FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=80)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=8342)


Posted by prankster on 15-09-2002 12:01:

Post MOHAA w Polsce na dziś

Zastanawiam się mocno nad sytuacją MOHAA w Polsce. Sugerując się tylko ilością postów na tym forum można powiedzieć, że gry prawie nie ma. A jak jest w rzeczywistości? Chciałbym się czegoś dowiedzieć na ten temat bo przyznam, że po kilku dniach grania w to bardzo mnie wciągnęło.
Większość promuje RTCW przed MOHAA, ja nie jestem taki przekonany. Fakt, że RTCW ma punkbustera i olbrzymie zaplecze, sama gra już teraz jest dość tania (109 zł w MediaMarkt) ale mapy jakoś nie bardzo przypadły mi do gustu. Te z MOHAA są dla mnie ciekawsze, znacznie bardziej przypominają mi II Wojnę Światową. Nie potrafię tego wytłumaczyć, po prostu takie mam odczucie.
Co robić? Kombinować ludzi do klanu i grać w MOHAA na jednym z "5" polskich serwerów czy próbować sił w RTCW? Jakoś ciężko mi podjąć decyzję, zwłaszcza, że nie mam grupy kumpli pragnącej koniecznie grać na oryginałach po 100 zł i więcej... może 1 czy 2 by się znalazło i tyle a kim ja jestem żeby rekrutować... sam jsetem nowicjuszem.

Co do FPP.PL to średnio się prezentujecie. Opisy map skromniutkie, 3 pliki na krzyż do ściągnięcia ... można odnieść wrażenie, że nikomu na tej stronie nie zależy
A szkoda.


Posted by [FPP]Atog on 16-09-2002 03:53:

Obecnie zbieramy materialy, na powiekszenie obszernosci serwisu. Prawda jest, iz brakuje ludzi.
Juz niedlugo bedzie mozna ujrzec znacznie "sexy" wersje moh.fpp.pl.

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl


Posted by prankster on 16-09-2002 17:46:

Byłoby miło, bo obecnie najlepsze serwisy mają (o zgrozo) Niemcy.
Pogiercuję w to bo mi się podoba, a typem turniejowca nie jestem, ważne by się dobrze bawić. Pewnie gdyby MOHAA było firomwane przez ID lub Raven grałyby w to rzesze a tak będzie to gra niszowa jak Ghost Recon...
Ciekawe co pokaże Battlefield1942, może być ciekawie.


Posted by [FPP]Atog on 16-09-2002 18:04:

quote:
Napisane oryginalnie przez prankster
Byłoby miło, bo obecnie najlepsze serwisy mają (o zgrozo) Niemcy.
Pogiercuję w to bo mi się podoba, a typem turniejowca nie jestem, ważne by się dobrze bawić. Pewnie gdyby MOHAA było firomwane przez ID lub Raven grałyby w to rzesze a tak będzie to gra niszowa jak Ghost Recon...
Ciekawe co pokaże Battlefield1942, może być ciekawie.



Po pewnym czasie, typowa gra przestaje juz sprawiac przyjemnosc, dla niektorych graczy wazne jest to, azeby byc najlepszym.
Osobiscie mam nadzieje, ze final'na wersja Battlefied, bedzie bardziej okazala, niz demo.

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl


Posted by Icewin on 23-09-2002 16:26:

Wiez mi Mohaa jet popularne dosyc.. nawet w CB zyskalo wiecej glosow niz RTWC, a na tym forum poprostu malo ludzi sie wypowiada... podal bym linka do forum gdzie duzo ludu gada.. tylko nie wiem czy to zrobic Bo zazwyczaj sa tam klutnie np teraz jest jedna i nie chcial bym zrazic nowych talentow


Posted by Sir_MaTT on 03-10-2002 13:45:

Talking eee?

quote:
Napisane oryginalnie przez Icewin
Wiez mi Mohaa jet popularne dosyc.. nawet w CB zyskalo wiecej glosow niz RTWC, a na tym forum poprostu malo ludzi sie wypowiada... podal bym linka do forum gdzie duzo ludu gada.. tylko nie wiem czy to zrobic Bo zazwyczaj sa tam klutnie np teraz jest jedna i nie chcial bym zrazic nowych talentow


Ice pewnie masz na mysli forum SLW faktycznie lepiej tego nie ujawniac


Posted by Sir_MaTT on 03-10-2002 13:48:

Re: MOHAA w Polsce na dziś

quote:
Napisane oryginalnie przez prankster
Zastanawiam się mocno nad sytuacją MOHAA w Polsce. Sugerując się tylko ilością postów na tym forum można powiedzieć, że gry prawie nie ma. A jak jest w rzeczywistości? Chciałbym się czegoś dowiedzieć na ten temat bo przyznam, że po kilku dniach grania w to bardzo mnie wciągnęło.
Większość promuje RTCW przed MOHAA, ja nie jestem taki przekonany. Fakt, że RTCW ma punkbustera i olbrzymie zaplecze, sama gra już teraz jest dość tania (109 zł w MediaMarkt) ale mapy jakoś nie bardzo przypadły mi do gustu. Te z MOHAA są dla mnie ciekawsze, znacznie bardziej przypominają mi II Wojnę Światową. Nie potrafię tego wytłumaczyć, po prostu takie mam odczucie.
Co robić? Kombinować ludzi do klanu i grać w MOHAA na jednym z "5" polskich serwerów czy próbować sił w RTCW? Jakoś ciężko mi podjąć decyzję, zwłaszcza, że nie mam grupy kumpli pragnącej koniecznie grać na oryginałach po 100 zł i więcej... może 1 czy 2 by się znalazło i tyle a kim ja jestem żeby rekrutować... sam jsetem nowicjuszem.

Co do FPP.PL to średnio się prezentujecie. Opisy map skromniutkie, 3 pliki na krzyż do ściągnięcia ... można odnieść wrażenie, że nikomu na tej stronie nie zależy
A szkoda.



Dla mnie cale mohaa to nie zwykle granie na serwkach tylko ClanBase, OpenCup, EuroCup.. tam sie dopiero zaczyna zabawa.. fakt faktem ze turnieje rozgrywane sa bez realismu ale i tak ciesza sie baaaaaaardzo duzym zainteresowaniem... mowisz ze jest 5 polskich serwow... jest ich oczywiscie wiecej ale na nasze potrzeby zdecydowanie wystarcza 5 .. rzadko sie zdarza zeby wszystkie byly zapelnione ( chyba ze sa klanowki i sparingi) ..


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:08.