Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Duke > CBP 4 - wasze opinie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Alex
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Krak

CBP 4 - wasze opinie

W tym temacie proponuję zamieszczac wasze opinie o mapce CBP 4, jeśli już w nią zagraliscie ofkoz...

__________________
Damn, I'm good!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2003 09:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Alex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Alex Znajdź więcej post'ów przez  Alex Dodaj Alex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Alex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Stigi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Zdzieszowice

No wiec... przed chwila zaczalem grac i jeszcze nie przeszedlem do konca, gdyz utknalem w pewnym miejscu. Przeszedlem motyw w ciemnosciach (btw: radze podkrecic Brightness na max, gdyz nie widac zbyt wiele), aktualnie znajduje sie na tej niby przystani z wieza kontrolna (tam gdzie jest woda, a w niej miny) i jednym Battlelord'em. I tak: w wodzie nic godnego mojej uwagi nie ma, drzwi przez ktore pewnie powinno sie przesc sa zamkniete (i nie da sie ich otworzyc), na dodatek drzwi do wiezy kontrolnej rowniez sa zamkniete - w niej znajduje sie kilku gosci, wiec najbardziej logiczne jest to, ze powinny byc otwarte. Ale nie sa.. Wiec.. albo gdzies ladnie ukryliscie wlacznik, albo to jest bug ??

__________________
duke.fpp.pl => The best source of Duke Nukem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2003 13:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Stigi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Stigi Znajdź więcej post'ów przez  Stigi Dodaj Stigi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Stigi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Stigi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Zdzieszowice

juz jest ok, gralem na maly okienku zamiast Full-screen'ie i nie zauwazylem tej dziury pod woda..
btw: ten wlacznik za skrzynka juz mnie nie zaskoczyl

__________________
duke.fpp.pl => The best source of Duke Nukem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2003 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Stigi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Stigi Znajdź więcej post'ów przez  Stigi Dodaj Stigi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Stigi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Stigi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Zdzieszowice

Skonczylem...
Podsumowujac mapka nie jest zla, sa 3 karty (2 niebieskie i 1 czerwona), najslabsza czesc dla mnie to poczatek (moze to dlatego ze nie przepadam za malo urozmaicona sceneria gdzie nic nie widac), potem zaczelo sie to co lubie - logiczne zagadki, a przez to wiecej myslenia niz nawalania..

Tym ktorzy mieli problemy z przejsciem w CBP3 czesci Williama Gee tym razem jeszcze bardziej wspolczuje, gdyz zabral sie on za koncowke - boss'ow Ja mialem calkiem niezla rozrywke, ale niektorzy z was beda sie musieli mocno napocic aby przejsc jego czesc. Tym bardziej, ze w momencie kiedy wlaczycie drugi guziczek i kiedy wam sie bedzie wydawac ze to juz koniec.. wychodzi ON

Przy okazji - czesc elementow w miescie jest przezroczysta (mozna przechodzic przez stoliki, barierki policyjne i takie tam)

Mogliscie tym razem jakiegos sekreta dodac (jesli to sie da zrobic w Build'u).

PS. Czas mialem znacznie lepszy niz Par-time

__________________
duke.fpp.pl => The best source of Duke Nukem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2003 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Stigi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Stigi Znajdź więcej post'ów przez  Stigi Dodaj Stigi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Stigi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Alex
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Krak

Ciesze sie ze mapka sie podobala
Przy okazji, zgadnij czyja byla ta czesc w ktoorej utknales...
Co do czesci William'a, mozna przeczytac w pliku txt, ze jest tam 10 battlelordoow, 5 commanderoow i "freak with 1 eye" czy cos takiego
A co do mojej czesci, to battllord byl chyba prosty do pokonania - w AlexCity bedzie bossem, aktualnie pracuje nad areną na ktoorej bedzie "boss fight".
Ale mniejsza z tym, wiecej komentarzy mile widziana

__________________
Damn, I'm good!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2003 17:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Alex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Alex Znajdź więcej post'ów przez  Alex Dodaj Alex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Alex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Stigi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Zdzieszowice

Wlasnie tak sie sklada, ze najpierw przeczytalem txt, wiec wiedzialem wczesniej kto robil "doki"

W sumie... mogliscie bardziej urozmaicic scenariusz i pojsc bardziej w strone cmentarza, tamten kosciol byl z zewnatrz bardzo ladny, mogliscie pokusic sie aby dalej sie szlo przez niego (zamiast wracac z powrotem przez cale miasto do drzwi na karte) - na pewno w ten sposob fabula stala sie ciekawsza i dala lepsze pole do popisu, wiesz o co mi chodzi ?

Masz racje ze ten Twoj Battlelord nie byl zbyt trudny, tym bardziej ze wczesniej mozna bylo wskoczyc na skrzynki, a z nich na ten dach gdzie znajdowalo sie RPG..

Czytalem tez story, nie przepadam za takimi ekspresjami otoczenia w stylu "Pana Tadeusza" (kto czytal i nie doczytal do konca, ten wie o co mi chodzi), za malo faktow no i... liczyl ktos ilosc "huge" w tym texcie ? Ja rozumiem, ze ta mapka jest ogromna, ale bez przesady.. I nie bardzo rozumiem niektorych fragmentow, na przyklad ten:
"Against the shores on the north side of the Island a huge tower was built, the center of the base" - jesli chodzi o Twoja wieze kontrolna, to glowne centra operacyjne przewaznie znajduja sie w glebi bazy (wlasnie przed atakami wroga), a nie na zewnatrz - na dodatek tuz przy brzegu ?

Kilka zdan mi sie spodobalo (np. "I hear them growling now... They know I'm here. If I don't make it, I hope someone get's this recording... "; "it really felt like something was alive there, like there was something watching us. I really felt like getting the hell out." ) - cos w stylu Resident Evil (byc moze nawet wziete z pewnej gry/filmu, o ile dobrze pamietam), to plus dla autora historyjki. A minusa dostaje za naduzywanie wyrazu "huge" i za nieznajomosc strategii

PS. Olania tego kosciola tez Wam nie wybacze

__________________
duke.fpp.pl => The best source of Duke Nukem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2003 19:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Stigi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Stigi Znajdź więcej post'ów przez  Stigi Dodaj Stigi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Stigi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Alex
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Krak

Lol, miej pretensje do Merlijna, to on napisal historie i zrobil ta czesc z cmentarzem (c00l!)... Ale nie wiem czy to chodzilo o moją wieze...? To bylo raczej cos w stylu "baszty"... Moze mu chodzilo o to cos w czesci William'a? Anywayz, ktoora czesc waszym zdaniem byla najlepsza? Moim zdaniem czesc Merlijna (cmentarz, miasto...) i William'a (ostatnia). Apropos mojej nie chce sie wypowiadac

__________________
Damn, I'm good!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2003 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Alex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Alex Znajdź więcej post'ów przez  Alex Dodaj Alex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Alex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

Przyznaje bez bicia, ze przeszedlem dopiero 2 pierwsze sektory, ale narobiliscie mi 'smaka' tym opisem wiec biore sie za granie

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2003 18:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

Mapke przeszedlem wczoraj, w sumie bez wiekszych problemow. Nie jest prosta, ale w przeciwienstwie do CBP3 mozna ja przejsc bez korzystania z kodow


Jesli chodzi o najlepsze sektory to z pewnoscia na uwage zasluguje czesc zrobiona przez: Alexa, Stephano Lessa i kilku innych. William Gee wg. mnie znowu troche przesadzil z iloscia przeciwnikow Dobrze, ze przynajmniej na poczatku oszczedzalem na amunicji i na zyciu bo koncowka by byla nieciekawa

Ogolnie- polecam.

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2003 09:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Alex
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Krak

W czesci Will'a bylo wiele broni - ja kiedy w nia gralem, gralem tylko w nia, wiec zaczynalem tylko z pistolecikiem i rozwalilem wszystkiech uzywajac tylko broni ktoore on zostawil

__________________
Damn, I'm good!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2003 20:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Alex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Alex Znajdź więcej post'ów przez  Alex Dodaj Alex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Alex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

a gdzie mozna znalezc CBP?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2003 08:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Alex
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Krak


http://www.lo2.opole.pl/~zbyszek/cbp4.zip

__________________
Damn, I'm good!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2003 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Alex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Alex Znajdź więcej post'ów przez  Alex Dodaj Alex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Alex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Stigi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Zdzieszowice

Wink

Mozna tez sciagnac z http://landhell.fpp.pl/duke/index.p...zip&DIR=cbp

__________________
duke.fpp.pl => The best source of Duke Nukem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2003 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Stigi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Stigi Znajdź więcej post'ów przez  Stigi Dodaj Stigi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Stigi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:48.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions