Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > DOOM III > Doom 3 [PL]: Resurrection of Evil
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Kali
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2005
Lokalizacja:

Exclamation Doom 3 [PL]: Resurrection of Evil

Nie wiedzialem gdzie dokladnie dać ten temat ale w końcu wylądowal tutaj. Sluchajcie, czy naprawdę nie ma żadnej możliwośći zainstalowania RoE na polskim Doomie 3 :s ? Zrobilem tak jak pisano na innym forum:

quote:

Spolszczenie tej wersji jest pełne czyli tekst pisany i mówiony po polsku.
Żeby z tej wersji zrobić w pełni angielską wystarczy z pliku DoomConfig skasować wpis "seta sys_lang polish" oraz z podkatalogu \base\ wywalić plik zpak001.pk4


To nie dziala ! Gdy jest usunięty wpis i ten plik to sama gra się nie laduje a RoE nadal widzi Dooma 3 jako wersję PL. Proszę was o pomoc, jak wy to rozwiązaliście ? Musi istnieć jakis patch albo coś zeby to dzialalo.

Help! To jest po prostu niemożliwe żeby producenci takie coś zaserwowali posiadaczom polskiej wersji Doom 3 :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2005 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kali Znajdź więcej post'ów przez  Kali Dodaj Kali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Ja mam wersje angielska (wlasciwie to niemiecka, ale po angielsku )

Co do "zaserwowania". Wersja polska to problem lemu i to oni maja naprawic. Tylko... RoE w naszym kraju nie jest oficjalnie sprzedawany, wiec problemu... nie ma.

Nic nie poradze, ze to sa biedaki i ich nie stac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2005 10:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kali
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2005
Lokalizacja:

Hm. A moglbyś zobaczyć który plik w wersji angielskiej odpowiada za wlaśnie język angielski w grze ? Bo może można podmienić, np. polska wersja to jest to zpak001.pk4... proszę zobacz to może coś się uda.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2005 12:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kali Znajdź więcej post'ów przez  Kali Dodaj Kali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Kali
Hm. A moglbyś zobaczyć który plik w wersji angielskiej odpowiada za wlaśnie język angielski w grze ? Bo może można podmienić, np. polska wersja to jest to zpak001.pk4... proszę zobacz to może coś się uda.

IMO - to pozostale pliki odpowiadaja.

W angielskiej nie ma zpak001.pk4 - oraz zadnych innych na z. To sa dodatkowe paki jezykowe. Pies pogrzebany jest w plikach exe, bo one sa modyfikowane, aby odpalaly ekstra paki.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2005 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kali
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2005
Lokalizacja:

No to ekstra ;e A już mialem nadzieje, że coś się da zrobic ;f

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2005 13:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kali Znajdź więcej post'ów przez  Kali Dodaj Kali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Kali
No to ekstra ;e A już mialem nadzieje, że coś się da zrobic ;f

Sprobuj popatchowac patchem angielskim.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2005 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
seba15pl
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Nov 2005
Lokalizacja:

Talking

WŁAŚNIE TO ZROBIŁEM CO CHCIAŁEŚ!!!!
Sam mam Dooma 3 w wersji PL i RoE w wersji Angielskiej.
Umiem je na siebie zainstalować a rezgryzienie tego zajeło mi....... 5 minut
Słuchaj Uważnie:

Po Instalacji DOOMA 3 PL włuż płytę z RoE i zamiast instalować dodatku (co jest niemożliwe) wejdz do folderu na płycie o nazwie "Setup" potem "Data" i znajdziesz folder "d3xp".
Skopiuj cały ten folder i wklej go do folderu z grą (np. CGry\Doom 3).
Po wklejeniu folderu spróbuj włączyć grę.
Powinno ci wyskoczyć okienko proszące o wpisanie CD-KEYa, a jeśli pisze że kod jest niewłaściwy to znaczy, że nie masz oryginalnej wersji gry\dodatku (albo obu) wiec nie moge nic wiecej powiedzieć.
Jeżeli jednak moge cos doradzić to spróbuj spaczować gre do wersji 1.3 i wpisać kod.
Jak to nic nie da to mi przykro
jednak jeśli masz obie oryginalne i legalne wersje gry a i tak nie działa toi zainstaluj patha 1.3 i prubuj dalej.

JAK DALEJ NIE DZIAŁĄ I PISZE ŻE CD-KEY JEST BŁĘDNY to ściągnij sobie z progsa P2P (np. eMule) plik o nazwie Doom 3 RoE Serial i próbuj wpisać podane tam numery (kombinuj) i ściągnij sobie cracka (oczywiście wpisz wersje gry np. Doom 3 Crack 1.3, Powinno znaleść)*

Jak wszystko poszło dobże i CD-KEY został zaakceptowany to włącz grę i wejdz w MODY, powinieneś tam znaleść Resurection of Evil (czyli zainstalowany dodatek) )))

Klikając na niego gra powinna sie uruchomić ))))


NO
Nic wiecej nie dam wam rady podpowiedzieć lecz mam nadzieje, że chociaż kilku z was udało sie uruchomić grę i docenic mój wysiłek jaki włożyłem w napisanie tej odpowiedzi (gaduła ze mnie ale chciałem napisać tak żeby było łatwiej gre uruchomić).

P.S. jedyny błąd jaki dostrzegłem jest brak napisów typu "podpowiedzi" i treść "zadania" jakie masz wypełnić
(niestety tego nie da sie naprawić (( )

P.S.2. Gratuluje tym którym sie udało to zrozumieć co napisałem PPP

* - jeśli masz oryginalne gry (ale sprzeczne ze soba) to ściągając CD-KEYów i cracki nie popełniasz żadnego przestępstwa przynajmniej ja tak oważam P)

P.S. 2. Życze miłej gry ))))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2005 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil seba15pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do seba15pl Znajdź więcej post'ów przez  seba15pl Dodaj seba15pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać seba15pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kali
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2005
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez seba15pl
WŁAŚNIE TO ZROBIŁEM CO CHCIAŁEŚ!!!!
Sam mam Dooma 3 w wersji PL i RoE w wersji Angielskiej.
Umiem je na siebie zainstalować a rezgryzienie tego zajeło mi....... 5 minut
Słuchaj Uważnie:

Po Instalacji DOOMA 3 PL włuż płytę z RoE i zamiast instalować dodatku (co jest niemożliwe) wejdz do folderu na płycie o nazwie "Setup" potem "Data" i znajdziesz folder "d3xp".
Skopiuj cały ten folder i wklej go do folderu z grą (np. CGry\Doom 3).
Po wklejeniu folderu spróbuj włączyć grę.
Powinno ci wyskoczyć okienko proszące o wpisanie CD-KEYa, a jeśli pisze że kod jest niewłaściwy to znaczy, że nie masz oryginalnej wersji gry\dodatku (albo obu) wiec nie moge nic wiecej powiedzieć.
Jeżeli jednak moge cos doradzić to spróbuj spaczować gre do wersji 1.3 i wpisać kod.
Jak to nic nie da to mi przykro
jednak jeśli masz obie oryginalne i legalne wersje gry a i tak nie działa toi zainstaluj patha 1.3 i prubuj dalej.

JAK DALEJ NIE DZIAŁĄ I PISZE ŻE CD-KEY JEST BŁĘDNY to ściągnij sobie z progsa P2P (np. eMule) plik o nazwie Doom 3 RoE Serial i próbuj wpisać podane tam numery (kombinuj) i ściągnij sobie cracka (oczywiście wpisz wersje gry np. Doom 3 Crack 1.3, Powinno znaleść)*

Jak wszystko poszło dobże i CD-KEY został zaakceptowany to włącz grę i wejdz w MODY, powinieneś tam znaleść Resurection of Evil (czyli zainstalowany dodatek) )))

Klikając na niego gra powinna sie uruchomić ))))


NO
Nic wiecej nie dam wam rady podpowiedzieć lecz mam nadzieje, że chociaż kilku z was udało sie uruchomić grę i docenic mój wysiłek jaki włożyłem w napisanie tej odpowiedzi (gaduła ze mnie ale chciałem napisać tak żeby było łatwiej gre uruchomić).

P.S. jedyny błąd jaki dostrzegłem jest brak napisów typu "podpowiedzi" i treść "zadania" jakie masz wypełnić
(niestety tego nie da sie naprawić (( )

P.S.2. Gratuluje tym którym sie udało to zrozumieć co napisałem PPP

* - jeśli masz oryginalne gry (ale sprzeczne ze soba) to ściągając CD-KEYów i cracki nie popełniasz żadnego przestępstwa przynajmniej ja tak oważam P)

P.S. 2. Życze miłej gry ))))



Dzieki wielkie za odpowiedz, nie wiedzialem ze ten temat jeszcze istnieje
Jak tylko znajde chwilke czasu to sie za to zabieram i sprawdze i oczywiscie napisze moj rezultat

pozdro!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2005 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kali Znajdź więcej post'ów przez  Kali Dodaj Kali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
seba15pl
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Nov 2005
Lokalizacja:

Talking

Noom
Nie patrzyłem kiedy został on założony ale miałem ten sam problem i udało mi sie go rozwiązać.
Dzięląc się rozwiązaniem tego problemu mam nadzieję pomóc tym którzy mają taki sam problem a nie umieją (cnie chce im sie )go rozwiązać. )
Nie oczekuje niczego w zamian
Wystarczy DZIĘKI ))))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2005 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil seba15pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do seba15pl Znajdź więcej post'ów przez  seba15pl Dodaj seba15pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać seba15pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kali
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2005
Lokalizacja:

Piszę późno ale wszystko dziala o dziwo Pozdro No i dzieki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2005 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kali Znajdź więcej post'ów przez  Kali Dodaj Kali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:43.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions