Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Half-Life > Day od Defeat > Popularnosc DoD !
Czy DoD ma szanse rywalizowac z CS o popularność?
You do not have permission to vote on this poll.
Tak 17 58.62%
Nie 12 41.38%
W sumie: 29 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Exclamation Popularnosc DoD !

Mi teraz popularnosc DoD przypomina popularnosc CS!
I teraz tak samo jak kiedys CS jest gra dla "elity".
I to jest fajne! Dzisiaj gralem z 3h i nie uslyszalem zadnego przeklenstwa, ani zadnego lamerstwa. Wszystko bylo ladnie piekne, az chce sie grac!

P.S. Nie krytykujcie topica. =) Chcialem cos zapodac bo nuda.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2002 16:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

niee, nie przebije CSa, za nic
vikeor masz swojego boarda
wg mnie nic CSa narazie nie jset w stanie przebic..

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2002 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N3o
niee, nie przebije CSa, za nic
vikeor masz swojego boarda
wg mnie nic CSa narazie nie jset w stanie przebic..



Uważam że DoD miał szanse ale za czasów wersji 1.2 . Zresztą za czasów właśnie tejże wersji grało najwiecej CS'owców w DoD'a. Gra ta miała ogromnego game play'a i była bardzo dynamiczna. Lecz gdy kilka dni temu sciągnołe 2.0 to sie naprawde przestraszyłem (Nie chce tu nikogo obrazić...) ale w mojej opini gra posiada względem mojej ukochanej wersji (1.2) wiecej -'ów niż +'ów. Prawda, można powiedzieć teraz gra jest bardziej realistyczna i bardziej odwzorowana na realiach 2WW. Lecz tak naprawde utraciła to co było w niej najlepshe czyli dynamika i mageplay . Poza tym to gdzie sie podziały moje ukochane mapy ?!?. Omaha, hill, snowtown, farmascila ?!? To były debesciarskie mapy co z nimi ?!?. Ble, nie podobają mnie sie te wszystkie zmiany, naprawde nie podobaj . A tak co do lamerstwa i wyzwisk to żeczywiście nie ma tego na serverch w odróżnieniu od takiego CS'a. Ale to może dlatego że nawet jeśli pop tej gry rośnie to nie wśród takich lamków, i dobrze. A tak wracając do tego gameplay'a to dużo wiekszy (w mojej opini) jest w takim Wolfie gdzie jest dużo mniejsza realistyka. I dobrze. Z czego wniosek że duża realistyka =/= duży gameplay.

Neo, jest... RtCW !!!

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2002 18:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: Popularnosc DoD !

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
Mi teraz popularnosc DoD przypomina popularnosc CS!

Ta, napewno... LOL!
quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
I teraz tak samo jak kiedys CS jest gra dla "elity".
I to jest fajne! Dzisiaj gralem z 3h i nie uslyszalem zadnego przeklenstwa, ani zadnego lamerstwa.


To miałeś wielkie szczęście...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2002 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

Re: Re: Popularnosc DoD !

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall

Ta, napewno... LOL!

Chodzilo mi o poczatki CS'a w POLSCE!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2002 18:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Ja uwazam , ze DOD ma szanse zdobyc ogromna popularnosc . Coraz wiecej graczy ze znuzeniem patrzy na CSa . DOD wnosiy powiew swiezosci i orginalnosci !

To wszystko do czasu wyjscia CS 1.4 , bo tak naprawde dopiero wtedy sie rozstrzygnie !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2002 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif


To wszystko do czasu wyjscia CS 1.4 , bo tak naprawde dopiero wtedy sie rozstrzygnie !



Cieciesh 1.4 bedzie żałosne... Oni chyba starają sie zrobić gre gdzie jednostka nic nie znaczy... A taki pomysł śmierdzi... Zresztą w DoDzie jest to samo... Nie liczą sie jednostki tylko tim, a jak w timie masz samych głąbów to zmień serv

btw. To mój 3setny post

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2002 19:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]esede
kapitan rezerwy SPECNAZU



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: jedno A po dwoch W

a wedlug mnei 2.0 jest o wiele lepsze niz 1.2
i to fakt ze liczy sie gameplay (albo sie zgracie albo zginiecie)
nikt w pojedynke nie wygral II Swiatowej...
a poza tym mapy sa lepsze... obie mapy z Normandi sa super a Cean2 z bombami jest super

sadze ze DoD ma szanse ale dopiero jak wejdzie 1.4 gdyz wtedy CS tez bedzie mial antybh i wtedy szybkosc lekko spadnie i wyrowna sie z DODem

ja tez sie nie spotkalem z chamstwem pewnie dlatego ze nei gram na polskich serwerach...

__________________
__________________________
W slowniku rozwiazan taktycznych nie ma slowa KAPITULACJA
__________________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2002 19:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]esede Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]esede Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]esede Dodaj [SPECNAZ]esede do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]esede prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]esede


ja tez sie nie spotkalem z chamstwem pewnie dlatego ze nei gram na polskich serwerach...



Ta... Ja gram na Brytyjskich przez Gamespy Arcade.

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2002 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

Generalnie to czas DoD'a jeszcze nie nadszedl. Przypomnijmy sobie poczatki CS'a. Pierwszy "bum" tej gry zaczal sie ok. 1,5 roku temu. Zaczelo grac w niego duzo osob i gra byla na poziomie bo nie byla jeszcze dostepna na krazku. Drugi "bum" to wlasnie wydanie na plytce. Z tym, ze to zmienilo CS'a zdecydowanie na wielki "-". Patrzac wiec z perwspektywy rozwoju CS'a to czas DoD'a dopiero nadejdzie. Warunkiem musi byc dynamiczny rozwoj moda i innowacyjnosc w kolejnych wersjach. Dopomoc moze jeszcze totalne zalamanie kultury w CS'ie i znudzenie ta gra oraz rozwoj polskiej sceny poprzez zakladanie klanow, nowe sajty, serwisy, moze nawet jakas liga. Wowczas jestem pewnien ze DoD pojdzie w gore.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2002 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Talking

Mnie juz sie ta gra podoba...
Fajnie sie gra nie znajqc map, nie wiedzqc skqd strzela wrog, a nawet nie wiedzqc jak on dokladnie wyglqda. Heh czulem sie jak za dawnych czasow kiedy zaczynalem przygode z CSe,. Szkoda tylko, ze lagi na serwerach uniemozliwiajq czesto gre. No i na jednej z mapek jest chyba blqd dosc powazny, bo co 3 runde na respawnie pojawialem sie na niebie i nic sie nie dalo zrobic . No i najgorsze jest to, ze nie da sie postrzelic swoich. Traci troche na realizmie.

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

Narazie to dobrze że FF jest off, bo nie sądzę żeby połowa Teamu doszła do linii frontu w całości (mam na mysli zwłaszcza Granaty wspóltowarzyszy)

Niektórzy nie potrafią znaleźć komendy "fire in the hole"/"Ahtung werfe granate"

A grenadier i MG wymiatają , niemieccy oczywiscie

I nareszcie nie widze tyle "zająców" co w CSie skaczących z giwerami jak z nożem.

No i jest jeszcze klimat, mapki są spoko (moze jakies nowe wyjdą), naloty, wybuchy, muza po wygranej rundzie..mozna sobie jeszcze mgłę włączyć...wogóle, ql gierka.

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Siwy
bla bla bla :D



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

Duzo slysze o tym nowym DoD ale nie wiem skad mozna go sciagnac moglby ktos podaj mi jakos stronke lub linka .
Z gory dziekuje

__________________
Don't worry be happy

| :: 1642170 :: | GG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Siwy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Siwy Znajdź więcej post'ów przez  Siwy Dodaj Siwy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Siwy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

ja ciągnąłem z zagranicy, ale na WP juz jest w dziale GRY 11kb/sek na SDI, 138 mega, mozna wytrzymać .

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]esede
a wedlug mnei 2.0 jest o wiele lepsze niz 1.2
i to fakt ze liczy sie gameplay (albo sie zgracie albo zginiecie)
nikt w pojedynke nie wygral II Swiatowej...
a poza tym mapy sa lepsze... obie mapy z Normandi sa super a Cean2 z bombami jest super

sadze ze DoD ma szanse ale dopiero jak wejdzie 1.4 gdyz wtedy CS tez bedzie mial antybh i wtedy szybkosc lekko spadnie i wyrowna sie z DODem

ja tez sie nie spotkalem z chamstwem pewnie dlatego ze nei gram na polskich serwerach...



Teamplay.
E tam teamplay, MG-42 i jedziesz z koxem

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]esede
kapitan rezerwy SPECNAZU



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: jedno A po dwoch W

quote:
Napisane oryginalnie przez =34=


Teamplay.
E tam teamplay, MG-42 i jedziesz z koxem



i co przegrzewa Ci sie lufa i co wtedy eeeeeeeeeeeeee koniec

__________________
__________________________
W slowniku rozwiazan taktycznych nie ma slowa KAPITULACJA
__________________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]esede Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]esede Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]esede Dodaj [SPECNAZ]esede do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]esede prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Siwy
bla bla bla :D



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

No podoba mi ktos jakas stronke lub linka czekam !

__________________
Don't worry be happy

| :: 1642170 :: | GG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Siwy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Siwy Znajdź więcej post'ów przez  Siwy Dodaj Siwy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Siwy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
saboteur
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

DOD 2.0 możesz pobrać stąd http://halflife.pl/mody.php?mod=dod&opcja=download
Podobno mieli go jako pierwsi w Polsce!

__________________
-= Saboteur Girl =-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil saboteur Kliknij tutaj by wysłać e-maila do saboteur Znajdź więcej post'ów przez  saboteur Dodaj saboteur do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać saboteur prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
saboteur
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Jeśli chodzi o serwery DOD-a, to tu jest uaktualniana co godzinę ich lista:
http://halflife.pl/mody.php?mod=dod&opcja=servers

Podobno ma się pojawić niedługo strona dod.halflife.pl

__________________
-= Saboteur Girl =-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 18:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil saboteur Kliknij tutaj by wysłać e-maila do saboteur Znajdź więcej post'ów przez  saboteur Dodaj saboteur do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać saboteur prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]esede
kapitan rezerwy SPECNAZU



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: jedno A po dwoch W

quote:
Napisane oryginalnie przez saboteur
Jeśli chodzi o serwery DOD-a, to tu jest uaktualniana co godzinę ich lista:
http://halflife.pl/mody.php?mod=dod&opcja=servers

Podobno ma się pojawić niedługo strona dod.halflife.pl



ja poczekam moze powstanie dod.fpp.pl

__________________
__________________________
W slowniku rozwiazan taktycznych nie ma slowa KAPITULACJA
__________________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]esede Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]esede Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]esede Dodaj [SPECNAZ]esede do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]esede prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]esede


ja poczekam moze powstanie dod.fpp.pl



No to se chyba poczekash, oj poczekash...

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 19:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Siwy
bla bla bla :D



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

quote:
Napisane oryginalnie przez saboteur
DOD 2.0 możesz pobrać stąd http://halflife.pl/mody.php?mod=dod&opcja=download
Podobno mieli go jako pierwsi w Polsce!


Dzieki wielkie za pomoc i linka od razu do downloadu i za serwery .

__________________
Don't worry be happy

| :: 1642170 :: | GG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2002 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Siwy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Siwy Znajdź więcej post'ów przez  Siwy Dodaj Siwy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Siwy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]esede


ja poczekam moze powstanie dod.fpp.pl



tak naprawde to sa tylko 2 pytania:

kto chce dod.fpp.pl ?
kto bedzie tworzyl dod.fpp.pl ?

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 00:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]kag


tak naprawde to sa tylko 2 pytania:

kto chce dod.fpp.pl ?
kto bedzie tworzyl dod.fpp.pl ?



W sumie to jest to portal graczy dla graczy, wiec nie powinno być z problemów...

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 07:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]esede
kapitan rezerwy SPECNAZU



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: jedno A po dwoch W

w sumie to rzeczywiscie malo jest jeszcze chetnych na doda...
a co do pomocy to nie znam sie zbytnio na www ale jakies artykuly czy cos moglbym napisac...

__________________
__________________________
W slowniku rozwiazan taktycznych nie ma slowa KAPITULACJA
__________________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 09:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]esede Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]esede Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]esede Dodaj [SPECNAZ]esede do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]esede prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]RoL


W sumie to jest to portal graczy dla graczy, wiec nie powinno być z problemów...



wszystko prawda tylko jakos zawsze jest wiecej chetnych do narzekania niz do pisania, takie zycie...

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 11:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]esede
w sumie to rzeczywiscie malo jest jeszcze chetnych na doda...
a co do pomocy to nie znam sie zbytnio na www ale jakies artykuly czy cos moglbym napisac...



to wspaniale, jeszcze jacys chetni?

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 11:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

wyginęli na wojnie

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
wyginęli na wojnie


as I have 4seen - pogadac sobie mozna, fajnie by bylo jakby stronka byla, ale jak juz trzeba cos zrobic to nikogo nie ma

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 16:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]kag


as I have 4seen - pogadac sobie mozna, fajnie by bylo jakby stronka byla, ale jak juz trzeba cos zrobic to nikogo nie ma



Wygląd strony robi zawsze 1 i ta sama osoba, czy poprostu osoba która zajmuje sie daną stroną i trzyma sie pewnych kryteriów podczas tworzenia...

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 16:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:44.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions