Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake > Pare pytan lamera
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Deggial
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking Pare pytan lamera

witam wszystkich,

jestem absolutnie poczatkujacy w Quake 1 po sieci, mam w zwiazku z tym pare pytan:

1. gdzie znajde aktualna w miare liste polskich serwerow QW?
2. gdzie mozna znalezc przykladowy config zrobiony pod deathmatch.
3. jakie mapy nalezy ewentualnie sciagnac, zeby nie byc 100 lat za murzynami, no i skad je sciagnac?
4. co jeszcze musze miec, zeby grac po sieci? w tej chwili mam Quake ver. 1.08, QW ver. 2.30...

no to tyle, jak cos mi sie przypomni to dopisze i dziekuje z gory za pomoc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 18:11
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fenixinef
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Ciechanów

tu masz stronke, duzo progsuw i mapek i innych
http://pooh.wsb.poznan.pl/~pawel/q/q/

tu tez fajna tylko jak nie bedziesz mogl czegos zassac
to wejdz na plikoskop.pl i tak wpisz *nazwapliku* szukaj
sa tez linki do innych str
http://republika.pl/quakeforever/index.html

do grania w necie dobry jest program glmqwcl
jest na tej drugiej w folderze /mqwcl a nazwa pliku to
mqwcl-096-win32.zip jest i pod linka jak co


a tu masz cfgi i serwery, czy sa aktualne to nie wim bo nie sprawdzalem
http://quakeworld.gracz.net


dla mnie najlepsze mapy to
dm2, dm4
basewalk i aerowalk

milego grania

__________________
fen1x

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2003 07:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fenixinef Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fenixinef Znajdź więcej post'ów przez  fenixinef Dodaj fenixinef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fenixinef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fenixinef
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Ciechanów

a i ztndm3 tez se mozesz zapodac
fajna jest i sporo ludu na niej gra

__________________
fen1x

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2003 07:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fenixinef Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fenixinef Znajdź więcej post'ów przez  fenixinef Dodaj fenixinef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fenixinef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Pare pytan lamera

quote:
Napisane oryginalnie przez Deggial
witam wszystkich,

jestem absolutnie poczatkujacy w Quake 1 po sieci, mam w zwiazku z tym pare pytan:

1. gdzie znajde aktualna w miare liste polskich serwerow QW?
2. gdzie mozna znalezc przykladowy config zrobiony pod deathmatch.
3. jakie mapy nalezy ewentualnie sciagnac, zeby nie byc 100 lat za murzynami, no i skad je sciagnac?
4. co jeszcze musze miec, zeby grac po sieci? w tej chwili mam Quake ver. 1.08, QW ver. 2.30...

no to tyle, jak cos mi sie przypomni to dopisze i dziekuje z gory za pomoc



Ciekawe ile wytrzymasz, tydzien, dwa...

1. zainstaluj sobie mqwcla zrob odpowiedni config i po zaznaczeniu odpowiednich opcji serwery Ci sie same beda wyszukiwac.
3. nie potrzeba zadnych i tak gra sie w 95% na deemkach, a tych ktore nie masz to sie same z serwera sciagna jak na jakis bedziesz wchodzil.
4. mqwcl najwazniejszy.

2. moj konfig stary, bo nowego nie pokaze =]
[jak juz go sciagniesz to skasuj rozszerzenie txt bo sie nie uruchomi]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2003 08:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fenixinef
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Ciechanów

ej nie za długi

__________________
fen1x

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2003 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fenixinef Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fenixinef Znajdź więcej post'ów przez  fenixinef Dodaj fenixinef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fenixinef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Deggial
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

dzieki wszystkim za odzew. posciagalem tak jak dostalem prikaz mapki i tego mqqwcl, wydaje sie ze wszystko dziala ok, tz. mam liste serwerow z Polski etc., tylko ze jak gdzies chcialem wejsc (konkretnie to serwer Piast bodajze) to byly jakies dziwne mapy (ktorych nie mialem ), so... trzeba bylo sciagac, jak sie sciagnelo to juz sie mapa zdazyla zmienic i tak w kolo macieju, hehe.

konfig Klarkasha mnie przerazil kapke (nic nie rozumiem ) ale spoko.

mam jeszcze takie pytanie: w jaki sposob moge sobie spokojnie zwiedzic/poznac mapy do gry po sieci? chodzi mi o to, zebym nie zostal na dzemdobry poczestowany rakietka... potrzebuje qwserver u siebie postawic i grac localhosta czy jak?

drugie pytanie: czy wchodzac na serwer mam mozliwosc mowienia do innych osob bez powiedzmy wchodzenia od razu do gry? (jakis chat albo cos).

chyba tyle na razie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2003 13:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fenixinef
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Ciechanów

mqwcl jest do grania w necie
a jak chcesz sam grac to
odpalasz quake.exe w konsoli wpisujesz
map xxx

czyli nazwe mapki, tego pliku *.bsp

jak ci sie znudzi samemu to pyknij z botami
ja gram z omicronami

a o tym czacie to nic nie wim

__________________
fen1x

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2003 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fenixinef Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fenixinef Znajdź więcej post'ów przez  fenixinef Dodaj fenixinef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fenixinef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
diza
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

zwiedzic mapke mozesz jako observer (spectator), aby to zrobic wpisz w konsoli spectator 1; reconnect. bedac jako spectator mozesz pisac do graczy (czyli cos w formie czatu) :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2003 14:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Deggial
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

dzieki jeszcze raz.

pytanko: co to dokladnie jest kampowanie? (zaznaczam ze jeszcze nie gralem, ale chcialbym wiedziec co wolno a czego lepiej sie wystrzegac).

BTW, sa jakies zasady w deathmatchu? chodzi mi o kwestie, za ktore mozna zostac przez innym nazwanym ch... itp.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2003 15:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fenixinef
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Ciechanów

kamp to jak siedzisz w jednym w miejscu oppakowany
i czekasz az ktos przyjdzie
i prujesz w niego z ukrycia

przynajmniej jak tak to rozumuje

__________________
fen1x

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2003 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fenixinef Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fenixinef Znajdź więcej post'ów przez  fenixinef Dodaj fenixinef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fenixinef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
misyu
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

Deggial, nie ma zadnych zasad. Nazwany ****em mozesz zostac, jesli osmielisz sie wygrac z kims, kto uwaza, ze nie powinienes z nim wygrac.
Przynajmniej ja tak to rozumiem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2003 00:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil misyu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do misyu Znajdź więcej post'ów przez  misyu Dodaj misyu do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

moze mi ktos podac liste niezbednych plikow do gry przez net i adres porzadnej stronki bylem na q.fpp.pl ale nic nie da sie sciagnac a na ww stronach nic nie znalazlem
wlaczylem q pierwszy raz od 4 lat i niewiem oco chodzi moze mi ktos wytlumaczyc oco chodzi z wersjami q
np. w consoli mam v 1.09 i w nawiasie jeszcze jedna =o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2003 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

*******ony ***** leń do kwadratu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2003 22:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

blah, skoro juz odgrzewacie ten topic to moze i ja o cos zapytam...

w fuhquake'u czy innym kliencie da sie resize'owac hud'a w latwy sposob? mam hudowe przyciski, conchars etc w gfx.wad ale nie sadze by pod linuxa byly narzedzia do edycji

milo by bylo jesli ktos z was byl laskaw pomoc, w sofcie 320x200 na svgalib to jeszcze jakos wygladalo ale od czasu zmiany na x11-glx ledwo co widac liste broni, ammo etc

btw, klarkash, co do twojego configa to nie lepiej uzyc impulse do wszystkich broni poza railem niz impulse;wait?

pozdr'

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2003 23:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

Chyba o to chodzi: -width 640 -height 480 -conwidth 320 -conheight 240, ekran jest w rozdzielosci 640x480 a grafika 2d (hud, conchars ...) w 320x240

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2003 01:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

quote:
Napisane oryginalnie przez chimera
*******ony ***** leń do kwadratu


dzieki oto mi wlasnie chodzilo =o

poda mi ktos porzadne www bylem na guakeworld ale nie chce czekac 20 min =s(file planet)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2003 09:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

poczekaj 20 min

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2003 10:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

omg, jaki koles

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2003 11:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

quote:
Napisane oryginalnie przez beee
poczekaj 20 min


dzieki jestescie bardzo pomocni jeszcze jedna prozba i mnie tu niema
podajcie mi link do pozadnej polskiej www o q1 a jak niema/nieznacie takiej to moze byc zagraniczna chodzi mi tu glownie od download z opisami do plikow wiem ze na q.fpp.pl jest cos takiego ale nie da sie sciagac
ps:
prosze bez glupich postow typu "www.google.pl"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2003 11:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

board.fpp.pl
dzial quake
:EEEEEEEEEEEEEEE

(dobrym sposobem jest przegladanie topicow)

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2003 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

Jak z takim slomianym zapalem podchodzisz do szukania informacji o tej grze to proponuje od razu sobie to podarowac ... ten temat byl juz przerabiany na tym forum ... nie chce Ci sie tego poszukac to nic na to nie poradze .. proponuje ut2003 tam wszystko jest ladne, newbie za czesto do konsoli nie musi zagladac i serwer browser nawet jest wbudowany =p

Ale jak jestes twardy to poszukaj topica o nazwie 'qw"- w nim podalem linka do innego topica dla takiego samego lenia jak Ty, gdzie napisalem co i jak trzeba zrobic (I TO PO POLSKU) zeby pograc w qw (QW NIE QUAKE - ludzie zmiencie nazwe tego forum) ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2003 12:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

dobra przyznaje sie jestem leniem!
juz znalazlem to co chcialem dzieki za rade :|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2003 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

o wy!!! lamerujecie? to i ja sie dolacze

co to jest QW?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2003 16:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
V100_school
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja:

Odejdz ;> juz wole jak tu sie nic nie dzieje niz jak takie glupoty :E

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2003 14:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil V100_school Kliknij tutaj by wysłać e-maila do V100_school Znajdź więcej post'ów przez  V100_school Dodaj V100_school do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać V100_school prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

************ lama to kwadratu
zeby poczatkujacy rozkazywal innym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2003 12:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Alez to bylem ja, wasz ulubiony REDAKTOR NACZELNY QW.FPP.PL !!! :E:E:E A teraz takze mistrze endifa buehehehhe :>>>

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2003 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
Alez to bylem ja, wasz ulubiony REDAKTOR NACZELNY QW.FPP.PL !!! :E:E:E A teraz takze mistrze endifa buehehehhe :>>>



Czyli to Ty probowales uszkodzic familje Mazio ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2003 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

No proste ze tak, nie ma litosci dla kawalow w (C)...


Swoja droga ludzie z czasem zapominaja ze tam maja byc (C) i jak widza tam "cokolwiek smiesznego", to wstawiaja "cokolwiek smiesznego" - argh a do niego nawet nic nie dotarlo :E

Anyway - ktos tu gra w qw i ma ochote zostac redaktorem? bo prb zwolnil stanowisko :E no w koncu jest teraz bad`em ))

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2003 02:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:17.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions