Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Jedi Knight > serv
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Pchelek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Raciborz

serv

tak sie ostatnio przymierzam do postawienia serverka a nawet 2 do jk2 (jak na dzieni dzisiejszy na 50% mi wypali) tylko wolalbym go walnac pod haslo zeby mi sie tam lameria nie krecila no oczywiscie dla polskich graczy haslo ogolniedostepne ale ja mam problem z ustaleniem zasad i tu mam dosc dupny dylemat jescze to przedyskutuje z paroma osobami jak bede wiedzial ze serv bedzie na 100% ale narazie chcialbym sie tak wstepnie zorientowac bo wole zeby na servie grali polscy gracze wiec sie ostosuje ale FFA z lightsaber only opaa odrazu bo mnie to nudzi wolalbym CTF ale takiego gdzie ludziska biegaja po ta flage a nie tylko sie na miecze wycinaja no a zeby to urozmaicic to by sie dodalo moce a zeby nikt z mocami nie przeginal to sie wrzuci g_forceregentime 9999 (ja tam wole normalnie ale wiem ze inni nie)
interesuje was cos takiego czy lepiej zebym dal se spokuj i nie tracil na to czasu

__________________
jak dodac avartara ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2002 20:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pchelek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pchelek Znajdź więcej post'ów przez  Pchelek Dodaj Pchelek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pchelek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

hmmm serv dobry pomysl co do mocy to nie lepiej byloby ustawic okreslone moce np. saber defend saber attack i force jump (g_forcePowerDisable 163837)?? Co do CTF i saber only z mojego punktu widzenia jest bezsensowna, ale inni gracze sceny lubia tak grac w ctf z samymi mieczami bierzesz flage i zapierdalasz kuckami do drugiej bazy i nie mozesz go zatrzymac... bo zeby zabic trzeba pare ciosow wladowac albo dfa...a takiego uciekajacego to nawet normalnym cieciem ciezko trafic i ten co pierwszy zdobedzie flage ten wygrywa bo ucieknie wszystkim... co do klanowek w CTF to xtra pomysl, bo wtedy mozna juz z prostymi taktykami grac a nie ze wszyscy atakuja Ja bym proponowal moze tryb JEDI MASTER, ale CTF tesh przejdzie z czasem ludzie nie beda jzu grac ze akzdy po flage biegnie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-10-2002 08:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pchelek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Raciborz

ctf z okreslomymi mocami tez moze byc ale ja bym to tak zrobil:
saber def i off na 3
- jump na 2 bo 3 to te skokmi sa za mocne na niektorych mapkach
- speed (zaraz wyjasnie po co)
- absorb te dwie zdolnosci sie zalacza jak zdobedziesz flage speed zeby szybciej biegac a abosrb zeby inni cie nie przewracali pullem speed skosi ci pol mocy no i absorb zadziala na jakies 5s wiec przed wzieciem flagi musisz troszke poczekac az ci sie moc zregeneruje a czekasz zazwyczaj przed baza wroga i a tam jest ciezko tyle wytrzywac i jest adrenalinka (tlumacze to po to bo jak sam napisales na same sabery ctf jest nudny i nie ma sensu wiec tlumacze jaki jest sens w mocach dla tych ktorzy nie wiedza)
- pull na 3 zeby przyciagac ludzie ktorzy z flaga uciekaja a jak juz nie maja absorba to ich przewracasz iw wiadomo co jest dalej
no i jak tu to pisze to sie namyslilem ze wszystkie moce mozna zostawic przegieciem moze byc tylko lighting z broniami on jest slaby ale bez no to bedzie troche silny hmmm to jeszcze trzeba przemyslec

__________________
jak dodac avartara ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2002 15:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pchelek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pchelek Znajdź więcej post'ów przez  Pchelek Dodaj Pchelek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pchelek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]Falek
www.kmh-clan.prv.pl



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawka :)

serv

pomysł genialny!
ctf powinien być ponieważ może dzięki temu więcej osób będzie grać w ten tryb. a hasło dawać CL i nie będzie lameriady

__________________
[KmH] 4 ever!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-12-2002 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]Falek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]Falek Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]Falek Dodaj [KmH]Falek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]Falek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[LSC]MJ UFO
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

oO

Lameriady... Moglbys mi przedstawic znaczenie tego slowa bo do konca nie rozumiem twojego toku myslenia... Od tego jest internet aby niezrzeszone tlumy fanow mogly sobie pograc na szybkich servach... Jezeli ty kogos nazywasz lamerem tylko dlatego ze nie naleze do zadnego klanu to nierozumialem ale narzucaja mi sie tu tylko cztery slowa !!! ZE SAM JESTES LAMEREM !!! (dodatkowo wnioskuje ze masz gora 14 lat ?)

__________________
The Dark Side Clouds Everything... Impossible To See Future Is...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2003 23:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [LSC]MJ UFO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [LSC]MJ UFO Znajdź więcej post'ów przez  [LSC]MJ UFO Dodaj [LSC]MJ UFO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [LSC]MJ UFO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Glosik
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Łódź

Talking kodex

sluchaj najlepiej jest zrobic serw z kultura na ktroym czaly czas bylby jakis admin (bez kopania, rzucania saberem, i uzywania mocy)

__________________
Uwolnic piwo z puszek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2003 20:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Glosik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Glosik Znajdź więcej post'ów przez  Glosik Dodaj Glosik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Glosik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

Imo postaw server CTF, moce on, bron on (tak tak) i juz. Zadnych sztucznych ograniczen... co najwyzej push i pull niektorych mapach (bespin?;P) sa przegiete i mozna usunac.

Dlaczego takie ustawienia ? Po to zeby polacy wreszcie nauczyli sie grac i nie byli w jk2 100 lat za murzynami...

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2003 23:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

imo polacy umieja grac... myslisz ze zagranica to same CTFy ?? w wiekszosc tez walki na miecze, ale CTF i TFFA u nich tez sa a u nas nie ma widzialem demko z finalu ligi barrysworld duele bez mocy saber only i mysle ze wielu polakow moglo by dokopac tym finalistom co oznacza ze tak bardzo w tyle nie jestesmy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2003 10:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:34.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions