Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > Koniec
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

Smile Koniec

HEHE KOŃCZE Z SOFKIEM 2 Z WŁASNYCH PRZYCZYN ALE JEDNĄ PRZYCZYNE WYMIENIE GŁUPIE LUDZIE SĄ WTEJ GIERCE :> NIE BEDE WYMIENIAĆ... KTO CO I JAK... A PO ZATYM SOF2 TO KLĘSKA GRA MAŁO SERWERÓW MAŁO LUDZI I WOGÓLE PADACZKA... IDE TERAZ NA CS :> POZDRAWIAM CZIETRÓW I NEI CZITERÓW DOBRZE GRAJĄCYCH I ŹLE GRAJĄCYCH :> NARAZIE

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2003 22:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

Alelujjaaa!!!!!
I tyle napisze bo obiecałem ograniczać wulgaryzmy ...

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2003 00:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez KuLLa
Alelujjaaa!!!!!
I tyle napisze bo obiecałem ograniczać wulgaryzmy ...


__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2003 00:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SiLcO
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool bleble

e tam klaus glupoty gadasz cs to moim zdaniem gorsza wersja sof2. Nie rozumiem czemu tyle ludzi dusi tego csa jak sof jest o wiele lepsza bardziej dynamiczna ,lepsza graficznie gra itd =] pozdrawiam wszystkich. ps krzyzyk ci na droge klaus

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2003 01:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

Re: bleble

quote:
Napisane oryginalnie przez SiLcO
e tam klaus glupoty gadasz cs to moim zdaniem gorsza wersja sof2. Nie rozumiem czemu tyle ludzi dusi tego csa jak sof jest o wiele lepsza bardziej dynamiczna ,lepsza graficznie gra itd =] pozdrawiam wszystkich. ps krzyzyk ci na droge klaus

DUSZĄ LUDZIE CS'A BO JEST LEPSZY OD SOF2 I MOIM ZDANIEM TYŻ JEST LEPSZY A CO DO KRZYZYKA TO DZIEKI

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2003 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

lol

yeah Cs to smiech na sali chodzą chopki kupą w gaciach no i camperstwo to podstawa HF .. było cool

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2003 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

Re: lol

quote:
Napisane oryginalnie przez -OguR-
yeah Cs to smiech na sali chodzą chopki kupą w gaciach no i camperstwo to podstawa HF .. było cool

PO 1 NIE HF TYLKO CS PO 2. TAM SĄ SERWERY FFA I TEAM PLAY... I SĄ ZASADY ŻE NP. JAK CT ZARASZUJE NA MAPIE DE_ TO ZA TO KICK DOSTANIE NP. :> HEHE I TO SIE W CS MI TO PODOBA.. A SOF2?? ALL FFA NIE MA ŻADNEGO ZGRANIA 0 TEAM PLAY.. TO WSZYTSKO IDE GRAC W CS NARA

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2003 20:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

ALE DO JASNEJ CHOLERY PRZESTAN PISAC DUZYMI LITERAMI!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2003 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

<papa>



BTW. KLAUSIK -> Przejdz na rtcw:et - giera za darmo, kupa serverow, kupa ludkow - pozostaje tylko siepanie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2003 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
<papa>



BTW. KLAUSIK -> Przejdz na rtcw:et - giera za darmo, kupa serverow, kupa ludkow - pozostaje tylko siepanie



NIE PRZEJDE PO 1. ZKOPANA GIERKA... MAŁO SERWERÓW MAŁO LUDKÓW... I WOGÓLE JAKAŚ DENNA TA GRA RTCW... MAM TO I GRAŁEM W NIĄ RAZ TY MÓWISZ ŻE DUŻO SERWERÓW A ILE TYCH SERWÓW JEST ?? 10?? HEH NO WIDZISZ W CS JEST PONAD 500 WIĘC NIE GADAJ MI TU ŻE JETS DUŻO SERWERÓW OK SPADAM NA CS'A CYA
BTW:SRY ZA PISANIE DUŻYMI LITERAMI

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2003 22:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez KLAUSIK
NIE PRZEJDE PO 1. ZKOPANA GIERKA... MAŁO SERWERÓW MAŁO LUDKÓW... I WOGÓLE JAKAŚ DENNA TA GRA RTCW... MAM TO I GRAŁEM W NIĄ RAZ TY MÓWISZ ŻE DUŻO SERWERÓW A ILE TYCH SERWÓW JEST ?? 10?? HEH NO WIDZISZ W CS JEST PONAD 500 WIĘC NIE GADAJ MI TU ŻE JETS DUŻO SERWERÓW OK SPADAM NA CS'A CYA
BTW:SRY ZA PISANIE DUŻYMI LITERAMI



Hm............

LOL

Btw1. rtcw : et jest na rynku od okolo 2 miechow i jest tera obecnie minimum 700 servow

Btw2. Chyba mowimy nie o tym samym rtcw

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2003 22:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

Re: Koniec

quote:
Napisane oryginalnie przez KLAUSIK
HEHE KOŃCZE Z SOFKIEM 2

mialem sie tu nie pokazywac ale poprostu tak sie ciesze ze musialem
klaus: TO CHYBA JEST NAJMADRZEJSZA DECYZJA JAKA PODJELES _W_CALYM_SWOIM_ZYCIU_
ps :
mam nadzieje ze wykasowales SoF2 z dysku

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2003 02:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

Re: Re: Koniec

quote:
Napisane oryginalnie przez ebola
mialem sie tu nie pokazywac ale poprostu tak sie ciesze ze musialem
klaus: TO CHYBA JEST NAJMADRZEJSZA DECYZJA JAKA PODJELES _W_CALYM_SWOIM_ZYCIU_
ps :
mam nadzieje ze wykasowales SoF2 z dysku



idz spać i sie powieś... może jescze wróce na sofq2 i ci rozpi... pare hedów tak jak kiedyś i mówiłeś że to fart ROTFL

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2003 10:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

Re: Re: Re: Koniec

nie klocic sie tu klausik jak konczysz to po jaka cholere piszesz o tym zrob to tak jak ja - po cichu po cholere o tym mowic wszystkim przeciez sie domysla jak nie zauwaza cie na serwerach.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2003 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

Re: Re: Re: Re: Koniec

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Gazdzik
nie klocic sie tu klausik jak konczysz to po jaka cholere piszesz o tym zrob to tak jak ja - po cichu po cholere o tym mowic wszystkim przeciez sie domysla jak nie zauwaza cie na serwerach.

wszyscy by si enie domyslili bo ja gram czasem pod 'fakenickiem' wiec by mysleli ze krąże se gdzieś na sofq2

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2003 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

Re: Re: Re: Re: Re: Koniec

dobra idz grac w cs

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2003 20:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JeY
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja:

Talking Heh

quote:
Napisane oryginalnie przez KLAUSIK
wszyscy by si enie domyslili bo ja gram czasem pod 'fakenickiem' wiec by mysleli ze krąże se gdzieś na sofq2


Klaus ty lolku fakenick i fakeskill tak cie zapamiętają (chiter jeszcze).

__________________
There is no place like home (server)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2003 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JeY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do JeY Znajdź więcej post'ów przez  JeY Dodaj JeY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JeY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

Re: Heh

quote:
Napisane oryginalnie przez JeY
Klaus ty lolku fakenick i fakeskill tak cie zapamiętają (chiter jeszcze).


ekhm?cziter?jaki cziter?co ty gadasz człowieku?lol?

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2003 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
o_O
szszsz



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: kosz ?

quote:
Napisane oryginalnie przez KLAUSIK
NIE PRZEJDE PO 1. ZKOPANA GIERKA... MAŁO SERWERÓW MAŁO LUDKÓW... I WOGÓLE JAKAŚ DENNA TA GRA RTCW... MAM TO I GRAŁEM W NIĄ RAZ TY MÓWISZ ŻE DUŻO SERWERÓW A ILE TYCH SERWÓW JEST ?? 10?? HEH NO WIDZISZ W CS JEST PONAD 500 WIĘC NIE GADAJ MI TU ŻE JETS DUŻO SERWERÓW OK SPADAM NA CS'A CYA
BTW:SRY ZA PISANIE DUŻYMI LITERAMI



rtcw zostalo zabite przez et. wiele entuzjastow, duzo klanow porzucilo rtcw a ono samo w sobie zostalo i jeszcze dyszy, sa cb

a po drugie dla mnie rtcw ma jeden z najlepszych teamplayow ze wszystkich fpp w jakie gralem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2003 00:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil o_O Znajdź więcej post'ów przez  o_O Dodaj o_O do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać o_O prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking

Dla mnie RTCW tak samo jak SoF2 to sa dwie znakomite i kultowe szutery.
RTCW na dusze, SoF2 to dobra siepanina i wszystko ownuj3 - szybka gra, a jak wam brakuje team pleyu to sobie zagrajcie w Americas Army - w tej grze doświadczysz takiego team pleyu ze ci glowa spadnie i sie pogubisz.
Klaus ja naprawde tego nie rozumiem ze przeszles na Cs'a ta gra dla mnie smierdzi (to wylacznie moja opinia).
A jesli chodzi o ET to ten szuter jest jakis dziwny troche nie dojechany i wogole urwal sie z gwiazdki.
Kazdy szuter ma to cos w sobie co nas przyciaga i nie mozemy przestac w nie grac, tobie podoba sie CS i niech tak bedzie nam to i tak zwisa w co ty bedziesz gral, gdzie ty bedziesz gral i kiedy bedziesz gral. Prawda jest taka ze raczej nie jestes zbyt lubiana postacia jak znamy my wszyscy.

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2004 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:00.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions