Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > |CN| & fx| serwer SUX!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

|CN| & fx| serwer SUX!!!

Chciałbym sie dowiedzieć co to jest gdy człoowiek gra na serwie mapa : de_aztec i mam staty 12 : 2 po 4 rundach jest pierwszy w CT i w piątej rundzie dostajesz fakeping-giem w twarz i po zabiciu kolejnego pałąga dostajesz bana / kick ???
Ludzie tak nie można co z tego, że kto gra lepiej, nie znaczy to , że dana osoba czituje ludzie!!!
prosze o wyjanienie od admina tego serva!
(niestety screen sie nie zrobił, aszkoda !!)

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2002 23:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SPEC^|RoBuS
[SPEC] Member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Koles

Moze to byl kolo z |CN| co ?
nie wiesz ze cn to dobry klan co pojechal nawet bro wiec sie nie denerwuj tam po prostu niektorzy ludzie sa dobrzy a nie tak jak ty (Zart)

__________________
[SPEC]RobuS
A do Z do Z do A ja to ja to jasne jak 2 razy 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SPEC^|RoBuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SPEC^|RoBuS Znajdź więcej post'ów przez  SPEC^|RoBuS Dodaj SPEC^|RoBuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SPEC^|RoBuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

CZLOWIEKU to jest serwer CN, oni siebie nie bede banowac, zglupiales?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 18:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
CZLOWIEKU to jest serwer CN, oni siebie nie bede banowac, zglupiales?


ehh
nasz modry adax

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
The!
Nv| member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez !ZaiX!


ehh
nasz modry adax


taaaaaaa to on ten slawny

__________________
The^ king

Email: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil The! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do The! Znajdź więcej post'ów przez  The! Dodaj The! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać The! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

ludzie co wy pier..... ughh... przeciez skuterowi chodzilo o to ze dostal bana za to ze mial dobre staty (ale ja sadze ze to go Paladin kiknal za to ze mu sie zerwalo polaczenie z serverem) a wy pierd... ze na servie CN niebeda sie CN kikowac o co wogule wam chodzi .... ehh nierozumiem niektorych ludzi ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
ludzie co wy pier..... ughh... przeciez skuterowi chodzilo o to ze dostal bana za to ze mial dobre staty (ale ja sadze ze to go Paladin kiknal za to ze mu sie zerwalo polaczenie z serverem) a wy pierd... ze na servie CN niebeda sie CN kikowac o co wogule wam chodzi .... ehh nierozumiem niektorych ludzi ...

mAJKiEL, o czym my rozmawiamy, chodzi o to ze skuter napisal ze dostal bana tak jak by byl w 3 osobie liczby pojedynczej, dlatego tamten koles pomyslal ze on pisze o kims dlatego mu wyjasnil! i chodzi, a na CN chyba nie ma Paladina, ale nie wiem dokladnie!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

heh no to sorry dzieki jestem dzis wkurw... bo wybilem sobie palec jak gralem w kosza a mam na ferie zamowiona sale codziennie i sobie niepogram chyba a w cs'a bez kciuka tez mi bedzie trudno (( @@@!!! jedyne co mnie cieszy to to ze dzis sobie zlozylem mojego nowego Athlonka i smiga az milo !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 22:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Amiri
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Wink

iiiiiiiiijjjjjjasne sam złożyłeś.... ;-)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 23:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Amiri Znajdź więcej post'ów przez  Amiri Dodaj Amiri do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Amiri prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

quote:
Napisane oryginalnie przez Amiri
iiiiiiiiijjjjjjasne sam złożyłeś.... ;-)
ehh sorry amiri bez ciebie gowno by zrobil thx http://board.fpp.pl/showthread.php?...80782#post80782 looknijcie !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 23:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

palladin jest dostalem bana za staty ADAX!!

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 23:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Skuter wybacz im oni mają kompleksy że ktoś może grać lepiej niż oni

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 07:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

a ty tak wymiatasz?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|CN| Jaro
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Mrągowo

Wiesz co cali jak ktos lepiej od nas gra to zajebiscie niech se gra, a tak wogle to to paladin byl przez jakis czas i szwankowal .Kikal wszysytkich i sie serv zawiesz wiec nie nasz wina .Na naszym servie jest sporo adminow nie tylko z CN i Fx !!!!!!!!!, wiec niemiej pretensji do clanu CN lub Fx, a jak masz jeszcze bana to ci zdejme i wiecej to sie nie powtorzy !

__________________
CN clan ROXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 11:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |CN| Jaro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |CN| Jaro Znajdź więcej post'ów przez  |CN| Jaro Dodaj |CN| Jaro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |CN| Jaro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Eeee... Nie ma jak dokładnie wyjaśniona sprawa - nie chcesz bana to ci go zdejmę.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2002 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PawliK
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Talking

hle hle hle a ja wiem to mu zalozyl tego bana

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PawliK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PawliK Znajdź więcej post'ów przez  PawliK Dodaj PawliK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PawliK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
a ty tak wymiatasz?


wybacz mistrzu ale nie lamie tak jak ty...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 19:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali


wybacz mistrzu ale nie lamie tak jak ty...


spadaj!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 21:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

spadaj!!!


Na nic więcej cię nie stać? Obaj jesteście lamki. A z tobą Cali to nawet grałem kiedyś przypadkiem ma UOPie, było 5/5. Jednak po kilku twoich przegranych rundach (przeze mnie oczywiście) stwierdziłeś, że mam wallhacka i sobie poszedłeś.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

hahaha, ty to juz przesadzasz
wymiatacz takiego pokroju jak Cali mialby poddac sie takiego jak ty??

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 23:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Może skończmy tą głupią dyskusję... Najlepiej by było, gdyby moderator zamknął ten topic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 23:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Może skończmy tą głupią dyskusję... Najlepiej by było, gdyby moderator zamknął ten topic.


Najlepiej by bylo jak by nie padaly tutaj wypowiedzi w stylu ja wymiatam a wy jestescie lamki ! To dopiero jest lamerstwo , chcesz zamykac ten topic , a sie przyczynasz do jego zdupc**** !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 08:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Smooth
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto

Qwa przeciez na Servie CN & Fx| ma duzo osub a co niektótre same sobie wpisuja te adminy na liste i niema kto tej listy pilnowac ale to niedlugo bendzie juz zrobione skuter czemu odrazu CN & Fx| sUx?????
ze jakis po****** admin ktury nie potrafi grac ci dal bana bo byles lepszy ???
ale zaden admin z CN ani Fx| nie dal ci bana
a wiec i tak juz niedlugo tylko ludzie z CN spec|pawliq i Fx benda mieli admin'. no i jeszcez z BRO a reszta nie !!
a wiec ja CN & Fx| sux to nie graj na tym servie idz na
Cyber-strefe tam cie nikt za dobre ststy nie kicknie i tam graja lepsi gracze moze sie czegos nauczysz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 10:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Smooth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Smooth Znajdź więcej post'ów przez  Smooth Dodaj Smooth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Smooth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Właśnie tak to jest jak się nie potrafi dopilnować serwera i daje się admina każdemu, kto chce. Historia się powtórzyła już na wielu serwerach...

A co do zamykania topicu to myślałem, że nikt z adminów już się tutaj nie wypowie i że dyskusja zupełnie straci sens.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaTa!
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: -

test

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 17:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaTa! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DaTa! Znajdź więcej post'ów przez  DaTa! Dodaj DaTa! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaTa! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Od testowania jest kosz.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Od testowania jest kosz.



ale on woli posta zalapac

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 23:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

eee wszyscy jestescie kozaczki puki sie niespotkacie w realu albo na Servie ! dopiero wtedy wychodzi kto jest naprawde dobry !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 15:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall

Na nic więcej cię nie stać? Obaj jesteście lamki. A z tobą Cali to nawet grałem kiedyś przypadkiem ma UOPie, było 5/5. Jednak po kilku twoich przegranych rundach (przeze mnie oczywiście) stwierdziłeś, że mam wallhacka i sobie poszedłeś.



no sorrki ale pamietasz jakie wtedy miałęm pingi wachały mi się od 500 do 650 a na takich pingach grać się nie da . I nie przypominam sobie żebym mówił żę masz wall hacka

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

W takim razie chyba nie wiesz o co mi chodzi. Może mnie z kimś pomyliłeś? Ja też nie pamiętam każdego z kim grałem, ale lamki wyzywające od cziterów, jak im nie wychodzi, długo pozostają w pamięci... A takich jest sporo.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:05.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions