Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > taka historyjka :P
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Talking taka historyjka :P

ostatnio jak mielismy grac mecz w pucharze clanbase, trzeba bylo sie spotkac na IRCu. deenek mi tak ustawil IRC'a [] ze mi sie wlacza odrazu kanal r3 itd. tak wiec po wejsciu na sever tam spiakis juz nie pamietam jaki, wlaczylo mi sie oknno r3, i ujrzalm klan r3surrection... zdziwiony patrze, i pytam ich skad sa,a oni ze z austrii. No to sie pytam w jaka gre graja, w cs'a . Nie wiedzialem ze jest drugien resurrection
ps. wiem ze temat nie najlepszy, mozecie bluzgac

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cU|kood
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bydzia

[?] czyli promodowy cU-clan Unknown, wiem ze w CS tez taki jest (jak to cs, wszystko zzynaja )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2002 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cU|kood Znajdź więcej post'ów przez  cU|kood Dodaj cU|kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cU|kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gobo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kraków

tak deko nie na temat ale dajciemi namiar serwerow polskich ale najlepszych ...

__________________

G.O.B.O.: Galactic Observation and Bbattle Organism
933743

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 13:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gobo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gobo Znajdź więcej post'ów przez  Gobo Dodaj Gobo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gobo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Gobo
tak deko nie na temat ale dajciemi namiar serwerow polskich ale najlepszych ...


q3.coolnet.pl [217.8.168.234:27960]
snajper.pl:27966 [213.77.1.28:27966]
atmosfera.pl:27965
jeszcze jest Avalanche i e-pub ale nie pamietam IP

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 14:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
veneoth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wink

Guri don't worry
klanow [bia] w chwili zakladania naszego tez bylo z 10 :
- jeden z Action Quake 2
- nastepny z Starcrafta
- jeden tez z UT (ale na szczescie chodzilo o Unreal Tournament)
- Age of Empires
- reszty nie pamietam z jakich gier lub z takich ze pierwszy raz gre widze (heh nawet byl klan bia w jakichs sportach zimowych, nie wiem o co chodzilo, ale chlopaki brali udzial w mistrzostwach jakichs i nawet niezle im szlo)
O wszystkich dowiedzialem sie wpisujac w Google.com "bia clan"
wpisz se r3 lub resurrection clan to sie pewnie zdziwisz hehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-03-2002 16:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Re: taka historyjka :P

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
ostatnio jak mielismy grac mecz w pucharze clanbase, trzeba bylo sie spotkac na IRCu. deenek mi tak ustawil IRC'a [] ze mi sie wlacza odrazu kanal r3 itd. tak wiec po wejsciu na sever tam spiakis juz nie pamietam jaki, wlaczylo mi sie oknno r3, i ujrzalm klan r3surrection... zdziwiony patrze, i pytam ich skad sa,a oni ze z austrii. No to sie pytam w jaka gre graja, w cs'a . Nie wiedzialem ze jest drugien resurrection
ps. wiem ze temat nie najlepszy, mozecie bluzgac


jest tez polski klan urneal tournament o dzwiecznej nazwie resurrection ale prefix jest inny, nie r3

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 01:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

tamci mieli np. r3|leXor
hehe, na poczaq mysleli ze chce im wzaisc kanal irca

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 07:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
tamci mieli np. r3|leXor
hehe, na poczaq mysleli ze chce im wzaisc kanal irca


A my niedawno z sxl'em i ScreeM'em oglądaliśmy TV no i doszedł program Dziennik Televizyjny w skrócie dT ... niezłe śmiechy były ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:20.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions