FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=64)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=4573)


Posted by [FPP]KaLoH on 03-03-2002 08:42:

Ulubiona mapka!!!!

Witam! Chcialbym sie dowiedziec od was, graczy, ktora ze standartowych i niestandartowych map najpardziej przypadla wam do gustu? dlaczego lubicie na niej grac? itp, itd

__________________
F·P·P · C·S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354


Posted by ZimZum on 03-03-2002 09:35:

Juzk iedys robilem plebiscyt na najlepsza mape, ale sadze, ze poglady graczy ulegly zmianie przez ten okres czasu, wiec rowniez ciekaw jestem, kto na czym i dlaczego

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu


Posted by PsychOPAT on 03-03-2002 11:18:

Thumbs down

Z tymi standardowymi mapami, to jest tak, ze po prostu sa juz troche nudne (jak dla mnie) i raczej trudno sie jest na cos zdecydowac...
Moze najpredzej bblby to Depot, ale glownie po stronie allies, sam niewiem czemu, ale zawsze wole zagrac na Depocie, a jak mi sie juz laduje to sie tylko zastanawiam, czy bedzie miejsce w allies.

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion


Posted by XerXess on 03-03-2002 14:43:

Ja najbardziej lubie grac na beach. Nie ma znaczenia po krorej stronie muru

__________________
<>Heaven<>Can<>Wait<>


Posted by zaraza on 03-03-2002 15:31:

Thumbs up

Ja uważam,że najbardziej teraz podobają mi się Depot i Asulat :w 1 z nich można sobie z pobiegać oraz powalczyć w ciasnych jak i otwartych pomieszczeniach na , co się tyczy 2 to PF rządzi szczególnie jak się w respawnie wroga ustawisz następnym plusem tej planszy są pojedynki . Z lewych map de best jest, uwaga.... Bridge zalety takie jak przy asulat.Najnudniejsza plansza to Beach, jak ją widze to mi się chce, ta plansza była ciekawa jak na demo1 grałem.

__________________
"...I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła..." - Jan Apostoł

"Dogde this" - Trinity


Posted by [FPP]Saari on 03-03-2002 16:38:

Talking

Imo najkochansza mapka to Das Boot znana takze jako mp_sub, pomimo iz kiedys jej wcale nie lubilam.. fajnie sie ja broni (truuudne) i tez fajnie zdobywa (ale i tak wole zawsze grac Axis - jakies zboczenie ). Lubie tez Destruction i latanie za flagami, village i assault Beach i Depot sa fajne ale niestety troche juz sie przejadly... chociaz sadze ze jak troche nie bede grac to z radoscia znow na nich zagram

Po prostu mapki do wolfenstein'a sa super przez to ze sa duze i zawsze jest na nich duzo drog

__________________
saari.deviantart.com


Posted by Xaoo on 03-03-2002 17:13:

najlepsze mapy to: base i castle. niestety zeby pograc w ta druga to trzeba isc na zagraniczne serwery. co sie tyczy pierwszej to nie ma jak stanac sobie z PF'em przy radarze 01 i zabijac tych, ktorzy chca zginac
reszta map juz mi sie poprostu znudzila

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!


Posted by ins@ne on 04-03-2002 10:01:

Angry

radosne tworzenie syfu i umieszczanie na boardzie nic nie wnoszących postów to jest to co tygryski lubią najbardziej (jak widze)


Posted by on 04-03-2002 10:17:

z map standardowych lubie Depot (po obu stronach) i Village (jako Alliant) troche mnie juz jednak wiekszosc z nich zaczyna nudzic i czesto szwendam sie po zachodnich serwerach, zeby pograc w cos nowego i ostatnio mialem okazje pierwszy raz pograc na mapie mp_blitzkrieg (Blitzkrieg Ardennes).

jestem pod wrazeniem i nawet dalem o niej nowy topik pragnac zeby sie przyjela (kilka nowych i innych map udalo sie "przemycic" np. na serwer [POISON]ByRy - chociazby "Wizernes", ktore pojawia sie tam ostatnio coraz czesciej)

Nie dajmy ginac dobrym mapom bo wraz z nimi zginie cala gra, jesli w koncu standard nam sie znudzi!!!

jesli ktos nie wie skad "ssac" dzialajace mapki polecam taki link:
http://www.planet-wolfenstein.ch/wb...2&styleid=1




Posted by on 04-03-2002 10:35:

Przypomniala mi sie jeszcze jedna mapka na ktorej uwielbiam grac (chodzi mi o niestandardowe -sorry KaLoH ) mysle tu o mapie mp terra(Terrain - rowniez widzialem taka nazwe), ta niestety rzadko bywa grana nawet na zachodnich serwach - jesli tylko jednak udaje mi sie ja gdzies "upolowac", a ping jest ok - to nie znam lepszej zabawy w snajpa niz na "terra" (no chyba ze na "bk_forrestb1" inaczej "Blitzkrieg: Forrest Beta1" - rowniez cool!!)


Posted by Chrumkules on 04-03-2002 11:09:

no a ja to najbardziej lubie (chyba nie bede zbyt oryginalny) Depot oraz Assault - ale bardziej Depot niz Assault tam jest tyle miejsc ktorymi mozna przemykac jako ENG (Jak ja lubie po cichu dostawac sie pod allied ops ale to chyba zboczenie wyniesione z mojej ulubionej gry nie do pobicia w Singlu Thief2: Metal Age ktora dwa razy na expercie skonczylem ) - najbardziej lubie grac AXIS bo uwielbiam ich FIRE IN THE HOLE oraz TAKING FIRE ktorego prawie nikt nie uzywa - zreszta wszystkie mi sie podobaja nie to co te amełykańskie Thanks Taking Fire!

A co do mapek Village Castle Sub czy destruction oraz innych niestadardowych to rzeczywiscie jedynym wyjsciem zeby w nie zgrac wydaja sie byc zagraniczne serwery!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434


Posted by OLD_SOLAR on 04-03-2002 12:30:

Lubie Base i Tundrę. Choc ta ostania wymagałaby paru poprawek. Ciekawa jest moim zdaniem również River (te zielone przestrzenie), ale niestety nie mogłaem w nia zagrać ani razu !!!

I chyba zapominamy o polskich mapach Westerplatte i Tank.

Z ostatnich nowości to Omacha i Ardennes Blitzkrieg.
Ale jaki bedzie ich dalszy los. Czy będą o nich pamietać jedynie dociekliwi badacze RTCW ?

SKOSTNIAŁA BANDA GRACZY RTCW !!!


Posted by ProspeR on 04-03-2002 12:54:

Ja natomiast kocham Assault . Hmm i nie wynika to tylko z racji mojego zawodu - zainteresowani chyba wiedza o czym mowie . po prostu tam mapac kickass . Choc zauwazylem ze przejadla sie wiekszosci graczy i to rozumiem. Z "nowych map" ciezko ocenic co jest cool bo po prostu nikt w nie nie gra!!!! - na polsich serwach ofkoz.
Wizardness bylaby calkiem niezla gdyby nie fakt, ze ludzie maja jakies dziwne ciagoty na niej do pfa i nie spotkalem jeszce gry gdzie byloby w sumiemie mniej niz 5 pfow!. Most tez jest niezly ale ..... ile mozna.

__________________


Posted by on 04-03-2002 13:30:

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez ProspeR
Ja natomiast kocham Assault . Hmm i nie wynika to tylko z racji mojego zawodu - zainteresowani chyba wiedza o czym mowie . po prostu tam mapac kickass . Choc zauwazylem ze przejadla sie wiekszosci graczy i to rozumiem. Z "nowych map" ciezko ocenic co jest cool bo po prostu nikt w nie nie gra!!!! - na polsich serwach ofkoz.
Wizardness bylaby calkiem niezla gdyby nie fakt, ze ludzie maja jakies dziwne ciagoty na niej do pfa i nie spotkalem jeszce gry gdzie byloby w sumiemie mniej niz 5 pfow!. Most tez jest niezly ale ..... ile mozna.



Prosper!! Chcesz sobie dobrze postrzelac?!? Sa lepsze mapy niz Assault - wiecej przestrzeni, dluzsze i wieksze pole ostrzalu, a wcale nie promuja tylko snajpow, kazdy rodzaj mieska armatniego znajdzie cos na nich dla siebie. Wez zaczaruj jakos to towarzystwo zeby w koncu wcisneli F1 podczas gry (np.na ByRy) i wrzucili mp_terra albo bk_forrest1b (zdaje sie ze taka jest pelna nazwa na liscie map w grze), Jak nam sie to uda - to staje po przeciwnej stronie niz ty i zrobimy sobie male polowanko co ?

Wiesz jakie sa pojedynki snajpow na wymienionym juz :blitz.forest" po obu stronach tunelu - stary - super! Nieraz strzela sie po 3-4 z jednej strony! Z boczku zapinaja medycy, a reszta wraz z ciezkim sprzetem (pozdrowienia dla Xaoo ), probuje sforsowac w obie strony tunel. Ja to kocham!!
Jesli masz oryginal to sprobuj Tux@* TzA ip 195.46.212.194:27965 tam leci forrest blitz. non stop chyba, prawie zawsze jest 24/24, a ping jest u mnie super (ponizej stu).
Niestety na gre na Terra trzeba trafic .

ps. obie mapki sa na ByRy!


Posted by [FPP]KaLoH on 04-03-2002 14:50:

quote:
Napisane oryginalnie przez [P2]MazioMir
Przypomniala mi sie jeszcze jedna mapka na ktorej uwielbiam grac (chodzi mi o niestandardowe -sorry KaLoH


nie ma za co sorry w tym topicu wyraznie napisalem zebyscie wypowiadali sie o standartowych i niestandartowych mapkach...

heheh widze ze topic sie rozkreca, oby tak dalej

__________________
F·P·P · C·S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354


Posted by ZimZum on 04-03-2002 15:43:

oddtopic: wywalilem wszystkie kretynskie posty wlaczajac moje ostrzezenia...

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu


Posted by ZimZum on 04-03-2002 18:34:

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]RoL


ZimZum, co było takiego kretyńskiego w miom poscie . Chyba nie to że był tam błąd ortograficzny (dróżynowy) zauwarzony przez KaLoHa ? .
Ja jakoś nie zauwarzyłem tam nic kretyńskiego, a wręcz przeciwnie... Więc mógłbyś mi to wytłumaczyć


widocznie przez omylke jeden post za duzo wywalilem, sorry :* z rozpedu tak
wrzuc sie juz na topic...

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu


Posted by OLD_SOLAR on 12-03-2002 08:52:

Postanowiłem znowu tu napisać, ponieważ po ostatniej małej dyskusji na temat nowych map coś „ździebko” się ruszyło. Nie jest to co prawda huragan zmian, ale zawsze dobre i to. Na dzień dzisiejszy często graną nową mapą jest Tundra – przynajmniej na ByRy (cieszy mnie to bardzo ), ale gdzie reszta ?

Po namowach i zachętach Maziomira udałem się na ten „jego” francuski serw i pograłem troszkę na „forest” (czasami długo trza czekać za wolnym miejscem). Co prawda mój ping nie był powalający, ale jako Med sprawdzałem się, mimo że goście bardzo szybko uciekają do Limbo.

Nie wiem czy ktoś z Was grał dłużej na tej mapie, ale moim zdaniem jest tu bardzo duży potencjał i grywalność. Naprawdę, gorąca namawiam do zaciągnięcia tej mapki (kto jeszcze nie ma ) i głosowania za jej odpaleniem.

Jak ktoś nie wie skąd zaciągać mapy oto linki:

http://www.planet-wolfenstein.ch/wb...2&styleid=1

http://www.wolfensteincenter.com/do.../mapindex.phtml


Posted by Chrumkules on 12-03-2002 09:19:

no ostatnio w niedziele bodajze utrzymywalem Tanka na Byry wraz z paroma graczami (thx!) przez dluzszy czas - ale niestety wkrotce musialem konczyc gre a pozniej jak wrocilem to juz tundra - ale w ten weekend jak uda mi sie przevotowac Tanka to znow nie dam zmienic do czasu az kazdy sciagnie ta super mapke!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434


Posted by OLD_SOLAR on 14-03-2002 08:30:

Czy mozna wrzucić na ByRy Omacha beach Final ?
Wczoraj nawet głosowanie przeszło a tu God Mode sie pojawił i pozostal jeno reset

Cos zaczyna się ruszać


Posted by [FPP]Saari on 14-03-2002 15:20:

quote:
Napisane oryginalnie przez ins@ne
radosne tworzenie syfu i umieszczanie na boardzie nic nie wnoszących postów to jest to co tygryski lubią najbardziej (jak widze)


Lol ...to przeciez Ty napisales wlasnie nic nie wnoszacego posta

__________________
saari.deviantart.com


Posted by Chrumkules on 22-03-2002 10:12:

Wszystkim wielbicielom nowych mapek polecam Mitchell Down
Sciagnac mozna tutaj:

http://www.wolfensteincenter.com/do...amp;language=en

Dobrze by bylo zeby admini serwerkow tez to powrzucali na swoje maszyny - wtedy mozna by sprawdzic czy 4 dojscia do bomby to nie za duzo i czy snajper na wiezy kosciolka to dobry pomysl

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434


Posted by Swiety on 22-03-2002 14:59:

Hmmmm

O mapach standardowych i znanych niestandardowych nie będe się wypowiadał bo były już o tym tony wypowiedzi.

Jak dla mnie jedną z najlepszych map jest tank . Nie wiem dlacego jest wielka niechęć wsród Polaków do gry na tej mapie która jest jedną z najlepszych map na świecie ( zrobiona przez Polaka ). Ta mapa nie tylko jest doskonała graficznie ( co w multiplayer raczej ma małe znaczenie ) ale i super grywalna
BadIdea doskonale wie co to oznacza zrobić grywalną mapke.
Chyba jedyną jej "wadą" jest to że potrzeba na niej dużej ilości graczy.

Ostatnio ściągnąłem sobie mapke big guns ( zrobił ją ten sam człowiek co bridge ) . Niestety mapki tej nie widziałem jeszcze na żadnym serwerze i nie mogłem przetestować jej z większą ilością graczy ale wydaje mi się że może być ona super grywalna

__________________
Swięty


Posted by Chrumkules on 22-03-2002 18:50:

Re: Hmmmm

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety
O mapach standardowych i znanych niestandardowych nie będe się wypowiadał bo były już o tym tony wypowiedzi.

Jak dla mnie jedną z najlepszych map jest tank . Nie wiem dlacego jest wielka niechęć wsród Polaków do gry na tej mapie która jest jedną z najlepszych map na świecie ( zrobiona przez Polaka ). Ta mapa nie tylko jest doskonała graficznie ( co w multiplayer raczej ma małe znaczenie ) ale i super grywalna
BadIdea doskonale wie co to oznacza zrobić grywalną mapke.
Chyba jedyną jej "wadą" jest to że potrzeba na niej dużej ilości graczy.

Ostatnio ściągnąłem sobie mapke big guns ( zrobił ją ten sam człowiek co bridge ) . Niestety mapki tej nie widziałem jeszcze na żadnym serwerze i nie mogłem przetestować jej z większą ilością graczy ale wydaje mi się że może być ona super grywalna



od dwoch tygodni w soboty rano albo w niedziele staram sie przeglosowac TANKA na byry - obecnie chyba na 4 proby 3 zostaly zakonczone sukcesem! Jednak problem w tym ze znaczna czesc wchodzi i po paru minutach ucieka - tym samym w najwiecej osob gralismy na tanku chyba cos ok 6vs6 albo 7vs7 - jako ze mam patcha 1.3 i brakuje mi miejsca na 2 instalke wolfa jutro nie bede votowal ale jak tylko Byry bedzie 1.3 to znow mozecie sie mnie bac - wielbiciele standardowych mapek - przyjde rano w weekend jak was nie bedzie i dam Vota a pozniej juz nic wam nie pomoze i waszemu Beach'owi i Bridge'owi!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434


Posted by PsychOPAT on 22-03-2002 22:44:

Re: Hmmmm

quote:
Napisane oryginalnie przez Swiety
O mapach standardowych i znanych niestandardowych nie będe się wypowiadał bo były już o tym tony wypowiedzi.

Jak dla mnie jedną z najlepszych map jest tank . Nie wiem dlacego jest wielka niechęć wsród Polaków do gry na tej mapie która jest jedną z najlepszych map na świecie ( zrobiona przez Polaka ). Ta mapa nie tylko jest doskonała graficznie ( co w multiplayer raczej ma małe znaczenie ) ale i super grywalna
BadIdea doskonale wie co to oznacza zrobić grywalną mapke.
Chyba jedyną jej "wadą" jest to że potrzeba na niej dużej ilości graczy.

Ostatnio ściągnąłem sobie mapke big guns ( zrobił ją ten sam człowiek co bridge ) . Niestety mapki tej nie widziałem jeszcze na żadnym serwerze i nie mogłem przetestować jej z większą ilością graczy ale wydaje mi się że może być ona super grywalna



My na naszym serwie TC kiedys na treningu gralismy w rozne mapki i potwierdzam, ze Big Guns jest very spox. Zreszta nie tylk ona...

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion


Posted by Barsok on 23-03-2002 00:59:

Skoro juz padl taki topic, to wtrace swoje trzy grosze :). Wydaje mi sie, ze przykladem doskonalej mapy jest beach. Zawiera on kwitensencje tego, czym jest wolf. Umozliwia, wiele rozwiazan taktycznych i jest sprawdzianem dzialania grupy jako teamu. Ma jedna wade, znudzil sie. :)). Niemniej plansza, oceniajac ja obiektywnie jest wspaniala. Kolejna ciekawa plansza, jest depot. wiele drog do celu, skomplikowanie mapy i atmosfera tej planszy, powoduja, ze mimo czasu, jaki spedzilem na niej, nie znudzila mi sie az tak bardzo. Natomiast z plansz, stworzonych przez graczy, na topie jest u mnie tundra. Mimo jej wad, stwarza ona doskonala atmosferke do gry, kazdy znajdzie tu cos dla siebie. Kolejna mapa, niedoceniana przez wielu graczy jest tank. Rozmach z jakim zostala zaprojektowana, budzi podziw, mozliwosc wspinania sie na drzewa, to strzal w dziesiatke (ech ci snajperzy:)). Jak dla mnie, ma tylko jedna wade, jest taka "zimna". To subiektywne uczucie, trudne do wytlumaczenia:).
Niemniej jest to ciekawa plansza, gdyby jeszcze ta nieszczesna winda, byla ciut inaczej skonstruowana:)). Jest oczywiscie, jeszcze wiele plansz, na ktorych gra to przyjemnosc, jednak sposrod wszystkich, wlasnie te co wymienilem, sprawiaja mi najwieksza frajde :)))


Posted by ProspeR on 23-03-2002 01:27:

Co do tanka to poweim tak. bardzo chetnie bym na niej pogral ale...
Na pure 1, nie wiadomo czemu wywala graczy, nie pogralem na niej dluzej niz 5 min?? I nie chodzi tu o packi - gram na czystym wolfie. Z tego co wiem innych tez wywala...
Nie wiem czy jest to wina byry czy co.. (?).

__________________


Posted by Chrumkules on 23-03-2002 09:29:

quote:
Napisane oryginalnie przez Barsok
Kolejna mapa, niedoceniana przez wielu graczy jest tank. Rozmach z jakim zostala zaprojektowana, budzi podziw, mozliwosc wspinania sie na drzewa, to strzal w dziesiatke (ech ci snajperzy). Jak dla mnie, ma tylko jedna wade, jest taka "zimna". To subiektywne uczucie, trudne do wytlumaczenia.
Niemniej jest to ciekawa plansza, gdyby jeszcze ta nieszczesna winda, byla ciut inaczej skonstruowana). Jest oczywiscie, jeszcze wiele plansz, na ktorych gra to przyjemnosc, jednak sposrod wszystkich, wlasnie te co wymienilem, sprawiaja mi najwieksza frajde ))




no tos chyba jeszcze nie widzial arden i MITCHELL DOWN - sa po prostu super! Nie wiem jak zw grywalnoscia ale wykonanie stoi na cholernie wyskoim poziomie - szczegolnie na mitchell wieza kosciola jest swietna! Tylko znajac zycie to snajpe z wiezy beda alianci sciagali PFem ale co tam! Szkoda tylko ze na serverze takim jak TAQ sa takie kiszki jak BigShell czy Silo_Base a o Ardenach i Mitchell mozna jedynie pomarzyc!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434


Posted by bel on 23-03-2002 15:48:

Thumbs up

ze standardowych base i... uwaga! ostatnio castle (na pochybel!)
za customy to sie juz nie biore... za duzo ich, Marko mi obrzydzil nowe mapki. Ciezko znalezc w Polsce na serku dobrego customa, najlepszy, ten na ktorm chcialem grac - Tank cosik zostal olany... (u nas) moze jego czas jeszcze nadejdzie...
Pzdr


Posted by Kalaf10r on 23-03-2002 16:23:

tank jest OK fajna mapka ale na duza ilosc ludzikuff. no a tundra ?? ta mapka roxx

__________________
Where would we be without our rights??


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:13.