Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > KTORa bron lepsza
ktora bron lepsza
You do not have permission to vote on this poll.
M4A1 42 55.26%
AK-47/kalach 34 44.74%
W sumie: 76 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
zdz1chu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Moskwa :)

Post KTORa bron lepsza

chcialbym ze byscie sie wypowiedzili ktora bron lepsza ak-47 /kalach czy M4A1 colt commando. ja mysle ze lepszy jest m4a1. czekam na wasze opinie

__________________
Tam gdzie jest człowiek jest problem - nie ma ludzi, nie ma problemów :kijem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 11:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil zdz1chu Znajdź więcej post'ów przez  zdz1chu Dodaj zdz1chu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać zdz1chu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

Topic z uzyty ale niech bedzie

w 1.4 AK rzadzi

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 12:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

m4a1

m4a1 od zawsze bylo dla mnie lepsze;
niestety w 1.4 nie umiem jeszcze strzelac ani z jednego ani z drugiego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 12:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

Re: m4a1

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]takjakby
m4a1 od zawsze bylo dla mnie lepsze;
niestety w 1.4 nie umiem jeszcze strzelac ani z jednego ani z drugiego




to tak jak ja Ale w 1.3 Colt comado byl duuuzo lepszy....

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 12:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KosiMazaki
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jelenia Gora - Dolny Slask

Kalach kalach i jeszcze raz kalach poprostu jakosc za rozsadna cene

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KosiMazaki Znajdź więcej post'ów przez  KosiMazaki Dodaj KosiMazaki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KosiMazaki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

też jakoś ak-47 lepiej sie spiuje w 1.4 ale zagłosowałem na m4a1.....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez KosiMazaki
Kalach kalach i jeszcze raz kalach poprostu jakosc za rozsadna cene



To tak jak DOSIA... (80% pań z Gdańska nie widzi różnicy...)

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 12:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

W 1.4 m4 z tłumikiem + dobry cel r0xują.
Kalach jak kałach jest silniejszy niż m4 ale wolniej strzela.

Ja wole kałacha

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

tak ogolnie to wole m4a1... ale czasami w niektorych miejscach wole podniesc kalacha gdyz wydaje mi sie ze ejst on lepszy na krotkie dystanse. ale m4a1+kucniecie+tlumik w 1.4 ma naprawde dobra celnosc.... ale z drugiej strony kalach mniej kosztuje.

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 14:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: m4a1

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]takjakby
m4a1 od zawsze bylo dla mnie lepsze;
niestety w 1.4 nie umiem jeszcze strzelac ani z jednego ani z drugiego


bo nigdy nie umiales strzelac a tak wogle to ja wole nóż ostatnio lepej z niego zabijam niz z kalacha

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SlizG.Hucker]
jusz nie slizg :((



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Smietnik :)

ja glosuje na kalacha jest 100 razy lepszy od m4a1 jak dlamnie a w cs 1.4 jeszcze lepiej sie z niego napiera i hedziki latwiej wchodzia

__________________

GG 2637902

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SlizG.Hucker] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SlizG.Hucker] Znajdź więcej post'ów przez  [SlizG.Hucker] Dodaj [SlizG.Hucker] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SlizG.Hucker] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Kalach r0x demage maxymalny celnosc kucajac sie poprawila ale za to posula przy strafowaniu czego bardzo zaluje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zdz1chu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Moskwa :)

KALACH

JAk teraz zaczolem grac w cs 1.4 bardziej mi sie podoba kalach.

__________________
Tam gdzie jest człowiek jest problem - nie ma ludzi, nie ma problemów :kijem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 09:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil zdz1chu Znajdź więcej post'ów przez  zdz1chu Dodaj zdz1chu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać zdz1chu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Jeszcze nie gralem w 1.4 ale wydaje mi sie ze M4 jest lepszy, przynajmniej jesli krytejum jest jakosc. Tak pozatym lubie obie giwery.

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy



To tak jak DOSIA... (80% pań z Gdańska nie widzi różnicy...)



Nie nie (90% ludzi woli wieksza pasete bez pudelka za ta sama cene) celnosc m4 rzadzi... sila kalacha wymiata

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

teraz to mp5 da best

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 15:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

Z karabinqw to z całą pewnością najlepshy jest m4a1+tłumik, ponieważ, czy chcesz czy nie chesz, to i tak heda walniesz...
A tak wogule to najlepshy jest xm i nie ma mocnych

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Zalezy od mapki

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 18:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mierzej
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Jak dla mnie rzadi m4, ale BEZ TLUMIKA. Z tlumikiem nie ma rzadnej poprawy celnosci, a obrazenia takie, że muchy bys nie zabil. Na odleglosc to aktualnie rzadza pistolety. Wydaje mi sie, że 1.3 m4+tłumik był duuuużo lepszy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 18:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mierzej Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mierzej Znajdź więcej post'ów przez  Mierzej Dodaj Mierzej do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mierzej prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gizmo14
Mr S*****son



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N3o
teraz to mp5 da best

popieram tego pana mp5 rządzi na krótki dystanse jest ponad przeciętnoście a cena mówi sama za siebie
aaa...i jeszcze jest lekka co daje większą i szybszą swobodę ruchu
mp5 jest uniwersalna!!!

__________________
Jak człowiek mówi do Boga-to modlitwa.Jak Bóg do człowieka-to schizofremia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2002 02:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gizmo14 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gizmo14 Znajdź więcej post'ów przez  gizmo14 Dodaj gizmo14 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gizmo14 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

hmm... mi bez roznicy, jezeli jeste w CT biore AK (jezeli znajde) i na odwrot

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2002 11:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

quote:
Napisane oryginalnie przez scorpion.kt
hmm... mi bez roznicy, jezeli jeste w CT biore AK (jezeli znajde) i na odwrot


W pelni popieram!

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2002 12:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Hammer
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Opole

Hmmm trudny wybor, ale powiem Wam, zebyscie zwrocili baczna uwage na bronie do "rashow" czyli np. p90. Tak zwana "kosiarka" jest teraz jeszcze lepsza i nie trzeba umiejetnosci Vipera by ja obslugiwac Polecam ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2002 12:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Hammer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Hammer Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Hammer Dodaj [FPP]Hammer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Hammer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

W 1.4 mp5 jest dużo lepsza (takie heady się zakłada, że to poezja)

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2002 01:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]RapTuS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Gdynia

heh

cena nie jest tu az takim waznym wyznacznikiem.. jak mam kase to mam tyle ze moglbym kupic sobie ak lub beda w ct - m4... dla mnie rzadzi AK... wystarczy tylko zobaczyc jak ta bron miazdzy. 2 strzaly wystarcza zeby zdjac przeciwnika. w m4 tak sie raczej nie da. chcociaz samo strzelanie w porownaniu z 1.3 sie zmienilo... tombstone nie wjezdza juz do trupiarni i nie jedzie 6 kolesi na 1 magazynku

__________________
:::M.e.m.b.e.r...o.f...[P12]:::
::.L.e.Z.e.C...B.y.l.o.!.::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2002 13:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]RapTuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]RapTuS Znajdź więcej post'ów przez  [P12]RapTuS Dodaj [P12]RapTuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]RapTuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

Jak tam Raptus
Dlamnie tesh AK wymiata

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2002 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Talking Neme`s pierdziele SUX :D

Najlepsza bron to "Pierdziele Nemesisa" !! Normalnie wszystko niszczy do odleglosci 5km. Tylko uwaga mozna ja tylko kupic jezeli go nakarmicie orzeszkami i podobno w CS:CZ beda maski gazowe, ale mam nadzieje ze Neme postara sie zniszczyc tez i ta przeszkode. Go Neme Go

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 11:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Neme`s pierdziele SUX :D

O ty lamko

Gralem dzis ze scorpem na mapce aimtrain, moze ktos zna. Toralnie wymiata. Jeden wielki kwadrat z jednej strony T z drugiej CT, nie da sie przejsc na druga strone bo sie 'spalisz'. Rzecz jasne chodzi tu o cel. U ct leza full m4 a u T Ak. No i coz, ehmm jak by to poweidziec scop 10 - neme 0. 10 Hsow z rzedu z M4 ! o qrde az nie chcialem wierzyc Zmiana stron mam m4 i od razuuu lepiej. Zawsze bylem przekonany do AK ale tera to M4 jest dla mnie boski, no i scopek ktory tak wymiata

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mierzej
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Dokladnie, ale BEZ tlumika. Tlumik wcale nie zwieksza celnosci tylko obniza obrazenia. Malo kto z tlumikiem head'a zaklada...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mierzej Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mierzej Znajdź więcej post'ów przez  Mierzej Dodaj Mierzej do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mierzej prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

quote:
Napisane oryginalnie przez Mierzej
Dokladnie, ale BEZ tlumika. Tlumik wcale nie zwieksza celnosci tylko obniza obrazenia. Malo kto z tlumikiem head'a zaklada...


no nie wiem czy malo kto heady z tlumikiem robi...
roznie to bywa , ale i sie zdaje ze wiecej glowek wchodzi z tlumikiem

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2002 17:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:41.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions