Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Dziwna klanowka [F|S|G] vs. |SLIZG-CAFE|
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Arrow Dziwna klanowka [F|S|G] vs. |SLIZG-CAFE|

Na początek server cyber strefy nie działał.
Więc Dioda nie chiał grać na lanowym serverku |SLIZG-CAFE|.
Ale postanowiliśmy zagrać.

Mapa de_dust przebiegała w pożądku oprucz małych restartów i czekania na zawoników drużyn.

Po zmianie na cs_italy zaczeły sie klany wyklinać troche uspokiła się sytułacja ale w pewnym momecie bylo coś nie tak jeden z FSG opuścił server {nie iwem chyba go wywaliło } wlaczyliśmy pause ale paru zawodników klanu |SLIZG-CAFE| do mnie admina głównego krzyczało wyłącz tą pause ty "XXXX" .
Po zmianie stron na italy gdy FSG prowadziło 2:1 i |SLIZG-CAFE| nie mialo kabony a FSG mialo po 6000 z wyposażeniem.
Server sie powiesił poszłem do serverka i zobaczyłem że ktoś coś ruszał [ale nikt nie chciał sie przyznać] muwili że samo sie zrobiło [ samo sie nic nie dzieje tak nagle ].
A gdy uruchomiłem server jednego brakowlo on FSG i czekaliśmy dałem restart i pykaliśym sobie tak i gdy FSG wrucił to powiedziałem ze daje resart a |SLIZG-CAFE| {niektórzy krzczeli jak dasz restart to w******* masz ja (a ja sam na 5-6 to nie dam rady więc nie dałem resarta) }.
Wynik ogulny 23:9
przy pingach 1200 {niekturzy mieli pingi 50 i ja 20} FSG i 20 |SLIZG-CAFE|.
A przekilinanie a admina to chyba przesada.

Puźniej oba klany się wyklinały ale w końcu się uspokoiło i klanówka przebiegała do końca już w napiętej atmosferze .

A ja ten co to napisał należe do FSG grałem i wiem że może troche jestem na jedna strone ale nie duzo

Zobacie screeny są w zipe w zalonczniku.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Thumbs down

eh.... polski national na poziomie

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 16:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post

Ta..... a jaki wysoki ten poziom

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 16:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Slizg Cafe, byly Pluton to wogole lole. Nie bede tu sie rozpisywal na ich temat bo pewnie znow beda chcieli przjechac do M@TRIXA aby "pogadac"

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 16:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zamo.kt
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszawa, Natolin

Talking to bylby zly pomysl :)

heh a niech wpadaja kiedy tylko chca - serdecznie zapraszam

-[KT]- Z@MO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 16:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil zamo.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do zamo.kt Znajdź więcej post'ów przez  zamo.kt Dodaj zamo.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać zamo.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Teraz to juz nie wiem po ktorej stanac stronie
Peace 4 all

Edytowane przez dnia 25-11-2001 o godz. 20:29

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 17:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Trapper co ty *******isz

Trapper ty jestes jakis po******.
To wcale nie bylo tak ja siedzialem na adminie i nikt nie mogl nic ruszac zreszta sam widziales ze gralem przez caly czas....w pewnym momencie mialem connection problem wiec nie pierdziel glupot i sie nie wykrecaj.
Znasz mnie i nie oszukal bym ciebie zreszta ja zawsze gram fairplay.
Poprostu wywalilo serwer tak jak zawsze(zdarza sie to dosc czesto bo trapper nie umie zrobic tak zeby bylo dobrze)
A pozatym ty to zawsze cos wymyslisz zeby sie wykrecic z tego ze przegraliscie.
Wczesniej twoja organizacja zawiodla teraz identycznie!!!!!
Nie potraficie chociarz raz pelnego skladu zorganizowac???????
Sam ciagle pieprzyles ze nikt was nie pokonal na duscie i co?????
Znowu sciemka ze cos nie tak...**** zastanow sie co mowisz.....

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 18:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Od WARHEADA:

Przeklinanie ktore bylo widac na screenach zaczelo sie ze strony FSG ktore stwierdzilo w pewnym momencie ze jestem ciota bo podaje wynik.
Trapper nie rozumiem tego topicu ktory zalozyles, sam powiedziales ze nasze klany sa zaprzyjaznione.Rozumiem twoje zdenerwowanie sam mowiles ze na duscie jestescie nie pokonani i pojedziecie nawet grynet.

Do KT

Tamta sprawe przecierz zalatwilismy po co nawiazujecie do niej ?

Przykro mi ze nie robilem screenow tak jak trapper podczas gry zeby poprzec nasze slowa ale to mial byc towarzyski trening a nie klanowka.
Sprawa serwera to trapper ty jestes glownym adminem i konfigurowanie serwera jest twoim zadaniem, natomiast fizyczne odlaczenie go nie bylo mozliwe gdyz obsluga caly czas byla przy nim.
Zwazywszy ze czesc naszego skladu jest mloda to poniosly ja nerwy i za to przeprosilem wszystkich.
Nie nawiazujcie do starej nazwy obecnego skladu gdyz zmienilo sie wszystko wlacznie z klan liderem i tepimy wszelkie objawy chamstwa w naszej druzynie.
Przeprosilismy sie nawzajem podczas tego treningu za obupolne zachowanie i nastala zgoda natomiast to co zrobiles podajac wybiurczo screen shoty na tym bordzie jest dla mnie rzecza niezrozumiala ale pozostawiam ten topic twojemu sumieniu.
Lubilem cie ale po tym topicu niestety nawet ci reki nie podam.
Brzydze sie klamcami.

|SLIZG-CAFE|*Warhead

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ciacho
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Dziwna klanowka [F|S|G] vs. |SLIZG-CAFE|

Witam

Coz ... Moze trzeba zaczac od tego iz fakt....Klan Slizgu to byla ekipa Plutonu....Tak bylo i jest.....Nowy klan to kolejny rozdzial w zyciu tych ludzi....Byc moze tym razem potoczy sie to lepiej a moze gorzej ? Ja nie potrafie odpowiedziec na to pytanie....
JEdnak trzeba sobie powiedziec to iz sa to ludzie ktorzy uwielbiaja ta gre i jest to napewno lepsza alternatywa niz chlanie lub palenie jointow przez 24 h jesli mozna to zainwestowac w ta gre....Wiem...Takie blablabla....Tyle ze nie ma ludzi doskonalych...
Przejdzmy do sedna sprawy....
Co jak co ale gdy rozgrywa sie mecze klanowe to ktos moglby stoworzyc pewien system zasad obowiazujacych....Tyle ze to powinno sie spotkac z akceptacja wszystkich....
Dzisiejszy mecz byl taki a nie inny ale nie ma sie co oszukiwac....Udalo sie osiagnac wynik ktory byl zadawalajacy dla Slizgu....Raz gralismy z nimi...Dali ciala jesli mozna sie tak wyrazic dzis bylo podobnie....Nie mozna nas obwiniac za to ze jest tak a nie inaczej...Pomysl rozegrania meczu na neutralnym gruncie byl dobry..Tyle ze jakos dziwnym trafem podobno podkreslam ktos zawalil sprawe...(domyslicie sie kto )Coz..My udostepnilismy server...Nie byly to rowne zasady tyle ze FSG moglo sie wycofac ? A jak bylo ? Sami sie przekonaliscie...Co do pingow...Fakt byly problemy ale po oby stronach ale w granicach normy...Z drugiej strony z tym przeklinaniem....FSG powinno zadac sobie to pytanie....Kto rozpaczal to wojne na bluzgi ? Czy za to ze ktos podaje wyniki trzeba go wyzywac ? Mysle ze to swiadczy tylko o poziomie intelektualnym danego czlowieka...Mozna by wyliczyac wiele zastrzezen ale prawda jest taka ze zawsze wszystko bedzie odbiegalo od prawdy w tych sprawach...Szczegolnie jesli chodzi o takie mecze....Zawcze bedzie jakies ale...Co do wypowiedzi Trappera..Coz...JEsli ktos zna go osobiscie to wie jaki jest to typ czlowieka...Prawda w jego przypadku to 1% z 99% bajeczek...Czyli jesli mowa o jego wypowiedzi powinnismy przefiltrowac to co napisal....
Coz moge wiecej powiedziec...Tym razem potoczylo sie tak a nie inaczej a co przyniesie kolejny dzien ? Przekonamy sie...

Ciacho

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 19:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Ja robie ten server dobrze tylko jak ktos linuxa restartuje to ja na to nic nie wplyne ze ktos nie umie uruchomic server !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

oj ciacho ja tych ludzi znam duługo i widzisz żuciłem temat i widzisz co się dzieje poparcie jest duże może dlatego że mnie znają i im dużo udowodniłem i nie 1% tylko 80% a 20% to troche przekrętów

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 19:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Wink

Od Oxeno

Trapper wiesz jaka jest sytuacja .... więc nie rozumiem Twojego zachowania ?? To tak jakbyś siedział na gałęzi i sam ją sobie podpiłowywał Wiesz że ja "przymykam" oczy na wiele rzeczy więc na Twoim miejscu bym to inaczej załatwiał ........ A doskonale wiesz jaki może być tego koniec ... A opcji jest wiele

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Ale to jest miedzy klanmi a nie prywatne sprawy ((

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 19:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ciacho
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Dziwna klanowka [F|S|G] vs. |SLIZG-CAFE|

Coz....Cokolwiek napisze to i tak znajdziesz na to jakies wytlumaczenie tak wiec nie widze sensu dyskutowania a z drugiej strony po co to piszesz na boardzie skoro siedzisz obok mnie ? JA tu pracuje od prawie pol roku i bylem swiadkiem roznych sytuacji...Tak wiec pewne zdanie po tym okresie czasu mam wyrobione na temat twojej osoby...Z drugiej strony....Obwiniasz ze bylo cos z serverem a przeciez to ty jestes za countera odpowiedzialny tak wiec nie wiem o co ci tak naprawde chodzi ?
Tak samo...Nie twierdze ze jestesmy lepsi ale w dniu dzisiejszym to my bylismy strona wygrana....Ty znasz podobno wszystkich jak mowisz ludzi ktorzy maja duze doswiadczenie zwiazne z counterem...Mowisz ze to twoi dobrzy kumple..Dobrze....JA dopiero zaczynam ale patrzac na to obiektywnie...Kto naglasnia sprawe ? Ja ? Nikt nie kazal ci pisac tu na boardzie....
Wydaje mi sie tylko ze twoja opinia jest nieobiektywna....I krzywdzisz wielu osob z ktorymi codziennie sie spotykasz w Slizgu....Moze nadszedl czas abys zastanowil sie nad swoim postepowaniem ????

P.S Tak z ciekawosci kto wylecial z pracy ze SLIZGU za brak odpowiedzialnosci ? JEstes mlodym czlowiekiem i jeszcze musisz sie wiele nauczyc....



Ciacho

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 19:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Dziwna klanowka [F|S|G] vs. |SLIZG-CAFE|

Od Oxeno:

Trapper ja nie podchodze to tego prywatnie tylko służbowo.....

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 19:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Red face

Ja tam ostatnio sie uspokiłem wiec jest chiba dobrze ale server wyłanczany [resatartowany] jest co jakiś czas a ja nie moge być w slizgu 24h w każdy dzien chiacho umie wlanczac server i ciape tez muwilem jak.

A server dziala dobrze wszyscy gracze ktozy na nim graja sa zadowoleni zadnych skarg nie miałem jescze ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

KT gdzie macie swoja cafe moze wpadne do was dajcie adres dokladny ale nie poto zeby was bic tylko zeby pograc z wami i pogadac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER
Ja robie ten server dobrze tylko jak ktos linuxa restartuje to ja na to nic nie wplyne ze ktos nie umie uruchomic server !


Gowno tam dobrze zrobiles synku, bylo wpisac odpalanie serwow do rc.d i nawet bys sie logowac nei musial, a bez zalogowania nikt nie wpisze cie reboot (ewentualnie shutdown -r now). 2 gie rozwiazanie to po odpaleniu recznie serwa CS'a (i dodatkow jak PB) wpisanie na wszystkich konsolach logout - efekt ten sam co w pkt 1.

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
... ale nie poto zeby was bic tylko zeby pograc z wami i pogadac


majkiel lol

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 21:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]JACKKILLER


Gowno tam dobrze zrobiles synku, bylo wpisac odpalanie serwow do rc.d i nawet bys sie logowac nei musial, a bez zalogowania nikt nie wpisze cie reboot (ewentualnie shutdown -r now). 2 gie rozwiazanie to po odpaleniu recznie serwa CS'a (i dodatkow jak PB) wpisanie na wszystkich konsolach logout - efekt ten sam co w pkt 1.



U nas server stoi na konsli i jak nacisniesz magiczne guziczki "CTRL + C" to wylaczenie servera bo kazdy widzi konsole bo na screenie wywala sie ciągle ;(

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 09:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER


U nas server stoi na konsli i jak nacisniesz magiczne guziczki "CTRL + C" to wylaczenie servera bo kazdy widzi konsole bo na screenie wywala sie ciągle ;(



To ty jestes kozak admin
Klawiature zabierz pod pache jak wychodzisz.

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Exclamation !!!!

Trapper gdybys chcial to bys zrobil to dobrze........ale najwidoczniej ci sie nie chce ale to juz twoj problem wiec nie miej pretensji ze cos wywalilo bo to sie zdarza nawet bez restartowania servera...
Zaimij sie tym i bedzie dobrze.......Kajtek tez nie jest w stanie zrobic wszystkiego naraz sam wiesz jak jest teraz w slizgu i co tu sie dzieje.
Chialbym zebys wycofal te wszystkie brednie ktore napisales na temat tej klanowki i przeprosil osoby pokrzywdzone w ten sposob.....

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 11:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

Hm.... Ja tam nie mialem podejrzen ze oni zrestowali kanal :/ ale sie ciekawych dowiaduje rzeczy...niedlugo sie dowiem, ze to ja zresetowalem ten serwer tylko trzeba poczekac. aha i widze tutaj dziwne zachowanie trappera, tutaj pisze od siebie, a w nastepnym zwala wszystko na mnie

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 16:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

quote:
Napisane oryginalnie przez TRAPPER
oj ciacho ja tych ludzi znam duługo i widzisz żuciłem temat i widzisz co się dzieje poparcie jest duże może dlatego że mnie znają i im dużo udowodniłem i nie 1% tylko 80% a 20% to troche przekrętów


Traper ty bys wrescie poszedl do szkoly pouczyl sie czegos bo ze zrobieniem servera idzie ci cienko.... ale widac ze i ortografia to tez nie jest twoja mocna strona .

A co do restartowania servera :
To fakt czesto siada wina admina glownego jak i Trampka

Ps. Trampek kiedy zagramy rewanz 1v1 ? bo ostatnio tak sie chwaliles ze jestes besciak a i tak cie pojechalem ??? aaaaaa sorki jak to powiedziales " ****owa myszka.... "

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 18:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:54.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions