Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Jak Zainstalowac Punkbuster'a na serwie dedykowanym
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
LorDVaiDeR
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question Jak Zainstalowac Punkbuster'a na serwie dedykowanym

Wiec drodzy panowie i panie klan nie chciałby postawić serw.!!
Lecz mamy nastepujacy problem nie wiem jak zainstalować i w pełni obsługiwać punkbuster'a(ver.serwerowa).
chcialbym uzyskac jak najszybciej informacje o tym jak go skonfigurować i w pełni uzytkować gdyż zależy mam na czasie.!!!
Za wszelką pomoc z góry dziekuje ))

P.S Chciałbym bardzo na mojego posta odpowiedział
szczególnie mi na tym zależy [STER]Olo gdyż on zna sie na tej sprawie Lub [TOP]Raimmstein ktory na pewno konfigurował
Punkbuster'a Serwer na Top'ach lub CS'ach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2001 18:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

A przeczytac dokumentacje to nie laska??

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2001 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LorDVaiDeR
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Angry

Niestety z dokumentacje nie za bardzo rozumiem!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2001 12:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]JACKKILLER
A przeczytac dokumentacje to nie laska??


jak to powiadaja u nas RTFM ......

co znaczy jush wyjasniam ... READ THE FUCKIN MANUAL ....

kiedys widzialem taka fajowska koszulke u jednego goscia w serwisie komputerowym ... na przedzie mial napisane wlasnie to a z tylu " Nie . Nie naprawie twojego komputera" ...

ROTFL ....

__________________
Power . Unity . BrotherHood . | FS |

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2001 15:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LorDVaiDeR
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Angry

Bardzo was przepraszam ale chciałbym uzyskać informacje na temat tego programu BARDZO WAS PROSZĘ TO BARDZO WAŻNE
I nie sprzeczajcie się tylko odpowiadajcie BŁAGAM WAS PORAZ
E-NTY

P.S Dokumentacje czytałem i nie za bardzo ją rozumiem
DOJDZIE TO WREŚCIE DO CIEBIE JACKKILLER
JAK NIE TO MOZESZ SIE NIE ODZYWAĆ NA TEN TEMAT!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2001 20:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Brawurka
uhhh...co jest?



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bielsko-biała

Red face ehh

no wiecie czlowiek hce sie czegos dowiedziec a wy odrazu z mlotkiem na niego.......a poza tym kto pyta nie bladzi.........
.......................nei wiem czy to prawda.........................
a manuale z reguly mowia guwno o buwnie...czyli nic

__________________



-----------Brawurka-------------
impreza to jest zycie panowie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2001 20:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Brawurka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Brawurka Znajdź więcej post'ów przez  Brawurka Dodaj Brawurka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Brawurka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Wiem ze to problem z tym pb
Opisz jaki system masz na serwie.
Tam sa wazne dwie opcje.
haslo w configu cs i w configu pb taka jedna linijka(no moze dwie to ladniej wyglada)







quote:
Napisane oryginalnie przez LorDVaiDeR
Bardzo was przepraszam ale chciałbym uzyskać informacje na temat tego programu BARDZO WAS PROSZĘ TO BARDZO WAŻNE
I nie sprzeczajcie się tylko odpowiadajcie BŁAGAM WAS PORAZ
E-NTY

P.S Dokumentacje czytałem i nie za bardzo ją rozumiem
DOJDZIE TO WREŚCIE DO CIEBIE JACKKILLER
JAK NIE TO MOZESZ SIE NIE ODZYWAĆ NA TEN TEMAT!!!!

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2001 21:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

co w tym trudnego ... zgrywasz na linucha caly serw PB ... PB(jakie numerki).tar.gz ... ladnie rozpakowywujesz tar -xzvf ...

powstanie w katalogu ktory zalozyles kilka pliczkuf ... ciebie interesi pbsvhl.cfg ... tam siedza wszystkie ustawienia ... nie bede ich omawial po kolei bo jest ich duzo (tu juz musisz wziasc ladnie slownik i powalczyc sam ) , generalnie podajesz tam numerek ip serwa ktory chcesz monitorowac i okreslasz tryb (Optional albo Required) .. jak wszyscho skonfigurujesh wpisujesz w konsoli ./pb i rusza !!!!

to tak po lebkach chyba jest wszystko , mam nadzieje ze pomoglem

__________________
Power . Unity . BrotherHood . | FS |

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2001 22:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

po lebkach bo trzeba jeszcze dodac haslo w configu csa
czeterze

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-08-2001 23:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

jap rcon_password ......
adminie

__________________
Power . Unity . BrotherHood . | FS |

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2001 00:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LorDVaiDeR
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wink

Jednym Porblemem jest to że ja serw zakładam na windows'ie.I wiele rzeczy próbowalismy juz z kumplami na lanie nie moge w końcu założyć jakiegos dobrego serwa bez PunkBuster'a wiec próbowalismy i udalo sie....
...niestety PunkBuster server inicjalizując sie włacza sie OK lecz po jakis 25 sek. zamyka opserwowanie serw'a
prosząc o rcon_password
NIE WIEM GDZIE TO ZAŁOŻYĆ WIĘC JEŚLI MOGLIBYŚCIE
POWIEDZIEĆ TO CHWAŁA WAM WSZYSTKIM.

P.S Jak zrobić obrazek przy nicku LorDVaiDeR????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2001 10:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

quote:
Napisane oryginalnie przez LorDVaiDeR
Jednym Porblemem jest to że ja serw zakładam na windows'ie.I wiele rzeczy próbowalismy juz z kumplami na lanie nie moge w końcu założyć jakiegos dobrego serwa bez PunkBuster'a wiec próbowalismy i udalo sie....
...niestety PunkBuster server inicjalizując sie włacza sie OK lecz po jakis 25 sek. zamyka opserwowanie serw'a
prosząc o rcon_password
NIE WIEM GDZIE TO ZAŁOŻYĆ WIĘC JEŚLI MOGLIBYŚCIE
POWIEDZIEĆ TO CHWAŁA WAM WSZYSTKIM.

P.S Jak zrobić obrazek przy nicku LorDVaiDeR????



moze tak w server.cfg (chociaz nie wiem jak to wyglada w okienkach) wpisz rcon_password "twoje haslo"

__________________
Power . Unity . BrotherHood . | FS |

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-08-2001 11:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:03.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions