Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > A może tak od początku?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Jaca
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Morąg

A może tak od początku?

Jestem nowym forumowiczem i zarazem świerzym graczem DF BDH, wiem, że tu są sami wyjadacze i podpowiedzi czysto techniczne są tu raczej nie na miejscu. Pomyszkowałem tu po tym forum i niczego podobnego nie znalazłem, a przydałoby się szczerze pisząc! Przyznam się, że sporo pracy mnie kosztowało zanim mogłem zagrać, przy pomocy kilku znajomych, a raczej zmuszonych do wytłumaczenia co i jak! Gdyby na tym forum było coś takiego, napewno niektórzy by zaznali więcej spokoju na gg Postarajcie się może o wprowadzenie takiego tematu o tym co i jak obowiązuje, a nawet jakie są zasady, czy nawet o co chodzi w tej grze oraz kto wygrywa, a kto przegrywa i dlaczego... Jak widać nasuwa się parę pytań, tylko jakoś na tym forum nikt nie poruszył, a napewno było by o czym pisać, nie tylko o cziterach itp. Gdyby tak się stało, zapewne więcej by doszło graczy, przynajmniej tych co jak nie potrafią rozwiązać technicznych problemów po których zaraz się zniechęcają. Pozdrawiam wszystkich! Oczywiście będę czekał na tłumaczenie od samego początku

__________________
Temida...ślepa sprawiedliwość...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 00:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jaca Znajdź więcej post'ów przez  Jaca Dodaj Jaca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

zapisz się do klanu, a tam już napewno pójdzie Ci jak po sznurku
a tak na poważnie, to oprócz tego forum funkcjonuje jeszcze parę klanowych więc jeśli tu nikt nie udzieli Ci pomocy, napewno każdy z klanów postara się odpowiedzieć na wszelkie pytania i watpliwości związane z grą- taką mam nadzieję

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 06:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sileo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: A może tak od początku?

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaca
Oczywiście będę czekał na tłumaczenie od samego początku


Ciezko tak tlumaczyc. Musisz zadawac konkretne pytania. Wiekszosc rzeczy, ktora dla mnie jest oczywista dla Ciebie moze byc czarna magia. To jak z robieniem prawa jazdy. Instruktor na pierwszej jezdzie mowi "to jest kierownica, to jest pedal gazu, to sprzegla a to hamulca". Dla mnie jest to oczywiste i jakbym mial kogos uczyc jezdzic to zapewne pominalbym ten tekst

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 09:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: A może tak od początku?

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaca
Jestem nowym forumowiczem i zarazem świerzym graczem DF BDH, wiem, że tu są sami wyjadacze i podpowiedzi czysto techniczne są tu raczej nie na miejscu.(...). Gdyby tak się stało, zapewne więcej by doszło graczy, przynajmniej tych co jak nie potrafią rozwiązać technicznych problemów po których zaraz się zniechęcają. Pozdrawiam wszystkich! Oczywiście będę czekał na tłumaczenie od samego początku

Cóż problemy "techniczne" wszelakiej maści i to pikuś w porównaniu z cheaterami, lagerami i innej maści odmieńcami
Nie chcę uprawiać nieuczciwej konkurencji ale w America's Army jest sierżant od szkolenia podstawowego i jak je już przebrniesz sama gra online wyda Ci się nudna
DF:BHD to zupełnie inna para kaloszy, to gra dla komandziochy, a komandziocha nie pęka
P.S.
a odpaliłeś wogóle tą grę

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 10:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: A może tak od początku?

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Cóż problemy "techniczne" wszelakiej maści i to pikuś w porównaniu z cheaterami, lagerami i innej maści odmieńcami
Nie chcę uprawiać nieuczciwej konkurencji ale w America's Army jest sierżant od szkolenia podstawowego i jak je już przebrniesz sama gra online wyda Ci się nudna
DF:BHD to zupełnie inna para kaloszy, to gra dla komandziochy, a komandziocha nie pęka
P.S.
a odpaliłeś wogóle tą grę



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 10:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Re: A może tak od początku?

quote:
Napisane oryginalnie przez sileo
Ciezko tak tlumaczyc. Musisz zadawac konkretne pytania. Wiekszosc rzeczy, ktora dla mnie jest oczywista dla Ciebie moze byc czarna magia. To jak z robieniem prawa jazdy. Instruktor na pierwszej jezdzie mowi "to jest kierownica, to jest pedal gazu, to sprzegla a to hamulca". Dla mnie jest to oczywiste i jakbym mial kogos uczyc jezdzic to zapewne pominalbym ten tekst

Dlatego powinniśmy umówić się z kolegą Jaca na MOST np. na EoD, staniemy z nim w hangarze i powiemy , załaduj CAR'a i uważaj bo zaraz będą wbiegali albo jeszcze lepiej pokażemu mu ferwor walki z pokładu BH
P.S.
Ban w całym zakresie IP południowej polski murowany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 10:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

klan *SAS* poszukuje medyka http://sas.bhd.pl/squad.htm, więc możemy kolegę wyszkolić na medyka od podstaw, a paru sierżantów to się chyba u Nas znajdzie
P.S.
W cv napisz, że nic nie potrafisz( jeśli chodzi o grę) ale chciałbyś zostać medykiem, a najlepiej psychoterapeutą. Możesz powołać się na mnie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 10:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Trzeba dodać że medyk w SAS ma w apteczce przeróżne specyfiki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 11:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
klan *SAS* poszukuje medyka http://sas.bhd.pl/squad.htm, więc możemy kolegę wyszkolić na medyka od podstaw, a paru sierżantów to się chyba u Nas znajdzie
P.S.
W cv napisz, że nic nie potrafisz( jeśli chodzi o grę) ale chciałbyś zostać medykiem, a najlepiej psychoterapeutą. Możesz powołać się na mnie.



Oraz dopisz że wzorem dawnych znachorów potrafisz sam tworzyć przeróżne lecznicze specyfiki np z ziemniaków lub z żyta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 11:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Oraz dopisz że wzorem dawnych znachorów potrafisz sam tworzyć przeróżne lecznicze specyfiki np z ziemniaków lub z żyta

e to w szkoleniu podsatwowym, następne obejmują ryż, kukurydzę, agawę i militarne puszki z sokiem anansowym z dużą ilością lodu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 11:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: A może tak od początku?

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaca
(...) Oczywiście będę czekał na tłumaczenie od samego początku

no więc tak, wyjmujesz orginał z pudełka
żartowałem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 11:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rodrigez
kreutzritter



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Sztum

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
...chciałbyś zostać medykiem, a najlepiej psychoterapeutą. Możesz powołać się na mnie.

__________________
"...kto mieczem wojuje, od pochwy ginie..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 12:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rodrigez Znajdź więcej post'ów przez  rodrigez Dodaj rodrigez do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rodrigez prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaca
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Morąg

hehe...z medykamentów to Ja znam dobrze oraz jak się posługiwać spirytusem i to mi najlepiej wychodzi, oczywiście nikomu nie podaje tego specyfiku, bo to trujące, więc sam je utylizuję A wracając do samej gry i jej klimatów to oczywiście miałem już okazję kilka razy zagrać na Moście, z uwagi na swój wiek nie biegam jak inni szukając przeciwnika lub on mnie! Raczej wolę spokojniejszą, nie lubianą profesję snipera, bo on se tylko leży z giwerką i krzyżykiem żegnam szybko poruszających się przeciwników!
Ale chodziło mi o coś takiego jak wstępna porada co trzeba zrobić aby wogóle zagrać, zasady gry i o co w niej chodzi itd. Sami wiecie o co chodzi np. najważniejsze klawisze , które się używa podczas gry, na co trzeba zwrucić szczególną uwagę i o czym pamiętać trzeba! Sama terminologia nazewnictw całego tego zamieszania o grze, podczas gry i po za nią...chyba warto tuszyć ten temat, choćby dlatego, żeby tacy jak Ja nie pytali na gg o jasne i oczywiste sprawy, duży komfort dla Was wyjadaczy i dla nas laików w tym temacie!

__________________
Temida...ślepa sprawiedliwość...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 13:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jaca Znajdź więcej post'ów przez  Jaca Dodaj Jaca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaca
hehe...z medykamentów to Ja znam dobrze oraz jak się posługiwać spirytusem i to mi najlepiej wychodzi, oczywiście nikomu nie podaje tego specyfiku, bo to trujące, więc sam je utylizuję A wracając do samej gry i jej klimatów to oczywiście miałem już okazję kilka razy zagrać na Moście, z uwagi na swój wiek nie biegam jak inni szukając przeciwnika lub on mnie! Raczej wolę spokojniejszą, nie lubianą profesję snipera, bo on se tylko leży z giwerką i krzyżykiem żegnam szybko poruszających się przeciwników!
Ale chodziło mi o coś takiego jak wstępna porada co trzeba zrobić aby wogóle zagrać, zasady gry i o co w niej chodzi itd. Sami wiecie o co chodzi np. najważniejsze klawisze , które się używa podczas gry, na co trzeba zwrucić szczególną uwagę i o czym pamiętać trzeba! Sama terminologia nazewnictw całego tego zamieszania o grze, podczas gry i po za nią...chyba warto tuszyć ten temat, choćby dlatego, żeby tacy jak Ja nie pytali na gg o jasne i oczywiste sprawy, duży komfort dla Was wyjadaczy i dla nas laików w tym temacie!



Jeśli czytaty po angielsku to klawiszologia nie jest chyba tajemnicą. Jeśli chodzi o cele gry to podczas ładowania na serwer gra wyświetla informacje o typie gry i zasadach jakie trzeba przestrzegać; w trakcie gry możesz też wcisnąć klawisz G a uzyskasz dodatkowe informacje. Wspomniany gdzie indziej ban "za noże" to tak naprawdę ban za umawianie się, "jaką bronią gramy". Kiedyś dostępny był regulamin MOSTa i tam przeczytałbyś, że admin chce żeby gra przypominała jak najbardziej warunki w realu i nie chce żeby ludzie umawiali się, jaką bronią mają grać (a że akurat były to noże, więc poleciały bany za noże).
Kary na serwerze MOST są za: przeklinanie, mordowanie, używanie "czitów", wspomniane umawianie się co do broni, ogólnie pojętą grę niefair (nie dotyczy gliczowania); reszta dozwolona

Edytowane przez dżery dnia 16-04-2004 o godz. 16:34

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 15:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Na MOST świat się nie kończy, są inne servery, a tam reguły mogą być inne więc nie zamulajmy tematu. Uniewersalne reguły gry można sprowadzić do nazw trybów gry , cele jakimi można osiągnąć zwycięstwa w grze są różnie interpretewone. I tak np. w team deatmatch jedni nawalają w wykluwających się z PSP i dla nich jest O'K inni myślą o tym z odrazą, to samo dotyczy baserape czyli po naszemu **********nie w bazie itd , itd.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 15:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

Jaca nie męcz się tu raczej podstawowych informacji nie uzyskasz też kiedyś zaczynałem mało tego od BHD zacząłem grę w sieci i byłem całkiem ciemny a grając już pół roku ciągle dowiaduje się czegoś nowego. Najlepszym rozwiązaniem jak już było napisane wyżej jest przyłączenie się do jakiegoś klanu tam najszybciej się dowiesz, co w trawie piszczy tym bardziej, że używamy w klanach TSa (komunikatora głosowego) podczas gry i łatwiej szybciej można wszystko wytłumaczyć.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 21:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaca
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Morąg

eeee...to żeby się czegoś dowiedzieć to trzeba aż do klanu wstępować? A może nie mam potrzeby dołączania się do klanu? Może chcę pozostać tzw. wolnym strzelcem? I tylko dlatego pozostanę w niewiedzy? No cóż, będę se strzelał bez pamięci, najwyżej team w którym będę przegra, albo wygra A myślałem, że czegoś się dowiem z tego forum oprócz tego co komu przeszkadza...

__________________
Temida...ślepa sprawiedliwość...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 22:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jaca Znajdź więcej post'ów przez  Jaca Dodaj Jaca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Deja vu ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 23:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
patryk pl
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Topola Wielka

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaca
eeee...to żeby się czegoś dowiedzieć to trzeba aż do klanu wstępować? A może nie mam potrzeby dołączania się do klanu? Może chcę pozostać tzw. wolnym strzelcem? I tylko dlatego pozostanę w niewiedzy? No cóż, będę se strzelał bez pamięci, najwyżej team w którym będę przegra, albo wygra A myślałem, że czegoś się dowiem z tego forum oprócz tego co komu przeszkadza...

Nikt nie zmusza mówię tylko że tam łatwiej bo tu to by książkę trzeba było napisać. A przecież jak będziesz miał konkretne pytania to na pewno bardzo chętnie wiele osób ci na nie odpowie bo naprawdę trudno jest pisać o wszystkim i o niczym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-04-2004 23:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil patryk pl Znajdź więcej post'ów przez  patryk pl Dodaj patryk pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać patryk pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaca
eeee...to żeby się czegoś dowiedzieć to trzeba aż do klanu wstępować? A może nie mam potrzeby dołączania się do klanu? Może chcę pozostać tzw. wolnym strzelcem? (...)

u nas sami wolni strzelcy i Duchy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-04-2004 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rekin
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Re: A może tak od początku?

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)

Nie chcę uprawiać nieuczciwej konkurencji ale w America's Army jest sierżant od szkolenia podstawowego i jak je już przebrniesz sama gra online wyda Ci się nudna
DF:BHD to zupełnie inna para kaloszy, to gra dla komandziochy, a komandziocha nie pęka
P.S.
a odpaliłeś wogóle tą grę


a czy ty odpaliles AAO bo chyba mylisz gry albo pojecia, realizm z nuda. Gram troszke w AAO i raczej nie ma czasu na nude, to tak jak bys napisal ze w DF BHD na mapie arena przy 42 graczy jest nuda.

__________________
~ the winner takes it all ~

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2004 02:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rekin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rekin Znajdź więcej post'ów przez  Rekin Dodaj Rekin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rekin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sileo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: A może tak od początku?

quote:
Napisane oryginalnie przez Rekin
Gram troszke w AAO i raczej nie ma czasu na nude


To masz cierpliwosc. Mnie koles znudzil po 2 min. wykladu dla medykow i zaczalem skakac po stolikach Naturalnie wywalili mnie z wykladow, ale w ramach zemsty wywalilem AA z HDD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2004 03:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Re: Re: A może tak od początku?

quote:
Napisane oryginalnie przez Rekin
a czy ty odpaliles AAO bo chyba mylisz gry albo pojecia, realizm z nuda. Gram troszke w AAO i raczej nie ma czasu na nude, to tak jak bys napisal ze w DF BHD na mapie arena przy 42 graczy jest nuda.

a nie jest?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2004 10:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: A może tak od początku?

quote:
Napisane oryginalnie przez sileo
To masz cierpliwosc. Mnie koles znudzil po 2 min. wykladu dla medykow i zaczalem skakac po stolikach Naturalnie wywalili mnie z wykladow, ale w ramach zemsty wywalilem AA z HDD

e tam Panie fajnie jest, teściki , egzaminy jak za młodych lat. Szkolenie snjperskie to jest jazda, M24 bez podpórki. Jak chcesz to gdzieś tu jeszcze mam odpowiedzi do testów

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2004 10:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RCM Projekt PL
od niechcenia lager :D



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: gdzieś tam

Re: Re: Re: Re: Re: A może tak od początku?

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
....Jak chcesz to gdzieś tu jeszcze mam odpowiedzi do testów


zapodaj ale ostrożnie bo siedzę w pierwszej ławce
ach ten ameeeeeeerican inglisz

__________________
pozdro, RCM PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2004 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RCM Projekt PL Znajdź więcej post'ów przez  RCM Projekt PL Dodaj RCM Projekt PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RCM Projekt PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: Re: Re: A może tak od początku?

quote:
Napisane oryginalnie przez Rekin
a czy ty odpaliles AAO bo chyba mylisz gry albo pojecia, realizm z nuda. Gram troszke w AAO i raczej nie ma czasu na nude, to tak jak bys napisal ze w DF BHD na mapie arena przy 42 graczy jest nuda.


a nie jest?

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2004 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: Re: Re: Re: A może tak od początku?

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
a nie jest?



rotfl nie widziałem

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2004 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2004 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:14.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions