Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > **** ja cie za*******e vs rcon = kultura ??
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
1oka1oka
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

**** ja cie za*******e vs rcon = kultura ??

Jakis czas temu z ciekawosci zaczolem sobie grac w csa żeby zobaczyc co trace grajac w urt pierwsze co mie ostro wnerwilo to ze nei ma co liczyc na pomoc graczy na servie ale mysle sobie może zle trafilem itd. Ale grajac 3 dni na servach nigdy jakos o pomoc nie moglem się doprosic w koncu pomyslalem a kij wam w ryj poczytam sobie i sam się dowiem i podzialaloJ nastepna jazda to jest z adminami praktycznie zawsze na servie jest ktos z reconem i pilnuje „porzadku na servie „ powiesz **** na servie i bach kicka dostajesz po kilku kikach przestalem gadac z typami :> mysle sobie teraz będzie oki ale nei gram sobie i bach ban na kilka dni lol mysle za co a admin uznal ze ja nei gram zespolowo i banana mi zajebal a dlaczego bo typki się nawalaja przy bombie a ja mysle to zajde ich od tylca i wybije i chodu a admin nie gra zespolowo pomyslal i bana mi były i dobre momenty np. jak ktos zrobi tk na servie i ciebnie zabije to można np. goscia podpalic rakiete zrobic z niego albo chodzaca bombe itd. Wyskakuje takie menu i się wybiera jak ukarac albo darowac to tk nizla jazda z tym zawsze czekalem na tk :> przydalo by się to w urt a wracajac do tej kultury na servach mysle ze to nie metoda z tymi kikami jak nie wiezycie pograjcie w csa chcieli „naprawic” scene a moim zdaniem tylko ja ro******i nic nie wolno lipnie się gra jak sa zakazy nakazy itd. Ciagle ktos pisze ze nasza scena jest do dupy albo jej nei ma pograjcie w csa zobaczycie jaka tam jest !! chcieli dobrze a zrobili z tego czeski film przypomina mi się covboy z naszej sceny co robil wlasnie takie porzadki na servie cale szczescie ze **** z tego wyszlobo mieli bysmy podobne jazdy ok. koniec tego *******enie jak ktos gra gral w csa niech się podzieli wrazeniami pozd
ps
cos nie dziala zapomnialem pass do logina 1oka a na poczte nie wysyla mi jak resetuje pass

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 10:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

sorry za niecenzuralne slowo ale moja odpowiedz jest taka: j.e.b.a.c CeeSa...
Też kiedyś próbowałem w to grać ale ilość smarkaterio-gównażerii mnie załamała...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 13:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Wink :) bleble

Ja pogrywam ostatnio w CS'a lecz na servie mojej sieci to nasz taki lan tam daja bany tylko za chitowanie (koles dostal bana na 9999 h) Serdecznie was tam zapraszam za TK takze jest glosowanie lecz "najczesciej" koles staje sie chodzaca bombą takze TeamPlay jest wazny :> nikt nie gra dla siebie tylko dla teamu ... atmosfera jest ogolem spoko IP i inne informacje znajdziecie na stronie http://cs.magma-net.pl ostrzegam ja gram na serverze 1.5 !! 1.6 takze jest lecz nie znam tam IP ... ale i tak 1.5 ROX - jak teraz poleca na mnie bluzgi ze gram w CS'a to pozabijam !!

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2003 08:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
disKret
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Cool

Lecą bluzgi... Weeeeeee ;D

__________________
In nature, nothing is ever right. Therefore, if everything is going right ... something is wrong.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2003 07:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil disKret Znajdź więcej post'ów przez  disKret Dodaj disKret do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać disKret prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez disKret
Lecą bluzgi... Weeeeeee ;D

Dokładnie - krótko mówiąc wiocha...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2003 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Zgadam sie 1oka
Scena cs to wiocha, hamstwo i drobnomieszczanstwo

Kiedys gralem i wlasnie mialem podobne problemy, ban za to ze nie gram zespolowo, za to ze powiedzialem spadaj do kogos, jeeeez, sram na takie cos. Jak mialem jakis problem to musialem sie z jakies 20 minut pytac zeby mi pomogli go rozwiazac :/
a chodzilo mi tylko o prosta komende sluzaca do wyswietlenia lagometru
jak zaczynalem grac w urt to od razu mi pomagali.

Jeszcze jedno co mnie najbardziej w.ku.rwialo - wyzywanie innych ludzi, nie robili tego przeklenstwami, ale jak sie okazalo ze koles zaczyna grac to niezle po nim jezdzili, miedzy innymi na mnie , najbardziej ch... bylo to ze uzywali non stop tekstu plebs, oni to plebs, wiocha pier....

Fajnie tylko mi sie gralo na serwerach typu freestyle, ze mozesz se raszowac do woli.


anyway nasza scena rox pozdrow spierdzielam z laborki cos zjesc

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2003 10:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:04.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions