Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Czy istnieje jeszcze cos ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

Czy istnieje jeszcze cos ?

Zadalem sobie ostatnio senstymentalne pytanie ..... czy istnieje jeszcze cos po za CS-em ... no przeciez .. pifko z ziomalami , muza , kobiety.....

Nikt nigdy nie poruszal tematu z cyklu "Cs Baaad Beerr Good "

W koncu dla wielu z nas (wykluczajac fear) CS to w koncu zabawa ..... zdalem sobie sprawe ze podnoszenie glowy nie wiem jak wysoko nie zalatwi mi radochy zarowno w CS jak i w normalnym zyciu (piciu) ...

czy wy .. potencjalni gracze CS .. nie zadni mistrzowie .. nie .. nie... pijecie kiedys piwko i gadacie o "dupci Maryny" ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2001 03:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

Cool

ta... wlasnie wrocilem z jungle imprezki gdzie sie tak usmazylem i upilem ze nie moglem wrocic DD (a to dziwne, przeciez jestem w fear ). ide spac.. jakies haluny mam

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2001 03:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

quote:
Napisane oryginalnie przez szefow3®
ta... wlasnie wrocilem z jungle imprezki gdzie sie tak usmazylem i upilem ze nie moglem wrocic DD (a to dziwne, przeciez jestem w fear ). ide spac.. jakies haluny mam


rzeczywiscie dziwne ... chyba ja tez mam haluny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2001 12:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShizO
[ov>ada]ShiZos



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja tam juz sie zuzylem pod wzgledem imprezek i omijam je jak moge... no chyba ze ostro minie w nia kumple wrobia... osobisicie juz wole domek, cieply kaloryferek, telewizorek i na koniec dnia wlasne łózio.... aaaahhh zawsze przed snem partyjka kantera na dobranoc..

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-09-2001 13:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShizO Znajdź więcej post'ów przez  ShizO Dodaj ShizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

nie ma to jak sie najebac i chwycic laske za cycka

a pozniej becki czy cos.. bitwa firma vs firma.. r0x

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2001 02:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

szefo... odpowiesz mi wkoncu czy nie? Wpadnij od nas na Widok... i jak mozesz daj mi num tel. do Ciebie na kom. to zadzwonie i sie umowimy... albo ja wpadne na Moglilska... oki? Nara....

PS: A co do imprez, to ja juz pomimo mojego mlodego wieku nie pije, tylko pale ... duzo pale ... ale na imprezy czasem chodze...

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2001 10:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RapTuS
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez Fruit
PS: A co do imprez, to ja juz pomimo mojego mlodego wieku nie pije, tylko pale ... duzo pale ... ale na imprezy czasem chodze...


no tak bo od jarania blantow sie wzrok poprawia... niedlugo fruit bedzie z AWP biegal nie uzywajac zooma i bedzie same heady walil albo jak ktos bedzie BH to i tak nie da rady jak sie wlaczy spowolnienie po jaraniu to i tak go ustrzeli

__________________
P:o:z:d:r:a:w:i:a:m:-:R:a:p:T:u:S
.....:::M:e:m:b:e:r::of::SPEC:::.....
.........www.spec.intertop.pl.........
____________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2001 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RapTuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RapTuS Znajdź więcej post'ów przez  RapTuS Dodaj RapTuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RapTuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RapTuS
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez ShizO
Ja tam juz sie zuzylem pod wzgledem imprezek i omijam je jak moge... no chyba ze ostro minie w nia kumple wrobia... osobisicie juz wole domek, cieply kaloryferek, telewizorek i na koniec dnia wlasne łózio.... aaaahhh zawsze przed snem partyjka kantera na dobranoc..


hihhi domator Shizo ja tam tez lubie domek, kanterka itp. ale od czasu do czasu trzeba isc z kumplami na melanz na plaze albo skoczyc na jakas impere i pobawic sie do rana niekoniecznie wciagajac 2 wiadra szuwaxu jeee... a wczoraj w Sfinksie byl Adam F

__________________
P:o:z:d:r:a:w:i:a:m:-:R:a:p:T:u:S
.....:::M:e:m:b:e:r::of::SPEC:::.....
.........www.spec.intertop.pl.........
____________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2001 11:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RapTuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RapTuS Znajdź więcej post'ów przez  RapTuS Dodaj RapTuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RapTuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShizO
[ov>ada]ShiZos



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPEC]RapTuS


hihhi domator Shizo ja tam tez lubie domek, kanterka itp. ale od czasu do czasu trzeba isc z kumplami na melanz na plaze albo skoczyc na jakas impere i pobawic sie do rana niekoniecznie wciagajac 2 wiadra szuwaxu jeee... a wczoraj w Sfinksie byl Adam F



Taaa 3 lata imprez w kazy piatek i sobote(poza wigilia- chociaz tez sie pilo) zrobily swoje- brzucho boli po alkoholu niemilosiernie, twarde dragi bola psychicznie strasznie oj boli nawet bez nich, techno sie zmienilo(gdzie te GOA i gdzie ten niemiecki twardy House) teraz tylko lufka i zielone... stanowczo za czesto...

A co do Sfinxa(pewnie ten w Sopocie przy plazy) - jedne z lepszych imprez na ktorych bylem, spoko klimat jak sa sami turysci, a nie jak u nas w waw-ie stare rumpy z pokrzywionymi twarzami grajacy wazniakow z gornej polki..
A imprezki na Fortach sa u was jeszcze? Atomic(ten obok sfinxa na plazy) zdaje sie, ze wciaz zamkniety?

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2001 11:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShizO Znajdź więcej post'ów przez  ShizO Dodaj ShizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPEC]RapTuS


no tak bo od jarania blantow sie wzrok poprawia... niedlugo fruit bedzie z AWP biegal nie uzywajac zooma i bedzie same heady walil albo jak ktos bedzie BH to i tak nie da rady jak sie wlaczy spowolnienie po jaraniu to i tak go ustrzeli




Moze i sie wzrok poprawia... ale pamiec sie traci... mam taka jeba** skleroze, ze sie w pale nie miesci =] Ale ja i tak zadko kiedy z AWP biegam, wiec nie macie sie czym Panowie i Panie CS'owcy przejmowac... co najwyzej bede Was sciagal z ak47 (lub z m4a1) z 2km =] ... ale to tyle... w najwiekszym wypadku moze sie zdazyc ze bedzie to USP

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2001 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

blant + CS = totalny zakret .. ostatnio przyfajczylem i 5 min. zastanawialem sie jaka klamke sobie kupic .. digla czy moze elitki

raptus --> byles na Adamie ?? tez sie chcialem wybrac ale niestety brak siana mnie zalatwil ...

shizo --> owszem imprezki w sfinksie sa bardzo OK .. szczegolnie ostatnio .. gra duzo bardzo dobrych wykonawcuf D'n'B i Housiku .. az milo sie zbakac .. Forty sa nadal (fakt ze pod ksywa Escape) ale to juz nie to samo co kiedys ... teraz bramkarze bija gosci i wogole to smierdzi ćpunem ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2001 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShizO
[ov>ada]ShiZos



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Red
shizo --> owszem imprezki w sfinksie sa bardzo OK .. szczegolnie ostatnio .. gra duzo bardzo dobrych wykonawcuf D'n'B i Housiku .. az milo sie zbakac .. Forty sa nadal (fakt ze pod ksywa Escape) ale to juz nie to samo co kiedys ... teraz bramkarze bija gosci i wogole to smierdzi ćpunem ...


No to fajnie, co do sfinksa to extra klimat tam byl, pamietam jak tam sie jezdzilo na imprezki, laski byly super, nawet nie trzeba bylo ich za bardzo podrywac bo same lgnely, a barman ktoryms razem przebrany w czerwona suknie byl ... alieny na przezroczystym suficie... spoko bylo... ach te czasy...

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2001 14:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShizO Znajdź więcej post'ów przez  ShizO Dodaj ShizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
<MaD>Magirk
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Januff LuB

Talking Yyyeeee... psss

No jasne że mysle też o innych rzeczach... w sobote byłem na takiej imprezie, ze działka wkoło domku panienki wyglądała jak po tornadzie, hheehe Wszyscy byli tacy nagrzybieni halucynkami na maxa... Odpałkowo!

__________________
...chybić i umrzeć...hmmm...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2001 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil <MaD>Magirk Znajdź więcej post'ów przez  <MaD>Magirk Dodaj <MaD>Magirk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać <MaD>Magirk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

Re: Yyyeeee... psss

Jasne... blunty sa git

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2001 17:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RapTuS
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez ShizO


No to fajnie, co do sfinksa to extra klimat tam byl, pamietam jak tam sie jezdzilo na imprezki, laski byly super, nawet nie trzeba bylo ich za bardzo podrywac bo same lgnely, a barman ktoryms razem przebrany w czerwona suknie byl ... alieny na przezroczystym suficie... spoko bylo... ach te czasy...



co do lasek to nic sie ine zmienilo nadal przychodza tam takie ze po prostu szczena opada na ziemie ekipa jest super... cena biletow odstrasza lamy i na imprezy na ktorych graja sami najlepsi DJ-e przychodza raczej klubowicze i ludzie ktorym ta muzyka na prawde robi i chca sie bawic do rana a nie wpasc, napruc sie i obic komus ryja bo tanczy z super dziewczyna i bawia sie oboje na maxa (no chyba ze to jej chlopak ktory nie wytrzymal i wyszedl na zewnatrz na peta hehehe.. raz tak mialem... ale skonczylo sie dobrze )

co do muzy to rozne klimaty goszcza w sfinksie... od dramow, przez house, dub, czasem nawet gitarowa muza... rok temu byl dezerter itp.

na prawde dobra impra w 3city to tylko sfinks.... ten atomic o ktory m wspomnial schizo teraz jest pod nazwa galaxy i bylem tam tylko raz... i tylko przez 10 minut... ekipa nieciekawa... muza i klimat nie odpowiada... i te smieszne nakazy: mialem ostra polewe z tabliczki: "wstep na gore tylko w lakierkach" - myslalem ze sie udusze taki smiech mnie dopadl
a laski sa ok ale tylko na imprezie bo jak opowiadal mi kumpel: "i co z tego ze fajna laska... moze na impreze... ale rano o czym z nia pogadasz jak zamiast mozgu ma klocki lego i w ogole zle umeblowane poddasze"

jak bedziecie w 3city to dajcie znac! zobaczycie jak sie bawi szlachta z ksiestwa kaszub hehehehhehe

__________________
P:o:z:d:r:a:w:i:a:m:-:R:a:p:T:u:S
.....:::M:e:m:b:e:r::of::SPEC:::.....
.........www.spec.intertop.pl.........
____________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2001 19:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RapTuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RapTuS Znajdź więcej post'ów przez  RapTuS Dodaj RapTuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RapTuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShizO
[ov>ada]ShiZos



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

A kiedys w tym niby teraz Galaxy byly fajnie milusie hausowe grania z dziewczynami w bialych rekawiczkach pokazujace od czasu do czasu sufit....

Ale Sfinx wymiatal zajebisty sprzet mieli jak na tak maly lokal choc moze to dwuetyloamid KWASu lizergowego tak dzialal?

heh... a u nas nic... sa imprezy, sa panienki, sa super lokale ale nie ma klimatu.Wszyscy sztuczni, pozer na pozerze, dwie na krzyz osoby potrafia dobrze pokrecic tylkiem, reszta raszuje na spidzie lub pigule. Najgorzej jak sa te MEGA imprezy nakilkaset ludzi.. kaszana nikt sie nie zna, dwa razy nie spotkasz tej samej osoby, no chyba ze masz niesamowitego farta, a jak tanczysz to gdziekolwiek bys tego nie robil to zawsze w przejsciu...

lipa... Warszawa jest bez duszy i tyle - moloch.

heh...

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2001 21:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShizO Znajdź więcej post'ów przez  ShizO Dodaj ShizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
major Vasca
Zawiany.Henio



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Ktoś za to beknie...

Tak,mozemy porozmawiac o dupach : ))
Jak ostatnio gralem to serwer byl do dupy : )))))) Taki żart ,ale nie mogłem sie powstrzymac : )))))) CS ponad wszystko !!! ; )

Chodze na imprezy a Cs-a traktuje jako rozrywke,przecież nie zastąpi kobiety i dobrej imprezki ?.......prawda?.......ej......nie nie zastąpi : ))............chyba : )

__________________
Jesli masz kłopoty z piechotą,to najlepiej walic po niej napalmem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2001 22:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil major Vasca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do major Vasca Znajdź więcej post'ów przez  major Vasca Dodaj major Vasca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać major Vasca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

......

tu byl post ktorego teraz nie ma

__________________
Po co ?

Edytowane przez [SPECNAZ]Smirnoff dnia 02-10-2001 o godz. 22:31

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2001 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

Talking Zciema na maxa :)

poprzedni post to jeden wielki lol, wiec kto go odczytal powaznie ten d... ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2001 22:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShizO
[ov>ada]ShiZos



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ja mam juz lat piecdziesiat.. Jestem inwalida- gdy mialem 8 lat odpadly mi malzowiny uszne. Probowalem protez niestety bez skutku- ludzie udawali ze sa prawdziwe. Moja ulubiona pora roku jest zima kiedy moge chodzic w czapce, wkladam wtedy pod nia wate aby oddac kasztalt uszu. Pcham specjalnie wiecej zeby wszyscy mysleli, ze sa duze. Nie mam dziewczyny, kiedys mialem, tez inwalidke. Jej problemem byl brak kawalka nosa - wygladala jak sfinks(pozdrawiam Trojmiasto!). Probowalismy zrobic czubek z plasteliny, pamietam jak sie meczylismy aby go przykleic, ale to tez nie pomagalo. Niestety odeszla, bo zagrala przedstawiciela obcej rasy w Star-Treku i zrobila kariere. Zostalem sam. Czy na pewno? Nie ! Bo oto zjawil sie Counter-Strike wybawca ludzkosci. Oddalem mu sie jak nowej religii...

To byla probka mojej jazni, na czolo wyszla oczywiscie paranoja.

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2001 00:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShizO Znajdź więcej post'ów przez  ShizO Dodaj ShizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShizO
[ov>ada]ShiZos



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

O matko, chyba za duzo tych buchow wczoraj bylo....

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2001 07:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShizO Znajdź więcej post'ów przez  ShizO Dodaj ShizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RapTuS
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez ShizO
Nie mam dziewczyny, kiedys mialem, tez inwalidke. Jej problemem byl brak kawalka nosa - wygladala jak sfinks(pozdrawiam Trojmiasto!). Probowalismy zrobic czubek z plasteliny...

ejjj tomalo praktyczne... trzeba bylo jej zrobic czubek nosa z innej plasteliny.. jak haszino sie podgrzeje to mozna z niego niezly nos tez zrobic hehehehhe.... a pomysl jak by bylo fajnie... chcesz jarac... umawiasz sie ze swoja inwalidka i kawalek jej nosa pchasz do lufy heheheh...

a w sfinksie jak pamietam zawsze byl klimat... do wawy na imprezy wpadaja wszyscy do sfinksa nie... czesto jest tak ze DJ gra w wawie a na 2 dzien w sfinksie... nawet ekipa z radiostacji przyjezdza do sfinksa sie bawic... nie liczac juz stalej ekipy

a smirnoff co do twoich marzen to moze sie spelnia... bedziesz mial chyba znajomego w cafe w orlowie i bede sie staral robic nocki dla wycinakow gdzie bedzie tylko CS i zajebisty klimat!!!

"P.S. imprezy sa dobre dla mieczakow..." - i to mowi student ekonomii z uniwerku gdanskiego ?
ja tam wlasnie mysle ze za duzo imprezuje.. ale co robic jak od gry w CS rece juz opadaja a na wydziale gier i zabaw za duzo sie nie dzieje

a schizbo: do zarejestrowania w polsce ruchu religijnego potrzea 30 czlonkow (tzn. nie penisow tzn. meskich czlonkow... "to sa i damskie?" ) wiec mozna osmieszyc polski sys. prawny i zalozyc Kosciol CeSowego **********nia... wyjdziemy od zalozen epikureizmu.. wino-kobiety-spiew i zamienimy na wino-kobiety-cs

__________________
P:o:z:d:r:a:w:i:a:m:-:R:a:p:T:u:S
.....:::M:e:m:b:e:r::of::SPEC:::.....
.........www.spec.intertop.pl.........
____________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2001 08:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RapTuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RapTuS Znajdź więcej post'ów przez  RapTuS Dodaj RapTuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RapTuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez ShizO
O matko, chyba za duzo tych buchow wczoraj bylo....


Chyba jednak tak ShizO... ujarales sie!

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2001 08:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShizO
[ov>ada]ShiZos



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPEC]RapTuS

do zarejestrowania w polsce ruchu religijnego potrzea 30 czlonkow (tzn. nie penisow tzn. meskich czlonkow... "to sa i damskie?" ) wiec mozna osmieszyc polski sys. prawny i zalozyc Kosciol CeSowego **********nia... wyjdziemy od zalozen epikureizmu.. wino-kobiety-spiew i zamienimy na wino-kobiety-cs



Kull pomysl. Szkoda ze przed wyborami nie zalozylismy partii. Moze ktos by sie dostal i zainstalowal by serwerek na rzadowych laczach.Juz widze te niki: Lechu , [AWS] krzaku (clan lider), czy admin z samoobrony .. ha ha...

A zeby wrocic do tematu topica:
Warszawiacy w jakich klubach sie bawicie? (to moze w koncu przedre sie przez pajeczyne i gdzies pojde na drinka)
OOoo.. przypomnialem sobie ze zawsze chcialem pojsc do pubu z Go Go (ale nie te z ceesa) kto wie gdzie u nas tancza przy rurze?

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2001 09:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShizO Znajdź więcej post'ów przez  ShizO Dodaj ShizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Brawurka
uhhh...co jest?



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bielsko-biała

Talking hmm...

a moze by tak zrobic jakie spotkanie przy pifku....csowcow......co?
pifko, kobiety, gandzia jak kto woli......moze byc i czysta...mowie wam...zabawa gwarantowana.....no ewentualnie mozna by....hmm...jaka striptizerke tysz mozna bylo by skolowac )))

__________________



-----------Brawurka-------------
impreza to jest zycie panowie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2001 10:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Brawurka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Brawurka Znajdź więcej post'ów przez  Brawurka Dodaj Brawurka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Brawurka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RapTuS
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez ShizO
Kull pomysl. Szkoda ze przed wyborami nie zalozylismy partii. Moze ktos by sie dostal i zainstalowal by serwerek na rzadowych laczach.Juz widze te niki: Lechu , [AWS] krzaku (clan lider), czy admin z samoobrony .. ha ha...

hehehhe serwery na rzadowych laczach to by bylo cos
a przerwie obrad sejmu poslowie udawaliby sie obok do specjalnych sal tudziez serwerowni rzadowej i zamiast glosowac rozgrywaliby miedzypartyjne klanowki

nad bezpieczenstwem grajacych czuwaliby veterani CS z BOR i UOP hehehe

Lepper: "eeee... nie wykluczam ze zamiast blokowania drog, bedziemy wzywac narod do gry w CS"...

kobiety na cs'y
i zamiast 3xtak to 3xgo

__________________
P:o:z:d:r:a:w:i:a:m:-:R:a:p:T:u:S
.....:::M:e:m:b:e:r::of::SPEC:::.....
.........www.spec.intertop.pl.........
____________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2001 13:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RapTuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RapTuS Znajdź więcej post'ów przez  RapTuS Dodaj RapTuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RapTuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

bachachacha ... Topic zrobil sie ponikad zajebiaszczy ....

raptus --> dla lam jest za drogo ?? to pewnie ty jestes tym magikiem z karta klubowicza na ktora ladujemy sie zawsze w 16 typa do sfinksa .... galaxy owszem - klimat raczej nieciekawy ...

brawurko -->> takie spotkania skonczylyby sie klotniami na temat strategii i strzelania z kalasza pewnie .. ale co tam po dwuch wyczerpaly by sie pomysly ..

a tak ogolnie to czytajac odpowiedzi w tym topicu odnosze wrazenie ze wiekszosc gracze CS-a to palacze zielska, badz amatorzy quasi halucynogennych doznan , lub tez prawdziwi Polacy ( jeden woli piwo drugi żyto )

ps .. studenci uniwerku to mieczaki polibuda rządzi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2001 23:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

Mi i tak tam wszystko ><\\\> UG czy PG , ja w to wbijam, chociaz niechcialbym miec nic wspolnego z Polibuda UG tez syff ale przynajmniej nie trzeba zapier....lac i mam teraz 2 dni wolne w tygodniu

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2001 09:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
major Vasca
Zawiany.Henio



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Ktoś za to beknie...

Ja wam powiem jedno: Nie licytujmy jaka uczelnia jest lepsza (wszyscy wiemy że UG : ) ) Na spotkanie w sumie nie ma co liczyc ))) wszyscy duzo gadaja a malo robia : ))) Zgadzam sie z Redem ze wiekszość to zamiłowani palacze (wasz wybór nie nasz : ))) Jeżeli jednak zorganizujecie coś : ) To ja przyjdę i pewnie Smir tez : )) Na tym chciałbym zakończyć moją wypowiedź i chciałbym zaznaczyć że jestem osobą miłującą Peace : ))) czy jakoś tam : ))

__________________
Jesli masz kłopoty z piechotą,to najlepiej walic po niej napalmem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2001 12:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil major Vasca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do major Vasca Znajdź więcej post'ów przez  major Vasca Dodaj major Vasca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać major Vasca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SUN]SnipeR
axe IvaN



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

eee przepraszam dlaczego mistrzowie tacy jak ja np. tego no nie moga miec swiata poza cs???

ja piwo pije, w domu siedze, ksiazki czasem czytne jakies glownie fantasy ale zawsze a i tak w CS mi idzie

__________________
Posted by: individually trained for single target schooting - Sniper
-------------------------------------
Pamietam kiedy wszystko to bedzie znowu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2001 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SUN]SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SUN]SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  [SUN]SnipeR Dodaj [SUN]SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SUN]SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:20.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions