FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=71)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=8502)


Posted by p0p4j on 29-09-2002 00:43:

Jak zrobic....

... zeby po kliknieciu na ikonke q3 na pulpicie wchodzil od razoo do urt? plz help!

__________________
Don’t Forget the Rapist in "Therapist"..


Posted by maggot21 on 01-10-2002 05:51:

Daj na wlasciwosci skrotu. W miejscu 'Obiekt docelowy' Dopisz cos takiego : +set fs_game q3ut2

__________________
<- Add some hair and it will be me


Posted by p0p4j on 01-10-2002 17:08:

quote:
Napisane oryginalnie przez maggot21
Daj na wlasciwosci skrotu. W miejscu 'Obiekt docelowy' Dopisz cos takiego : +set fs_game q3ut2


ee jaki obiekt docelowy? mam ang. łindołsy wiec nie wiem gdzie ten obiekt docelowy

__________________
Don’t Forget the Rapist in "Therapist"..


Posted by maggot21 on 01-10-2002 20:46:

:/ ok, powolutku :). Klikasz prawym przyciskiem myszki na skrot do quejka. Dajesz Properties (Wlasciwosci). Otwiera ci sie okienko. Masz w nim takie jedno pole tekstowe w ktorym pisze sciezka twojego quake3.exe (tzw. linia komend) ktore nazywa sie wlasnie Obiekt docelowy. U mnie sciezka do q3 wyglada tak : E:\Quake\quake3.exe
Teraz wystarczy dodac tam wczesniej wspomniana linijke czyli : +set fs_game q3ut2
Efekt koncowy u mnie wyglada tak : E:\Quake\quake3.exe +set fs_game q3ut2
Mam nadzieje ze teraz zrozumiesz o co biega. Tak na marginesie. To wszystko pisze w FAQ na oficjalnej stronie urbanterror.net. Warto czasem poczytac instrukcje, serio ;)

__________________
<- Add some hair and it will be me


Posted by p0p4j on 01-10-2002 21:17:

quote:
Napisane oryginalnie przez maggot21
:/ ok, powolutku . Klikasz prawym przyciskiem myszki na skrot do quejka. Dajesz Properties (Wlasciwosci). Otwiera ci sie okienko. Masz w nim takie jedno pole tekstowe w ktorym pisze sciezka twojego quake3.exe (tzw. linia komend) ktore nazywa sie wlasnie Obiekt docelowy. U mnie sciezka do q3 wyglada tak : EQuake\quake3.exe
Teraz wystarczy dodac tam wczesniej wspomniana linijke czyli : +set fs_game q3ut2
Efekt koncowy u mnie wyglada tak : EQuake\quake3.exe +set fs_game q3ut2
Mam nadzieje ze teraz zrozumiesz o co biega. Tak na marginesie. To wszystko pisze w FAQ na oficjalnej stronie urbanterror.net. Warto czasem poczytac instrukcje, serio



wiem wiem...
Read The Fucking Manual zawsze jakos nie mam czasoo

Dzieki

__________________
Don’t Forget the Rapist in "Therapist"..


Posted by Bazuka on 06-06-2004 12:21:

quote:
Napisane oryginalnie przez maggot21
Daj na wlasciwosci skrotu. W miejscu 'Obiekt docelowy' Dopisz cos takiego : +set fs_game q3ut2

I co to całe napisz bo niewiem czy cudzysłów zostawić ,czy te znaki czy co ?


Posted by Klakiers on 27-06-2004 14:51:

quote:
Napisane oryginalnie przez Bazuka
I co to całe napisz bo niewiem czy cudzysłów zostawić ,czy te znaki czy co ?


"...\Quake III\quake3.exe" +set fs_game "q3ut3"


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:59.