Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Wyniki
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Wyniki

Mam prosbę, żebyście zamieszczali screeny ze swoimi najlepszymi wynikami w UT.
A to mój najlepszy wynik zamieszczony w załączniq screen

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

gdzie ten załącznik???
ps. ale jak mamy wywnioskowac któe najlepszE? gdzie najwięcej fragów czy najmniej śmierci?
macie tu skrina mojego i kilera(r) ... kiler był lepszy jak widać ale przewaga i tak była miażdżąca
chyba nie może być z botami!?!? bo mam kilka skrinów gdzie mam baaardzo dużo fragów

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 13:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Thumbs up

screen numero uno

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

wow

lol ale przeciwnikó to nie miałeś zbyt wymagających
ale w tym topicu ważny jest wynik więc gratulacje

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Talking

screen numero due lol 13:0

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 13:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jagged
dr JAGODA



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: wasilków city :)

Wink

macie co chcecie sluzba zdrowia w pracy

__________________
>>> MOZE LEWATYWKE?<<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jagged Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jagged Znajdź więcej post'ów przez  jagged Dodaj jagged do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jagged prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jagged
dr JAGODA



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: wasilków city :)

lekarze do dziela!!!

__________________
>>> MOZE LEWATYWKE?<<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jagged Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jagged Znajdź więcej post'ów przez  jagged Dodaj jagged do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jagged prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

sry

Sorry że niezamieściłem załącznika
poprawka

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
F4+4L
F4+4Lny gość



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Smile

Wybacz cie mi ale nie mam screena ale wszyscy co byli moga zaświadczyć jak miałem 45 killi na abbey..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil F4+4L Kliknij tutaj by wysłać e-maila do F4+4L Znajdź więcej post'ów przez  F4+4L Dodaj F4+4L do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać F4+4L prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pwael
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Katowice

Talking hihi

patrzcie i placzcie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 18:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pwael Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pwael Znajdź więcej post'ów przez  Pwael Dodaj Pwael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pwael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Duke
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kraków

pwael keidy to bylo? bo nie pamietam takich wynikow

__________________
duk3 of sYnthesis

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-12-2001 12:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Duke Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Duke Znajdź więcej post'ów przez  Duke Dodaj Duke do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Duke prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

a ja zamieszcze mój dzisiejszy wyniczek
ps. jak widać w dniu dzisiejszym AV i -=PKF=- nie będą mieli szans

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-12-2001 14:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ni_co
|-dT-|Vito Corleone



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

Cool

Mimo iz jestem nowicjuszem to i tak wstawie swoj wynik. Wiem ze to malo w porownaniu z innymi ale dla mnie to jest calkiem sporo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 00:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ni_co Znajdź więcej post'ów przez  Ni_co Dodaj Ni_co do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ni_co prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

hyhy

nasze rekordy w poruwnaniu z tym to nic... zrobiłem to dzis na qlnecie... jak widac ekipa nie była taka zła, a gościu i tak miał... sami zobaczcie...
ps. ja grałem dopiero 3 kinutki

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2002 17:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Duke
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kraków

a teraz cos ode mnie, znacznie skromniejszego

__________________
duk3 of sYnthesis

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2002 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Duke Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Duke Znajdź więcej post'ów przez  Duke Dodaj Duke do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Duke prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor.r3
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: przed klawiaturą

Smile zdarza się :P

kilka fragow udalo mi sie nabic , punktacja tez niczego sobie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2002 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor.r3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor.r3 Znajdź więcej post'ów przez  thor.r3 Dodaj thor.r3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor.r3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor.r3
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: przed klawiaturą

ups

zapomnialem dodac fote

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2002 19:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor.r3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor.r3 Znajdź więcej post'ów przez  thor.r3 Dodaj thor.r3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor.r3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

teee

thor fajna grafa ... uzbieraj sobie na coś innego...z takim czymś grać to musi byc masakra :-/

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2002 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: teee

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
thor fajna grafa ... uzbieraj sobie na coś innego...z takim czymś grać to musi byc masakra :-/


Guri
po pierwsze to jego sprawa jaki ma sprzet i nie jestes chyba na tym boardzie zeby wytykac ludziom takie rzeczy, nie mowie o nikim konkretnym, thorze czy kimkolwiek, ale jakby to byl ktos kto jest biedny i nie stac go na lepszy sprzet wiec gra na takich detalach, to zrobilbys mu nielada przykorsc...
Po drugie widac ze nie za dluzo grasz w gry komputerowe on-line, w q3a i jego pochodnych czesto obniza sie drastycznie grafike zeby byla lepsza widocznosc, na takiej grafie jaka ma ustawiona thor widac wszystko 5x lepiej niz na twojej maxymalnej, to jest 100% pewne. Ja tez gram na obnizonych efektach, tyle ze ciut mniej obnizonych od thora, a sprzet na UT mam taki ze na full detalach chodzi mi z ok 90fps... To juz jest sprawa doswiadczenia i podejscia do gry [fun/pro] a nie sprzetu

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2002 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-kiler
death warior



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Nieznana

Wink Teraz moja kolej

Z góry mówie , ze nie wiem czy uda mi sie dodac zalacznik do tego bo mam z tym duuuze problemy nie wiem dla czego
Nie jest to moze 68 fragow ale tez nie taki zly wynik
(42:5 jakby sie nie udalo z zalacznikiem)

__________________
Możemy mieć wiele osobowości ale śmierć jest tylko jedna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-01-2002 21:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-kiler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-kiler Znajdź więcej post'ów przez  -v3-kiler Dodaj -v3-kiler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-kiler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
F4+4L
F4+4Lny gość



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Wink

Hyhy pamiętam tą rozgrywke jak by nie ja miałybyś o 2 śmierci mniej pomijająć żę peniwnie by dobiło do 50
Ale ze mnie ham tak ci zepsuć wynik :p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 14:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil F4+4L Kliknij tutaj by wysłać e-maila do F4+4L Znajdź więcej post'ów przez  F4+4L Dodaj F4+4L do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać F4+4L prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-kiler
death warior



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Nieznana

Unhappy :(

Gdyby nie ty to moze mialbym wiecej niz ten koles co 68 zrobil(joke) , tyle to ja nigdy nie ugram
Ale musze przyznac , ze z toba mialem najwiecej problemow ,
zabiles mnie 2 razy z 4 moich zginiec od przeciwnikow , bo raz mnie jakis moj zabil co mial fantastyczny wynik -4 do 8

__________________
Możemy mieć wiele osobowości ale śmierć jest tylko jedna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-kiler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-kiler Znajdź więcej post'ów przez  -v3-kiler Dodaj -v3-kiler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-kiler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Wink team deathmatch

hehe pierwszy raz gralem (razem z Ottarem) na TDM a nie tylko na TS i oto 2 screeny

P.S. co do skladow to zawsze byla jednakowa ilosc osob w druzynach, tylko pod koniec cos jakos wymiekali i disconnected

P.S.2 fajne wyniki sa w TDM (takie prowadzenie 80 fragami )

__________________
Water Cooled by Black-Box -
http://members.lycos.co.uk/gterror/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 16:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

moje dzielo

ponizej, moje wyniki, po zmianie kulki w myszce gralo mi sie swietnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

lol

To moj najlepszy wynik na abbey, gralem 30 min i zdobylem kilka fragow :-)

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2002 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

Post

A co ja bede gorszy. No moze jeszcze najlepszy nie jestem ale to juz cos, przynajmniej jak dla mnie :))

P.S. jak dodac rysuneczek pod nickiem ?????

__________________
GG 2189404

Edytowane przez DEMON dnia 06-01-2002 o godz. 22:23

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 19:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ScreeM
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mielec

No to dziś ugrałem, nawet dobrze mi się grało.

__________________
ScreeM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ScreeM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ScreeM Znajdź więcej post'ów przez  ScreeM Dodaj ScreeM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ScreeM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ScreeM
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mielec

a o to jaki sa niedorobienia nmie tylko na tej ale takze innych mapach. to jest mapa afterhours bylem w widzie i tak zaczalem spadac

__________________
ScreeM

Edytowane przez ScreeM dnia 06-01-2002 o godz. 22:38

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2002 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ScreeM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ScreeM Znajdź więcej post'ów przez  ScreeM Dodaj ScreeM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ScreeM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez ScreeM
No to dziś ugrałem, nawet dobrze mi się grało.


Pan consul ostatnio bardzo czesto bywa na CoolNecie, trzeba mu sie z blizsza przygladnac.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 14:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=]UnKnOwN[=-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Unknown

Post

Oto mój dzisiejszy i jak dotąd the best wynik

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 15:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=]UnKnOwN[=- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=]UnKnOwN[=- Znajdź więcej post'ów przez  -=]UnKnOwN[=- Dodaj -=]UnKnOwN[=- do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:36.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions