Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Installed and Enebled.....
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Runos
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Installed and Enebled.....

"Installed and Enabled in order to join ths server. An update game patch can be."
Taki o to komunikat mi pisze kiedy proboje sie podlaczyc do servera:/ Niestety nie moge sie podloczyc i prosze o pomoc. Gram w urt od kilku dni wiec mam takie problemy....

Thx za pomoc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2004 18:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

przy instalacji pr. 1.32 musisz zainstalowac takze punkbustera. po zainstalowaniu wpisujesz w konsoli /pb_cl_enable a potem /pb_webupdate czekasz az pb sie zupdatuje i wbijasz na server

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2004 19:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez GruBk4
przy instalacji pr. 1.32 musisz zainstalowac takze punkbustera. po zainstalowaniu wpisujesz w konsoli /pb_cl_enable a potem /pb_webupdate czekasz az pb sie zupdatuje i wbijasz na server


dokładnie

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-04-2004 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Runos
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dobra z tym problemem sobie juz jakos poradzilem

Ale teraz mam inny::
"Server Disconnect- You have kicked via Punk Buster [for 0 min] PB GUID AUTH- Unkn"

"Cl_GetServerComannd a reliable command was cycled out"

Takie dwa bledy wyskakuja mi dosyc czesto i tez nie wiem o co biega

Edytowane przez dnia 03-04-2004 o godz. 09:38

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2004 08:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Hlajnówka

omg

quote:
Napisane oryginalnie przez Sh4tter
dokładnie

specjalnie tylko jeden wyraz napisales aby nabic posta ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2004 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor Znajdź więcej post'ów przez  thor Dodaj thor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

"Server Disconnect- You have kicked via Punk Buster [for 0 min] PB GUID AUTH- Unkn"
to wyskakuje dlatego ze nie masz oryginalnego q3, wiec pozostaje ci tylko kupic oryginalnego q3 nie wiem gdzie albo czekac pół roku na wersje pod ET

"Cl_GetServerComannd a reliable command was cycled out"
a to zazwyczaj wyskakuje bez powodu albo jak admin sie czyms bawi wystarczy wpisac w konsoli /reconnect i wracasz na server

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2004 11:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klakiers
r3surrection.net



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Tychy

re

quote:
Napisane oryginalnie przez GruBk4
"Server Disconnect- You have kicked via Punk Buster [for 0 min] PB GUID AUTH- Unkn"
to wyskakuje dlatego ze nie masz oryginalnego q3, wiec pozostaje ci tylko kupic oryginalnego q3 nie wiem gdzie albo czekac pół roku na wersje pod ET


Wystarczy orginalny cdkey.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-04-2004 11:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Klakiers Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Klakiers Znajdź więcej post'ów przez  Klakiers Dodaj Klakiers do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Klakiers prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

Re: re

quote:
Napisane oryginalnie przez Klakiers
Wystarczy orginalny cdkey.

PS. nikt z Urbanterrowców nie ma orginalnego CD keya (drugiego) bo juz było paru takich co szukało (nadal szuka). Trzeba wyłożyć te pare złoty albo czekać na UTETa jak to juz grubka powiedział

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-04-2004 17:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: re

quote:
Napisane oryginalnie przez Sh4tter
PS. nikt z Urbanterrowców nie ma orginalnego CD keya (drugiego)

Ja miałem ale już komuś dałem

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: re

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
Ja miałem ale już komuś dałem


Ja mam ale nie dam
Z prostej przyczyny ... musialem kupic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2004 21:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:47.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions