Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > PunkBuster
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Wojskowy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

Unhappy PunkBuster

SKąd i jak zainstalować najnowszy punkbuster do calla. Mam patcha 1.5, 1.51 NIE UŻYWAM CHEATÓW ani żadnych pliczków dodatkowych. Ale i tak większośc serwerów kończy się wyrzuceniem i coś się drze o punkbuster. Dzięki za pomoc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 12:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wojskowy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wojskowy Znajdź więcej post'ów przez  Wojskowy Dodaj Wojskowy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wojskowy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biskup78
shapshapnahoowapnana



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: SZCZECIN

Najpopularniejsze odpowiedzi na tym forum na tego rodzaju pytanie jest "google prawde ci powiedza" lub "jest taka fajna stronka google". Masz kompa, masz neta, wiec podejrzewam, ze masz rowniez mozg (raczej konieczny do obslugi powyzszych) wiec wysil troche szare komorki, a z pewnoscia sobie poradzisz i bedziesz jeszcze mial z tego satysfakcje, ze sam to zrobiles...
Czy to az takie trudne...?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biskup78 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do biskup78 Znajdź więcej post'ów przez  biskup78 Dodaj biskup78 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biskup78 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wojskowy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

Już ściągałem punkbustera do calla. Ten programik co sam ściaga uaktualnienia. Lae nic z tego dalej krzyczy. I uwierz mi że nie pytam o nic na forum jak wiem gdzie to szukać

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wojskowy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wojskowy Znajdź więcej post'ów przez  Wojskowy Dodaj Wojskowy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wojskowy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

Mój brat ma podobny problem - gdy wchodzi na server PB wywala go gdyż ma global bana na CDKey'a za chitowanie (choć nigdy nie chitował), wyjścia są dwa:
1. Kupujesz nową gre z nowym CDKey'em
2. Grasz na serverach na których wyłączony jest PB

__________________
Postęp technologiczny jest katem czytelnictwa
Nasz rozum zanika pomiędzy kolejnymi wersami cyfr


0110010111STAJEMY10011SIĘ10011100001
111101BEZMYŚLNYMI1011000ISTOTAMI0110

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

No niestety, PB czesto wiecej psooje niz robi dobrego szczegolnie zle skonfigurowany na serverze. Wczesniej nie bylo PB i tez jakis wielkich problemow nie bylo

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2005 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

wlasnie i tak nie wszystko wylapie nie tak jak admin

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 06:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

Ja nie rozumiem problemu PB wystarczy sciągnać z netu poprawnie zainstalować i działa. A z tego co pamietam to taki wątek już był wiele razy na forum.

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 08:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wojskowy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Gajos.pl
Ja nie rozumiem problemu PB wystarczy sciągnać z netu poprawnie zainstalować i działa. A z tego co pamietam to taki wątek już był wiele razy na forum.


Napisałęm przecież że ści ągnąłem uaktualnienie pb i zainstalowałem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 14:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wojskowy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wojskowy Znajdź więcej post'ów przez  Wojskowy Dodaj Wojskowy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wojskowy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
filek16
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: Daleko

Ja sciaglem go ze strony www.evenbalance.com potem plik ten skopiowalem to katalogu z grą i uruchomilem. Jak skonczyl sciaganie wszystko bylo dobrze. Moze to wina serwera, a moze masz pirata??

__________________
Filek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 14:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil filek16 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do filek16 Znajdź więcej post'ów przez  filek16 Dodaj filek16 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać filek16 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jpn
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

Moze teraz troszke przylamie ale do czego sluzy ten PB??? Wszedzie gdzie czytam to PB wydaje sie byc bardzo wazna rzecza do gry przez neta!! Bylbym wdzieczny gdyby mi ktos wytlumaczyl do czego ta opcja sluzy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2005 19:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jpn Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jpn Znajdź więcej post'ów przez  Jpn Dodaj Jpn do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jpn prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wojskowy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jpn
Moze teraz troszke przylamie ale do czego sluzy ten PB??? Wszedzie gdzie czytam to PB wydaje sie byc bardzo wazna rzecza do gry przez neta!! Bylbym wdzieczny gdyby mi ktos wytlumaczyl do czego ta opcja sluzy.

najprościej?? To Antycheater. Ta ja nie czituje a i tak mnie usuwa z serwera ten pb

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2005 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wojskowy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wojskowy Znajdź więcej post'ów przez  Wojskowy Dodaj Wojskowy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wojskowy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:00.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions