Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Widows ME...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
XvX
.::[CZB]::.



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post Widows ME...

Co myślicie o Windws ME lub jak kto woli "Widowsux ME"?
Kto pracuje na tych oknach (szczerze wspułczuję) ?
Jak CS się zachowuje na W ME?

__________________
Co złego to (nie) ja!

.::<{[( *CZB* )]}>::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 00:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XvX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XvX Znajdź więcej post'ów przez  XvX Dodaj XvX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XvX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking Pracuje nieźle

W sumie chodzi lepeij niż na 95/98 tak sądze sam w gralni w której pracuje używamy ME i nie jest tal źle.
Gorzej jest z transfermi miedzy kompami w sieci LAN.


Polecam innym ME do CS`a ale nie do zabawy tak po prostu sobie w sieci LAN.
Chętnie pomoge przy bagach ME.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 00:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

Mi sie nie zachowuje CS :> a tak serio to gralem na 95, 98, 98se, 2000, me, xp i najlepiej chyba mi chodzi pod 98...Pod xp i 2000 cos sie ***** z odswiezaniem, wogule masakra. 60hz. 98 to jest tylko taka niewielka kupa rodziny windowsow

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 10:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=CoolNet=bOleK
CoolNet teAm 2 mEmbEr



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: gDaŃsK

ja mialem najpierw 98, potem zainstalowalem me, i znoof wrocilem do 98, wedlug mnie me to wielkie guwno, a poza tym na 98 mam mniejszy ping na servach

__________________
[CnT-2]bOleK-rOzkUrwiAcz

gg: 814986

mail me: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =CoolNet=bOleK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =CoolNet=bOleK Znajdź więcej post'ów przez  =CoolNet=bOleK Dodaj =CoolNet=bOleK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =CoolNet=bOleK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Thumbs down

WINODOWS ME TO TOTALNY SZAJZEN !!!
LUDZIE NIE KUPUJCIE TEGO GOWNA !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 17:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]RapTuS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez SubZero.
WINODOWS ME TO TOTALNY SZAJZEN !!!
LUDZIE NIE KUPUJCIE TEGO GOWNA !!!



kto tu mowi o kupowaniu ?
ja mam win me i nie narzekam... jak bede mial czas i gdzie zrzucic stuff to instaluje XP

__________________
:::M.e.m.b.e.r...o.f...[P12]:::
::.L.e.Z.e.C...B.y.l.o.!.::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]RapTuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]RapTuS Znajdź więcej post'ów przez  [P12]RapTuS Dodaj [P12]RapTuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]RapTuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]climhazzard
in the flesh



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

MacOS jest najprzyjaźniejszym dla użytkownika systemem jaki w życiu widziałem (chociaż, wszystkich nie widziałem ), z tym systemem na prawdę pracuje się przyjemnie!!! Można się odprężyć i polubić pracę przy komputerze! Zaskakuje pomysłowością i drobiazgami, które czynią go o wiele lepszym systemem niż okna na latrynę... A w ogóle, to trzeba obalić mit, że ten system się nie wiesza bo to nie prawda, jednak wiesza się 5x rzadziej niż system bill'a, nie w tak denerwujących momentach, przeważnie da się jeszcze wyjść z sytuacji robiąc option+jabłko+escape (wymuszenie wyjścia z danego programu)!!! I nie ma tam żadnych kerneli, dll'ów, błędów rejestru (tam w oggóle coś takiego jak rejestr nie istnieje, są pliki preferencji, którymi można spokojnie manipulować), i innych gdi...

Jedyny problem jest taki, że ten system jest na komputery firmy Apple (Macintosh), które w tak zacofanym kraji jak Polska są bardzo słabo dostępne. A o CS, to już w ogóle można pomarzyć (chociaż gry Blizzarda są!!! ).
Ciekawostką jest, że polskie pisma o PC, wykonywane są na Mac'ach (DTP). A w Ameryce do pracy graficznej itp. (nie do gier), w ogóle przeważnie używa się Macoof (jak się przyjżycie to na filmach zobaczycie)!!!

A ludzie mogą mówić, że XP ma zajebistą oprawę, i że to nawet Windowsa nie przypomina - to niech spojrzą na MacOS X - to tam macie nawet pólprzezroczyste okna (bajery jak z filmu ).

__________________
"I'm worth a million in prizes. With my torture films. Drive a GTO. Wear a uniform. All on a government loan."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 23:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]climhazzard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]climhazzard Znajdź więcej post'ów przez  [STER]climhazzard Dodaj [STER]climhazzard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]climhazzard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

jutro ide to jablka ......... do spozywczego za ulice

a tak serio to jakbym mogl doradzic, to linux pisalem nawet na lamach cs.fpp.pl o pelnym supporcie do tego systemu, sam nie gralem na linuxie, ale slyszalem ze fajowo sie gra

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

MAC r0x - bawilem sie tym gdy jeszcze aktualnymi wersjami MAC OS byly 6.x, a 7ka wlasnie wychodzila. Wtedy to byly PowerPC z prockami 100-150MHz, ale za to RAMu mialy ponad 70MB (w czasach 16MB standartu). To sa doskonale kompy do tworzenia i obrobki grafiki, jesli jakas POWAZNA firma proboje skladac gazety/foldery itd itp na pecetach to znaczy ze firma nie ma profesjonalnego podejscia do tego co robia. Dlaczego tak jest? Sama stabilnosc to pierwsza cecha, ale pozatym MAC'i sa szybsze od pecetow - mimo dosyc duzych roznic w zegarach taktujacych procesory. To sa komputery stworzone do multimediow - uzywaja ich takze w powaznych studiach nagraniowych (BTW. u boku ATARI ST lub ATARI FALCON - stare kompy, a nadal w studiach kroluja). BTW. MAC'i sa niezle do przodu jesli chodzi o technologie - SCSI to tam STANDART - od wielu lat, kosci pamieci typu DIMM goscily tam w czasach gdy na pecetach dopiero sie pokazywaly.
Niestety mimo tych wszystkich plusow, komp nie nadaje sie do gier - bo gier jest na niego jak na lekarstwo Powod? Dosyc prosty, IBM gdy stworzyl standart XT/AT opublikowal jego specyfikacje ZA DARMO. Apple za licencje na produkcje kompow kaze placic niemala kase.

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 22:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Talking

Moim zdaniem najlepszym systemem jak na razie jest WIN2K, system jest super stabilny, dzialaja na niego giery, jest super bezpieczny, ma duzo mozliwosc...

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 10:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

Wcale nie jest taki kolorowy, z programami pod DOS'a bywaja problemy, a co do bezpieczenstwa, heh cos mi sie zdaje ze nie jestes w temacie, bo do w2k jest kilkadziesiat dziur, a co jakis czas pojawiaja sie nowe

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 10:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]JACKKILLER
Wcale nie jest taki kolorowy, z programami pod DOS'a bywaja problemy, a co do bezpieczenstwa, heh cos mi sie zdaje ze nie jestes w temacie, bo do w2k jest kilkadziesiat dziur, a co jakis czas pojawiaja sie nowe


jak moga sie pojawiac nowe dziury ?? przecierz nie dobia update do nowych dzior, LOL, wrecz przeciwnie jush wyszly 2 Packi (duze updaty) moja razem ok. 200 mega i poprawiaja tyle bledow, ze ci sie nie miesciw w glowie Jacku.

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 11:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

Widze ze ty nadal nie rozumiesz na czym rzecz polega - stwierdzenie 'pojawiaja sie nowe dziury' oznacza ze ktos znajduje luke w zabezpieczeniach. Co z tego ze wyszly 2 service packi, jak i tak nadal jest pelno dziur w tym.

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 11:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Exclamation

nie zgadzam sie z toba... jest coraz mniej dziorek
win2k jest deBesciak

Kazdy lubi, to co lubi...

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 11:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

Coz, mozesz sie nie zgadzac, ale to wynika z twojej niewiedzy..

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 11:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Exclamation

quote:
Coz, mozesz sie nie zgadzac, ale to wynika z twojej niewiedzy..


QR##, mam na pewno wieksza wiedze na temat win2k niz ty...
nie podobaja mi sie twoje odzywki !
Ludzie, ktorzy nie umia zaakceptowac innych opini, nie sa zbytnio inteligentni...
coz, sam sie o to prosiles zeby cos nietaktownego o tobie powiedzial, a jeszcze kilka minut temu myslalem, ze jestes spox koles

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 11:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

BUHAHAHA, skad ta wiedza miszczu?
Jak widac nie masz bo piszesz bzdury.

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 11:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Question

quote:
BUHAHAHA, skad ta wiedza miszczu?
Jak widac nie masz bo piszesz bzdury.



jam MISTRZ ?
kto tak powiedzial ?
skad ta wiedza ?
ano sie czyta troche...
jush nie mam zamiaru dalej kontynuowac rozmowy (z toba)...

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 12:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

Jak 'sie troche czyta' to przeczytaj sobie takiego pierwszego z brzegu newsa http://www.faq.net.pl/news.asp?id=476 - a takich info sa tygodniowo 1-2.
Malo ci? Prosze bardzo, calkiem swieze:
http://www.faq.net.pl/News.asp?id=469
http://www.faq.net.pl/News.asp?id=459
http://www.faq.net.pl/News.asp?id=450

Pewnie ze zaraz pisza do tego poprawki, ale napewno sa takie dziury, o ktorych ich odkrywcy nie racza informowac microsoft'u tylko sobie ich od czasu do czasu uzywaja.

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 12:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Talking

no... to mi sie podoba, thxik i tak nadal uwazam, ze win2k jest ql.

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 12:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

Pewnie ze jest, dlatego go uzywam

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 12:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Talking

quote:
Pewnie ze jest, dlatego go uzywam


Hehehe

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 12:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[-AvP-]*Slynny
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Cool A wedlug mnie ...

Win Me jest oki podwarunkiem ze ma sie dobry sprzet jak mialem celka 466 i 64mb i dysk 1,7GB to praktycznie nie dzialal A teraz na PIII 733, Abit BX 133 Raid, Geforce 2MX, dysk 30GB, 384Mb ram to dziala oki.
Ale ja i tak wole Win Xp

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [-AvP-]*Slynny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [-AvP-]*Slynny Znajdź więcej post'ów przez  [-AvP-]*Slynny Dodaj [-AvP-]*Slynny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [-AvP-]*Slynny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Thumbs up Re: A wedlug mnie ...

quote:
...mialem celka 466 i 64mb i dysk 1,7...


WoW, ale miales sprzecik tylko pozazdroscic

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=CoolNet=bOleK
CoolNet teAm 2 mEmbEr



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: gDaŃsK

Re: A wedlug mnie ...

quote:
Napisane oryginalnie przez [-AvP-]*Slynny
Win Me jest oki podwarunkiem ze ma sie dobry sprzet jak mialem celka 466 i 64mb i dysk 1,7GB to praktycznie nie dzialal A teraz na PIII 733, Abit BX 133 Raid, Geforce 2MX, dysk 30GB, 384Mb ram to dziala oki.
Ale ja i tak wole Win Xp



ja tez mam celka 466, ale ramow 320, i dysk 10 gb, mialem me i mi ****owo chodzil, wiec wrocilem do 98

__________________
[CnT-2]bOleK-rOzkUrwiAcz

gg: 814986

mail me: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 15:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =CoolNet=bOleK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =CoolNet=bOleK Znajdź więcej post'ów przez  =CoolNet=bOleK Dodaj =CoolNet=bOleK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =CoolNet=bOleK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]climhazzard
in the flesh



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

HeHe
JACK - pierwszy komputer Macintosh z jakim miałem do czynienia, to była stara Quadra 800 !!! Mój ojciec pracuje na mac'ach, i ten komputer dalej u niego służy (obok iMac'a )...

Swoją drogą profesjonalne serwisy internetowe (najczęściej w standardzie Flash), również robi się na Mac'ach!

__________________
"I'm worth a million in prizes. With my torture films. Drive a GTO. Wear a uniform. All on a government loan."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 17:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]climhazzard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]climhazzard Znajdź więcej post'ów przez  [STER]climhazzard Dodaj [STER]climhazzard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]climhazzard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Mialem WIN 3.xx, 95, 98 i tera mam ME.
Najgorszy syf byl chba 95 !!! Strasznie do dupy chodzil. Po prostu za duzo Blue screenow. nastepna winda chodzilo OK chcoc tez troszke BSow. Z ME mi chodzi suuuper. Komp mi sie moze wiesi raz na miesiac. Niewiem czy to zasluga mojej plyty (A-Trend) ale moj system sie praktycznie NIGDY nie wiesi. Roznica w FPSach dla mnie rowniez nie byla zauwazalna.
Jedyna wada tego systemu jest to ze ma duze wymagania i czasami robi co chce (czyzby sztuczna inteligencja ? - hm, choc o inteligencji tu nie mozna raczej mowic )

Tez czytam przerozne lektury o kompach itp i wiem ze wszystkie UNIXy sa stabilniejsze i bezpieczniejsze od WINd.
Jendak ja wole winde bo musze graaaaaac

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 21:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XvX
.::[CZB]::.



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Ufff....

Widzę że sobie nieźle podyskutowaliście!
Może ktoś za zdres do sondy na temat Win'ów?? Co??

__________________
Co złego to (nie) ja!

.::<{[( *CZB* )]}>::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XvX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XvX Znajdź więcej post'ów przez  XvX Dodaj XvX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XvX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post

Jednak na win 98 wszysko szybcie chodzi (według mnie )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2001 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]climhazzard
in the flesh



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

Tak - Windows nadaje się prawie tylko do grania... I to i tak słabo... Windows has u (Windows nas więzi)...

__________________
"I'm worth a million in prizes. With my torture films. Drive a GTO. Wear a uniform. All on a government loan."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2001 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]climhazzard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]climhazzard Znajdź więcej post'ów przez  [STER]climhazzard Dodaj [STER]climhazzard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]climhazzard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:31.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions