Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Gra, która zmieniła wasze życie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
LaGranda
Masta of Dizasta



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznań

Exclamation Gra, która zmieniła wasze życie

Chciałbym się dowiedzieć, co to było i dlaczego tak uważacie. Tylko proszę mi tu nie dawać postów w stylu: „wlof3d”, ale dokładnie uzasadnić, dlaczego?

Jak dla mojej osoby to tą grą był zdecydowanie Quake 3. Pytacie, dlaczego?

Odpowiedz jest prosta, to właśnie przy „gwoździu 3” spędziłem najwięcej czasu i to właśnie on doprowadził do zgonu 4 klawiatur i 5 myszek . Swa przygodę z grami rozpoczynałem, jak większości staruchów od ATARI. Jeszcze pamiętam te wojny C64 kontra Atarowcy, kurde to były czasy . Jednak wtedy królowały takie gry jak Misja, Fred - (LK Avalon), River Raid itd. Q3 było tym, co opętało moją dusze. Praktycznie uzależniłem się od tej gry, tak panowie od tego można się uzależnić. Dlatego postanowiłem niedawno, że kupie sobie psx2 , tak aby uzależnić się na nowo . Ostatnimi czasy jakoś gry na PC mnie nie ciągną, pogram góra 5 minut i ponownie włączam sobie q3 . Oki koniec tych bzdetów teraz wasza kolej.

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaGranda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaGranda Znajdź więcej post'ów przez  LaGranda Dodaj LaGranda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaGranda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

- Quake1 -pierwsza gra w ktora zagralem w internecie

- Diablo1 -chyba najdluzej gralem w ta gre - dla mnie to nie najlepsza gra ale swieta gra

- Quake3 -tu dowiedzialem sie ze istnieje cos takiego jak "scena quake'a"

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 18:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Dla mnie to chyba bedzie chyba Diablo2. W sumie jest wiele gier ktore mi sie podobaja ale to jest ta ktora (jak to to powiedzial LaGranda) zawladnela moja dusza. I nie chodzi tylko o to ze dlug w nia gralem, ale caly czas o niej myslalem (w smie caly czas tak jest) Gdy nie gram w "Diaboła" to caly czas mysle: jak zrobie to, kedy to znajde, jak tam pojde. Poprostu jestem opetany

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 18:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

u mnie tez q3.. pierwsza gra w ktora zagralem w sieci i poznalem ludzi ze sceny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 18:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

QuakeWorld - jedyna gra multiplayer, ktora mnie wciagnela.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 19:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]3Rm4C
the Reaper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: krakow

Talking

Prince of Persia- pierwsza gra komputerowa przy ktorej siedzialem od rana do wieczora za czasow mojego 386

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 20:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]3Rm4C Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]3Rm4C Dodaj [FPP]3Rm4C do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez chimera
QuakeWorld - jedyna gra multiplayer, ktora mnie wciagnela.


podobnie jak kolega... ale to jeszcze za czasow modemu ostatnio dawno w to nie gralem .. jakis roczek temu na ifnormie z kolegami no a teraz to sof a co wczesniej.. hmmm...
gry z serii homm oraz ze stajni ea sports .. no a teraz to glownie fpp

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

manic mainer - na ZX SPectrum wtedy poznalem, co to komp
dune 2 - poznalem mega klimat i pierwsze czitowanie grzebiac w plikach *.pak tak tak dune 2 tez mialo *.pak tyle ze zdeka inaczej zbudowane

quake 2 - przez q2 qpilem sobie modem, zaczalem robic stronki, ogranizowac ligi, wbijac sie na servisy www

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Talking

Dune 2 - pierwsza moja strategia
Mortal Kombat 2 - pierwsza moja "brutalna" gra
Duke Nukem3D - pierwszy mój orginał i zarazem pierwszy FPP (nie jakieś tam Doom czy stary Wolf)
Actua Soccer - drugi mój orginał i pierwsza sportowa gierka
Red Aler - trzeci i ostatni zarazem mój orginał (nie ma to jak StadionX i NET)

__________________

Edytowane przez rcube dnia 15-04-2002 o godz. 21:31

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
astral
księciunio [ownz]



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

Talking

U mnie niesmiertelny Doom, potem zycie nie bylo juz takie kolorowe i piekne. Pierwszy multiplayer gralem wlasnie w Doom`a. Niepowtarzalny klimat.
Diablo 1 - bardzo duzo czasu poswiecilem tej gierce (nabilem 49 level wojem).
Might & Magic 6 - pierwszy RPG w ktory gralem, wciagnal mnie tak ze zawalilem kilka sprawdzianow w szkole. Ja ta gre skonczylem na Pentium 60 (zainteresowani wiedza ze na takim sprzecie to wyciagalo max 10 fps`ow).

__________________
...the spice is vital to space travel. Travel without moving.
Gruszki - zdecydowanie nie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil astral Znajdź więcej post'ów przez  astral Dodaj astral do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]3Rm4C
Prince of Persia- pierwsza gra komputerowa przy ktorej siedzialem od rana do wieczora za czasow mojego 386


No fakt to była moja pierwsza gierka, pamietacie hasło na to żeby czas nie był odliczany (było 60 minut na przejście gierki)
megahit
Ja to grałem nie na jakimś super 386 ale na 286 (386 to był tylko jeden na cały sztab wojskowy a reszta u starego w pracy miała 286)
Prince of Persia 2 była gorsza


A zapomiałem dodać:
Duke Nukem3D to pierwsza w jaką po sieci zagrałem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 21:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]3Rm4C
the Reaper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube

Prince of Persia 2 była gorsza




Fakt, co z tego, ze miala ladniejsza grafe skoro klimacik nie ten sam.Gral ktos moze w Prince 3D ? Osobiscie się zawiodlem, kompletny niewypal pod względem klimatu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]3Rm4C Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]3Rm4C Dodaj [FPP]3Rm4C do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

gralem. ale wole juz grac w saper'a or sth. :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 21:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]3Rm4C
the Reaper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: krakow

Smile

hmm...w ogole ten caly prince, jakis taki ponadczasowy jest nie? Zdarza mi się czasami w to jeszcze pykac (oczywiscie bez specjalnego zachwytu )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 21:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]3Rm4C Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]3Rm4C Dodaj [FPP]3Rm4C do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]3Rm4C
hmm...w ogole ten caly prince, jakis taki ponadczasowy jest nie? Zdarza mi się czasami w to jeszcze pykac (oczywiscie bez specjalnego zachwytu )

Grafika juz nie ta co kiedys - ale sa gierki, w ktore chcialbym zagrac ale wiekszosc z nich chodzi tylko pod dos'em Mam pytanko - wie ktos czy jest emulator dos'a pod winde ? To nie zart - amigowcy maja UAE - a i pod winde przydalby sie emulator starego dos'a

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 22:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

q2 - dlaczego? bo przez 3 jebane lata lazilem po cafejach i lanach zarzynajac w to, zamiast po ludzku isc na pifo czy spotkac sie z ludzmi... z drugiej strony, zeby grac w q2 kupilem modem :o

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

moje zycie zmienila gra na szelkach

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 23:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MLS
Strange one



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Somewhere out there

Prince Of Persia - moja pierwsza gra na moim starym 386 jakies 9 lat temu Dzieki niej zrozumialem, ze co jak co, ale do grania to najlepszy jest pecet

__________________
MLS
/Banner wkrótce wróci /
Scotch me tea who you yeah Bunny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 23:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MLS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MLS Znajdź więcej post'ów przez  MLS Dodaj MLS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MLS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Q2 - dzieki niej i takiemu jednemu ktory mi ja pokazal w ogole gram w gry fpp To byly pierwsze moje doswiadczenia.. pierwsze fragi itp

RTCW - po raz pierwszy klan z prawdziwego zdarzenia, trzeba bylo sie wreszcie komus podporzadkowac i wogole

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 00:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Q2 - dzieki niej i takiemu jednemu ktory mi ja pokazal w ogole gram w gry fpp To byly pierwsze moje doswiadczenia.. pierwsze fragi itp

RTCW - po raz pierwszy klan z prawdziwego zdarzenia, trzeba bylo sie wreszcie komus podporzadkowac i wogole


W sumie to ja tez zaczynalem serie quake od drugiej czesci ale po zobaczeniu jak graja najlepsi w qw .. hmm W rctw tez sie zagrywalem kilka tygodni - na serwerze byrego (bo nie trzeba bylo miec cd-key'a) :O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 03:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Insmac_old
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Q2 - dzieki niej i takiemu jednemu ktory mi ja pokazal w ogole gram w gry fpp To byly pierwsze moje doswiadczenia.. pierwsze fragi itp

RTCW - po raz pierwszy klan z prawdziwego zdarzenia, trzeba bylo sie wreszcie komus podporzadkowac i wogole



Quake 3 - pierwsza, w którą naprawdę solidnie ciąłem po nocach
A z konsolowych: State of Emergency - rzeźnia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 14:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Doom - wszystkie czesci i odmiany - pierwsza gierka, przy ktorej zarywalem noce, pierwszy multiplayer

Quake - cala servia qw,q2,q3 - dzieki nim poznalem ludzi, pierwsze turnieje itp. dzieni niemu jestem na boardzie i w [FPP]

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 14:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]3Rm4C
the Reaper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: krakow

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Insmac


Quake 3 - pierwsza, w którą naprawdę solidnie ciąłem po nocach
A z konsolowych: State of Emergency - rzeźnia



To zagraj w prince of persia - tam masz prawdziwa rzeźnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 14:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]3Rm4C Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]3Rm4C Dodaj [FPP]3Rm4C do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

**** jebana MAc.......**** ****...sory za bluzgi ale nie moge.....prawie godzine pisałem o pieprzonych grach ktore zmienily moje zycie i gdy **** chiałem dać posta wyskoczyło ze za duzo uśmiechiw dałem i **** staraciłem cały tex.....Ja *******e........jesrem załamany....nie bede tego pisał bo to byl cały refera...****.....nawet nie wiecie jaki jestem zły **** mac......A bluzgać dlajej nie bede bo bluzgi i tak juz nie oźwierciedlą moejej złości..... Ide sie pochlastać

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Rozumiem Cię AlieneK i łączę w bólu.
Kiedyś wysmażyłem chyba najdłuższego posta w życiu, tutaj właśnie zresztą, pod wpływem artykułu w gazecie. I szlag go trafił, bo .fpp.pl miało akurat wtedy jakieś kłopoty. To mnie nauczyło, że jesli masz do napisania coś naprawdę obszernego - korzystaj z odpowiedniego oprogramowania i copy/paste.

Co do tematu:
Trudno, żeby gościowi w moim wieku jakaś gra mogła zmienić życie. Raczej jakaś nowa zastawka Ale jeśli chodziłoby o część życia, czy osobowości nazwijmy ją grającymslawkiem to byłby to
DukeNukem 3D - bo przekonał mnie, że strzelanki też mogą być fajnymi grami. Przedtem nie grałem w ogóle w gry, gdzie występowała przemoc i rozlew krwi. Teraz, jak wiesz, większość czasu poświęcam q3a. Ale nie odkryłbym tej gierki bez diuka. Przez jakiś czas nawet komputer witał mnie komunikatem "Come get some..., błd w systemie sygnalizował krzyk spadającego w przepaść diuka, a na porządku dziennym w domu była odzywka what are you waiting for... Christmas?

Był czad...
Do dzisiaj lubię wpaść do tego kina, a potem do dzielnicy czerwonych latarni...

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 15:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Q3 - ta gra naprawde mnie zmienila
zaczalem sie porruszac w innym srodowisku
inazej mysle
robie co innego
Q3 rulzuje

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 15:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Venotom
twardy_chomik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Doom, Mortal Kombat 2 i Super Street Fighter 2 Turbo- to te gry nadały stereotypowosć pojęciu "gracz"- zamknięty w sobie, pasjonat, ktoś znający swoją grę na wylot, często okrutny.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Venotom Znajdź więcej post'ów przez  Venotom Dodaj Venotom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Venotom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Venotom
Doom, Mortal Kombat 2 i Super Street Fighter 2 Turbo- to te gry nadały stereotypowosć pojęciu "gracz"- zamknięty w sobie, pasjonat, ktoś znający swoją grę na wylot, często okrutny.


venotom - nie zaczynaj znowu... plz...
innymi słowy: Co Ty pie*****, stary?

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 16:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quake 3 - przy tej grze potrafilem spedzac po 15 godzin dziennie
gralem, cwiczylem, az osiagnalem bardzo wysoki poziom z ktorego jestem zadowolony (fakt do krga i spolki mi brakuje)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 16:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Venotom
twardy_chomik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Nie rozumiem takiej reakcji. Wypowiedziałem się na temat.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2002 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Venotom Znajdź więcej post'ów przez  Venotom Dodaj Venotom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Venotom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:17.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions