FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=81)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=5622)


Posted by Wiedzmin on 14-04-2002 19:58:

Talking Kiedy to sie znudzi:)

Mnie sie po 4 dniach znudzilo i teraz od czasu do czasu frywam

__________________
robcie to dalej lamusy a zygow bedzie wiecej


hwdp - honor w duszy policjanta zle psy


Posted by AMDom� on 14-04-2002 21:13:

mi sie nie znudzilo i jakos sie na to nie zapowiada


Posted by MAr-n on 14-04-2002 21:32:

kiedys gralem w jedna gre rtcw potem zaczolem grac w q3 ale znowu weszlem na wolfa potem sciagnolem jk2 i gram teraz w wolfa i jk2 i nie zapowiada sie zeby mi sie znudzily te gry no i nie raz gram w q3

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
M�j avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce b�dzie jeszcze ta�sza w�dka"


Posted by mAJKiEL on 22-04-2002 19:39:

Ja gram w CS'a i teraz w JK2 ale Jk2 narazie to dlamnie tylko odprezenie po Cs'ie niewiem moze niedlug oto sie zmieni jak sie do jakiegos klanu zalapie


Posted by on 22-04-2002 20:39:

A ja nawet nie zaczolem grac w mp... no dobra gralem doslownie kilka razy po pare minut na zagranicznych serwach ale po ukonczeniu singla wyrzucilem jk2 z dysku...


Posted by Sphere on 23-04-2002 15:03:

a ja teraz gram wiekszo�� w jk2 ... rtcw - �wietna giera dzia�� mi tak szybko jak ... jak ... hmm jakbym mia� 386, wi�c dopoki nie zrobie formata to bede sobie zacina� w jk2


Posted by LoveBeer on 24-04-2002 10:26:

ja tam uwazam ze rtcw jest malutki przy jk2 (przynajmniej w singlu)... mam nadzieje iz nikogo nie obrazilem tym stwierdzeniem

a jk2 sie znudzi jak go skoncze

__________________
"Dziecko Chi�czyk i dziecko Japo�czyk to si� niczym od siebie w og�le nie r�ni�. No tylko nazw�: Chi�czyk, a tu Japo�czyk. No, chyba tylko jak Chi�czyk jest ch�opiec, a Japo�czyk dziewczynka. To si� r�ni� od siebie: p�ci�. To wtedy ju� tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog


Posted by MAr-n on 24-04-2002 15:18:

W singlu jest cieniutki to prawda ale w multi zabija dla mnie nie ma jak narazie lepszej gry a w jk2 gram po multi jak mam czas i tez jest fajny i na single i na multi

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
M�j avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce b�dzie jeszcze ta�sza w�dka"


Posted by spanzik on 30-04-2002 18:59:

Re: Kiedy to sie znudzi:)

quote:
Napisane oryginalnie przez Wiedzmin
Mnie sie po 4 dniach znudzilo i teraz od czasu do czasu frywam


e tam fajna giera

__________________
Newbie


Posted by [VAL]TrisTr@m on 30-04-2002 19:02:

a ja wog�le nie mam do�� ... mo�e dlatego �e zadko gram ... wiem tylko ,�� gra jest COOL

__________________
"Spok�j ponad gniewem,
Honor ponad nienawi�ci�,
Si�� ponad strachem."


Posted by mAJKiEL on 30-04-2002 20:14:

mi sie juz prawie znudzili gram teraz wiecej w cs'a bo wyszedl nowy pacz i chce byc w niego dobry (w nowym paczu wszystko sie pozmienialo) wiec narazie gram w jk2 raz na tydzien po 15 min .. ;( dla odprezenia... pomiedzy impra nauka a cs'em


Posted by rcube on 01-05-2002 15:06:

Powiem wam cosik wi�cej na ten temat jak b�de mia� t� gierk�, oki

A na razie RTCW , GO i jakie� demka kt�rymi codziennie zapycham mojego twardziela

__________________


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:11.