FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=42)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=8743)


Posted by capone on 23-10-2002 14:47:

Post clanleader poszukiwany

mam taka sprawe szukam kogos kto by mogl zastapic mnie w sprawach organizacyjnych pnm bo ostatnio jest balagan a ja nie mam czasu sie tym porzadnie zajac chodzi mi o osobe nawet spoza klanu ktora by sie zajela sprawami ogranizacyjnymi i umialaby sie tym zajac , musi znac angielski i miec czasu sporo.
szkoda by bylo zeby klan z wieloma dobrymi graczami sie rozpadl jak inne lamerskie klany bo wystarczy ze ktos pomoze i wtedy klan odzyje .
niektorzy pewnie beda sie smiac ze to tu pisze ale mnie to *****.
to tyle narqzie

__________________
+SG+SkUbAnY


Posted by p0p4j on 23-10-2002 15:38:

Re: clanleader poszukiwany

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
mam taka sprawe szukam kogos kto by mogl zastapic mnie w sprawach organizacyjnych pnm bo ostatnio jest balagan a ja nie mam czasu sie tym porzadnie zajac chodzi mi o osobe nawet spoza klanu ktora by sie zajela sprawami ogranizacyjnymi i umialaby sie tym zajac , musi znac angielski i miec czasu sporo.
szkoda by bylo zeby klan z wieloma dobrymi graczami sie rozpadl jak inne lamerskie klany bo wystarczy ze ktos pomoze i wtedy klan odzyje .
niektorzy pewnie beda sie smiac ze to tu pisze ale mnie to *****.
to tyle narqzie



dobry pomysl...
szkoda ze nie mam czasoo...

__________________
Don�t Forget the Rapist in "Therapist"..


Posted by GrEaTEyE on 23-10-2002 19:43:

hmm

skubany, czemu sie do mnie na gg nieodezwales?? moge pom�c wam w organizacji. Przeciez to nawet w czesci procentowej m�j klan
v3 and pnm rox

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE


Posted by capone on 24-10-2002 01:54:

Unhappy ta

ale ja potrzebuje kogos kto sie zajmie tym na powaznie doszedl by do klanu po to zeby sie zajac organizacja chyba ze grac tez by chcial ale przedewszystkim tymi rzeczami sie zajac bo graczy to mamy tylko zeby to ogarnac wszystko a nie ze ty tam pomozesz czasem

__________________
+SG+SkUbAnY


Posted by Sniezek on 24-10-2002 06:23:

to mow ze potrzebujesz jakiegos matola co sie zajmie czarna bo brudna robota, a wy sie skupicie tylko na najprzyjemniejszym czyli graniu heh, na moje oko nie ma tu takich uosi

__________________
Panie, daj mi sile...


Posted by DARK_ANGEL on 24-10-2002 11:32:

hyh

Oj Sniezq tak pesymistyczne wizje roztaczasz :-PPPP hm mysle ze propozcja gr8`ta jest rox :-D


Posted by shadow.f on 25-10-2002 06:47:

Szukaj takich uosi capone u siebie w klanie. A jak sie zaden nie znajdzie i kazdy sie bedzie wykrecal na 100 sposobow to znaczy ze nie sa odpowiedzialni i wali ich klan =] w takije sytuacji ja bym mial w tyle wszysko i tez bym tylko gral =]]]

__________________
Przychodzi go�c do lekarza i m�wi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Prosz� przez tydzien pi� mleko i je�� ciastka!
Za tydzie� go�c przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomog�o.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzie� tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>


Posted by GrEaTEyE on 25-10-2002 13:10:

heh

hyhy, a mo�na gra� w 2 klanach??

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE


Posted by Sniezek on 25-10-2002 14:25:

nie, nie mozna, jak sie gra w dwoch klanach to jest sie poszukiwanym przez policje...to jest nielegalne!! to..to skandal **** )))

__________________
Panie, daj mi sile...


Posted by capone on 25-10-2002 15:12:

Angry eh

zle mnie co poniektorzy zrozumieli mi chodzi o to ze przdewszystkim potrzebujemy kogos kto mnie godnie zastapi w roli cl a czy on bedzie mial ochote grac czy nie to juz jego sprawa wazne zeby sie dobrze wywiazywal z zakresu clanleadera rozumiecie a nie ze on bedzie robil czarna robote a my bedziemy grac to jest jego wybor on moze nie miec ochoty albo nie umiec grac ale w organizacji bedzie dobry i tyle o to sie rozchodzi bo mamy dobrych gaczy tylko potrzeba kogos kto sie tym dobrze zajmie

__________________
+SG+SkUbAnY


Posted by Sniezek on 25-10-2002 16:13:

ok, i copy , honor returned

__________________
Panie, daj mi sile...


Posted by cZAx on 26-10-2002 17:16:

Re: eh

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
zle mnie co poniektorzy zrozumieli mi chodzi o to ze przdewszystkim potrzebujemy kogos kto mnie godnie zastapi w roli cl a czy on bedzie mial ochote grac czy nie to juz jego sprawa wazne zeby sie dobrze wywiazywal z zakresu clanleadera rozumiecie a nie ze on bedzie robil czarna robote a my bedziemy grac to jest jego wybor on moze nie miec ochoty albo nie umiec grac ale w organizacji bedzie dobry i tyle o to sie rozchodzi bo mamy dobrych gaczy tylko potrzeba kogos kto sie tym dobrze zajmie


Skubany nie watpie ze kazdy bedzie chcial to robic wiec juz nawet sie nie staram o to ;D poszukaj moze kogos w swoim klanie [dark angel].

__________________
called to duty


Posted by DARK_ANGEL on 26-10-2002 23:22:

Talking no no .....

......Bez takich mi tu :-))))) ale powaznie niemam za bardzo cierpiwosci i bardzo mnie wkurza ludzka glupota co po niekiedy (pozdrawiam panow pod nikami : [!] i [?] ktorzy postanowili sobie na mnie pocwiczyc fleshe i pomimo moich prozb ze jest nierowny sqad nie mieli ochoty przestac mnie molestowac lamerskimi flashami ....na koniec powiedzialem co o was mysle lamuchy i mam nadzieje ze takcih debili niebede musial wiecej spotykac ://// ) peace


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:05.