Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Half-Life > Problem z Half-Life vs MatroxG400
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Dragoon
Stare zgryźliwe smoczysko



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Question Problem z Half-Life vs MatroxG400

U mnie i z tego co wiem u innych posiadaczy Matroxa G400 pojawia sie problem z graniem w H-L w Open_gl. Kiedy naciskam Esc zeby wyjsc do menu i pozniej wracam do gry ta sie zawiesza i wykakuje do Windowsa zajmujac czesc ekranu czarnym kwadratem. Zeby bylo smieszniej kiedy znowu nacisne Esc wlacza sie menu i wszystko sie tam wyswietla i dziala poprawnie. Poza powrotem do gry oczywiscie. Problem ten wystepuje w H-L, Opposing Force i z tego co slyszalem rowniez w Blue Shift.

Czy komus udalo sie to obejsc?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 20:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dragoon Znajdź więcej post'ów przez  Dragoon Dodaj Dragoon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dragoon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Re: Problem z Half-Life vs MatroxG400

quote:
Napisane oryginalnie przez Dragoon
U mnie i z tego co wiem u innych posiadaczy Matroxa G400 pojawia sie problem z graniem w H-L w Open_gl. Kiedy naciskam Esc zeby wyjsc do menu i pozniej wracam do gry ta sie zawiesza i wykakuje do Windowsa zajmujac czesc ekranu czarnym kwadratem. Zeby bylo smieszniej kiedy znowu nacisne Esc wlacza sie menu i wszystko sie tam wyswietla i dziala poprawnie. Poza powrotem do gry oczywiscie. Problem ten wystepuje w H-L, Opposing Force i z tego co slyszalem rowniez w Blue Shift.
Czy komus udalo sie to obejsc?


Mam podobny problem. Tylko, ze na GF2 MX, glownie w CS`ie i gdy wracam z menu to mam juz OK.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2001 00:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dragoon
Stare zgryźliwe smoczysko



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Lightbulb

No a u mnie problem jest przy powrocie z menu. Wiec jakby nie patrzec to obaj mamy w sumie jedna porzdnie dzialajaca gre i jedna spiep**ona

Acha, sa tez klopoty z graniem w Direct3D na Matrox G400, rowniez przy powrocie z menu. Na szczescie jest rozwiazanie. Wszytsko jest OK jesli w Windows kolory sa ustawione na 16bit. Szkoda tylko, ze to open_gl jest szybszy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2001 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dragoon Znajdź więcej post'ów przez  Dragoon Dodaj Dragoon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dragoon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

I w OpenGL myszka nie laguje... W DX z tego powodu prawie nie da sie grac.

A co do waszych problemów, to może popróbujecie z nowymi sterownikami - zwykle wszystko potem jest OK.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2001 23:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dragoon
Stare zgryźliwe smoczysko



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rzeznik
I w OpenGL myszka nie laguje... W DX z tego powodu prawie nie da sie grac.

A co do waszych problemów, to może popróbujecie z nowymi sterownikami - zwykle wszystko potem jest OK.



Nie mam problemow z myszka w DX - masz na mysli MP? Bo ja gralem tylko w singla.

Sterowniki mam najnowsze. Bez zmian. Zreszta takie rady to sa dobre w tech support Sierry, a nie na forum Swoja droga to nigdy nie miałem sytuacji żeby to sterowniki były winne.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2001 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dragoon Znajdź więcej post'ów przez  Dragoon Dodaj Dragoon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dragoon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Popatrz, popatrz - kogo widze na tym boardzie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-10-2001 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dragoon
Stare zgryźliwe smoczysko



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]LucaS
Popatrz, popatrz - kogo widze na tym boardzie


Popatrz popatrz, kto mnie zauwazyl. Tylko nie daj mi bana za to ciagle spamowanie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2001 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dragoon Znajdź więcej post'ów przez  Dragoon Dodaj Dragoon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dragoon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Dragoon


Popatrz popatrz, kto mnie zauwazyl. Tylko nie daj mi bana za to ciagle spamowanie


Pokaze ci moj ulubiony smiley -

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2001 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dragoon
Stare zgryźliwe smoczysko



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Ten jest lepsiejszy Taki jakis bardziej bezczelny.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2001 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dragoon Znajdź więcej post'ów przez  Dragoon Dodaj Dragoon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dragoon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Dragoon
Ten jest lepsiejszy Taki jakis bardziej bezczelny.

Znajomosc smileow - dostales dobra ocene.... jakis dzisiaj dobry jestem...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2001 22:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:43.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions