Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > 1.4 va 1.5
Który Pach?
You do not have permission to vote on this poll.
1.4 5 45.45%
1.5 6 54.55%
W sumie: 11 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Exclamation 1.4 va 1.5

Wlasnie - takie pytanie do was. Co myslicie o nowym patch'u (nie chodzi mi tyle o poprawiki tylko o to co moze zmienic na scenie). Zauwazylem ze wielu adminow zwleka z aktualizacja patch'y na serverze. Mam wrazenie ze moze dojsc do pewnego rozlamu ktory powstal swego czasu na scenie quake, kiedy czesc ludzi przesiadla sie na nowa wersje mod'a (cpm) a czesc pozostala przy starym.

Jak myslicie, czy w koncu na wszystkich serverach bedzie 1.5? Sam mam na dysku dwie wersje CoD'a z obiema wersjami, ale troche to meczace

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2005 10:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

Jak dla mnie jeszcze troche utrzyma się znaczna liczba serwerów 1.4 ze wegledu na to ,iż był to bardzo dobrze napisany patch. Wiadomo jak coś jest nowe i nie całkiem pewne w działaniu to wstrzemięźliwość jest zrozumiała. Myślę że w ciagu miesiąca, półtora większość serwerów przestawi się na 1.5.

Ja sam wróciłem z 1.5 na 1.4 ale głównie ze względu na single player bo multi prezentuje się nienajgorzej.

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2005 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Stanowczo jestem, za patchem 1.5!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2005 15:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cpl.Spider
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Ja tez uważam, że już niedługo przejdą wszyscy na 1.5 bo tak na dobrą sprawe to różnicy grając w multi nie odczówa się żadnej a atut nowego patcha jest w postaci nowej mapki zresztą bardzo fajnej a i patch 1.51 też jest fajny. Mam zastrzeżenia co do nowego Mappacka. Te przerobione mapki nie zawsze są fajne szczególnie jak ktoś gra na pamięć ponad rok w te mapy a tu niespodzianka bo przejścia nie ma tam gdzie go powinno być.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2005 18:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cpl.Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cpl.Spider Znajdź więcej post'ów przez  Cpl.Spider Dodaj Cpl.Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cpl.Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

Ja przeszedlem na 1.5 i nie nazekam

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2005 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Najgorszy chyba jest ten okres przejsciowy kiedy servery stoja na dwoch roznych wersjach nie wiadomo kiedy sie przerzucic mam nadzieje ze niedloogo sie sytuacja unormuje

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2005 00:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cpl.Spider
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

A tak co do rozłamu to on już nastąpił ale to nie za sprawą patcha tylko za sprawą dodatku do CoD w postaci CoD UO. Wiele osób woli starego CoDa a i szerokie rzesze ludzi wolą CoDa UO od CoDa. Ja osobiście wole CoD UO. Bardziej czuje się klimat wojny. Chałas gąsienic czołgów, wystrzały z dział, aryleria, pędzące Jeepy to wszystko sprawia że czuje się klimat jak z singleplayer. A no i same mapki "żyją" coś się pali coś się dymi jakieś samoloty przelatują nad głowami w Podstawowym CoD mapy są bardzo ograniczone w dosłownym słowa tego znaczeniu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2005 12:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cpl.Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cpl.Spider Znajdź więcej post'ów przez  Cpl.Spider Dodaj Cpl.Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cpl.Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Miron89
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Opole

A ja mam taki problem ze i po zainstalowaniu patcha 1,5 nie moge wejsc na mape tigertown bo jest napisane ze nie moze jej wczytac...a tych przerobionych map...tez nie moge na nie wejsc bo tez ich nie mzoe wczytac...

__________________
"Anarchizm nie oznacza braku instytucji w ogóle, lecz tylko takich, które zmuszają ludzi do podporzdkowania się
przemocy"
Lew Tołstoj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2005 13:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Miron89 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Miron89 Znajdź więcej post'ów przez  Miron89 Dodaj Miron89 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Miron89 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

NO to ładnie, nie dość że podział na CoD i CoDUO to jeszcze na 1.4 i 1.5, oj coraz mniej serverów będzie do wyboru...

__________________
Postęp technologiczny jest katem czytelnictwa
Nasz rozum zanika pomiędzy kolejnymi wersami cyfr


0110010111STAJEMY10011SIĘ10011100001
111101BEZMYŚLNYMI1011000ISTOTAMI0110

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2005 17:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez MatSan
NO to ładnie, nie dość że podział na CoD i CoDUO to jeszcze na 1.4 i 1.5, oj coraz mniej serverów będzie do wyboru...


Podzial na patch'e z czasem zaniknie, gorzej z podzialem na "czystego" cod'a i dodatek. Imo cala scena w przyszlosci bedzie grac na jednej platformie ale nie wiem na ktorej.

(Chyba ze zrobi sie to co na scenie Q3 ze graja w OSP i CPMa )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2005 19:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

pewnie na tej co dopiero wyjdzie

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2005 23:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
man007
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Gdańsk

według mnie w mp patch 1.51 a sp 1.41

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2005 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil man007 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do man007 Znajdź więcej post'ów przez  man007 Dodaj man007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać man007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:24.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions