FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=64)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=5698)


Posted by achtung on 18-04-2002 00:33:

Achtung

Masz dosyc swojego klanu? Nie wiesz, czy jestes dobry? Chcesz sie sprawdzic? Lubisz campowac? Znalazles odpowiedz. Join us or die. Wszystkich chetnych do reprezentowania klanu Achtung zapraszamy, nie sa wymagane zadne umiejetnosci, kurs pf zapewniony.

Good Game


Posted by MAr-n on 18-04-2002 14:58:

Grunt to dobra reklama

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
M�j avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce b�dzie jeszcze ta�sza w�dka"


Posted by Allan on 18-04-2002 15:31:

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
Grunt to dobra reklama


I zach�caj�cy do wst�pienia avatar


Posted by FF_ZOh1w2 on 18-04-2002 16:17:

quote:
Napisane oryginalnie przez Allan


I zach�caj�cy do wst�pienia avatar



A na tym obrazie to pewnie dziadek achtunga.

__________________
Jam ran Waszych nie godzien ca�owa� - powiedzia� medyk i nikogo nie wyleczy�
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane


Posted by Kalaf10r on 18-04-2002 16:32:

kurs g�upoty gwarantowany BTW. sprawdzcie IP czy ktos sobie jaj nie robi

__________________
Where would we be without our rights??


Posted by MAr-n on 18-04-2002 17:02:

Ej no nie smiejcie sie to jego 1 post moze sie nie zna
Achtung jezeli nie chesz byc wysmiewany to nie pisz czegos takiego bo to smieszy a zarazem denerwoje ludzi
A moze ktos sie z nas nabija ?

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
M�j avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce b�dzie jeszcze ta�sza w�dka"


Posted by DarkXenocide on 18-04-2002 17:41:

Zaprasza do cwiczen na byry gdzie PF ma reload 2minuty daleko nie zajda

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl


Posted by DaBi on 18-04-2002 20:41:

mi tam si� ten topic podoba od razu jako� mam lepszy humor jak go sobie przeczyta�em


Posted by achtung on 18-04-2002 22:51:

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
Zaprasza do cwiczen na byry gdzie PF ma reload 2minuty daleko nie zajda



Nasz klan jest najlepszy, wiem, ze Twoj strach i obawy nie pozwalaja Ci na inna reakcje. Musisz sie zabezpieczac, stosujac tanie chwyty, w postaci reloadu. Jednak w lidze, szanse beda wyrownane. Wygramy, nasza filozofia znajduje zwolennikow, codziennie, zjawiaja sie nowi chetni, zrzucaja okowy dyskryminacji i zaklamania. Wy tez zrozumiecie, ze pf to najlepsza bron. My nasza filozofie wbijemy wam do glow. Z kazdym wystrzelonym pociskiem, z kazdym zabitym graczem, nasze przeslanie bedzie zakwitac w waszych umyslach. Pamietajcie Achtung rzadzi, Achtung radzi, Achtung zawsze z pf was zgladzi.
Nadal czekamy na kolejnych chetnych, nie wymagamy zadnych umiejetnosci i doswiadczenia, nasz blyskawiczny kurs pf, zrobi z Ciebie prawdziwego kilera. Join us or die. Don't underestimate the power of dark Achtung side.

Good Game. Good Game


Posted by Pysiu on 19-04-2002 05:10:

Taaak, co by tu powiedziec... poza tym ze nie cierpie panzera... no to moze tak... LOL

__________________
GG:44743

Know your limits


Posted by Allan on 19-04-2002 06:07:

he he tylko �e w lidze mo�e by� 3 bazukarzy w jednym temie tylko a z czego b�dzie pozosta�a 4 wali� ? no�ykiem ?


Posted by MAr-n on 19-04-2002 11:08:

buhahaha caly team w pf buhahah kurs pf a czego sie u ciebie uczy jak strzelic z pf i schowac sie poczekac na zmiane magazynku i znowu strzelic czlowieku skoncz te smuty bo nikt zwami nie zagra . Ja jakos sobie nie widze 7 ludkow z pf ktorzy chca wygrac na plazy to was zmiecie 2 snajperow a LT z medami dobije nawet do muru nie podejdziecie

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
M�j avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce b�dzie jeszcze ta�sza w�dka"


Posted by achtung on 19-04-2002 13:03:

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
buhahaha caly team w pf buhahah kurs pf a czego sie u ciebie uczy jak strzelic z pf i schowac sie poczekac na zmiane magazynku i znowu strzelic czlowieku skoncz te smuty bo nikt zwami nie zagra . Ja jakos sobie nie widze 7 ludkow z pf ktorzy chca wygrac na plazy to was zmiecie 2 snajperow a LT z medami dobije nawet do muru nie podejdziecie


Nigdzie nie zostalo napisane, ze caly team bedzie gral pfem. Niemniej dla zdecydowanej wiekszosci czlonkow klanu, bedzie to podstawowa bron. Co do zagrania z nami, wiem, ze blady strach padl na was i ogarnal wasze umysly, coz nie kazdy moze urodzic sie z pf. Ale kazdego nauczymy go obslugiwac. Gdybys zauwazyl slowo blyskawiczne, wiedzialbys, ze bedzie to szybkie i krotkie szkolenie. Nie winie Cie za Twoje poglady. Jeszcze nie dojrzales by wierzyc w nasza religie i zostac czlonkiem naszego klanu, ale to sie zmieni, zapewniam Cie. Nasza idea rozpowszechnia sie, drazy powoli wasze umysly, atakuje wasz neurony,. Zwyciezymy. Nie ma innej alternatywy. Nasz marsz ku zwyciestwu rozpoczal sie. Ci ktorzy nie pojda z nami zostana przez pf wdeptani. Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.


Good Game Good Game


Posted by Lew7 on 19-04-2002 13:39:

Hehe jak ja lube takich ludzi co robia z siebie takich ...... A wracajac do tematu, trenujcie ile chcecie PF. Beda latwe punkty do zdobycia , bo wystarczy jeden sniper zeby Was pozdejmowac. Zycze udanych poloWoW

__________________
WawA RULEZ !!


Posted by achtung on 19-04-2002 13:58:

quote:
Napisane oryginalnie przez Lew7
Hehe jak ja lube takich ludzi co robia z siebie takich ...... A wracajac do tematu, trenujcie ile chcecie PF. Beda latwe punkty do zdobycia , bo wystarczy jeden sniper zeby Was pozdejmowac. Zycze udanych poloWoW


Lubie takich pewnych siebie snajperow, zawsze latwo sie ich sciaga z pf, obojetnie gdzie sie nie zaczaisz, obojetnie gdzie nie uciekniesz by sie schowac, moj pf Cie zobaczy, a wraz z nim dosiegnie Cie, ciemna strona mojego spustu. Nie ma innej alternatywy, pf zwycieza i zwyciezyc musi. Tworcy gry nie przewidzieli, ze polscy gracze sa tak strachliwi, ze nie maja cohones. Nie wprowadzili zadnych ograniczen co do uzywania pf, zadnego dlugiego reloadu, oni wiedzieli i wiedza, to o czym wy sie przekonacie, pf to bron pola walki, ktorej nic nie zastapi. Pf to bron dla prawdziwego i odwaznego mezczyzny, pf to filozofia zycia i gry, pf to swietosc. Jestes kolejnym niedowiarkiem, coz wybaczam Ci, jeszcze nie zostales oswiecony. Ale pamietaj masz jeszcze szanse i czas, by to zmienic. Bede sie modlil za Ciebie do mojego pf, bede gladzil jego dluga lufe, wymieniajac Twojego nicka, wierze, ze zrozumiesz. Pamietaj Achtung rzadzi, Achtung radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.

Good Game, Good Game.


Posted by MAr-n on 19-04-2002 14:09:

No to wez mi teraz odpowiedz w jaki sposob chcecie grac w wiekszosci Pf'ami podczas meczu ligowego ?? bo jak mniemam obecna liga PRL pozwala na gre 3-ch pf na team nikt nie zmieni tego bo to bedzie lameria . A wprzyszlych liga napewno bedzie tak samo
Co do ciebie to radze ci poczytac topic o "Czy PF to lamerska bro�" przekonasz sie o czym mowie ja i inni gracze wolfa. Nie wiem czy sobie zarty z nas robisz czy mowisz serio jezeli serio to zycze i gg i gl niech pf ci sluzy , jak dla mnie pf to bron lamerska pewnie nie ktorzy sie nie zgodza z tym ale ja lubie walke karabin na karabin. A co do snajperow to oczywiscie ze dobrze ukrytego snajpera sciagniesz ale jak sobie lornetke przykrecisz do PF

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
M�j avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce b�dzie jeszcze ta�sza w�dka"


Posted by Lew7 on 19-04-2002 14:42:

Oj chyba beda grali mecze w 3 i kazdy sie bedzie zmienial po rundzie - tak maja wieksze szanse i zgadzam sie ze PF to lamerksa bron i to do kwadratu. Bo nawet totalny lamus moze zniej kogos ustrzelic np. swoich

__________________
WawA RULEZ !!


Posted by FF_ZOh1w2 on 19-04-2002 15:52:

Ten klan to chyba �art , no ju� przyzna� si� kto sobie takie jaja robi

__________________
Jam ran Waszych nie godzien ca�owa� - powiedzia� medyk i nikogo nie wyleczy�
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane


Posted by YourMother on 19-04-2002 16:53:

Talking brawoooooooo

brawoooooooo ACHTUNG na pochybel cauej tej peerelowskiej bandzie viva PF brawo: klask,klask,klask

__________________
opinions are like assholes everybody has one


Posted by [=||=]FarSight on 19-04-2002 19:10:

Talking Hehehheehehehehehe

Kto� si� nie�le najara�.......... Hehehheheheeheh **** PRO MODE ja kce do Achtung Hehehehehehehheehehehhe


Posted by Dr.Mengele on 19-04-2002 21:43:

Talking

SUUUUUUUPPPPPPAAAAAAAA!!!! Klan bomba...cos czuje ze zaraz AGD sie rozleci i pojda do Achtung ...wszyscy z PF w jednym teamie..brygada anty pancerna POISON, c4 bojcie sie ...nowa potega rosnie na scenie

__________________
coolczyk


Posted by ZimZum on 19-04-2002 22:11:

w sumie uwazam, ze jestes fajny

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao ��d� Team :: ��dzki O�rodek JuJitsu/JuJutsu


Posted by [FPP]Saari on 19-04-2002 22:59:

Jej jej ... niedlugo wszystkie klany sie rozpadna i wszyscy pojda do achtung strzelac z PF'a

__________________
saari.deviantart.com


Posted by MAr-n on 19-04-2002 23:23:

Achtung powinien zrobic kurs zabijania no�em bo z pf'a sie nie trzeba uczyc strzelac

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
M�j avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce b�dzie jeszcze ta�sza w�dka"


Posted by Dr.Mengele on 20-04-2002 08:42:

Exclamation

NO NO NO Saari zle mnie zrozumialas ..nie wszystkie klany ..chodzilo mi tylko i wylacznie o AGD(bez obrazy )..dlaczego?? chyba wszyscy wiedza Achtung PANCER!!! ZZZZ KA-BUM i PIZZA

__________________
coolczyk


Posted by [=||=]FarSight on 20-04-2002 10:09:

Talking Hehehheehhhe

quote:
Napisane oryginalnie przez Dr.Mengele
NO NO NO Saari zle mnie zrozumialas ..nie wszystkie klany ..chodzilo mi tylko i wylacznie o AGD(bez obrazy )..dlaczego?? chyba wszyscy wiedza Achtung PANCER!!! ZZZZ KA-BUM i PIZZA



Hheheheheheheh a mowiles ze idziesz spac hehehehehehe


Posted by achtung on 20-04-2002 21:02:

Re: Hehehheehhhe

Pora na kilka odpowiedzi, pojawily sie pewne watpliwosci u moich szanowanych adwersarzy. To dobrze, zaczynaja myslec, ale po kolei.

Martin:

Twoj blysk intelektu mnie zaskoczyl, jestem pod wrazeniem. Powiedz mi tylko dlaczego wprowadzamy takie przepisy, uwazamy sie za madrzejszych od tworcow gry? Myslisz, ze byli na tyle glupi i nie wiedzieli, albo nie umieli tego zrobic? NIE ! Oni wiedza, ze pf to podstawa, ze pf to swietosc, ze granie pf to najwiekszy zaszczyt. To Polaczkowie, maja pelne portki jak widza pf, to my wprowadzamy takie ograniczenia, bo boimy sie prawdy. Ale Achtung powstal po to, by wam wytlumaczyc, by wam jak bedzie trzeba wbic to do glow, granie panzerem, to wyroznienie i przyjemnosc, jakiej nie mozna sobie odmowic. A co do snajpera, moze ty nie widzisz blysku strzalu i nie potrafisz zlokalizowac snajpera i go zdjac, jednak klan Achtung jest biegly w likwidowaniu celow i wierz mi, zabicie snajpera to czysta rozkosz.

Yourmother:

Dziekuje, wiem, ze zrozumiales, wiem, ze doceniasz nasz wysilek, miejsce dla Ciebie u nas bedzie zawsze, jestes ta osoba, dzieki ktorej wiemy, ze warto, ze nalezy uswiadomic polskich graczy, czym naprawde jest pf.

Saari:

Piekna blondyneczko z Krakowa, zostan nasza madonna. Zostan naszym wpsarciem, Twoj osobisty urok i czar, powoduja, ze bron laduje sie szybciej, ze kazdy strzal jest celniejszy, ze serce bije szybciej, ze pf blyszczy ladniej. Potrzebujemy Cie, z Toba zawojujemy swiat :*


A wszystkim innym mam do powiedzenia tylko jedno slowo prawdy, tylko jedno zdanie, tylko jeden wers, ktory jest mottem naszego klanu i dzieki ktoremu istniejemy i wierzymy w nasze zwyciestwo:Achtung rzadzi, Achtung radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.


Good Game Good Game


Posted by MAr-n on 20-04-2002 22:07:

Nie cz�owieku byli na tyle madrzy ze wprowadzili klasy postaci do gry a nie zrobili kolejnego q3 ktorego ty po swojej postawie widzisz. Jak by kazdy gral pf'em to by bylo do dupy i pewnie nikt by w wolfa nie gral . Po to jest medyk po to jest LT po to sie gra zespolem bo pf'em sie zespolem nie gra pf'a nie trzeba cwiczyc. Po to sa te reguly ze pokazac piekno gry i nie zrobic z niej kolejnego ob******go fpp . A co do Saari i Yourmather oni sobie z ciebie jaja robia nie widzisz tego. Powiedz mi tylko gdzie gracie to sobie pozabijam pf masterow
Ps proponuje spr jego ip bo moze ktos sobie jaja robi

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
M�j avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce b�dzie jeszcze ta�sza w�dka"


Posted by achtung on 20-04-2002 22:55:

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
Nie cz�owieku byli na tyle madrzy ze wprowadzili klasy postaci do gry a nie zrobili kolejnego q3 ktorego ty po swojej postawie widzisz. Jak by kazdy gral pf'em to by bylo do dupy i pewnie nikt by w wolfa nie gral . Po to jest medyk po to jest LT po to sie gra zespolem bo pf'em sie zespolem nie gra pf'a nie trzeba cwiczyc. Po to sa te reguly ze pokazac piekno gry i nie zrobic z niej kolejnego ob******go fpp . A co do Saari i Yourmather oni sobie z ciebie jaja robia nie widzisz tego. Powiedz mi tylko gdzie gracie to sobie pozabijam pf masterow
Ps proponuje spr jego ip bo moze ktos sobie jaja robi



Martin skarbie, nie doczytales mojej wypowiedzi, ale powtorze, uwazasz, ze tworcy gry sami z siebie nie mogli wprowadzic ograniczenia w ilosci panzerow w jednej rozgrywce? Uwazasz, ze byli tak malo przewidujacy, ze nie wyobrazili sobie, co sie bedzie dzialo? NIE!. Mogli to zrobic, ale nie zrobili. To Polaczkowie, maja pelne portki strachu przed pf i wprowadzaja ograniczenia, ale sa tez prawdziwi Polacy dla ktorych sila, mestwo, honor to swietosc. Ja nikomu nie bronie grac i medykiem i porucznikiem, kto jest lama niech gra tymi postaciami, ale pf, to cos co jest sensem tej gry. Nauczycie sie go szanowac, nauczycie sie drzec na jego widok, nauczycie sie pokory.
A co do tego, ze sie byc moze, ze mnie smieja? Coz Jezus tez byl wysmiewany, tez szydzono z niego, zginal by bronic swojej wiary, tak jak ja zgine, by bronic pf, jego swietosci, jego kultu jakim go obdarzam.
A co do serwow, Achtung jest wszedzie, jest w waszych sercach, jest w waszym umysle, obudzcie go, by zostac oswieconym i by zobaczyc swiat w zupelnie innych barwach. Pamietajcie Achtung rzadzi, Achtung radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.


Good Game Good Game


Posted by MAr-n on 21-04-2002 01:12:

Ty chyba nigdy nie grales w rtcw jezeli tak mowisz , a napewno nie z zagranicznymi klanami gdzie sa identyczne reguly jak u nas wiec nie piernicz mi tu takie glupoty bo jezeli 98% graczy gra normalnie (czytaj bez pf ) to ja bym ich nie nazywal lamai a pf'ami graja osoby ktore ja nazywam ( oprucz tych ktorzy uzywaj pf w ciasnych pomieszczeniach i przy swoich ) czy�cicielami drogi takich jest na team max 2 a nie wszyscy Ciekawi mnie tylko jak ci sie skoncza naboje do bazuki ktos bedzie musial grac przecierz LT a to jest dla was lameria chyba ze bedziecie jeszcze chcieli zeby serwer byl ustawiony na full ammo dla pf'a
Mr.Achtung jestes zabawny a ja lubie takie topiki jak twoj mozna sie posmiac po pachy
Ps w profilu "edycja profilu" jest takie cos jak podpis nie bedziesz musial wpisywac przez caly czas tego textu na koncu kazdego posta (nie dziekuj)

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
M�j avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce b�dzie jeszcze ta�sza w�dka"


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:42.