FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=81)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=6935)


Posted by DarthKaeen|FA| on 09-06-2002 18:45:

Post co do zasad turnieju...

po pierwsze...pacz 1.03 lekko mowiac sux bo za bardzo miesza...daje jakis moonwalking itp + osłabia czerwona stancje kosztem dodania powera zoltej co jest bez sensu bo zachwiewa zasade - im silniej tym wolniej... bugladnia i tyle... dla mnie podstawowa wersja nie ma bledow i nie ma w niej co paczowac...

w ogole to chcialem powiedziec ze dla mnie zasada z rzutami to jakas farsa... nie mozna mowic ze rzucanie to lamerstwo bo po to masz miecz zeby nim ciac,a jak tniesz i zabijasz skutecznie z rzutu to twoja sprawa... lamerstwem nazywaja to ci ktorych wkurza ze nie potrafia sie przed tym obronic - kazdy element wladania lightsaberem (opracowany w grze) - słuzy do walki i po to jest w grze zeby go uzywac i wedle tych wszystkich obecnych w grze rzeczy komponowac swoja taktyke i ulepszac umiejetnosci...

co do zasad grzecznosci itp to naprawde mam nadzieje ze srednia wieku naprawde pozwoli odroznic nam zart od gówniarstwa i tym podobnych rzeczy a jak sie komus cos wymsknie to naprawde nie chce przewrazliwionych malolatów którzy beda sedziowac to jako najgorsze obelgi i dyskwalifikowac np cala druzyne... zaangazowanie jest dobrą sprawą ale za duzo to i swinia nie zeżre...

kwestja saber only tez jest dziwna bo jakby nie było jest to gra w której opracowano o wiele wiecej broni niz saber,zostawienie ich w tyle jest moim zdaniem krzywdzące dla graczy,system sabera sprawdza sie głownie w duelach bo i tak zadko widze zeby dwie osoby z saberami bez duela biły sie czysto bez uzywania mocy... uwazam iz lepszą propozycją byłoby zrobienie broni i oddzielnych serii dueli lub team ffa z saber only i team ffa z broniami ...owszem,saber daje klimat,ale zabranie wszystkich broni mocno go okraja - nie samym saberem człowiek zyje...jest tyle ciekawych broni które daja ogromne mozliwosci...

co sie tyczy deklaracji przez klan jakiej mocy uzywa - bezsens - kazdy gra z taką mocą z jaką chce,klan,moim zdaniem,nie powinien narzucac mocy "a bo my jestesmy -dark siders" ...to gracz wypracowuje sobie jakas taktyke na bazie swoich umiejetnosci z broną,saberem i mocą i w ten oto sposób tworzy swój styl i pracuje nad umiejetnosciami - zmienienie na siłe mocy jakiej ma uzywac ogranicza jego gre i w efekcia sprawia iz rozgrywka nigdy nie moze byc uznawana za uczciwą...

co do poziomu mocy - jedi knoght - dla mnie to kalecząca propozycja - najlepsze wykorzystanie mocy jest ,znowu moim zdaniem' w przypadku gdy uzywamy poziomu jedi master - jest to poziom na którym nie mozemy miec wszytskich punktow a wiadomo ze z jedna mocą na dobrym poziomie nie mozemy zbyt wiele zrobic,a gdy np mamy 2 moce na odpowiednim poziomie zwieksza to nasze mozliwosci - nie zapomnijmy ze jest to gra w swiecie star wars gdzie moc odgrywa ogromna role - takie drastyczne jej ograniczenie ( na poziomie jedi knight mozna sobie ustawic co najwyzej wszystko z sabera na max,np jumpa,push ,jakas jeszcze jedna rzecz i lipa...) sprawia ze gra nie jest juz gra gdzie mysli sie,ma sie taktyke nie tylko do broni ale i do mocy tylko zamienia gre w zrecznosciowa batalie typu - kto lepiej trafi mieczem - a jak mowie - chcecie zrecznosciówek zróbcie turniej - duel only...


co do sciagania map i skinpackow - z mapami sie zgodze - chetnie poznam nowe miejsca do walki i w ogole ...co do skinów mam pewne zastrzerzenia. Rozumiem ze tyrniej organizuje wasz klan,dajecie serwer i mozliwosc gry,regulamin(z ktorym sie nie zgadzam ale jakby nie było jest on wynikiem waszej pracy) i wykorzystujecie opkazje by rozpowszechnic wasze skiny co jest opcja bardzo ciekawa lecz lekko niesprawiedliwą...np klan FA ma skiny własne,własnej roboty dla naszych graczy,nie dano nam nawet mozliwosci przekonsultowania uzywania ich w grze co jakby nie było stanowic by mogło miły element rozgrywki...prosze zatem o rozwazenie tej propozycji...a do tego jeszcze jedno - ustawienie serwera na "pure - off" moze zawazyc na stabilnosci łącza i w efekcie zwiekszyc lagi...


co do komunikowania ze sie ma connection interrupted - bezsens...jak masz wtyke to nie mozesz nic nikomu zakomunikowac...

co do dyskwalifikacji za rozne rzeczy...nie wszystko robi sie naumyslnie a cziterstwo musi byc potwierdzone przez wiecej niz jedna osobe...

dzieki za uwage, prosze jakos wypiszcie swoje sugestie na temat regulaminu czy mojej wypowiedzi,a jakby co to walic do mnie na maila - [email protected]


Darth Kaeen - Force Assasins - Co founder & main podstęp mastah

__________________
OLD SKULL HARDCORE


Posted by Andrzej on 09-06-2002 18:51:

Moze powinna byc jeszcze jakas lawka rezerwowych?
Po 1 dla druzyny, mocno by pingu nie zwiekszyli...
Jak np. jednemu gosciowi sie komp zawiesi to wchodzi rezerwowy

__________________


Posted by DL|dolny on 09-06-2002 20:10:

Re: co do zasad turnieju...

Napisane oryginalnie przez DarthKaeen|FA|

- KOMENTARZE DOLNEGO OD MYSLNIKOW

po pierwsze...pacz 1.03 lekko mowiac sux bo za bardzo miesza...daje jakis moonwalking itp + osłabia czerwona stancje kosztem dodania powera zoltej co jest bez sensu bo zachwiewa zasade - im silniej tym wolniej... bugladnia i tyle... dla mnie podstawowa wersja nie ma bledow i nie ma w niej co paczowac...

- 1.03 na poczatku wydaje sie skopany itd ale prawda jest taka ,ze kazdy na poczatku jeczy a potem uznaje ,ze walka w 1.03 jest ciekawsza... po prostu sa ludzie niereformowalni ... Twoja strata.

w ogole to chcialem powiedziec ze dla mnie zasada z rzutami to jakas farsa... nie mozna mowic ze rzucanie to lamerstwo bo po to masz miecz zeby nim ciac,a jak tniesz i zabijasz skutecznie z rzutu to twoja sprawa... lamerstwem nazywaja to ci ktorych wkurza ze nie potrafia sie przed tym obronic - kazdy element wladania lightsaberem (opracowany w grze) - słuzy do walki i po to jest w grze zeby go uzywac i wedle tych wszystkich obecnych w grze rzeczy komponowac swoja taktyke i ulepszac umiejetnosci.
..
- Zmierz sie ze mna z mozliwoscia uzywania rzutow i zobaczymy czy nadal bedziesz mowil ze nie umiem uzywac rzutow czy tez sie nimi bronic, jezeli widziales chociaz 1 czesc SW to powinienes rozumiec o co chodzi w tej zasadzie, powtarzam kolejny raz - to ma byc walka na miecze , jak chcesz porzucac to znajdz inna gre.


co do zasad grzecznosci itp to naprawde mam nadzieje ze srednia wieku naprawde pozwoli odroznic nam zart od gówniarstwa i tym podobnych rzeczy a jak sie komus cos wymsknie to naprawde nie chce przewrazliwionych malolatów którzy beda sedziowac to jako najgorsze obelgi i dyskwalifikowac np cala druzyne... zaangazowanie jest dobrą sprawą ale za duzo to i swinia nie zeżre...
- Ludzie przeklinaja, tego sie nie da powstrzymac ale robia to z umiarem i staraja sie ograniczac

kwestja saber only tez jest dziwna bo jakby nie było jest to gra w której opracowano o wiele wiecej broni niz saber,zostawienie ich w tyle jest moim zdaniem krzywdzące dla graczy,system sabera sprawdza sie głownie w duelach bo i tak zadko widze zeby dwie osoby z saberami bez duela biły sie czysto bez uzywania mocy... uwazam iz lepszą propozycją byłoby zrobienie broni i oddzielnych serii dueli lub team ffa z saber only i team ffa z broniami ...owszem,saber daje klimat,ale zabranie wszystkich broni mocno go okraja - nie samym saberem człowiek zyje...jest tyle ciekawych broni które daja ogromne mozliwosci...
- tu sie zalamalem , idz pograc w Q3... To jest turniej Mistrzów Jedi a nie Operation Flashpoint... (fajna gra swoja droga)

co sie tyczy deklaracji przez klan jakiej mocy uzywa - bezsens - kazdy gra z taką mocą z jaką chce,klan,moim zdaniem,nie powinien narzucac mocy "a bo my jestesmy -dark siders" ...to gracz wypracowuje sobie jakas taktyke na bazie swoich umiejetnosci z broną,saberem i mocą i w ten oto sposób tworzy swój styl i pracuje nad umiejetnosciami - zmienienie na siłe mocy jakiej ma uzywac ogranicza jego gre i w efekcia sprawia iz rozgrywka nigdy nie moze byc uznawana za uczciwą...
- sluchaj widziales moze Vadera uzywajacego heal itd? Chodzi o klimat, ktory tez jest wazny, dla mnie bractwo/zakon/klan uzywajacy mieszanych mocy swiadczy o tym ,ze jego czlonkowie nie maja pojecia o swiecie SW (pewnie srednia wieku wynosi 14-15 lat)
co do poziomu mocy - jedi knoght - dla mnie to kalecząca propozycja - najlepsze wykorzystanie mocy jest ,znowu moim zdaniem' w przypadku gdy uzywamy poziomu jedi master - jest to poziom na którym nie mozemy miec wszytskich punktow a wiadomo ze z jedna mocą na dobrym poziomie nie mozemy zbyt wiele zrobic,a gdy np mamy 2 moce na odpowiednim poziomie zwieksza to nasze mozliwosci - nie zapomnijmy ze jest to gra w swiecie star wars gdzie moc odgrywa ogromna role - takie drastyczne jej ograniczenie ( na poziomie jedi knight mozna sobie ustawic co najwyzej wszystko z sabera na max,np jumpa,push ,jakas jeszcze jedna rzecz i lipa...) sprawia ze gra nie jest juz gra gdzie mysli sie,ma sie taktyke nie tylko do broni ale i do mocy tylko zamienia gre w zrecznosciowa batalie typu - kto lepiej trafi mieczem - a jak mowie - chcecie zrecznosciówek zróbcie turniej - duel only...
-Co do mocy - dobry gracz potrafi uzywac jej efektywnie 'nawet' na poziomie Jedi Knight... powiem tylko tyle...

co do sciagania map i skinpackow - z mapami sie zgodze - chetnie poznam nowe miejsca do walki i w ogole ...co do skinów mam pewne zastrzerzenia. Rozumiem ze tyrniej organizuje wasz klan,dajecie serwer i mozliwosc gry,regulamin(z ktorym sie nie zgadzam ale jakby nie było jest on wynikiem waszej pracy) i wykorzystujecie opkazje by rozpowszechnic wasze skiny co jest opcja bardzo ciekawa lecz lekko niesprawiedliwą...np klan FA ma skiny własne,własnej roboty dla naszych graczy,nie dano nam nawet mozliwosci przekonsultowania uzywania ich w grze co jakby nie było stanowic by mogło miły element rozgrywki...prosze zatem o rozwazenie tej propozycji...a do tego jeszcze jedno - ustawienie serwera na "pure - off" moze zawazyc na stabilnosci łącza i w efekcie zwiekszyc lagi...
-Jezeli czujesz sie pokrzywdzony i uwazasz ze to skiny FA powinny byc wykorzystane to zalatw server i graczy... zycze powodzenia - skiny sa wybrane sposrod najlepszych z sieci... na podstawie szczegolow, oraz ocen na miedzynarodowych serwisach.

co do komunikowania ze sie ma connection interrupted - bezsens...jak masz wtyke to nie mozesz nic nikomu zakomunikowac...
-Jestes pewny?

co do dyskwalifikacji za rozne rzeczy...nie wszystko robi sie naumyslnie a cziterstwo musi byc potwierdzone przez wiecej niz jedna osobe...
- Po przeczytaniu regulaminu nikt nie ma watpilwosci, ew. zadaje mi pytania, w 1 meczu nie bylo zadnego problemu.

dzieki za uwage, prosze jakos wypiszcie swoje sugestie na temat regulaminu czy mojej wypowiedzi,a jakby co to walic do mnie na maila - [email protected]


Darth Kaeen - Force Assasins - Co founder & main podstęp mastah

__________________
http://seattle.cyberion.pl


Posted by Lipek on 09-06-2002 20:20:

Zgadzam sie z dolnym jednakze kwestia skinow popieram FA


Posted by Bici on 09-06-2002 20:26:

Narazie wypowiem sie tylko w kwestii skinow, na reszte moze przyjdzie czas pozniej ;-)
Powiadam wam zatem:
Czy wyscie oszaleli ?
Sugeruje chwile pomyslec...
Mamy w lidze na ta chwile 10 klanow
Powiedzmy dajemy FA wprowadzic ich skin pack
Teraz pozostale 9 klanow oburza sie, ze one tez chca
Nie liczac w przyszlosc FC, ktorych skin pack pewnie bedzie liczyc znowu kolo 60 skinow ;-)
Tym sposobem osiagniemy pewnie liczbe z 200 skinow...
Dalej nie bede mowil, mam nadzieje, ze wnioski same wam sie nasuna

Howgh ;-)

__________________
[CoN]*B1c1


Posted by Coreck on 09-06-2002 20:27:

Wink Skiny

Zgadzam sie z skinami urozmaicaja rozgrywke , a nie zajmuja tyle miejsca zeby stanowic wielki problem ze sciagnieciem


Posted by Lipek on 09-06-2002 20:46:

Uwazam ze powinny byc 3 skiny na klan : Jedi , Jedi Knight i Jedi Master


Posted by Dante_FC on 09-06-2002 21:35:

nie wypowiadam sie juz bo malo sie ta liga interesuje 8)
ale glupoty piszesz dolny takie ze mozg staje w poprzek
niby cos o klimacie,.. rotfl

__________________
Dante_FC


Posted by DarthKaeen|FA| on 09-06-2002 21:42:

Dolny... doceniam twoj poziom intelogencji ale zauwaz ze są i tacy co dostrzegają ironie,sarkazm i najzwyklejszą złosliwosc - min ja wobec mnie w twojej wypowiedzi...

co do sprawy najbardziej kontrowersyjnej - skinow
nigdzie nie napisalem "skiny FA chce i juz" ...napisalem ze chetnie przedyskutuje ta sprawe z organizatorami bo uwazam ze jesli ludzie maja swoje skiny,sa one ciekawe to moze to tylko urozmaicic rozgrywke...

z tekstami w stylu "ludzie niereformowalni" i "jak sie nie podoba załątw serwer i graczy" ...naprawde nie po to tu jestem zeby słuchac takich rzeczy

wracając do sprawy - poziom mocy i fakt ze ten kto umie dobrze bedzie grał na takim jaki jest,ja mowie ok ...ale to ty piszesz o "klimacie gwiezdnych wojen" - pokarze ci kilka sprzecznosci - chcesz klimat to zorganizuj turniej 2 jedi kontra ekipa stormtrooperów z blasterami bo ja nie widzialem nigdy ekipy 4 jedi vs 4 jedi nigdzie w SW...napisales cos o Vaderze nie uzywajacym heal - ja nigdy niewidzialem gdziekolwiek zeby bylo uzywane drain,nigdzie,uzycie mind trick jest iscie arcadowe a o seeing nie wspomne...takie patenty jak protect i absorb to juz porazka jesli chodzi o zabijanie klimatu - a zostały stworzone nie pod kątem zachowania zgodnosci z zasadami SW ale z daniem mocy uzytecznych i ciekawych,efektownych do gry...i dlatego Vader ma prawo w jedi outkast(mimo ze niby nie zyje w tym timelin'ie ) do uzywania heal...kropka...co do stron mocy,skoro tak bardzo sie chcesz wczuwac w klimat to w całym swiecie klanów jedaja w polsce powinno byc dwóch graczy uzywajacych dark side - sithow zawsze jest dwóch,uczen i mistrz...a tak mozemy sie licytowac wiecznosc - bo nie zaprzeczysz ze kazdy ma swój styl,i naprawde jednen lubi light,drugi dark i kazdy inaczej uzywa swojej mocy a zmuszenie go do uzywania innej niz uzywa na codzien jest osłabieniem jego potencjału i stworzenie nierównej rywalizacji...
co do broni i porownania z q3 i innymi grami (btw,prosze nie porownuj symulatora "zołnieza" jakim jest OF ze zrecznosciowka jaka jest jedi outkast...) - autorzy gry po to dali bronie zeby ich uzywac...a skoro upierasz sie przy saberonly - dajcie wyzszy poziom mocy dla zrekompensowania rozgrywki...bo bron daje wiele i o to chodzi,saber jest mocniejszy od wielu broni ale daj mi kazda z nich do reki i zobaczymy jak wprawny jedi dalby sobie rade,i nie chodzi tu o celnosc czy szybkosc strzelania ale o spryt...kazda,ale dokladnie kazda bron jest w tej grze tak samo trudna do opanowania jak saber...uwierzcie mi na słowo bo na kazda z broni jest milion taktyk i nie mozna ich automatycznie sprowadzac do rangi strzelajacych zabawek ktore robia z JO qwaka...

co zas sie tyczy rzucania saberem i twoich ambicji ze umiesz ale nie chcesz bo to lamerstwo i nie musisz pokazywac jak doskonale umiesz... - nikt nie zaprzeczy ze rzucanie jest w grze,jest po to by moc razic wroga mieczem na odleglosc,uzywanie rzucania nie jest lamerstwem bo skoro jestes dobry to po pierwsze - sam dobrze rzucasz bo jest to jakby nie było jedna strona medalu we władaniu mieczem a po drugie skoro jestes dobry to umiesz tez unikac wiec nie ma problemu...a jakos kazdy sie jak ognia boi tego rzucania...i tego tu nie rozumiem...zostawicie rzucanie w spokoju,nie uderzam tu o wasze ambicje czy nie umiecie czy nie...jest to element gry i nie moze byc odebrany bez stwarzania walki nierówną... to tak jakbym sie miał z kims napieprzac ale z zasadą ze nie ma kopnięc w brzuch bo to lamerstwo... skoro saber throw jest w grze,powinien byc w pełni dozwolony na turniejach i meczach...jesli w jedi knight jest klimat,jesli jest saber,mozesz uzyc mocy zeby nim rzucic i jest to jeden z twoich atakow mieczem to nie moze on byc uznawany za cos oddzielnego... to tak samo jakbys zakazał uzywania czerwonej stancji bo np "jest za silna i to lamerstwo" ...tfuj...jak dla mnie no saberthrow = lame

generalnie... krytykuje bo mi sie nie podoba i tyle,uwazam zasady za pieknie ułozone pod waszym kątem,ale jest to wasz turniej,wasz serw...jak sa klany które chętnie dadzą sie zapędzic w aką akcje to git... ja nie mam zamiaru...dla mnie jedynym turniejem ktory byłby fair jest team ffa - z broniami,poziom jedi master i jedziemy,albo duel - tylko wtedy widac kto umie wszystko ...bo jedi knight 2 nie nazywa sie - "saber fight simulator" tylko "jedi outkast" , bo poza saberem dano w nim dodatkowe bronie nie tylko po to zeby stormtrooperzy w singlu mieli z czego do ciebie walic ale po to zeby w trybie MP było ciekawiej,lepiej i generalnie efektowniej(do walki na same miecze w MP jest przeciez Duel mode - piekne rozwiazanie bo jesli chcesz duelowac duelujesz,jesli chcesz blasterowac blasterujesz...masz wolny wybór a nie z góry narzucone restrykcje z adminowskiego "widzimisię")...po to jest saberthrow zeby był czescia taktyki w twojej walce na miecze a nie zeby dostawał ograniczenie na 2 rzuty w duelu... po to jest moc zeby miec ja na poziomie wspomagającą rozgrywke a nie sprawiającą ze po jednym skoku na półkę mozesz sie zesrac a nie zrobic pusha...

dziekuje za uwage,i tak mnie o*******icie ale mnie chodzi o to zebyscie to przemysleli,bo na razie widzę upór maniaka z drugiej strony...

inteligentne docinki zostaw dla siebie dolny bo naprawde nie musisz wysilac swojego intelektu,sorki za krytyke ale tak odebrałem niektóre komentarze...

__________________
OLD SKULL HARDCORE


Posted by DL|dolny on 09-06-2002 22:21:

Bez zlosliwosci - skoro Ci nie odpowiada liga i ustalone zasady to przykro mi - nikt Cie nie zmusza... bez obrazy ale mam wazniejsze sprawy na glowie. Zycze milego szukania turnieju na bronie,rzuty mieczem do celu itd

__________________
http://seattle.cyberion.pl


Posted by hG@davis on 09-06-2002 22:52:

Cool Wywody

DarthKaeen : wydaje mi sie ze nie masz racji. Nasz server jest ustawiony dokladnie tak jak iPort z 1.02 i b. duzo ludzi wchodzac na niego jest zadowolonych. Wydaje nam sie ze po prostu wiecej graczy w polsce woli saber only bo jezeli by tak nie bylo dali by znac a nie zapisywali sie do ligi. Nie wiem jak dolny ale ja na 100% nie zmianialbym zasad ligi ktora sie ludzia podoba dla jednego czlowieka ktory lubi strzelac i rzucac mieczem. Jezeli tego chcesz to zrob wlasna lige. Watpie zeby duzo klanow sie dolonczylo. Prawda Jk2 ma maly klimat ale mimo to trzeba go potrzymywac, wlasnie walka na sabere to robi. A co do mocy klanow - wiadamo ze sithow bylo 2 ale w tej grze nie da sie tego zrobic. Na moje bez sensu by bylo zeby w jednym klanie ludzie poslugiwali sie roznymi stronami mocy, wtedy jest to juz zupelnie bez klimatyczne. Co do throwa - spoko rzucaj sobie, moze wygrasz ale nie sprawisz tym przyjemnosci ani sobie ani osobie z ktora grasz. A o to wlasnie chodzi w tym wszystkim - radosc z gry. A nie wkurzanie sie bo koles tylko ciagle ucieka i rzuca mieczem. Wiec tak - rzucaj sobie do woli ale nie zdziw sie jak kiedys staniesz z kims na duela a on Cie oleje i powie wyp*****. A co do skinow, na www.jedi-con.com skinpack w ogole nie byl robiony pod nas, przeciez dolny wyszukal je z sieci zeby WAM i nam sie przyjemniej gralo. Nie ma tam naszego ani jednego skina. Jezeli jednak macie jakies b. dobre skiny to spoko, wrzuccie je na jakas strone - dajcie link na forum. dolny nie musi robic wszystkiego sam. Ok koncze moje gadanie. Pozdrowiania. Nara

__________________
http://www.jedi-con.com
http://dejfis.blog.pl


Posted by DL|dolny on 09-06-2002 22:56:

zgadazm sie z przedmowca...

__________________
http://seattle.cyberion.pl


Posted by DarthKaeen|FA| on 09-06-2002 23:42:

brrr...jezu,ja tu wam mowie o tym ze qrde zasady gdzieniegdzie sa przegiete...nie mowie o ich diametralnej zmianie,mówie o ich przeanalizowaniu...chocby kwestia broni - a jakby tak np dac mozliwosc zeby jakis klan zdecydowal sie na granie z pełnymi broniami...a regulamin mowi np ze nie,chodzi o to zeby zasady dokładne meczu - czyli - poziom forca,sabrthrow(baaardzo kontrowersyjny bo wiem ze tez nie jestem fanem rzucania i uciekania ale nikt nie zaprzeczy ze saber jest miłą nauczką dla kolesi grających czerwona stancja i bez przerwy stosujacych atak ze skokiem - uwielbiam przysmalac im te pochylone łebki jak sie łaszą na cios za 140 hp ) i np bronie on/off byłby pozytywnym urozmaiceniem...albo np zagranie jednej 20 minutowej rundy na saber only a drugiej z broniami...w ten sposób byc moze niszczy sie "klimat" ale nie wolno zapominac ze bronie stanowia czesc klimatu...tak samo jak wysoki poziom forca ktory jedynie urozmaica gre sprawiajac ze musimy naprawde bardziej myslec i nie planowac taktyki jedynie pod wzgledem tego co przeciwnik ma na nas w łapie... ja uwazam ze powinna byc chocby innowacja w postaci opcji wyboru dla klanów zasad i tez opcji sprawdzenia jak sobie radzą zawodnicy w roli szermierzy jak i zarówno w roli strzelców - w sumie,skoro ktos ma zdanie ze miecz jest lepszy od reszty broni niech to udowodni w trybie gry z broniami nikt nie ma zabronionego uzywania sabera... owszem,wiecej graczy lubi grac mieczem,ale z drugiej strony ci ktorzy lubia korzystac z dobrodziejstwa całego inwentarza od programistów mogą sie czuc pokrzywdzeni...mnie chodzi o danie wyboru...bo mieczem mozna walczyc czy są bronie czy nie,a jak jest saber only to bronie papa/// skoro są takie cienkie to chyba nie trzeba sie ich bac?


to na tyle z prosb...co do skin packow wiadomo ze dla kazdego cos miłego... FA własne skiny robiło jako miłe hobby na przedmaturalne wieczory a i z neta skinów mam masę a co do wymiany uwazam ze ciekawie byłoby zeby kazdy klan dzielił sie swoimi sqrkami z innymi zeby kazdy mógł grac tak jak chce wyglądac a edycja skinów to prosta sprawa...dla zainteresowanych zrobiłem tłumaczenie tutoriala do edycji skinów w jedi knighta i jakby ktos chciał sie zapoznac smiało do mnie na mail - [email protected]

wracając do sprawy wersji gry itp
jak którys z was specjalistów wyrzuci mi liste zmian z 1.03 do wersji z Iportu(tylko bez poprawki na lag ) to naprawde zobaczycie niestety nieciekawe zmiany zachwianai balansu zółtej i czerwonej stancji... ble..niewazne...i tak mnie zrugacie znowu...

(a widzicie jak bez sarkazmu sie milej od razu rozmawia

__________________
OLD SKULL HARDCORE


Posted by DL|dolny on 10-06-2002 02:13:

Sluchaj, decyzji nie zmienie. Jezeli chcesz sobie postrzelac , idz na nasz 2 server - adres na www.jedi-con.com - Wiekszosc ludzi wybiera JK2 sposrod innych fpp wlasnie zeby powalczyc na miecze. Porownaj powodzenie servera iPort i RedbullDog - 1 Saber Only , ten 2 - bronie i miecze - na Redbullu i tak ludzie zamiast strzelac biegaja z mieczami jezeli w ogole ktos tam gra.

DYSKUSJE DOKONCZ NA FORUM LIGI www.forumcon.prv.pl ALE NIE MA SENSU DALEJ PISAC - NIE ZGADZAMY SIE Z TWOIMI PROPOZYCJAMI - wszystko bylo obgadywane dokladnie i ustalane miedzy kilkoma osobami. Reguly byly dopieszczane i ciagle sa ale NIGDY NA TYM SERVERZE NIE BEDZIE BRONI. Co do skinow - wybralem najlepsze (wtedy) skriny w necie, pytalem na irc jakie ludziom sie najb. podobaja, kazdy ogladalem i sprawdzalem oceny swiatowych graczy... nowe skiny beda wybrane przez graczy ale jeszcze nie teraz.

__________________
http://seattle.cyberion.pl


Posted by Asteroth on 10-06-2002 06:41:

No i znowu piedolenie o jakichs tam klimatach ja tam lubie sie czasem pohealowac i nie przeszkadza mi czy jestes VADER czy BALBINKA czy inny wynalazek. Jesli chodzi o 1.03 to go tez nie lubie bo zwolnili mi żółty on jest teraz poprostu za wolny. Acha i nielubie *******en typu bractwa itp. A co do skinow to Ujdom ja i tak wole standardowe. Mi to juz wogle sie odechcialo w to grac szczerze juz sie tydzien probuje reformowac na 1.03 i poprostu nudna sie zrobila ta gra z tym pathcem nic siekac nie mozna. To tak jakby z UT zrobic Dooma

Pozdro Rasp

__________________
[SS]*Asteroth
klan UT Szybka Śmierć http://ss.icenter.pl
Death is the only way Out
Shock rifle the best UT GUN


Posted by DarthKaeen|FA| on 10-06-2002 09:30:

no ale fakt jest faktem,zasady sa wasze serw jest wasz...nireformowalnosc tez jest wasza...ble,wasza sprawa...

co do własnie zasad,wymyslania ich nadzorowania... nie wątpie ze zostały dokładnie opracowane przez ciebie i kilka osób - "poszukiwaczy prawdziwego klimatu"

co do piardulen o poczuciu klanu,o "zasadach ciemnych dzedaj" - czytałem wasz regulamin...wy naprawde macie poziom fanatyzmu podchodzący pod leczenie... ,i w ogole o podejsciu do tematu JK2:JO zeby zrobic z tego gre "z klimatem" i w ogole - twórcy dali bronie,wyzsze poziomy mocy,saberthrowa i w ogole zeby ludzie tak własnie grali ...to tak jakby np własnie zrobic jakąkolwiek gre fpp/tpp shooter (bo co tu duzo mówic - wszystko Q3,UT,TO,CS i JK są grami tego typu-strzelankami tylko kazda ma róznice swiata w jakim jest osadzone i inne opcje i tryby walki) i ograniczyc w niej uzywanie czegos... nigdy nie widzialem zadnego serwa Q3 ,UT i w ogole gdzie np była zasada - no rocket launcher czy cos w tym stylu... dla mnie to bezsens,żenada i lameriada...

i tak Dolny mi cos zasadzi o niezmienianiu zasad... ja nie chce zmiany zasad...ale liga w społecznosci tak skłóconej nie ma szans...


kolejna głupia propozycja,rozumiem ze liga gra dzieki waszej uprzejmosci,serwerowi itp itd...ale sam fakt ze roscicie sobie z tego względu prawa do ustalania zasad - zasad które wam najlepiej odpowiadają,faworyzują wasz klan... załoze sie ze macie tez najmniejsze pingi podczas gry na waszym serwku bo gracie z lana czy cos takiego... -najsprawiedliwiej byłoby zaprosic szefów klanów i zrobic dyskusje z głowami - bo takie rzucanie sie plebsu z kazdej strony do niczego dobrego nie prowadzi...

rozumiem ze łaska w tej sprawie nalezy do was,ale pomyslcie sobie... ciekawie jest grac na własnych zasadach tylko po to je ustalajac zeby lepiej wygrac...? bo ja znam na to inne słowo - lamerstwo..

co zas do broni(mój ulubiony temat) - skoro kazdy tak lubi sabera i "umie" sie nim posługiwac i jest mastah to czemu boi sie uzywac tych "głupich broni" - niejednemu mistrzowi miecza przysmoliłbym dupsko blasterem nawet nie patrzac na swojego sabera...i o to chodzi...albo strach przed umiejetnoscia władania bronia inna niz saber,albo docisnieta do granic mozliwosci ksenofobia...


baj

__________________
OLD SKULL HARDCORE


Posted by DarthKaeen|FA| on 10-06-2002 09:39:

i jeszcze jedno...moze i niewiele głosów - ale jakos widze ze nie tylko ja jestem przeciwny regulaminowi...a rozłam rzędu 50 / 50 to juz duza róznica zdan w swiecie Jedi Outkast....

wyniki mówia same za siebie - bo 4 głosy za tak są od twoich "ludzi" a ja zadnych "ludzi" nie mam i 4 głosy za NIE sągłosami nienamawianych,wolnych umysłów wypowiedzi tutaj zawarte są moją osobistą opinią a nie zdaniem FA - stanowisko FA przedyskutuje cały klan i napisze je w stosownym poscie Heloo

__________________
OLD SKULL HARDCORE


Posted by Ortheza on 10-06-2002 11:27:

Jedna sparwa
na zachodzie wiekszosc serwerow jest na 1.03

w 1.03 dobrze sie gra, i wg mnie jest zbilansowany. To ze nie mozena zrobic tego samego co w 1.02 nie oznacza ze zachwiana jest rownowaga.
Jesli chodzi o ciosy mieczem, teraz cios najwiecej obrazen zadaje w srodku ciosu.
A nie caly czas.
w 1.02 byly takie bzdury, ze jak sie zachczylo ledwie czerwony miecz to ginelo sie jakby to byl pelny cios.
A to ze teraz mozna blokowac ciosy "wkanczajace" to rtaczej zaleta nie wada.
W 1.03 walczy sie dluzej, i zeby pokonac przeciwnika trzeba go tak zaskoczyc (np kombinacja ciosow) zeby niezdarzyl sie wyleczyc (heal lub drain)

I wedlug mnie teraz ciosy sa bardziej powtarzalne co mi bardziej odpowiada.

__________________
-------------------
Ortheza FC


Posted by HELOOIFAI on 10-06-2002 12:22:

Srał, pierdział..........
Dla mnie to jedno wielkie SUCMA. Cały ten patch i jego "magiczna" moc. Cmoknijcie mnie w lewe jądro z tym debilnym patchem, bo jak go zainstalowałem to po 3 godz. grania byłem na poziomie Padawan (na starym idzie mi "troche" lepiej). Jednym sie podoba innym nie, sram na to. iPort był na starej wersji (był bo ostatnio coś mędzi i go nie ma) i jakoś nikt się nie spieszył do nowej wersji. Poatch 1.03 mają albo znudzenie grą, którzy próbują urozmaicić sobie gierkę, albo ci którzy w starej osiągneli już wszystko..........Nie ma takich. iPort jest najlepszym serverem jaki powstał dla JK2 i wątpie, żeby kiedykolwiek powstał lepszy...

Co do turnieju to hmmm powiem tak:
-wasz serv wasze zasady
-nie będe was krytykował za regulamin bo nie ma sensu
-saber only........mi to pasi i tak nienawidze broni palnej
-skiny ujdą-skoro się namęczyliście aby zassać najlepsze to grajmy z najlepszymi (i tak większość prawdziwych graczy pozostanie przy swoich)
-mapki - super, nareszcie jakieś urozmaicenie (zróbcie rapid watersII )
-no i co tam jeszcze zostało?klimat............klimat ta gierka ma jeżeli grają ludzie którzy ją rozumieją a nie padawani. Nie lubie strasznie mocy (nienawidze) i dla mnie prawdziwa walka powinna sie ograniczyć do jumpa i pusha (z mocy). Jeżeli zaś chcecie zrobić turniej "mocownik roku" to już wasza sprawa. Myślałem, że tak jak na zachodzie będzie turniej tylko miecz, bez mocy i bez rzutów...sama technika-czysta technika. Nieważne kto wygra ten turniej...(pewnie wy ) ważne jest żeby się ludziska dobrze bawili.....


POWODZENIA W WALKACH MOI MALI PADAWANI!

__________________
Max Hardcore Forever


Posted by DarthKaeen|FA| on 10-06-2002 19:00:

mnie sie najbardziej podobaja wyniki ankiety...

ale Dolny jak zwylke wie najlepiej ze jego regulamin jest de best...czemu tylko wiekszosc glosujacych uwaza go za zły?

a tak w ogole to "SUCMA" ma trademark moje sie Heloo wozisz za bardzo

__________________
OLD SKULL HARDCORE


Posted by Asteroth on 10-06-2002 19:31:

Macie racje dla mnie te wszystkie *******enie o klimacie to same bzdury po to jest cos w grze zeby z tego korzystac ja w sumie moglbym wziasc do łapki RL-ke ( juz po was ) abo pograc na luzie. Ja juz mowilem ze wqurwiaja mnie te chore nazwy typu bractwa jak komus sie zachcialo bractwa to niech sie potnie i pochlapie sie ze swoimi "braćmi". Albo jakies *******y typu Padawan Sith. Dla mnie to poprostu Kadet. Same **********. Wg. dolnego to tak musi byc bo zagranica jest a czy my jestesmy zagranica. Odpowiadam "NIE". Ja chce se popykac, posiekac, spedzic mile czas a nie sluchac jakis *******en o tym SW. No comment

__________________
[SS]*Asteroth
klan UT Szybka Śmierć http://ss.icenter.pl
Death is the only way Out
Shock rifle the best UT GUN


Posted by Asteroth on 10-06-2002 20:00:

Macie racje dla mnie te wszystkie *******enie o klimacie to same bzdury po to jest cos w grze zeby z tego korzystac ja w sumie moglbym wziasc do łapki RL-ke ( juz po was ) abo pograc na luzie. Ja juz mowilem ze wqurwiaja mnie te chore nazwy typu bractwa jak komus sie zachcialo bractwa to niech sie potnie i pochlapie sie ze swoimi "braćmi". Albo jakies *******y typu Padawan Sith. Dla mnie to poprostu Kadet. Same **********. Wg. dolnego to tak musi byc bo zagranica jest a czy my jestesmy zagranica. Odpowiadam "NIE". Ja chce se popykac, posiekac, spedzic mile czas a nie sluchac jakis *******en o tym SW. No comment

__________________
[SS]*Asteroth
klan UT Szybka Śmierć http://ss.icenter.pl
Death is the only way Out
Shock rifle the best UT GUN


Posted by Coreck on 10-06-2002 21:48:

.....

To sobie tak graj , ktos ci broni ?


Posted by Asteroth on 10-06-2002 22:19:

broni bo tak jest narzucone przez regulamin ktory nie zostal z nikim uzgodniony niecierpie zasranej KOMUNY

__________________
[SS]*Asteroth
klan UT Szybka Śmierć http://ss.icenter.pl
Death is the only way Out
Shock rifle the best UT GUN


Posted by Coreck on 10-06-2002 22:46:

......

***** malo masz serwerow jk2?


Posted by DL|dolny on 10-06-2002 22:52:

Darth cośtam - sluchaj - regulamin byl tworzony na bazie Brotherhood of The Sith i mojego pomyslu . Co do fanatyzmu - bzdura. Sluchaj my po prostu chcemy stworzyc cos wiecej niz banda 13-14 latkow ktora jako najwazniejsze podaje na stronie klanu (www.forceassasins.prv.pl) swoj wzrost i wiek (ktorego i tak nie trzeba bylo podawac). Co do ligi - nie podoba sie to nie graj - tacy ludzie jak Ty nie rozumieja ze ktos poswieca swoj czas na stworzenie tego wszystkiego. Nie bedzie sie podobac wiekszej liczbie osob - zamkne lige. Na zakonczenie cos do przemyslenia : przypomnijcie sobie jak wygladala scena JO w Polsce przed powstaniem ligi - kilka osob grajacych na iPort. Kilka dni poswiecilem na szukanie szybkiego serva w Polsce na najnowszym patchu i wreszcie sie udalo - popros kogos niech Ci da b. mocny komp i 2mbit/s na dedykowany server - zobaczymy Ci sie uda. Szkoda ze nikt tego nie docenia.

__________________
http://seattle.cyberion.pl


Posted by DL|dolny on 10-06-2002 23:03:

Kocham demokracje, kocham Republike...

__________________
http://seattle.cyberion.pl


Posted by DL|dolny on 10-06-2002 23:07:

Post

Dla mniej kumatych powiem inaczej...

W razie próśb o zmiane zasad ligi odpowiadam tak : KOCHAM DEMOKRACJE, KOCHAM REPUBLIKE...

__________________
http://seattle.cyberion.pl


Posted by HELOOIFAI on 11-06-2002 12:11:

quote:
Napisane oryginalnie przez DL|dolny
Darth cośtam - sluchaj - regulamin byl tworzony na bazie Brotherhood of The Sith i mojego pomyslu . Co do fanatyzmu - bzdura. Sluchaj my po prostu chcemy stworzyc cos wiecej niz banda 13-14 latkow ktora jako najwazniejsze podaje na stronie klanu (www.forceassasins.prv.pl) swoj wzrost i wiek (ktorego i tak nie trzeba bylo podawac). Co do ligi - nie podoba sie to nie graj - tacy ludzie jak Ty nie rozumieja ze ktos poswieca swoj czas na stworzenie tego wszystkiego. Nie bedzie sie podobac wiekszej liczbie osob - zamkne lige. Na zakonczenie cos do przemyslenia : przypomnijcie sobie jak wygladala scena JO w Polsce przed powstaniem ligi - kilka osob grajacych na iPort. Kilka dni poswiecilem na szukanie szybkiego serva w Polsce na najnowszym patchu i wreszcie sie udalo - popros kogos niech Ci da b. mocny komp i 2mbit/s na dedykowany server - zobaczymy Ci sie uda. Szkoda ze nikt tego nie docenia.


Dolny nie przeginaj pały, to że jesteś nadętą ciotą to ci wybaczam, to że ustalasz se jakies cwelowe zasady w obsranym konkursiku - wale to, ale to że obrażasz mój klan i jego członków to juz mnie wqrvia! Odpuśc se bo ja też umiem robić świństwa i graćtak jak ty- czyli po chamsku i bez zasad. Możesz se być najlepszy na świecie w Jedi a i tak dla mnie będziesz śmieciem, ponieważ nie szanujesz innych. Dlaczego inni mają szanować ciebie??? Rekrutkę wywaliłeś za brak szacunku....dla kogo? dla siebie??? Jesteś śmieszny i tyle, w przeciwieństwie do innych masz swoją własną chorą wizję i za wszelką cene chcesz ją realizować. Na początku uważałem, że jesteś bardziej dojrzały....pomyliłem sie ...i to bardzo!

P.S. nie mam 14 lat...

P.S.2: On sie nazywa Darth Kaeen a nie Darth cośtam, menelu....

__________________
Max Hardcore Forever


Posted by hG@davis on 11-06-2002 17:31:

jo jo :)

Przestancie wkoncu. FA odpusccie sobie. Grajcie na wlasnych zasadach z botami. Mam nadzieje ze dolny zamknie lige a wtedy sami zaczniecie moze cos robic zamiast siedziec na dupie i gadac co jest nie tak. Dla mnie nie ma sensu sie starac dla pajacow ktorzy tylko nazekac potrafia ;/ dolny odpusc sobie to wszystko, zamknij lige, zmien pass na server. Znajda sobie moze kogos innego do nazekania. Powiedzialem co uwazam. Pa

__________________
http://www.jedi-con.com
http://dejfis.blog.pl


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:13.