszeniem g... prawda...
zagraj sobie w q2 po 1-2 tygodniowej przerwie.... i zobacz jak bedzie rail siadal...

__________________
pici-polo


Posted by R4ff on 20-01-2002 01:31:

*******enie ja zawsze gram tak samo jak gram na takim samym pc

__________________


whoiseK!


Posted by .::Sarg0n::. on 20-01-2002 08:06:

Angry

To dzi�ki panowie w�a�nie ze�ar�em objadek ;((((


Posted by weirdo on 20-01-2002 09:26:

ja *nie umiem* strzelac z raila co nie jest najrzyjemniejsze ale radze sobie jakos: przede wszystkim chainem ktorego chyba juz dosc dobrze opanowalem...


Posted by Burning on 20-01-2002 12:18:

Lightbulb

W duelach miote rakieta, a w DM chainem... rail jest jednak na tyle silna bronia, ze chcialbym ja opanowac dobrze... nigdy nie bylem mocny z raila, ale teraz po przerwie to jush porazka


Posted by astral on 20-01-2002 16:37:

Lightbulb M�j "trening" raila

Ja do poprawienia swojego raila gram deathmatche z botami gladaitor (demigoddess i silicon babe). Wpuszczam ze 4 na mapke i przez ca�y DM (20 minut) u�ywam raila. Gram tak ze 3 do 5 razy dziennie. Polecam zw�aszcza pogra� sobie w ten sposob na ztn2dm1. Niestety "trening" ten wymaga wytrwa�o�ci, bo komu si� chce przez 1-2 godziny dziennie z samego raila trzaska�. I tak u mnie rail jest cienki, ale przynajmniej lepszy ni� jak gra�em kiedy� bez tego typu "treningu". GL!

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!


Posted by anomal on 20-01-2002 19:31:

quote:
Napisane oryginalnie przez Burning
sensitivity zminiejszylem o 16.666% (z 18 na 15); pije codziennie 0,5l mleka i robie 20 pompek; rate'a myszy podkrecam PS2Rate'em; o fps mi lepiej nie mowcie




no to teraz zmniejsz z tych 15 na 6 i bedziesz mial fajnie ok ?


Posted by Burning on 20-01-2002 19:40:

nie sadze, zeby to sensitivity 6 mi pomoglo... zanim sie obroce to dostane jush takie pranie, ze hej poza tym na zoomie mam 5


Posted by anomal on 20-01-2002 19:51:

tak ci sie tylko wydaje
tez sie smialem z typow co mieli sensa po 4 -5
:S


zmniejszyem z 16 na 6 i od razu inaczej

a obracania sie nauczysz


a jak juz zmienisz na 6-7 i dasz se 18 to stwierdzisz ze byles ciula ze grales na 18 :SS


Posted by Burning on 20-01-2002 19:53:

kiedys gralem na 10 i na 15 jest lepiej... ale potrickooje... thx za rade


Posted by r@fee on 21-01-2002 09:45:

99% graczy dobrych i bardzo dobrych ma sensitivity ponizej 9.
Nie dziwie sie ze nie mozesz trafic z raila skoro masz tak wysokie sensitivity. Granie z botami jest raczej ****owe bo boty nie graja tak jak ludzie. Nie uzywaja strafe jumpow i zawsze robia to samo wiec gra sie z nimi na pamiec. Najlepsze cwiczenia na raila to ffa na coolnecie 27910. Masz tam sporo miesa.
No ale najwazniejsze jest sensitivity.

__________________
nie groze ci i nie bede bo slowa sa zbedne (c) infinite (luzny 60 kilogramowy kogucik wychodzacy z domu tylko na lokalno-powiatowe turnieje w q3)


Posted by astral on 21-01-2002 14:11:

Macie racje co do sensititvity, sam kiedy� gra�em na 18 i dopiero po zmniejszeniu jej do 5 znacznie lepiej sie railem operuje. Fakt, �e boty graj� tak samo, �a�� po tych samych scie�kach itp, ale jak widzisz powiedzmy 3 na raz i tych 3 wali do ciebie powiedzmy z obieraczki (machine gun), co przy ich celno�ci (m�wie o Demigod) powoduje, �e life bardzo szybko schodzi, wi�c nie ma czasu, �eby si� zastanawia� gdzie bot teraz polezie, tylko trza aimowa� bardzo szybko i je pozdejmowa� z raila.
Zreszt� zauwa�y�em, �e s� jakby 2 (mo�e jest wi�cej) szko�y strzelania z raila:
1. Ustawi� celownika w jaki� punkt i czekac a� ofiara wlezie nam pod celownik.
2. "Impulsywne" przymierzy� i trafi� bez zastanawiania si�.
I ten m�j spos�b chyba dotyczy tego 2 punktu.

Nic jednak nie zast�pi grania z �ywimi tarczami, jednak przy np. moim ��czu 128kb/s dzielone na 3 kompy pingi na coolnecie sa nieciekawe i wtedy zostaje tylko "trening" z botami.
Powt�rze jeszcze raz s�owa przeposter�w.
Rememba:
Low sensitivity < 9 is the key...

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!


Posted by Burning on 21-01-2002 14:25:

Lightbulb sensitivity

rzeczywiscie sensitivity ma duzy wplyw... zmniejszylem z powrotem na 10 i Reaper'a wogole nie zauwazam (wyniki do minusa) a Ziga trzepie bez problemu (9:3 w 4min)...
starzy sie wqrwili za rachoonki wiec tymczasem nie gram na necie.


Posted by R4ff on 21-01-2002 14:49:

Hmmm prawda mi rail zaczol jako tak wchodzic ja zrobilem sobie sens 5... i mniejsze.

__________________


whoiseK!


Posted by Burning on 21-01-2002 21:44:

Lightbulb

Ja potrickooje z jeszcze mniejszym, ale fuct fuctem, ze acc mi sie poprawilo


Posted by CybeR on 22-01-2002 08:38:

Smile

dobrze mowi astral...
zmniejsz sensitivity i wpuszczaj gladiatory na dm1 i tlucz tak codziennie...
ja wpuszczam 5 reaperow i sie na nich wyzywam...
trening czyni mistrza wiec im dluzej bedziesz gral tym lepsza bedziesz mial celnosc...

__________________
"I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific."


Posted by r@fee on 22-01-2002 09:11:

No i za jakies 3 lata bedziesz mistrzem gladiatorow, a z byle lamerem nie wyjdziesz z minusa.

__________________
nie groze ci i nie bede bo slowa sa zbedne (c) infinite (luzny 60 kilogramowy kogucik wychodzacy z domu tylko na lokalno-powiatowe turnieje w q3)


Posted by astral on 22-01-2002 09:50:

Chodzi�o mi tylko o trening celno�ci z raila, a nie o trening taktyki, wyczucia przeciwnika w grze 1v1. Wiem o tym, �e umiej�tno�ci w grze 1v1 zdobywa si� graj�c z cz�owiekiem (najlepiej r�wnym poziomem lub minimalnie lepszym).
Fakt, �e lepiej railowa� na coolnet Dm, ale jak kto� ma kiepskie ��cz� to co ma zrobi�?

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!


Posted by CybeR on 22-01-2002 11:49:

Cool

Na Gladiaotrze cwiczysz tylko celnosc raila... a reszte doswiadczenia nabywasz grajac z roznymi graczami 1vs1 ale tez i teamplaye trzeba grac bo to sie gra calkiem inaczej...

__________________
"I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific."


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:25.