Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > ICQ - contact lista
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question ICQ - contact lista

Wi mze ten temat byl na boardzie porusznay juz wiele razy ale jakos nie moge sie do niczego dokopac...

Ktore pliki sa odpowiedzilane za contact liste w icq? Chce zainstalowac icq ale nie wiem ktore pliczki wrzucic ze starego zeby moje ustawienia i constact lista byly zachowane...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2001 10:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blo
death czarnianin



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

Instalujac nowa wersje icq raczej nie stracisz swojej listy kontaktow...

a nawet jesli mialaby taka sytuacja zaistniec to polecam malutkiego progsa co sie icq backup zowie. Dziala niezawodnie, sprawdzane

__________________
____ blo ____ [ REKLAMA: news://news.cavern.com.pl/fpp | fppzone.w.interia.pl ]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2001 11:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blo Znajdź więcej post'ów przez  blo Dodaj blo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

katalogi DB i NewDB

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2001 11:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

za pozno....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2001 11:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xkill
Płatny Zabójca



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Unknown

Thumbs down Eeee

ICQ to ostatnio nie da sie gadac z nikim. Logowanie trwa w nieskonczonosc. Lepiej sie przerzuc na gadu-gnojka, no chyba, ze masz znajomych za granica. Ja ostatnio sie porozumiewam tylko na GG (lub na boardzie ) i jestem zadowolony (chociaz ma troche malo funkcji).

__________________
Jak zwykle...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-07-2001 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xkill Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xkill Znajdź więcej post'ów przez  Xkill Dodaj Xkill do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xkill prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

lol

gg sux!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-07-2001 13:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DZASKUL
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Przeworsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
gg sux!!!

Dokdładnie denniejszego programu nie widzialem.....

__________________
Wassup !!!!!!! Wholee !!!!!!!
HALO TRUE
Są dwa rodzaje aut Ferrari i cała reszta.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-07-2001 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DZASKUL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DZASKUL Znajdź więcej post'ów przez  DZASKUL Dodaj DZASKUL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DZASKUL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xkill
Płatny Zabójca



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Unknown

Spoko

JA tam uzywan takich progsow tylko do gadania i przesylania plikow. A na zalogowanie do ICQ, to mi sie czekac nie chce. A podobno sa jeszcze inne programy takie jak ICQ.

__________________
Jak zwykle...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2001 00:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xkill Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xkill Znajdź więcej post'ów przez  Xkill Dodaj Xkill do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xkill prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
lol

gg sux!!!


powtarzam znowu
nie wiem co sie wam dzieje u mnie icek dziala normalnie
a gg to najwieksze gowno jakie widzialem...zauwazylem ze jak mam zapchane lacze (sciagam w **** mp3 albo filmow) to messy nie dochodza...ale to jeszcze jak bylem w fazie testow tego gowna...ogolnie dla mnie nie ma o czym gadac
icq jest the best...
a jak ci sie nie laczy z serverem to sobie zainstaluj wersje 99

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2001 05:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

w icq2000 jest z contact lista jest katalog 2000a lub 2000b

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-07-2001 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TeleFish
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Olsztyn

w ICQ 2001 contact list przechowywana jest na serwerze i nie trzeba sie bawic w backupy :P

__________________
TeleFish (AXE Clan)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-07-2001 03:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TeleFish Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TeleFish Znajdź więcej post'ów przez  TeleFish Dodaj TeleFish do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TeleFish prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

2001???

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-07-2001 05:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TeleFish
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Olsztyn

tia
tylko ze teraz juz watpie zeby dalo sie zarejestrowac bo jest limit na alpha-testerow...

__________________
TeleFish (AXE Clan)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-07-2001 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TeleFish Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TeleFish Znajdź więcej post'ów przez  TeleFish Dodaj TeleFish do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TeleFish prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

:o

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-07-2001 19:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Erathul
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Mi icq juz od dawna nie chce sie laczyc z serwerem ,a jak sie polaczy (a to sie ostatnio zadko zdaza ) to jest swieto u mnie w domu .

A co do GG to uwazam ze jest kiepskie ,ale jestem zmuszony do uzywania tego programu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 20:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

przez polskie proxy icq dzilaa dobrze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 16:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
flf
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

icq99b zawsze mi sie laczy w pare sekund

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2001 11:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:43.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions