Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > dwa lata od wyjscia mp_test
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Kober
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Radom / Warszawa

First Person Perspective dwa lata od wyjscia mp_test

niedawno minely dwa lata od momentu wyjscia testu multip. rtcw...
na tym forum kilka osob wypowiedzialo sie, o tym jak widza z dzisiejszej perspektywy swoja gre w ta gre...
forum tamto jakkolwiek ma maly zasieg jesli chodzi o scene rtcw, wiec chcialbym poruszyc ten sam temat na tym forum...

jak oceniacie sama gre z tej perspektywy ? czy spelnila pokladane przez was w nia nadzieje ? dlaczego wybraliscie RtCW, a nie inna gre i czy czas przy niej spedzony uwazacie za zmarnowany ?
czy jesli jeszcze raz mielibyscie wybor: sciagnac i zagrac, zrobiliscie by to samo ?

pozdrawiam

__________________
! do not fear - kober is here !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2003 12:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kober Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kober Znajdź więcej post'ów przez  Kober Dodaj Kober do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kober prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Hmmm

W Test prawie nie grałem. Co prawda we wrześniu kumpel mi pokazał test, trochę pograłem, stwierdziłem że jest świetne i warto w to dłużej zagrać ... i na tym się skńczyło.

Miałem wtedy od cholery pracy tak że dopiero zagrałem w grudniu wraz z wydaniem pełnej wersji i to samo - gra jest świetna musze pograć dłuzej ... ale znowu kupa robory.

W miedzyczasie pracodawca rozwiązał ze mną umowe bo firma ledwo zipała także pod koniec lutego miałem mnóstwo czasu na gre i wtedy zaczęło się.

Grałem już wcześniej w rózne fpp sieciowe (w tym 2 lata intensywnie w q1) ale RTCW mnie wciągnęło jak żadna gra dotąd.
Dodatkowo nie grałem sporo czasu w rózne sieciowe fpp także byłem nieźle wyposzczony - rzuciłem się w wir RTCW.

Co prawda na początku były problemy - wiadomo że po latach gry w różne wersje kwaka człowiek nie jest przyzwyczajony do strzelnia w głowę, za to pfem operuje bardzo dobrze i z movement skillem nie ma problemu.
ale Tutaj csiarze mieli lepiej .

No chociaż sam tryb strzelania. tempo rozgrywki był dla mnie gorszy od poprzenich gier to wciągnał mnie klimat tej gry - Historia jest moim hobby szczególnie z naciskiem na 2 wojne światową.
No i ten tryb w którym aby wygrać to każdy musi ze sobą współpracować o wiele bardziej niż w dotychczasowych grach ID software, podział na klasy - dzięki temu rozgrywak była o wiele bardziej taktyczna co też mi o wiele bardziej odpowiadało.

Na początku jak to noobom nie szło najlepiej - pamiętam że byłem kikany przez jakiś gości. To podziałało na mnie jak płachta na byka. Zacząłem poznawać wszystkie sztuczki, kruczki, oglądać dema - jednym zdaniem - dobrze poznawać grę.
Także po kilku miechach byłem imo dobrym graczem jak na polskie warunki i jechałem wtedy tych gości którzy wczesniej kikali mnie za lamerstwo
Później zaczeły się kłopoty z łączem, skill już nie rósł ale to już inna historia :/.

RTCW spełniło moje oczekiwania co do tej gry. Nie miałem wielu zastrzeżeń, może oprócz wyważenia broni. Wiadmo ze w RTCW to tylko liczy się mp40, thompson, pf i snajpa na niektórych mapach. Również nie podobało mi się to że medyk ma tak dużo strzykawek i żeby dobić przeciwnika to trzeba w niego władowac zbyt dużo amunicji.
Również na początku wiele szczegółów (które później zostały naprawione wraz z wyjściem osp) Ale generalnie grę uważam za bardzo dobrą bez znacznych mankamentów.

Gra trochę zawiodła na FFA. Poprostu większość ludzi nadal nie rozumie o co chodzi i jak trzeba grać, psując zabawe innym teammate.
I dziwi mnie to że ci ludzi również prześli na ET które jest pod tym względem bardziej skomplikowane.
Zawiodło również pod tym względem że nie zrobiono i nie wypromowano żadnego customa który mógłby zagrozić popularności standardowym mapom.


Czy czas uważam stracony ? Wogóle spędzanie czasu przy grach sieciowych to ogromna strata czasu - ale wiecie nałóg jest silniejszy .

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2003 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Mad
rtcw.fpp.pl
rtcw.fpp.pl




Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kalisz

a ja zaczalem stosunkowo niedawno bo gdzes tydzien przed sylwestrem 2002

mialem od niedawna neta i z niego prawie wcale nei korzystalem az do dnai gdy postanowilem wlaczyc wolfa

poczatko byly trudnie nie uzywalem eye bez osp i zdziwienie gdy mnei kikalo z serwerow i pisalo ze brakuje pliku z osp

ale bylem uparty zaczalem szukac w necie stron o wolfie i z nich bralem gg ludzi pytajac sie

niestety najczesciej nei byli chetni do gadania ale na szczescie powiedzieli podstawy (byl to chyab wielki z plhunter) powiedzial jakie patche i mody sa potrzebne

zaczalem lamic ale kiki z serwerow za to ze nei znalem mapy itp nie zniechecaly mnie

a potem powoli klany uczenie sie wchdozic na irc i inne rzeczy

i co teraz...

gram nadal ale w et a nie w rtcw. troche mi smutno (chdoz to tylko gra) ze rtcw w poslce upadlo ale dobrze z e zycie toczy sie przynajmniej przy et

czy wybral bym inna gre?? teraz na pewno nie kiedys gralem w rozne gry najwyzej przez 2-3 tygodnie a wolf jest inny

jebac quaki itp WOLFENSTEIN RULLESSS

(nie zwracac uwagi na bledy ortograficzne i brak polskich liter)

__________________

[KmH]Clan |rtcw.xg.pl

Edytowane przez [FPP]Mad dnia 27-09-2003 o godz. 00:48

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2003 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Mad Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Mad Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Mad Dodaj [FPP]Mad do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Mad prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kober
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Radom / Warszawa

sylwestra 2003 ( 31.12.2003 ) jeszcze nie bylo :o

__________________
! do not fear - kober is here !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2003 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kober Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kober Znajdź więcej post'ów przez  Kober Dodaj Kober do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kober prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TuReK^PL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Przasnyszewo

ja zaczolem grac styczen 2002 i gram do dzis moze nie "zawodowo" to i tak chyba dalem sie na scenie zauwazyc

__________________
GG: 5463626 Tylko w celach towarzyskich !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-09-2003 07:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TuReK^PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TuReK^PL Znajdź więcej post'ów przez  TuReK^PL Dodaj TuReK^PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TuReK^PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:41.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions