Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Ban
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Ban

Serwer jest jeszcze syski (flaki podobno wciaz "na dniach"), stad w zasadzie nie czuje sie w obowiazku przed nikim tlumaczyc. Ale pisze ku przestrodze.

Kolega Zgredzio otrzymal bana na tymczasowym serwerze.

Przyczyny?

1. W meczu 2v1, grajac w druzynie 2-osobowej, uzywal wylacznie chainguna i snajpy. Te ostatnia w iscie elitarny sposob - korzystajac z okazji, gdy grajac 1v1 bylem zajety przeciwnikiem, stawal 300-400 m dalej i sie bawil w celowanie do tarczy strzelniczej.

2. Dwukrotnie otrzymal ostrzezenie, dwukrotnie pytalem sie go, czy wie, za co. Nie zareagowal.

3. Po kolejnych probach zdjecia mnie ze snajpy z kilkuset metrow podczas wymiany z drugim graczem, na moj niewybredny komentarz, ze nie zamierzam dla niego robic za tarcze strzelnicza, obdarzyl mnie uroczym "yavor jezdes dupkiem", co aczkolwiek czesc sceny moze cieszyc, mnie nie cieszy. Podobnie jak nie bedzie cieszylo uzywanie podobnych okreslen wobec innych graczy.

Osoby, ktore nie potrafia myslec kategoriami gry zespolowej, ktore ignoruja interesy innych graczy, ktore nie potrafia sie bawic, a jedynie psuja zabawe - na dodatek ignorujac ostrzezenia admina i obrazajac go, beda nastepnym razem banowane bez takich uzasadnien na forum.

Albo wchodzicie, zeby grac razem i zeby wszyscy mieli frajde - a wiec dbacie o interesy innych - albo gracie na innych serwerach lub mecze badz scrimy.

Ban wg. ostatnich ustawien trwa bodaj 3 miesiace, co zdaje sie jest okresem wystarczajacym do nauki myslenia o czyms wiecej niz wlasny tylek.

Przekonacie mnie, zeby przy zmianie flakow usunac tego bana?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-03-2004 23:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Och.

Juz nie musicie mnie przekonywac.

Otrzymalem nastepujacego tmaila:

From: <a:player zgredzio 998269><spush><color:FFFF00>_]|[_<color:FFFFFF>zgredzio<spop></a>
To: <a:player YAVOR><spush><color:FFFFFF>YAVOR<spop></a>,
CC:
Subject: czekam na odpowiedz plyti ludziku
Date Sent: 03/05/2004 02:58pm

W zwiazku z powyzszym, ban pozostanie takze na serwerze scenowym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2004 00:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

"uzywal wylacznie chainguna i snajpy"

Jak widze za dużo przesiedziałeś na duel modzie...
Skoro uznajesz CG za broń zakazaną.
To, ze ktoś jest Whore nie znaczy, ze trzeba go banować, CG to broń jak każda inna i w cale nie jest tak niebezpieczna jeśli potrafi się unikać jej pocisków.
Zastrzeżenia do niej mają głównie osoby które mają problem z wysileniem się na coś więcej niż lot w jednym kierunku.

Więc nie rozumiem tego oburzenia.

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2004 00:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Chaingun bylby wybaczalny, snajpienie z daleka do grajacego zawodnika - nie, zwlaszcza po ostrzezeniach i pytaniach.

Moje uprzedzenia nie maja z tym nic wspolnego. Zachowal sie egoistycznie, psul gre, nie reagowal na upomnienia admina, a wychodzac, na dodatek go obrazil. Wiec, z czym Hamil masz problem?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2004 00:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Homic
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja:

mozesz mnie takze zbanowac, gdyz to ja prosilem zgredzia by wszedzie gdzie sie da cwiczyl czajnik i "inne" sposoby eliminowania wroga, co do slow uzytych przez niego, nie znam kontextu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2004 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Homic Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Homic Znajdź więcej post'ów przez  Homic Dodaj Homic do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Homic prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Nie badz smieszny. Ten Zgredzio to bot czy czlowiek? Jesli jemu sie wydaje, ze grajac 2v1 dla tego grajacego samotnie jest zabawnie, gdy w czasie wymiany jest zdejmowany ze snajpy przez goscia stojacego 300 m dalej, to cos chyba u niego kiepsko z wyobraznia. Fatalnie jest rowniez ze wzrokiem, gdyz przegapil dwa ostrzezenia i dwa pytania. Beznadziejnie ze sluchem, nie slyszal bowiem dzwiekow ostrzezen. Nie najlepiej z kultura, skoro nazywa innych "dupkami".

No i fatalnie z ortografia.

A gdzie Ty, Homic, bedziesz gral, jest mi zupelnie obojetne. Przeskrobiesz, tez bana dostaniesz, gdyz fakt, ze ktokolwiek sie na cokolwiek skladal nie usprawiedliwia zachowania, ktore psuje gre i nastroj innym graczom.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2004 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wayha
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków

yavor, albo zdejmiesz tego bana , albo w przeciagu tygodnia widze swoje pieniadze i gdzies mam gre na tym serwerze

rozpierdalaj sobie wlasne podworko .. a nie cos co do ciebie nie nalezy, z czego sie zreszta nawet do konca nie wywiazales a przypadkowo masz w tym temacie cos do powiedzenia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2004 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wayha Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wayha Znajdź więcej post'ów przez  wayha Dodaj wayha do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wayha prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OxUlsen
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Yavor:

Prosze nie rob sobie jaj ...
Jak widze wladza neci i deprawuje.

Serwer jest po to, zeby grac, a nie robic ludziom przykrosc z zabraniania tej gry!

Twoj ban swiadczy dokladnie o jednym. to TY jestes egoita!
bo to TOBIE przeszkadzala taka a nie inna gra i nie byles w stanie sie DOGADAC.

Zgredzio gral za serwerze, jak gral, byc moze jego gra i zachowanie (zakladajac, ze Twoj opis jest prawdziwy) byla wystarczajaca do kick-a, ale na pewno nie do bana.

KTO CI NA TO POZWOLIL? Niby w kogo imieniu podejmujesz decyzje o blokowaniiu komus dostepu servera? SWOIM? Z KIM raczyles konsultowac ta decyzje? Niby czemu ktokolwiek ma cie przekonywac do zmiany decyzji, ktora jest po protu z nieba ....

Moje stanowisko jest tym razem proste:

Natychmiastowe zdjecie bana, albo chce zwroty kasy, ktora wlozylem z server. Nie mam zamiaru non stop sie dowiadywac, ze ten tamten czy siantem ma bana, bo cos tam. Chcesz sobie banowac .. prosze bardzo, za swoje pieniedze, swoje lacza na swoim serverze, do woli i kazdego ....

Moje konto (chyba nawet dwa) ma stell, w przypadku nie zdjecia bana oczekuje przelewu....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2004 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OxUlsen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OxUlsen Znajdź więcej post'ów przez  OxUlsen Dodaj OxUlsen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OxUlsen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

quote:
Napisane oryginalnie przez OxUlsen
Moje konto (chyba nawet dwa) ma stell, w przypadku nie zdjecia bana oczekuje przelewu....


oksio:

:o
kto taki ?

da rest:

ja i tak w tryby ostatnio nie gram i mam w... khem ... malo mnie interesuje co sobie wyprawiacie. niemniej chetnie posnajpuje kogos tak jak zgredziu bo to fajna zabawa kto sie zglasza ?

a ze chlopak ma styl gry, wypowiedzi oraz stosunek do yavora/sys wzorowany na naszym kochanym kangurku ( nie tylko on zreszta ) to sie nie dziwie niczemu
trzymajcie tak dalej i zrobcie sobie druga scene ut

nie wiem czy powininenm sie smiac czy plakac jak was czytam ( yav tez nalezy do zbioru 'wy' ) ale jako ze jestem typem lekkoducha to mam niezla zabawe.

dzieki, bez was swiat by byl taki nudny

__________________

Edytowane przez sYs|StEELhEArT dnia 06-03-2004 o godz. 17:29

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2004 17:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
qLA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez OxUlsen
Chcesz sobie banowac .. prosze bardzo, za swoje pieniedze, swoje lacza na swoim serverze, do woli i kazdego ....



Z tego co wiem, tylko dzieki Yavorowi bedzie to darmowe lacze, samym sprzetem to sobie mozna dupe podetrzec
Ale to tak tylko gwoli scislosci

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2004 17:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil qLA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do qLA Znajdź więcej post'ów przez  qLA Dodaj qLA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać qLA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Wayha:

Jestes niepowazny. Nie bede tolerowal na serwerze bezczelnego psucia gry, gdyz typ, ktory sie zachowal nieodpowiednio, jest Twoim znajomym.

Ban NIE ZOSTANIE zdjety, gdyz zachowanie czlonka Twojego klanu bylo nieodpowiedzialne, charakteryzowalo sie ignorowaniem interesow innych graczy, ignorowaniem ostrzezen i uwag slownych oraz chamskim zachowaniem. To wystarczy.

Zapraszam na #sys w sprawie przedyskutowania zwrotu wplaty.

OxUlsen:

>Serwer jest po to, zeby grac, a nie robic
>ludziom przykrosc z zabraniania tej gry!

Ciesze sie, ze to odkryles. Sugerowalbym, abys porozmawial z kolegami z klanu. Moze tez to odkryja.

>Twoj ban swiadczy dokladnie o
>jednym. to TY jestes egoita!
>bo to TOBIE przeszkadzala taka a nie
>inna gra i nie byles w stanie sie
>DOGADAC.

Ty robisz idiote teraz ze mnie czy z siebie? Tak, przeszkadzala mi "gra", jaka zaprezentowal pan Zgredzio. Lamer stoi ze snajpa 300 m od miejsca akcji grajac 2v1 i wali ze snajpy. Byc moze to Ty potrafisz tak wymiatac w T2, ze jestes w stanie jednoczesnie grac przeciwko jednemu graczowi, w tym samym czasie zajmujac sie lamka walaca ze snajpy. Na tyle, na ile ja znam sie na T2 i na graczach, bylo to dzialanie wrecz zlosliwe. Zignorowalem je kilkukrotnie, lecz sytuacja powtorzyla sie przynajmniej 4-5 razy zanim gosc dostal pierwsze ostrzezenie.

>zakladajac, ze Twoj opis jest prawdziwy

Nie, naturalnie moj opis nie jest prawdziwy. Wszak jestem dupkiem.

>KTO CI NA TO POZWOLIL?

A kto mial? To WASZ serwer? Jeszcze, niestety, nie. Flaki wciaz czekaja na wymiane. Serwer, ktory dziala obecnie, jest serwerem powstalym wylacznie wskutek moich usilnych i ciaglych prosb. Nie czuje sie w obowiazku konsultowac z nikimkolwiek jakichkolwiek decyzji, a jesli chcesz wplynac nastepnym razem na zmiane mojej decyzji, zacznij od wyrazu "prosze".

>Natychmiastowe zdjecie bana, albo
>chce zwroty kasy, ktora wlozylem z
>server.

Zapraszam na #sys w sprawie przedyskutowania formy zwrotu pieniedzy.

>Chcesz sobie banowac .. prosze
>bardzo, za swoje pieniedze, swoje
>lacza na swoim serverze, do woli i
>kazdego ....

Czyz tego nie robie? Serwer stoi na laczu, ktore nie Ty zalatwiales. Serwer stoi na sprzecie, na ktory Ty sie nie skladales. Serwer stoi na oprogramowaniu, ktorego Ty nie instalowales. Z czym wiec masz na razie problem?

Steelheart:

Wlaze w tryby, zeby pograc. Spedzic milo czas. A nie uzerac sie z pacanem, ktory musi odreagowac stresy. To nie jest noob, gra w T2 od jakiegos czasu. Byl doskonale swiadomy tego, co robil. Prosic i zebrac o dobra gre nie bede, ale nie pozwole, zeby ktokolwiek komukolwiek psul przyjemnosc z gry.

Temat uwazam za zamkniety, reguly gry przedyskutowane. Sprawy dotyczace zwrotu skladki na serwer sceny, jak wspomnialem, prosze przedyskutowac ze mna na #sys.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-03-2004 17:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:52.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions