Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > zlikwidowac glocka
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
BoHeN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

zlikwidowac glocka

wedlug mnie glock to najbardzie badziewna bron w cs-ie !
powini go zabraknac w cs 1.4

jesli sie myle niech ktos mnie poprawi

__________________
DoN'T Sap ALL !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2002 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BoHeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BoHeN Znajdź więcej post'ów przez  BoHeN Dodaj BoHeN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BoHeN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

jezu...ktos napisal cos i teraz non-stop takie topici.
powalilo was??
nie powinni zabierac rzadnej broni nawet takiego glocka.
jedyne co warto zrobic to dodac jakas bron.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2002 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

BURST mode - r0x0rzz !

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2002 18:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

No racja... Takie tematy to są chyba raczej bez sensu... Wszystkie bronie żeczywiście niech zostaną, nawet te ,,najbadziewniejsze". To co dla jednych ,,badziewne'' dla drugich jest fajowe, i o to w tym tak naprawdę chodzi twórcom CS'a . Tak mi się wydaje . Pozdrawiam.

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2002 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ja po zobaczeniu jak w jednej rundzie koles 4 kolesi glockeim skosil(3 heady w tym) o zadnej broni nie mowie, ze jest badziewna...
Jak by ktos mail watpliwosci to byla pierwsza runda, ten koles to chyba byl Skejt Starszy Wojtas, mapka de_prodigy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2002 21:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

no wlasnie.
kiedys mowilem ze MAC to najbadziewniejsza bron w gdzie.
a ostatnio jak non-stop z MACiem zasuwalem to takie zajebiste heady mozna czasem zakladac ze to poezja.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2002 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ertai
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

Tak tak wlasnie dzis widzialem twoje hedy byly odlotowe
a glock jest celny jak cholera tylko mu sily brakuje niesadze zebym zdolal z niego zabic krolika

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2002 21:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Talking glock rOx

glocr rOx
mistrz bron ma duzo naboi tylko troche zbyt mala sile
ale jak trafisz gosciowi 4 heady to lezy

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2002 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Ertai
Tak tak wlasnie dzis widzialem twoje hedy byly odlotowe
a glock jest celny jak cholera tylko mu sily brakuje niesadze zebym zdolal z niego zabic krolika

dzisiaj to ja nawet nie moglem sie spokojnie poruszac. ale jak bede mial normalny ping to cie zmiardze 1 vs. 1

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2002 22:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ViV
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
dzisiaj to ja nawet nie moglem sie spokojnie poruszac. ale jak bede mial normalny ping to cie zmiardze 1 vs. 1


Adax podobno jestes taki cienki ze poezja ))))) Z czego ty heady umiesz robic ? /))) Z plasteliny ??? ;0


Pozdro

__________________
Warhead

i wszystko jasne .... czasami ciemne ... a czasami z korzonkami .... a |||Szkrable||| to moja pasja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 07:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ViV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ViV Znajdź więcej post'ów przez  ViV Dodaj ViV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ViV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

Re: glock rOx

quote:
Napisane oryginalnie przez !ZaiX!
glocr rOx
mistrz bron ma duzo naboi tylko troche zbyt mala sile
ale jak trafisz gosciowi 4 heady to lezy


4 heady ? Wystarczy ze wezmnie sie bursta strzeli w klatke i ponownie w klatke to koles lezy. Szkoda ze w 1.4 nie bedzie dual desert

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 08:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

Glock18 spox bron tylko ze powinni ja zrobic bardziej realistycznie do tak naprawde nie miesci sie do mniej 20 naboi a po 2 to glock bron XXI wieku jest najberdziej popularnym pistoletem w jednostkach antyterrorystycznych...i powinni mu poprawic sile ognia bo troche trzeba sie namachac by zabic kogos nie headem...

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 09:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Jeżeli dobrze słyszałem to jest to także popularna broń wśród TERRORów bo jest wykonana z materiałów nie wykrywalnych przez bramki (np. na lotniskach)

A poza tym w rzeczywistości pistolety mają większą władzę, bo itak na bliską odległość są b. poważnym zagrożeniem

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 10:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BoHeN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ViV


Adax podobno jestes taki cienki ze poezja ))))) Z czego ty heady umiesz robic ? /))) Z plasteliny ??? ;0


Pozdro



he he he chyba kazdy o tym wie

__________________
DoN'T Sap ALL !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 10:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BoHeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BoHeN Znajdź więcej post'ów przez  BoHeN Dodaj BoHeN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BoHeN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez Al Fitto
Jeżeli dobrze słyszałem to jest to także popularna broń wśród TERRORów bo jest wykonana z materiałów nie wykrywalnych przez bramki (np. na lotniskach) [...]


Tylko, żeby tego nikt nie wykorzystał przeciwko komuś, np. w szkole , chociaż... Pozdrawiam.

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 10:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez ViV


Adax podobno jestes taki cienki ze poezja ))))) Z czego ty heady umiesz robic ? /))) Z plasteliny ??? ;0


eeeeeeeeeeeeeeeeeee...z plasteliny nie.
Nie mam talentu artystycznego.
A czy jestem cienki hmmmmm ... mozna to roznie okreslac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Siwy
bla bla bla :D



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

Ja nee moge zadnej broni nie powinno likwidowac w CS , dla mnie to glock rzadzi - jesli sie z niego nauczysz grac piekne heady lecą

GLOCK ZOSTAJE !

__________________
Don't worry be happy

| :: 1642170 :: | GG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Siwy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Siwy Znajdź więcej post'ów przez  Siwy Dodaj Siwy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Siwy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Siwy powiedzial i tak byc musi..... nie ma wogole co protestowac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 17:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Kadzy kurna gada ze rzadzi a jak przyjdzie co do czego to nie ma to nie nikt nie gra z glockiem.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 18:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A ja i tak zawsze kupuje usp i co? A z glockiem gram abrdzo zadko, ale nie sadze, aby go trzeba bylo zmienic od razu!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 20:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

Glock jest fajny . Taka cooltowa broń . Jak się nie ma pieniążków... . Czym byłby CS bez glocka... To jak telewizor bez pilota . Pozdrawiam.

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
A ja i tak zawsze kupuje usp i co? A z glockiem gram abrdzo zadko, ale nie sadze, aby go trzeba bylo zmienic od razu!
No ja tez. ale nie wypowiadam sie ze GLOCK rzadi tylko dlatego aby napisac. GLOCK jest do dupy wedlug mnie , ale jest podstawowa bronia T i bez tej broni T beda bezbronni i nie warto tego zmieniac.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 20:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

jesli chodzi o mnie to nie napisalem, ze glock rzadzi, tylko, ze nie uwazam go za badziewie i tyle... A wogole to jest ogolnodostepny board i niech kazdy pisze co uwaza za sluszne(?)
Wolnosc slowa przede wszystkim....!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 21:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
[...] A wogole to jest ogolnodostepny board i niech kazdy pisze co uwaza za sluszne(?)
Wolnosc slowa przede wszystkim....!



Amen.
Niech Bóg Cię błogosławi .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
jesli chodzi o mnie to nie napisalem, ze glock rzadzi, tylko, ze nie uwazam go za badziewie i tyle... A wogole to jest ogolnodostepny board i niech kazdy pisze co uwaza za sluszne(?)
Wolnosc slowa przede wszystkim....!


zgadzam sie z toba
tylko ze wszyscy pisza (nie mowie ze ty) GLOCK RULES.
a potem jak graja to zapewne ani razu nie pobiegna grac z glockiem tylko qpia USP albo DE

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

BoHeN powiedz mi...

1) Ile grasz w cs'a?
2) Umiesz jako tako walić z glocka?

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Al Fitto
Great Judge



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Kraków

Ej ludzie ja zmieniam zdanie na temat GLOCKA i tego podstawowego guna u CT bo ostatnio 5 kolesi tak w 2 turach rozwaliłem ..............................NO COMENDS

__________________

"...Today is just another day closer to real freedom"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 13:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Al Fitto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Al Fitto Znajdź więcej post'ów przez  Al Fitto Dodaj Al Fitto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Al Fitto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$hizO
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Wrocław

Ja na przyklad lubie gloka, racja kupuje czesciej usp, bo wole po fragowac tak jak inni . Ale jak sa lamki na serwie to wole pocwiczyc bursta, hedy wchodza nieziemsko zwlacza jak sie skacze jak zaba

Popieram zadna giwera nie powinna byc usunieta!

__________________
Mozna wybaczyc, ale nie zapomniec! ;DD



GG: 1201520

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 14:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $hizO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do $hizO Znajdź więcej post'ów przez  $hizO Dodaj $hizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $hizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

HEh widac zescie nieobyci glock roxuje jest dobry pod kazdym wzgledem a burst mode to poprostu zamiata ! ja lubie ta bron moze dlatego ze daja zadarmo i przyznam sie nawet potrafie z glocka strzelac zreszta zauwazcie ze jak dostaniesz w helm to ci podskakuje leb jak powtorzysz strzaly to koles nawet niebedzie mogl cie przycelowac takiej trzesiawki dostanie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 17:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

Tak się zastanawiam, czy by nie ułożyć jakiejś piosenki o Glocku . A może by nakręcić film dokumentalny? A może postawić pomnik? .
Co tu wiele mówić, glock musi zostać .

Ps.

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:04.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions