Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Reprezentacja Polski
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Reprezentacja Polski

Sorry ze tuataj to poruszam ale w Pro PL nikt by nie zauwazyl. Ze wzgledu na liczne spory zwiazane z czlonkami Reprezentacji chcialbym tutaj przeprowadzic glosowanie ktore ulatwi wybranie reprezentacji. Typujcie w swych postach 5 osob ktore waszym zdaniem powinny sie znalezc w owym sqadzie.
p.s. nie piszcie durnych komentarzy tylko 5 osob i to wszystko!plz.

Grucha, Ottar, Mlody, Pyziaty, Poker,

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2002 23:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

Czax -pojeb%$#% Cie???

..jestes lepszy od Pokera na przykuat, a sie bawisz w zasrane grzecznosci.....Albo robimy DOBRA reprezentacje albo zgraje kolesi swoich, ale grajacych jak przyslowiowy PapaSmerf....
Jest moze z 10 osob, ktore nie przyniosa nam wstydu, a przez ten topic, to sie okaze ze kazdy lamuch tez chce (ja nie chce, choc kiedys niezle wymiatalem ;-)) - tera lamka weekendowa ze mnie ;-)
- i to samo proponuje innym, ktorzy poza chceniem i i setka powodow, dla ktorych nie mamy okazji poznac ich geniuszu UrT nie maja nic do zaoferowania - odwalcie sie od reprezentacji (do czasu az nie pokazecie wszystkim co jestescie warci). Wtedy reprezentacja sama sie powas zguosi......AMEN.

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2002 23:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Uwazam ze takie glosowanie jest bez sensu ale moja propozycja: neo, mcm, avalone, silver, greateye )))))))))

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2002 23:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: Czax -pojeb%$#% Cie???

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-Yarecki
..jestes lepszy od Pokera na przykuat, a sie bawisz w zasrane grzecznosci.....Albo robimy DOBRA reprezentacje albo zgraje kolesi swoich, ale grajacych jak przyslowiowy PapaSmerf....
Jest moze z 10 osob, ktore nie przyniosa nam wstydu, a przez ten topic, to sie okaze ze kazdy lamuch tez chce (ja nie chce, choc kiedys niezle wymiatalem ;-)) - tera lamka weekendowa ze mnie ;-)
- i to samo proponuje innym, ktorzy poza chceniem i i setka powodow, dla ktorych nie mamy okazji poznac ich geniuszu UrT nie maja nic do zaoferowania - odwalcie sie od reprezentacji (do czasu az nie pokazecie wszystkim co jestescie warci). Wtedy reprezentacja sama sie powas zguosi......AMEN.


**** akurat tu sie mylisz Yarecki, gruchy prawie woguke nie znam i nie uwazam go za swojego "kolesia" tak samo Mlody, Poker i inni. Nie jestem typem jakiegos "wazeliniaza" poprostu racjonalnie wybralem 5 zawodnikow, kazdy pewnie gdzies by chcial sie pokazac i nie ukrywam ze ja tesz ale bardziej bym chcial zeby Reprezentacja byla odpowiednio dobrana i SKOPALA kilka tylkow [Niemcy przedewszystkim]. Poprostu widze jak graja. Dzis np. rano jak bylem na serverze i spectowalem sobie jedzac widzialem jak gra. Wiem ze kazdy ma gorsze i lepsze dni ale to nie pierwszy raz tak gra.

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-10-2002 23:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

;-))))

...spoko ;-))))

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-10-2002 00:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

buehehhehe

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
Uwazam ze takie glosowanie jest bez sensu ale moja propozycja: neo, mcm, avalone, silver, greateye )))))))))

wróciłem z koncertu ble i cos neitak w główce...ale to inna sprawa. Co do topicu to moje typy: pyziaty, pwael, tares, kood i fatal. ....... Heh niewiem o co ci snieżek chodzi...czy my źle gramy?? hehe wymiatamy

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-10-2002 00:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

jak mowilem na ircu chyba z 5(?) razy to nie jest miss polonia...
a tak po za tym, jak juz sie w to chcecie bawic, zanim wytypujecie przeczytajcie >>TO<< a zwlasza akapit o tym kto ma jakikolwiek glos w tej sprawie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-10-2002 02:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
Uwazam ze takie glosowanie jest bez sensu ale moja propozycja: neo, mcm, avalone, silver, greateye )))))))))

hehe nie wiem kiedy mnie ostatnuii raz na servie widziales bo dosc dlugo nie gralem (pozatym mam problemy z pb ) ale moja propozycja to hmmmmmmmmmmm qpa nie wiem jak kto gra to nie powiem jak zauwaze kogos to wam dam znac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-10-2002 09:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehehehehehe

śnieżek miszczu ty bedziesz w 1 sqadzie
Heh avalone sprzedaje cd-keye...jeden 20 zeta...twó wybór...lepsze to niż orginał za 100 chyba hehe

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-10-2002 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
McM
L4aTL4M3



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Bielsko - Biala

Re: hehehehehehe

Aim ..... Dzieki za uznanie. Aha i wiem czemu tak piszesz : zal ci dupe sciska ze nikt na ciebie nigdzie nie glosowal

__________________
---| I\/IcI\/I |---
-------------------------------------
mail : [email protected]
GG : 464202
-------------------------------------
L4s†L4m3
All rights reserved®

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2002 07:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil McM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do McM Znajdź więcej post'ów przez  McM Dodaj McM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać McM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: hehehehehehe

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
śnieżek miszczu ty bedziesz w 1 sqadzie
Heh avalone sprzedaje cd-keye...jeden 20 zeta...twó wybór...lepsze to niż orginał za 100 chyba hehe


Tak tak!!! wpuście do squadu PL takich bez oryginałów i będzie baaaardzo po polsku - tzn squad będzie baaardzo reprezentacyjny - ponieważ wszyscy pijemy - to bedą pijacy i złodzieje... baardzo mądre... To jak potwierdzanie dobrze znanego stereotypu Polaka...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2002 07:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: hehehehehehe

quote:
Napisane oryginalnie przez McM
zal ci dupe sciska ze nikt na ciebie nigdzie nie glosowal


Otoz drogi mcmie ja jestem z tych ktorzy potrafia realnie ocenic swoje mozliwosci, dlatego tez zdaje sobie sprawe z tego ze inni powinni grac ( lepsi) a nie ja.

Pozdrawiam

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2002 09:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ucho-oko-itd
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

hehe

ja bym dal: thora,mlodego,gruche,tares-kood-fuck(snajper) i hmmm tutaj niewiem galu badz synu.

__________________
SG is the best!!!!hmmm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2002 09:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ucho-oko-itd Znajdź więcej post'ów przez  ucho-oko-itd Dodaj ucho-oko-itd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ucho-oko-itd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

heh

a kogo wybrano oprucz mnie do tryout??

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2002 10:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

w komentarzach na ut.pl napisales ze wiesz ze sklad do tryouta jest wybrany, to dziwne zebys nie wiedzial kto jest wybrany :/
no coz ja nie wiem kto jest wybrany jeszcze...

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2002 11:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Re: heh

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
a kogo wybrano oprucz mnie do tryout??


gr8 powinienes sie cieszyc ze ottar nie gra, bo nawet cie nie bylo w [PL] ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2002 11:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

heh

1. wiem że jest wybrany tryout, ale niewiem kto to jest......dowiem sie jak beda eliminacje
2. Grucha no i co??? mnie to nieboli, ja sie do tego niepchałem

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2002 11:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shadow.f
Ripek Cipek



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Nowy targ

brb : Pyziaty,Mlody,Fatal,Grucha,Ottar

bez walenia glupot

---

ja etz kcem byc w try cos tam

__________________
Przychodzi gośc do lekarza i mówi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Proszę przez tydzien pić mleko i jeść ciastka!
Za tydzień gośc przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomogło.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzień tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2002 13:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shadow.f Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shadow.f Znajdź więcej post'ów przez  shadow.f Dodaj shadow.f do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shadow.f prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
doctur|potfur
tadadadamdadam



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Wladzykaukaz

nie chce mi sie czytac calego ale i tak wiem ze jestescie w bledzie

__________________
bah bh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2002 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil doctur|potfur Znajdź więcej post'ów przez  doctur|potfur Dodaj doctur|potfur do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać doctur|potfur prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

heh

witamy na boardzie pana DOCTURA POTFURA!
Hehe racja...te typy są kiczne

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2002 19:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ucho-oko-itd
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

hehe

ja jestem w try oucie ale ping nie pozwala na gre

__________________
SG is the best!!!!hmmm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2002 20:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ucho-oko-itd Znajdź więcej post'ów przez  ucho-oko-itd Dodaj ucho-oko-itd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ucho-oko-itd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

heh

no ping przeszkadza ale mi to sie zmieni w tym tygodniu
Heh kupuje CS'a za 35 zeta
hehe fajnie co??

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2002 22:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shadow.f
Ripek Cipek



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Nowy targ

gdzie za 35 zł?Bo moze i ja bym pograł...ut mnie drażni... :>

__________________
Przychodzi gośc do lekarza i mówi :
-Panie doktorze mam tasiemca
-Proszę przez tydzien pić mleko i jeść ciastka!
Za tydzień gośc przuchodzi:
-Panie doktorze nie pomogło.
-Prosze przez tydzien pic samo mleko....
Za tydzień tasiemiec wychodzi i pyta:
-A ciacho gdzie ? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2002 06:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shadow.f Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shadow.f Znajdź więcej post'ów przez  shadow.f Dodaj shadow.f do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shadow.f prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

dziekuje ci za twoje wyznanie...wzruszylem sie ..chlip

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2002 06:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ucho-oko-itd
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

hehe

halflife +cs ale stara wersja trzeba patcha sciagnac kosztuje 50 zl w empiku w wirtualnym

__________________
SG is the best!!!!hmmm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2002 08:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ucho-oko-itd Znajdź więcej post'ów przez  ucho-oko-itd Dodaj ucho-oko-itd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ucho-oko-itd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Cool BLAM

heh wrzuć na luzik, o 1:20 kończyła sie aukcja i chciałem dac te 35 zeta...ale wyszlo ze gośc dał wiecej iii tak licytowałem że doszło do 80 złoty!!!!!!! hehe ale to kto inny wygrał, nie ja

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2002 12:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:39.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions