FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=10)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=9304)


Posted by [BSM] Eladamari on 18-12-2002 20:35:

Unhappy Problem z grafika

Zaczynam grac na nowo w csa ale mam problem: zainstalowalem HL do niego update 1110 CS 1.5 i odpalilem wpisalem key i wlazlem w config. Tutaj przestawilem w video rozdzielczosc na 800x600 direct 3d potem troche kontrolejk poustawialem i pocwiczyc na lanie z botami. Tworze serverek, wchodze do gry i zgacha. Elementy zaczynaja mi migac, robic sie przezroczyste znikac... No wiec reinstal wszystkiego i znowu to samo. Zmieniam na openGL i mam odswiezanie 60hz Zaczolem bawic sie z dentkami zainstalowalem wpierw 40.72 a potem 41.01 referencyjne oba i nadal to samo. Mam athlona 900 256ramu GF2 mx400. Bede wdzieczny za pomoc i sorry za nowy topic


Posted by Squall on 18-12-2002 20:47:

Wywal tego *** XP albo czytaj tu:

board.fpp.pl/showthread.php?s=&threadid=9234


Posted by [BSM] Eladamari on 18-12-2002 22:09:

1.XP jest zajeboza
2.Mi nie chodzi o ilosc klatek: FPS tylko o czestosc odswiezania w HZ sproboje refresh lockiem i odpale w openGL ale wolalbym cos co zlikwiduje blad z direct3d bo w nowych dentkach mozna ustawic refresh pod D3D
Prosba nie mylcie tutaj FPS z odswiezaniem jak mialo miejsce w tamtym topicu


Posted by [e!]MWK on 19-12-2002 01:37:

Lightbulb Hz

Bania i tyle...moj kumpel ma to samo,byl git pod millenium zszedl do 2000 i ma ten sam problem z odswierzaniem,przy czym podobnie nie jest to wina sterownikow...malo tego w q3 ma taka sama jazde,podejrzewamy system...probowales zmienic na me albo inny ?
JOU!


Posted by [BSM] Eladamari on 19-12-2002 06:05:

Moze i by pomoglo ale wole nie grac niz zmienic system. Uwazam ze XP rulez. Co do mojego problemyu to moge juz odpalac pod openGL gre (refresh lock sie na cos przydal) ale wole D3D i nie wiem dlaczego mam takie cuda na ekranie (nie wieze ze w HL nie pomyslano o XP i o kartach NVIDI przeciez teraz jest to prawie standardowe wyposazenie


Posted by Squall on 19-12-2002 14:25:

quote:
Napisane oryginalnie przez [BSM] Eladamari
Uwazam ze XP rulez.

Czemu?
quote:
Napisane oryginalnie przez [BSM] Eladamari
wole D3D
j.w.


Posted by tec.monti on 19-12-2002 18:04:

ej wystarszcy zainstalowac refresh fixa i tam sobie ustawiasz odswiezanie do kazdej rozdzialki


Posted by [BSM] Eladamari on 19-12-2002 20:00:

openGL odpalilem ale nie moze przestac mnie dreczyc po co dali D3D skoro sie nie da odpalic go na polowie konfigow.
Co do pytanie dlaczego sie nie przesiade z XP:
To stabilny system i jesli mialbym wybrac cos innego bylby to linuks. Pozatym jest ladny i szybki
Co do pyt dlaczego chce D3D
Otoz na poczatku jak odpalam gre pod openGL zostaje mi taki czarny kwadrat na srodku ekranu i musze wyjsc do menu i weejsc do gry zeby zniknol a to mnie drazni


Posted by [e!]MWK on 20-12-2002 17:44:

quote:
Napisane oryginalnie przez [BSM] Eladamari
Otoz na poczatku jak odpalam gre pod openGL zostaje mi taki czarny kwadrat na srodku ekranu i musze wyjsc do menu i weejsc do gry zeby zniknol a to mnie drazni [/B]


Niestety nie Ty jeden masz taki problem ale sa to juz uroki CSka a pozatym jak cie to tak drazni to wywal caly ten mkomputer w Cholere i bedizesz mial spokoj ;-)
JOU!


Posted by Squall on 20-12-2002 19:35:

quote:
Napisane oryginalnie przez [BSM] Eladamari
openGL odpalilem ale nie moze przestac mnie dreczyc po co dali D3D skoro sie nie da odpalic go na polowie konfigow.
Co do pytanie dlaczego sie nie przesiade z XP:
To stabilny system i jesli mialbym wybrac cos innego bylby to linuks. Pozatym jest ladny i szybki
Co do pyt dlaczego chce D3D
Otoz na poczatku jak odpalam gre pod openGL zostaje mi taki czarny kwadrat na srodku ekranu i musze wyjsc do menu i weejsc do gry zeby zniknol a to mnie drazni



To raczej powiniene� zmieni� te niezbyt uzasadnione i niezbyt m�dre przyzwyczajenia. DirectX jest z regu�y mniej wydajny, dlatego nie znam chyba nikogo, kto by gra� w tym systemie, a ma poj�cie o CS'ie. Co do Windowsa - ja mam 2000 i te� jest stabilny, szybki itd., ale r�wnie� wydajny (jak si� umie pewne rzeczy ustawi�) i du�o mniej curierkowaty od XP .


Posted by [FPP]KaLoH on 03-01-2003 09:34:

WinXP SUX !!!!!

__________________
F�P�P � C�S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354


Posted by David-von-Kalah on 03-01-2003 17:49:

wez kaloh przestan nabijac =p

__________________
Davidek von Kalashnikov aka DvK
GG: 1128713
Mail: [email protected]

www.pajacyk.pl <--- pomoz dzieciom i kliknij w bannery


Posted by fajnygosc on 03-01-2003 19:36:

quote:
Napisane oryginalnie przez KaLoH
WinXP SUX !!!!!

Twoja babcia SUX!!!!!!!

__________________
jestem vipem pokaz cipe


Posted by [FPP]KaLoH on 03-01-2003 20:47:

Talking

Hehe ... sorry ... ale moja opinia jest nadal taka sama na temat XP... do uzytkow moze jest cool (wyglad, bajery) ale w grach sie poprostu nie sprawdza

__________________
F�P�P � C�S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354


Posted by fajnygosc on 03-01-2003 21:16:

dlaczego sie w grach nie sprawdza ?

__________________
jestem vipem pokaz cipe


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:24.