FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=10)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=4521)


Posted by n00d3x on 28-02-2002 20:27:

Jaka mycha.

Joł joł joł
jaka myszka jest najlepsza do gry i ogolnie do wszystkiego?
i taka w miare z przyzwiota cena.

__________________
Jestem glodny i niewyspany


Posted by [FPP]Emzor on 28-02-2002 20:33:

Re: Jaka mycha.

quote:
Napisane oryginalnie przez n00d3x
Joł joł joł
jaka myszka jest najlepsza do gry i ogolnie do wszystkiego?
i taka w miare z przyzwiota cena.


No więc, moim zdaniem nie ma żadnej dobrej rady co do mychy.
Ja używam A4TECH, dwie rolki, bez ogonka, jednak ma kulkę... Polecałbym optyczną i też bez ogonka ale sporo kosztuje . Ja z mojej jestem zadowolony, a kosztuje jakieś... hm... 40, 30 zł (?). Pozdrawiam.

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728


Posted by AdaX on 28-02-2002 20:55:

Re: Jaka mycha.

quote:
Napisane oryginalnie przez n00d3x
Joł joł joł
jaka myszka jest najlepsza do gry i ogolnie do wszystkiego?
i taka w miare z przyzwiota cena.


Sory ale takich topicow bylo juz z 5. ech. niektorzy sie nigdy nie naucza.

__________________


Posted by n00d3x on 28-02-2002 20:59:

ciii
moze bylo ale nie chce mi sie grzebac w archiwach.

__________________
Jestem glodny i niewyspany


Posted by Mistrzu on 28-02-2002 21:10:

Eee do gry optyczna sie nie nadaje, mialem, wiec wiem co mowie. Sugeruje zwyklq, najprostszq.

A jak juz o myszkach mowa to mam sprawe:
Mam winowsa XP no i wszystko byloby ok gdyby nie to, ze jakos dziwnie sie staeruje myszkq w CSie. Nie moge sie przyzwyczaic. Bo im mocniej rusze myszkq tym szybciej sie obracam. I co tu zrobic? Nie moge nawet stojqcego przeciwnika trafic.

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!


Posted by on 28-02-2002 21:40:

Popieram Mistrza
Optyki do gry w Fpp sa do dupy i koniec!!! Gubia sie i wogole szkoda slow....
A co do myszek to Logitech r0x!!! (mouseman, pilot) jakosc zajebista i cena tesh do zniesienia...
A jak masz za duzo floty to kup sobie Boomslanga i everglide'a na dodatek. Lepsze wyniki gwarantowane w 99%
Aha i nie kupujcie nigdy Dexxy, bo sa troszke za delikatne i po tygodniu **** je strzela!!!!!!!!!
narta


Posted by n00d3x on 28-02-2002 22:08:

narazie mam jakas logitecha 2palczasta.
juz od 3 lat

__________________
Jestem glodny i niewyspany


Posted by Krrett on 28-02-2002 22:14:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mistrzu
Eee do gry optyczna sie nie nadaje, mialem, wiec wiem co mowie. Sugeruje zwyklq, najprostszq.

A jak juz o myszkach mowa to mam sprawe:
Mam winowsa XP no i wszystko byloby ok gdyby nie to, ze jakos dziwnie sie staeruje myszkq w CSie. Nie moge sie przyzwyczaic. Bo im mocniej rusze myszkq tym szybciej sie obracam. I co tu zrobic? Nie moge nawet stojqcego przeciwnika trafic.



Tak mam to samo tez mam XP i strasznie kaszani , mam jakies 1 sec opoznienie ! Katastrofa
Co do gryzonia to mam A4TECH jedna rolka , 35 zetow kosztiowala , da sie zniesc .

PS niema jakis patchyna problem z winXP ??

__________________
Jaki z tego morał ?
Nie stawiaj rovvera koło kaloryfera !


i na koniec


the end


Posted by Beaker on 01-03-2002 06:48:

Oczywiscie ze najbardzie odjazdowa myszka jest logitech mouseman cordless... myszka nie do zajezdzenia test: niechcacy cala oblalem browalem i dziala bez zadnego ale, zasieg dziala z sasiedniago pokoju, jka by ktos nie wiedzial do jest the best myska za ta cene nie mowie tu o takich wykrezonych... mi sie na niej dobrze gra, mialem wczesniej dexxe to siadla mi po 2 tygodniach cale szczescie ze mi kase zwrocili...

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687


Posted by BoHeN on 01-03-2002 13:10:

ja mam taki cieniutki sprzecik do csa za 30 zl Media techa ! ale do zniesienia ! podobna do reizera ktorego ma kret !

3majcie sie All

__________________
DoN'T Sap ALL !!!


Posted by Mistrzu on 01-03-2002 13:14:

quote:
Napisane oryginalnie przez Krrett


Tak mam to samo tez mam XP i strasznie kaszani , mam jakies 1 sec opoznienie ! Katastrofa
PS niema jakis patchyna problem z winXP ??



Dokladnie tak - jest pewne opoznienie w reakcji uniemozliwiajqce gre. Wie ktos co zrobic???

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!


Posted by Crack on 01-03-2002 23:09:

Post

Mouse man. I wszystko jasne (80 zl).

__________________
mobb.cstrike.pl


Posted by !ZaiX! on 02-03-2002 09:41:

quote:
Napisane oryginalnie przez Crack
Mouse man. I wszystko jasne (80 zl).


proste mouse man rOx
tyle ze ja mam mouse man' dwulaserowego
i o troche innych ksztautach
mozecie zobaczyc
z tym ze moja ma kabelek

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903


Posted by c35 on 02-03-2002 11:18:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mistrzu


Dokladnie tak - jest pewne opoznienie w reakcji uniemozliwiajqce gre. Wie ktos co zrobic???



mialem cos takiego.. jak masz ustawione na direct3d, to sie nie dziwie, ze mycha Ci "plywa".. przestaw na opengl i bedzie ok.. a jak nie mozesz, grac na opengl na win XP, to poszukaj najnowszych detonatoroof do swojek karty... a jak masz jakas rivke to juz zaden problem


Posted by c35 on 02-03-2002 11:19:

quote:
Napisane oryginalnie przez Crack
Mouse man. I wszystko jasne (80 zl).


a mozna jeszcze gdzies mouseman'a dostac ? bo wiem ze wingman'ow juz nie produkuja...


Posted by Crack on 02-03-2002 13:26:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35


a mozna jeszcze gdzies mouseman'a dostac ? bo wiem ze wingman'ow juz nie produkuja...



Giełda.

__________________
mobb.cstrike.pl


Posted by blinq.kt on 02-03-2002 13:29:

Do winaxp mozna sciagnac z stronki logitechu dodatek do mouseware ktory powoduje ze nie ma problemow z mycha (logitech.com)

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/




Posted by |SUN|SPINACZ on 02-03-2002 16:09:

Najlepsza myszka do grania jest Logitech Wingman Gaming Mouse i basta bo jak nie graliscie na tej myszce to sie nawet nie wypowiadajcie ... oczywiscie do myszki mysi byc podkladka anajlepsza podkladka to podkladka firmy Evelglide (wejdzcie sobie na www.everglide.com albo www.everglide.de i zobaczycie jak to cudo wymiata) i znowu prosze nie mowic ze ... bo nie graliscie na polaczeniu Wingman+Everglide wiec nie wypowiadac sie , ten sprzet daje niesamowita przcyzje myszka chodzi plynnie , istny aimbot w sprzecie jak ktos sproboje to nie bedzie chcial grac na czyms innym zapewniam na 100% , jak ktos sproboje to moze sie wypowiadac - Sniper , Lis3n , Mantis i jeszcze kilka innych osob tak gra ...

__________________
SUN is da best rulz 4eva
-my life


Posted by blinq.kt on 02-03-2002 16:30:

Co ty wiesz o myszkowaniu? Grales na wszystkich mychach swiata czy co? I nie mow ze to najlepsza mycha na swiecie bo to nie prawda. Dlaczego? Bo dla kazdego inna mycha jest lepsza. Czytalem gdzies ze dopasowanie mychy zalezy nawet od tego jak kto pisze i jaka ma dlon, jakie sprzet itp.
Spinacz twoja wypowiedz roxuje... to ja napisze np.
Najlepsza mycha na swiecie to Cordless Mouseman Optical + podkladka szara z z pieskami obrocona dogorny nogami przyklejona 2woma kawalkami tasmy 2stronnej i basta. Daje taka precyzje ze ogc wymieka. Jak nie graliscie na dokladnie takiej kombinacji to sie nie udzielac bo nie macie o tym zadnego pojecia.

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/




Posted by c35 on 02-03-2002 16:36:

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|SPINACZ
... oczywiscie do myszki mysi byc podkladka anajlepsza podkladka to podkladka firmy Evelglide


no spoko.. podkladki sa zajebiste a spotkash tako w Polsce ?


Posted by Mantis on 02-03-2002 16:47:

Blinq on ma racje - i nie napisal ze Wingman to najlepsza myszka swiata , tylko ze to jest najlepsza myszka do grania i uwiez mi ze tym razem jak dlugo znam spinacza to nie przesadzil. Najpierw jak zobaczlem ta myszke to wydala mi sie dziawna , pozniej nie moglem sie przyzwyczaic do 3 przyciskow ale po pograniu na niej tak gdzies z 40 minut stwierdzilem ze musze ja miec , ta myszka jest zrobiona do grania , ma erdonomiczna budowe , reka n aniej zajebiscie lezy , wiez mi bo troche myszek zdarlem (od najprostszych A4techow przez cala serie Logitechow, pozniej MIcrosoft Inteli Mouse , Trekkera i jeszcze kilka innych wiec wiem co mowie. A co do podkladki to jest to podkladka stworzona pod granie , nie brudzaca sie specjalnie. Zobacz sobie na jakich podkladkach graja najlepsi gracze swiata (nie chodzi o to ze akurat oni najlepsi tylko o to z jakiego powodu ja wybrali) i mieli powody by ja wybrac. Bylbys na turnieju w Gliwicach to bys wiedzial o czym jest rozmowa ... Nie chodzi mi o to zeby sie kolcic ale jak pograsz na takiej konfiguracji to bedziesz mial porownanie. Mam kolegow ktorzy maja Logitech Dual Opticala i jeszcze kilka innych myszek i jakos 90% mowi ze wingman jest najlepsza myszka jaka wyszla do grania...


Posted by Mantis on 02-03-2002 16:47:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35


no spoko.. podkladki sa zajebiste a spotkash tako w Polsce ?



Ja zamawiam w Niemczech.


Posted by blinq.kt on 02-03-2002 16:53:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
Bylbys na turnieju w Gliwicach to bys wiedzial o czym jest rozmowa ...


Bylem, tylko niechcialo mi sie czekac az BiW (chyba takiego mieliscie taga, jak pomylka to sory) zagra
I niechodzilo mi o to czy ta myszka jest najlepsza czy nie, ale spinacz napisal ze jezeli ktos nie gral na tej kombinacji to niech nie porownoje. A ja dla kontrastu pokazalem ze on takze nie moze miec w 100 racji bo nieprobowal wszystkich innych setow. Troche to zagmatwane ale absolutnie niechodzi mi o to zeby sie z kims klocic :}

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/




Posted by blinq.kt on 02-03-2002 16:54:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis


Ja zamawiam w Niemczech.



Cos co z wygladu przynajmniej przypomina ta podkladke mozna nabyc w empiku, nie wiem jak to jest z wykonananiem, ale faktura i wyglad ta sama.

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/




Posted by c35 on 02-03-2002 23:11:

quote:
Napisane oryginalnie przez blinq.kt


Cos co z wygladu przynajmniej przypomina ta podkladke mozna nabyc w empiku, nie wiem jak to jest z wykonananiem, ale faktura i wyglad ta sama.



hmm.. tylko na takim zadupiu, gdzie ja mieszkam nie ma empiku najblizczy to Wawa (ok 120km)


Posted by c35 on 02-03-2002 23:25:

quote:
Napisane oryginalnie przez blinq.kt
Do winaxp mozna sciagnac z stronki logitechu dodatek do mouseware ktory powoduje ze nie ma problemow z mycha (logitech.com)


podaj doklany link


Posted by CzAsZeK on 03-03-2002 01:33:

Ja mam Logitech Wingman Gaming Mouse, do szczęścia brakuje mi tylko tej "magicznej super duper podkładki ". Po tych postac SPINACZA I Mantisa chyba ją sobie zamówie

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-


Posted by CzAsZeK on 03-03-2002 01:35:

Mam tylko pytanie .... to chodzi o tą podkładke:
https://www.everglide.de/img/t_eggigbk.jpg ?

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-


Posted by |SUN|SPINACZ on 03-03-2002 05:48:

Czaszek to jest model Gianta my uzywamy modelu Attack ale Gianta tez ROXX. Kolega ma taka i zajebiscie sie na niej gra

__________________
SUN is da best rulz 4eva
-my life


Posted by Cali on 03-03-2002 08:08:

Re: Jaka mycha.

quote:
Napisane oryginalnie przez n00d3x
Joł joł joł
jaka myszka jest najlepsza do gry i ogolnie do wszystkiego?
i taka w miare z przyzwiota cena.



Szukasz dobrej yszki za przyzwoitą cene pujdz do zoologicznego tam sprzedlaja fajne myszki. Możesz kupic biała ,białą z czarnymi łatami ,czarna z białymi łatami i brązową wybór należy do ciebie

__________________


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:05.