Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > PL vs PSBHD
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Kris o poranq
Pamparampam



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

PL vs PSBHD

No cóż. Mam nadzieje, że się na nas nie poobrażacie i jeszcze kiedyś zagramy ale tylko i wyłącznie bez nadów. Można tu nadać komentarz, że najstarszy team ale same mameje. Każdy ma prawo do własnego zdania. My mamy jednak alergie (której to się nabawilismy jeszcze za czasów LW i ochydnego MM1) na granatniki. Wy w lidze bez tego praktycznie grac nie chcecie. Do teraz zagraliśmy kilka meczy: z PFT (0:4), z SLS (0:4), z Px2 (1:3 - TKOTH) i ponownie z SLS (0:4). Macie to opanowane do bólu a ja swoich ludzi gonie za nadowanie. Jednynie Px2 zgodzili się zagrac z nami bez nadowania i przynzam, że dawno takiej frajdy z grania nie miałem. A przecież ta liga ma być 4Fun. A dla nas granie z naszej strony bez granatników przeciwko zgranej, wytrenowanej drużynie z nadami jest bez sensu. Tak więc mam nadzieje, że aż tak bardzo nie popsujemy szyków nowej ligi PSBHD nie przystępując do dalszych rozgrywek. I jednocześnie bardzo chętnie pogramy w TKOTH bez nadowania kiedy tylko chcecie. dalsze granie z naszej strony może się skończyć nerwowo bo ludzie się wściekają (je zresztą też), bo ja zakazuje nadów a jednek tutaj bez tego marne szanse. I żeby było jasne wcale nie uważamy, że jesteście gorsi czy lepsi - poprostu gramy w innych realiach. U nas priorytetem jest granie na NovaWorld u Was Liga. Nie chcąc robić zamieszania wycofujemy się z udziału w lidze. Powodzenia życzę wszystkim graczom i przedewszystkim super zabawy !

__________________
Kris o poranq vel. Kris .PL.
http://www.delta.gorzow.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2004 13:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kris o poranq Znajdź więcej post'ów przez  Kris o poranq Dodaj Kris o poranq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kris o poranq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Witaj Kris

Widze, że napisaliśmy posty prawie jednocześnie Szkoda, że sie wycofujecie Niestety, realia są takie, że stosowanie granatnika jest nieodzowną częścią tej gry. W ostatnim okresie czasu, gralismy z klanem RF z Rosji i trafienie gościa c CAR15, graniczyło z cudem. Gość znikał, a następnie sie pojawiał 5-10 metrów dalej! Osobiście nie spotkałem jeszcze serwera, czy drużyny nie używającej M203. Nie gram jedynie na serwerach Nova i nie mam pojęcia jak tam to wygląda, ale myśle, że w najbliższym czasie, parę osób nam to przybliży

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2004 13:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kris o poranq
Pamparampam



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

No jest nieodzwony ale zawsze można tak ustawic aby go nie było I jak napisałem my nie graliśmy wczesniej w ligach. Do niedawna tylko i wyłącznie na NowaWorld. I stąd te problemy. Ale to nasz problem nie Wasz i to mam nadzieje jakoś da się w przyszłosci pogodzić Zawsze jest możliwosc zagrac "nieligowo" chocby dla sprawdzenia się jak to jest bez nadów

__________________
Kris o poranq vel. Kris .PL.
http://www.delta.gorzow.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2004 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kris o poranq Znajdź więcej post'ów przez  Kris o poranq Dodaj Kris o poranq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kris o poranq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Wczoraj graliśmy BARDZO sympatyczny mecz vs PL. Serwer PL świetny, rzadko miałem okazję grać z tak małym lagiem (nie mam tu na myśli pingu tylko to jak się "pada") i z tak dobrym nastawieniem drużyn. Co się tyczy granatników to jest tak jak pisał Yogas, nawet na ts w trakcie meczu ktoś zauważył że jakoś mniej ich leciało Ja też nie używam granatnika bo szkoda mi czasu na powolne przeładowywanie, wolę postrzelać Zresztą od granatników są inni.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2004 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

Przemyślcie to

Dawno się na tym forum nie wypowiadałem ale postanowiłem to zmienić Proponuje panom z klanu PL przemyśleć swoją decyzje . Myśle że troszeczke przeceniliście swoje siły grając od razu z takimi klanami jak SLS Pixcom czy PFT to jest absolutna czołówka klanów w lidze. Myśle że z innymi klanami by wam poszło dużo lepiej. Przypuszczam że to nawet nie jest kwestja granatników tylko poprostu poziomu przeciwnika. Nie dziwie się że wam morale się popsuło po 4 przegranych z rzędu ale to tylko gra kiedyś napewno z kimś wygracie. Przypuszczam że jakby cały klan przeciwny wziął sniperki i uciekł w góry i z tamtąd by was ściągał to byście narzekali na sniperki. Proponuje abyście się mniej przejmowali poraszkami. To tylko gra a z każdej poraszki należy wyciągać wnioski i być elastycznym. Czemu nie pozwalasz graczom w PL grać granatnikami? Jak to mówią skoro nie możesz ich pokonać to do nich dołącz i się też naucz grać M203 . Spróbujcie zagrać jeszcze kilka meczy z klanami z "niższej" półki gwarantuje że jak poczujecie smak zwycięstwa to nie będziecie chcieli wychodzić tak szybko z ligi. Powodzenia . :::::||:::::

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2004 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rekin
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: KRAKÓW

Witam wszystkich i proponuje Ci Kris rozegranie meczyku z nami czyli klanem ~SFORA~ poniewaz bardzo niechetnie uzywamy granatnikow i mogla by sie zapowiadac bardzo sympatyczna rozgrywka pomiedzy naszymi klanami.

__________________
~ the winner takes it all ~

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2004 14:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rekin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rekin Znajdź więcej post'ów przez  Rekin Dodaj Rekin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rekin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kris o poranq
Pamparampam



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Nie napisałem, ze nie umiemy grac granatnikami... my nie lubimy niemi grac. Jak kot śpi to myszy rajcują

__________________
Kris o poranq vel. Kris .PL.
http://www.delta.gorzow.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2004 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kris o poranq Znajdź więcej post'ów przez  Kris o poranq Dodaj Kris o poranq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kris o poranq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kris o poranq
Pamparampam



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Rekin... moje gg 19962 ! czekam !

__________________
Kris o poranq vel. Kris .PL.
http://www.delta.gorzow.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2004 14:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kris o poranq Znajdź więcej post'ów przez  Kris o poranq Dodaj Kris o poranq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kris o poranq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rekin
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: KRAKÓW

no ja tez pisze ze my nie lubimy nimi grac wiec moglibysmy je sobie odpusci

__________________
~ the winner takes it all ~

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2004 14:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rekin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rekin Znajdź więcej post'ów przez  Rekin Dodaj Rekin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rekin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Ja tez jestem tego zdania ,ze powinniscie przemyslec sprawe!!!! Nauczyc sie grac granatnikiem nie jest trudne, moze ZEO ma racje ,ze troche przeceniliscie swoje mozliwosci co do meczow z PX2 ,SLS i nami, na pocieszenie powiem Wam ,ze my tez zrobilismy taki blad grajac w CB 5 meczy w ciagu 1,5 tygodnia z pierwsza piatka w tabeli tej ligi poczym przeszlismy w hibernacje bo nam sie odechcialo wszystkiego.

Pozdrowienia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2004 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kris o poranq
Pamparampam



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

TYlko tu nie chodzi o to że przegrywamy czy nie umiemy grac granatnikami (może fakt nie mamy tego tak opanowanego jak Wy). Tu idzie o to że nie mamy frajdy z takiej gry. Zastrzelić przeciwnika, trafić go przymierzyć w biegu... a nie wysadzić w powietrze waląc gdzieś tam dzie on stał... to jest dla nas frajda. Osobiście passi dostaje jak biegne po gościa na jakiś dach czy balkon udaje mi się po drodze załatwić dwóch i już mam czyste pole do siania pestkami i nagle słysze "pflum" i wybuch gdzies na scianie.... spacja. Ja mam już czerone oczy wtedy ! Jak na początku rozmawiałem z kilkoma z Was chciałem pozanć warunki w jakich się gra i one sądla nas nie do przejscia. Poprostu inaczej gramy w tą gre niż wy. My sznujemy wasz styl i chce abyście wy uszanowali nasz. Tylko tyle. Już się z klanem ~SFORA~ umawiam na mecz bez deszczu granatów.

__________________
Kris o poranq vel. Kris .PL.
http://www.delta.gorzow.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2004 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kris o poranq Znajdź więcej post'ów przez  Kris o poranq Dodaj Kris o poranq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kris o poranq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

quote:
Napisane oryginalnie przez Kris o poranq
TYlko tu nie chodzi o to że przegrywamy czy nie umiemy grac granatnikami (może fakt nie mamy tego tak opanowanego jak Wy). Tu idzie o to że nie mamy frajdy z takiej gry. Zastrzelić przeciwnika, trafić go przymierzyć w biegu... a nie wysadzić w powietrze waląc gdzieś tam dzie on stał... to jest dla nas frajda. Osobiście passi dostaje jak biegne po gościa na jakiś dach czy balkon udaje mi się po drodze załatwić dwóch i już mam czyste pole do siania pestkami i nagle słysze "pflum" i wybuch gdzies na scianie.... spacja. Ja mam już czerone oczy wtedy ! Jak na początku rozmawiałem z kilkoma z Was chciałem pozanć warunki w jakich się gra i one sądla nas nie do przejscia. Poprostu inaczej gramy w tą gre niż wy. My sznujemy wasz styl i chce abyście wy uszanowali nasz. Tylko tyle. Już się z klanem ~SFORA~ umawiam na mecz bez deszczu granatów.






My tez jestesmy chetni na gre bez granatników,juz poza liga PSBHD tak 4fun,chetnie zagramy w ta srode o 22:30 jak to bylo wczesniej umówione,czekam na kontakt i pozdrawiam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2004 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

No tak wszytko sie zgadza, tylko jak widzisz goscia i chcesz go normalnie zalatwic z cara wywalasz w niego magazynek a, on wali do ciebie ,krotka serie i lezysz ,to po kilku takich M203 sa sie wlacza . No ,a na novej tez nie jest rewelacejnie ,przeciez dopiero od niedawna sa europejskie serwery, tez tam grywam czasem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2004 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kris o poranq
Pamparampam



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Hmmm ja mam DSL'a 512 w domq i na NovaWorld nawet jak gram na serwerach nie europejskich to bardzo rzadko się zdarza że mam kill'e na minus wręcz texty typu "tnx for free zone .PL." nie należą do rzadkości, jak by co to zawsze kogoś z .PL. znajdziesz (Player List -> Find ) i możesz sprawdzić No i ja z CARa nie strzelam (ale inni tak) wole G3 bądź M16 no i M60 też daje rade Ale europejske serwery są już spory czas, TeamSabre mam od stycznia i serwery już były europejskie od razu (na których to pinga mam 90 - 140 czasami jak jest gorzej to max 250).

PS. Cierń mówisz i masz z przyjemnością i jednak rewanż bedzie

__________________
Kris o poranq vel. Kris .PL.
http://www.delta.gorzow.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2004 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kris o poranq Znajdź więcej post'ów przez  Kris o poranq Dodaj Kris o poranq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kris o poranq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Widzialem wczoraj kogos od was ,ale nie pogralem dlugo bo jakas ***** przechodzila przez sciany i nie moglem tego zniesc.

nika mial KIA ,mozecie na niego uwazac w przyszlosci.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2004 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kris o poranq
Pamparampam



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

A jaką masz ksywke na NovaWorld ?

__________________
Kris o poranq vel. Kris .PL.
http://www.delta.gorzow.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2004 20:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kris o poranq Znajdź więcej post'ów przez  Kris o poranq Dodaj Kris o poranq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kris o poranq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

PFT RUFUS ,ale grywam tam zadko, wiecej gralem gdzes rok temu jak klan zakladalismy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2004 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
herun[GAL]
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Cze Kris!

Przyznaje, warunki sa ciezkie i trzeba umiec sie zachowac, by od razu nie zostac zfragowanym.
Wydaje mi sie ze nie nalezy sie zalamywac. Zacisnac zeby, zmienic taktyke i powalczyc troche, chocby o dobra przegrana, a nie oddawac WSZYSTKO walkowerem. TO NIE JEST FAIR. To wasza wola nie uzywac tego czy owego, a przeciwnikow na to odpowiednio reagowac.

Z innej strony haslo jest 4FUN i jak go nie macie to wycofanie sie jest jak najbardziej na miejscu.



Pozdrowienia.

__________________
herun[GAL]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2004 11:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil herun[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  herun[GAL] Dodaj herun[GAL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać herun[GAL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KinGWolF
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Witam wszystkich !!Tak czytam Wasze wypowiedzi z niektorymi sie zgadzam z niektorymi nie Wczoraj mielismy przyjemnosc grac z Pixcom2 na naszym (jak to dżery napisal) spoko serniku...
no i bylo spoko tylko ze nie dla wszystkich nagle zaczelo komus przeszkadzac ze nie ma nadow (choc bylo wczesniej ustalane) ze sernik gubi pakiety (rotfl) i w ogole ze bezsensu...fakt ze z Pixcom2 bylo tylko 5 osob ale u nas 3 siedzialo w zonie a 5 w ataku wiec mniej wiecej rowne szanse Pierwsza mapa "rozgrzewka" byla dla nas ...druga "meczowa" no heh gralismy z usmiechami na twarzy tak powinno sie grac zero laga ograne miejsca bez problemow wygralismy szkoda ze nie zostali Panowie z Pixcom grac dalszych map ale to juz ich sprawa.
Patrzylem na tabele wynikow i nikt oprocz nas nie urwal im mapki a wczoraj ten mecz skonczylby sie pewnie lepiej.Dolacze pozniej screena.Pozdrowienia dla Wszystkich fajnie ze tyle ludzi z Polski gra w delcioche pozeracza czasu ...mam nadzieje ze bedzie rewanz z PX2 w pelnym skladzie ...i bez nadow oczywiscie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2004 12:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KinGWolF
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

http://dziq.deltaforce.one.pl/bhd/pixcom2/SS00020.jpg

tu ten screen i sie pomylilem bylo ich 4 wiec bylo 5na 4 w ataku ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2004 12:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kris o poranq
Pamparampam



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

quote:
Napisane oryginalnie przez KinGWolF
Witam wszystkich !!Tak czytam Wasze wypowiedzi z niektorymi sie zgadzam z niektorymi nie Wczoraj mielismy przyjemnosc grac z Pixcom2 na naszym (jak to dżery napisal) spoko serniku...

I tak powinna wyglądać ta wypowiedź Wolf.
Co do wczorajszego meczu to nawet nie był mecz o czym ja wiedziałem że mogło się tak stać ponieważ rozmawiałem wcześniej z Ćierniem i była taka ewentualność że składu nie zbiorą. Nie wiem po co wogóle ta sprawa tu zainstniała. Fakt niektórym z px2 czasami żyłki pękają ale komu nie ? Była to nierówna walka bo my mieliśmy komplet a oni nie. Tyle uważam że cały mecz jak go zagramy bedzie wyglądac całkiem inaczej i bedzie to jak poprzednio 4Fun. Mam nadzieje że wypowiedź kolegi nie bedzie miała wpływu na dobre układy miedzy PL a Px2. Pozdro.
PS. Ten link jest nieaktywny. I następnym razem Wolf jak masz zamiar coś takiego napisać to pogadaj najpierw ze mną !

__________________
Kris o poranq vel. Kris .PL.
http://www.delta.gorzow.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2004 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kris o poranq Znajdź więcej post'ów przez  Kris o poranq Dodaj Kris o poranq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kris o poranq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

Re: PL vs PSBHD

quote:
Napisane oryginalnie przez Kris o poranq
... My mamy jednak alergie (której to się nabawilismy jeszcze za czasów LW i ochydnego MM1) na granatniki. (...)


to bardzo ciekawe... alergia a nabawiliscie sie jej uzywajac wlasnie MM1 - jakos tak sie sklada, ze ok. polowa screenow "z pola walki" na waszej www jest z MM1 w uzyciu

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2004 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kris o poranq
Pamparampam



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Re: PL vs PSBHD

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
to bardzo ciekawe... alergia a nabawiliscie sie jej uzywajac wlasnie MM1 - jakos tak sie sklada, ze ok. polowa screenow "z pola walki" na waszej www jest z MM1 w uzyciu

Tak... ostatnie foto tam umieszczone jest datowane na 06 maja 2002 a w LW jeszcze pogrywamy czasami. Ja całkowićie przeszedłem na BHD gdzieś na przełomie 2003/2004. Jak masz jeszcze jakieś pytania to słucham.

__________________
Kris o poranq vel. Kris .PL.
http://www.delta.gorzow.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2004 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kris o poranq Znajdź więcej post'ów przez  Kris o poranq Dodaj Kris o poranq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kris o poranq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Ja tam chętnie zagrałbym sobie 4fun tylko na kulomioty. Może uda nam się kiedyś coś zorganizować

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2004 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:28.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions