FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=64)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=5127)


Posted by BadWolf on 25-03-2002 18:56:

Exclamation Mieszana liga

Tak, tak wiem ze pomysl z ligami zostal juz wyczerpany (lubie powtarzać tematy) ale mozna by zrobic lige mieszana, znaczy lige w ktorej losowaloby sie czlonkow ktorzy zglosiliby sie i robilo mieszane teamy. Np.:

Koleś z POISONU z kolesiem z C4 z dwoma kolesiami z BSM itp. itd.

powiedzcie co o tym myślicie bo może twórcy sławnej ligi PRL zgodziliby się na taki pomysł.

__________________
============================================
Tu i teraz i wokół nas trwa pernamętna rewolucja, tu przemówił bóg i tu spadają głowy
==============================================================


Posted by BadWolf on 25-03-2002 18:57:

Cool

Jeszcze jedno nie podałem nicków bo nie lubie sądów

__________________
============================================
Tu i teraz i wokół nas trwa pernamętna rewolucja, tu przemówił bóg i tu spadają głowy
==============================================================


Posted by Swiety on 26-03-2002 17:11:

Totalnie bez sensu

Ile czasu zajęło by zgranie się przypadkowych graczy ???

__________________
Swięty


Posted by BadWolf on 26-03-2002 18:48:

Właśnie o to chodzi zeby gracze poznali sie ze soba a nie "Ten jest LOOOL bo nie gra w klanie albo gra w jakims cienkim klanie"

__________________
============================================
Tu i teraz i wokół nas trwa pernamętna rewolucja, tu przemówił bóg i tu spadają głowy
==============================================================


Posted by zaraza on 27-03-2002 08:26:

Gut Idea,chyba by cos takiego wypalilo,ale zabralo by na maxa czasu by stworzyc takowe teamy,a jak by sie one nazywaly?Poison&C4&BSM?

__________________
"...I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła..." - Jan Apostoł

"Dogde this" - Trinity


Posted by Chrumkules on 27-03-2002 11:00:

no to jest tak samo prawdopodobne jak stowrzyc partie polityczne mieszajac SLD AWS Samoobrone PSL'a - nie po to sie tworzy klan zeby pozniej sie mieszac z innym i znow wracac - i proponuje skonczyc wymyslanie coraz to nowszych sposobow zeby oslabic mocne klany czyli "wyrownac szanse" - najprostszym sposobem na rowne szanse jest wziecie sie do roboty!

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434


Posted by [PGr] Iscariot on 27-03-2002 13:09:

Thumbs down

Zgadzam sie! To troche bez sensu! A nawet BARDZO Po co czlowiek cwiczy jakies zagrania w klanie? Po to aby zagrac z roznymi innymi ludzmi tworzac jakis przypadkowy zlepek graczy?
Popatrzcie co sie dzieje na serwerach, jak ludzie nie znajacy sie graja ze soba. Bieda!!! Zero zgrania, w pip PF-ow i nerwy! Ja za taka gre dziekuje! Ja wole bezstresowo pograc z ludzmi z klanu, ktorzy wiedza gdzie, kiedy i jak sie ustawic, co nalezy teraz zrobic i takie tam. Jak sie gra z roznymi ludzmi to nie mozna sie doprosic podstawowych rzeczy takich jak ammo czy podniesienie przez medyka. Jakze mnie to denerwuje, jak wolam "medyk!", a medyk idzie kolo mnie i mnie jeszcze nozem ciacha!!!!!!!!!!!!!!! Nerwica i (przepraszam za slowo) kurwica bierze!!!!! Albo Lt, co woli nalot zrobic niz dac ammo, no glupota totalna! Dlatego potepiam taki styl gry! Dziekuje za uwage!

__________________
Pozdrowił

[PGr] Iscariot


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:41.